3Ds Max Öğrenci Yorumları

3Ds Max Öğrenci Yorumları

Bayram Doğancı

Merhaba yine tadı damağımda bir eğitimi tamamlamış oldum. Online eğitim almış olmama rağmen kurumun kalitesini çok iyi anlayabiliyorsunuz. Sıfır bilgi ile girip kendimi alkışlayacak kadar öğrendiysem ve bundan çok mutluysam kesinlikle hocalarım sayesindedir. Çok memnun kaldım buram buram kalite kokuyor .ve pınar hocam siz ne büyük şanstınız benim için. Onca soru sormama tekrar istememe rağmen ses tonunuz sıkılmadı bunalmadı bile.. Çoğu zaman kucağımda bebekle dersi dinlemeye çalıştım kendimden dolayı kaçırdım ama sormaya çekinmedim o kadar cesaret vericiydi ki sesiniz öğrenmem için çabaladığınızı anlamamak mümkün değildi .Ben çok memnun ve mutlu noktaladım bu dersimi de çok teşekkür ediyorum iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum.

Ayşe Kılıçarslan


Bayram Doğancı

Almış olduğum 3ds max dersinden çok memnun kaldım. Volkan hocamıza çok teşekkür ederim her sorumuza cevap alabildik. Verdiği bilgilere sabırlı olması tekrar tekrar göstermesi iyi niyeti tanıdığım en iyi hocalardan. Çalışıyorum güzel işler yapıyorum volkan hoca sayesinde çok teşekkür ederim.

Gül Aras


Bayram Doğancı

Işime yarayacak tüm alt zemin bilgilerini aktardığını düşünüyorum.özellikle volkan hocamız ve tüm çalışanlarıyla guleryuzlu bir hizmetti.
Teşekkürler arı bilgi.

Fatih Yeşil


Bayram Doğancı

Eğitmenimizden oldukça memnun kaldım. Gayet memnun kaldım. Almak isteyen diğer insanlara öneririm.

Ümmügülsüm Aktaş


Bayram Doğancı

Verdiğiniz eğitimin ve ilginin çok iyi bir seviyede olduğunu düşünüyorum

Nihal Küçük


Bayram Doğancı

Gökhan hoca gerçekten işinde başarılı ve çok bilgili birisi. Ve programla ilgili sorunlarımıza hemen müdahale edip ne yapmamız gerektiği hakkında çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Şerife Keskiner


Bayram Doğancı

Kurumu arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfetttim. Kurumun geri dönüşlerinden çok memnundum;ders tekrarlarının olması çok verimliydi. Pınar hocamla ,konuları uygulayarak gittiğimiz ve soru işaretsiz ilerlediğimiz için, süreç çok keyifliydi. Uygylamalarımız yeterliydi ve eğiticiydi. İlk dersten son derse kadar önümüze çıkabilecek sorunlar,sahneler vs hakkında bolca konuştuk. Bir önceki konuyla diğerlerini bağdaştırdık. Mantığını anlamaya çalıştık. Modellemeye nasıl daha profesyonel ve zorlanmadan yaklaşabilirizi gördük. Modellemenin mantığını hocamızın tecrübesiyle almış olmak çok verimliydi. Teşekkürler her şey için.

Ecem Kök


Bayram Doğancı

Kurumla her konuda iletişim kurmak oldukça kolaydı ve teknik yardım taleplerimiz hemen karşılandı . 3dmax eğitimini veren Pınar Kocabey hocamız da çok yardımcı ve ilgiliydi. Kendisine çekinmeden kafamıza takılan her noktayı veya problemi yöneltebildik ve bunları gidermeden derse devam etmedi. Teşekkür ederiz.

Ebrar Er


Volkan Hocam; Kaliteli ve ayrıntılı bir şekilde eğitimini aldık bundan dolayı çok teşekkür ederim. Kaliteli bir eğitim için adres belli sadece arı bilgide bulunmanız yeterli gerisini Volkan Hoca halleder. 🙂

Ekrem Karanfil


SİNAN GÜLER

Eğitim olarak beklediğim kadar ve yeterli olarak öğrendiğimi düşünüyorum. Gerekli ve gerektiğinde sorularıma eğitimenimden cevaplarımı aldım ve öğrendim. Tolgahan hocaya ve ArıBilgiye çok teşekkür ediyorumm.

Bayram Doğancı


SİNAN GÜLER

Çok verimli dersler geçirdk.Eğitmenimiz gerçekten çok bilgili ve tecrübe sahibi . Tecrübelerinden ve bilgilerinden yeterince faydalandım.

SİNAN GÜLER


Fatih Mehmet Tulun

Eğitim aldığım süre içerisinde hiç memnuniyetsizlik yaşamadım özellikle mustafa hocam çok özverili bir eğitmen eğitim bitse bile her sorumuza cevap vererek yardımcı oluyor hepinizden allah razı olsun.

Fatih Mehmet Tulun


Nilgün YÜRÜKEL

Temel bilgilerin başarılı bir şekilde anlatıldığını düşünüyorum .Gerek kurs,gerek ders açısından bir sorunla karşılaşmadım.Çok memnum kaldım.

Teşekkürler ArıBilgi Eğitim  Kurumu 🙂

Nilgün YÜRÜKEL


Asli Bektas

Pınar hocanın iletişimi kuvvetli, paylaşıma açık, anlayışlı ve neşeli bir eğitmendir, geride eksik birşey kalmamış olduğunda anlatmaya devam ediyor.ArıBilgi ile ilgili düşüncelerim ise öğrencinize karşı tutumunuz bir özel okuldan daha ileri teşekkürler 🙂

Aslı Bektaş


Azime Nur Kaya

Benim için çok etkili verimli ve eğlenceli bir eğitim oldu tabiki pınar hocanın katkısı bu konuda oldukça fazla. Ayrıca eğitim kurumundanda oldukça memnun kaldım.

Azime Nur Kaya


Hasan DURMUŞ

Çok verimli ,hoca gayet açıklayıcı ve öğretici bir şekilde anlattı.Keyifli ve güzel bir deneyim oldu.

Teşekkürler ArıBilgi Eğitim Kurumu.

Hasan DURMUŞ


İbrahim ŞAHİN

Belirli bir ders sistemi kurmuş ,neler anlatacağını bilerek ders veriyor , böylece unuttuğu kısım kalmıyor.İletişim konusunda gayet açık, sorulan sorulara gayet net cevap veriyor,Deneyimli olduğu için sorunları çözebiliyor.

İbrahim ŞAHİN


MEVANUR ÖZKUL

Hoca açısından verimli bir eğitim oldu.Oldukça ilgili ve öğrenmemize önem veren bir hocayla tanıştık.

Teşekkürler ArıBilgi Eğtim Kurumu

MEVANUR ÖZKUL


Semanur Kekeoglu

Program hakkında genel kavrayışın iyi verildiğini düşünüyorum. Farklı alanlarda bir çok ayrıntısı bulunan bir programda amaca yönelik olarak yeterli ve gerekli ayrıntıların aktarıldığını düşünüyorum. Her adımda öğrencilerin anlayışını teker teker kontrol ederek ilerleyen bri eğitmenimiz olması büyük bir katkı sağladı. Teşekkürler ArıBilgi ailesi.

Semanur Kekeoğlu


Duygu YİĞİT

Hocamız sayesinde gerekli bilgileri en kısa sürede ve çözümü kolay yöntemle uygulayabiliniyor.

Duygu YİĞİT


Furkan Özkal

Güleryüzlü sıcak bir eğitim oldu. Pınar hocanın öğretme isteği ile birlikte yeterli bir eğitim olduğuu belirtmek isterim.

Furkan Özkal


BAHAR KÜBRA ŞİMŞEK

Yeterli ve verimli bir eğitimdi.Tolgahan hocaya TEŞEKKÜR EDERİZ.

BAHAR KÜBRA ŞİMŞEK


Hülya ALGUR

Eğitim veren hocamız 3d max derslerini örnekli anlatarak uygulattığı için akılda kalıcı ve öğretici olduğunu düşünüyorum.

Hülya ALGUR


Sevdenur ÇELİK

Hem okul hayatımda hemde iş hayatımda  kullanabileceğim bir eğitim aldım.Eğitmenimizin verdiği eğitimden oldukça memnunum.

Sevdenur ÇELİK


Genco YUMUŞAK

Yeterli düzeyde  eğitim sağlamaktadır.ArıBilgi Bilişim Teknolojileri Akademisini yine tercih ederim.

Genco YUMUŞAK


Nudiye YÜZER

3D max kursunu çalıştığım iş ortamında rahatça kullanabileceğim için gayet güzel anlıyorum.Ayrıca ödev verilmesi de çok alıştırıcı oluyor.

Nudiye YÜZER


Emre KIYAK

Diksiyonu dzüzgün, anlaşılır. Öğrencilerle uyumlu hocamız ve yaklaşımı gayet iyi. Yaşının da genç olması sayesinde iyi diyaloglar kurabiliyor.

Emre KIYAK


Murat ÇELİK

Sizden yeterince memnun kaldım sorun yok. Teşekkür ederim.

Murat ÇELİK


Büşra KURT

Keyifli ve  kaliteli bir  eğitimi tamamlamakdan mutluluk duyuyorum.

Büşra KURT


Nurullah CEBECİ

Çok güzel bir eğitmdi çok güzel geçti.Herkese çok teşekkür ederim.

Nurullah CEBECİ


SELDA MERVE KOPUZ

MUSTAFA HOCAMIZIN ANLATIM  ŞEKLİ ANLAMADIĞIMIZ YERLERDEKİ ANLATMA ŞEKLİ GAYET GÜZELDİ.EĞİTİM SONUNDA ALDIĞIM EĞİTİMLE İYİ BİR ŞEKİLDE DERSİ ANLAMAMIZI SAĞLADI.

TEŞEKKÜRLER.

SELDA MERVE KOPUZ


Arif Uzunhan

Arıbilgi eğitim kurumundan aldığım 8 dersleriyle alakalı eğitimden oldukça memnunum. Tanıdıklarıma ve çevredekilere tavsiye edeceğim. Hocamdan ve eğitimden memnunum.

Arif Uzunhan


Bilge Oral

Merhabalar, adım Bilge yaklaşık 3 aydır aldığım 8 eğitiminden çok memnun kaldım. Eğitmenimiz de çok iyi bir insan ve her türlü dersle ilgili sorularımızda bizimle ilgilendi derslerde ve ders dışında. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Teşekkürler.

Bilge Oral


Sevginur Ak

Merhaba, Adım Sevginur Ak. Ekim'de başladığım 60 saat süren 8 eğitiminden memnun kaldım. Eğimenimiz Şaban Kam'la geçen 10 haftalık kursun beni geliştirdiğini düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sevginur Ak


Mehmet Ali Çakmak

Merhabalar ben Şaban Kam'ın öğrencisiyim. Hoca çok fazlasıyla açıklayıcıydı. Çok teşekkürler.

Mehmet Ali Çakmak


Ayşenur Çevik

Merhaba ben Ayşenur Çevik. Şaban Kam hocadan 8 eğitimi aldım. Çok memnun kaldım herkese başarılar diliyorum.

Ayşenur Çevik


Vural Karabağlı

Kurumdan memnunum. Hocamız Mustafa Tolgahan Kantar da iyi bir eğitmen. Teşekkürler.

Vural Karabağlı


Serap Arslan

Almış olduğum 8 eğitiminden oldukça memnun olarak ayrılıyorum.Gerek sekretarya hizmetleri,gerekse hocamız Umur Bey'in akıcı ve verimli anlatımından dolayı hepsine teşekkür ederim. Vermiş olduğu teknik hizmetleri ve yardımlarından dolayı Cumhur Bey'e de teşekkür ederim.

Serap Arslan


Semin İnaltekin

ArıBilgi ailesine bir sene önce katıldım. Önce Autocad'le başladım Olcay Hoca'yla ilk memnuniyetimi onla yaşadım. Sonra 8 dersine geldim. Umur Hoca'nın verdiği kaliteli eğitimle zor olan 8'i uygulamaya geçirebildim. ArıBilgi ailesine Şirinevler şubesinde ki Özkan Bey'e teşekkür ederim. Bir daha ki kurslarda görüşmek dileğiyle.

Semin İnaltekin


Ümran Çalgıcı

ArıBilgi tarafından verilen 8 eğitiminden ve Umur Kılıç'ın verdiği derslerden yüksek verim alarak dile getiriyorum. Ayrıca her türlü danışmanlık için Özkan Bey'e teşekkürlerimi sunarım.Saygılarımla.

Ümran Çalgıcı


Aysel Cebariloğlu

Eğitmen seçim konusunda başarılı olduğunuzu düşünüyorum.8 eğitimi okul ve sonrasındaki iş hayatımda yararlı olacaktır. Her şey için teşekkürler.

Aysel Cebariloğlu


Ahmet Akyasan

Almış olduğum ders ve program hakkında sıfır bilgiyle gelmiş olmama rağmen hocamızın anlatımı ve bizi derse adapte etmesiyle baya bilgi sahibi olduk. Her şey için çok teşekkürler.

Ahmet Akyasan


Süleyman Ateş

Eğitim programını yeterli buldum. Hocamız son derece kaliteli bir eğitmen. Eğitim çok faydalı oldu. Teşekkürler.

Süleyman Ateş


Ogün Kaşıkçı

Eğitim kuruluşu kendi içinde naif ve samimi bir ortama sahip. Eğitimcimiz son derece işine ve bilgisine hakim. Kendisi soft bir kişilik olup kursa yeterli veya yetersiz bilgideki her kişiye eşit mesafede. Bu soru sorma olanağımızı arttırıyor. Eğimimize katkıda bulunacak olanağı sağlayacak özgüveni hocamız bize samimiyetle sunduğundan dolayı teşekkür ederim.

Ogün Kaşıkçı


Sevim Cansu Topkurulu

Arıbilgi'de aldığım 3dmax eğitimden ve hocamız Mustafa Tolgahan Kantar'dan çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Sevim Cansu Topkurulu


Nisa Nur Özkan

Aldığım eğitimden memnunum. Hocamız işin ehli, derste çok ilgli. Dersler temel 3dmax eğitimi için gayet yeterli.Teşekkürler.

Nisa Nur Özkan


Emre Kağın Özel

ArıBilgi sunduğu eğitimden ve fiyatların uygunluğundan ötürü memnun kaldım. Eğitmenin ilgisinden ve alan bilgisinden memnun kaldım.

Emre Kağın Özel


SEVİLAY SEFİL

ERKAN  HOCA SAYESİNDE İYİ ANLAYARAK TAMAMLADIM .BU DERS BENİM İÇİN BİLİNMEYEN MUAMMAYDI.FAKAT ARIBİLGİ SAYESİNDE AYDINLANDI . EMEKLERİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER..

SEVİLAY SEFİL


Cihan Ünşat

3dmax kursu bana bu konuda istedğim bütün konuları öğretti, teşekkür ederim.

Cihan Ünşat


Tülay Polat

3dmax eğitiminde Mustafa hocamızı uzun yıllar kadronuzda görmek isteriz. Hocamızı çok verimli buldum. 3dmax programı oldukça profesyonel bir çalışma gerektirdiğinden süre içerisinde beklentilerime cevap aldım. Teşekkür ederim.

Tülay Polat


Buse Kuzçalı

Aldığım eğitimden memnun kaldım, herşey çok iyiydi. Teşekkürler.

Buse Kuzçalı


Murathan Üzgün

Hocamızın konu anlatımı çok iyiydi, Arıbilgi Eğitim Kurumları girdiğim eğitimlerde gerçekten profesyonel bir ekip çalışması gösterdi. Teşekkürler.

Murathan Üzgün


İREM BOZYOKUŞ

HOCAMIZLA İLGİLİ DERSLER VERİMLİ GEÇTİ. MEMNUN KALDIK.

TEŞEKKÜRLER.

İREM BOZYOKUŞ


Emre Kağan Özel

Arıbilgi'nin sunduğu eğitimden ve uygun fiyat politikasından ötürü çok memnun kaldım. Eğitmenin ilgisinden ve alan bilgisinden çok memnun oldum.

Emre Kağan Özel


Neslihan Dalbay

Arıbilgi olarak öncelikle eğitmenimiz Mustafa hocamızın bizlere hiç sıkılmadan, yorulmakdan her zaman yardım etmesi bizim gelişimimiz açısından daha faydalı oldu. Arıbilgi'yi bir arkadaş tavsiyesiyle seçtim. Bizlere sağlanandan dolayı teşekkür ederim.

Neslihan Dalbay


TUBA YILDIRAK

ERKAN HOCA SAYESİNDE ALMIŞ OLDUĞUM.EĞİTİMİM ÇOK BAŞARILI GEÇTİ.BU BİLGİLERİN İŞ HAYATIMDA VERİMİNİ GÖRECEĞİM.

TUBA YILDIRAK


Mesut Şahin

Pınar Kocabey hocayla gayet mükemmel bir eğitim aldık. ArıBilgi hizmetini iyi veriyor. Bunun için bütün çalışan personele teşekkür ederim.

Mesut Şahin


Merih Sarı

ArıBilgi eğitim kurumlarına bana kattığı tecrübelerden dolayı çok teşekkür ederim.

Merih Sarı


ERİM İLKER KIR

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

ERİM İLKER KIR


Mehmet Kılıç

Eğitim genel olarak iyi hocamızdan da çok memnun kaldım. Teşekkür ederim ArıBilgi.

Mehmet Kılıç


Mert Kuru

Pınar hoca gayet yeterli bilgiye sahip almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım.

Mert Kuru


Mehtap Yavuz

Pınar hocadan çok memnun kaldım beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir eğitim oldu.

Mehtap Yavuz


Mert Deneç

Beklentilerimin karşılığını aldığım bir eğitim süreci olmuştur. Desteğiniz için teşekkür ederim. Saygılarımla…

Mert Deneç


Fırat Yıldırım

Almış olduğum 3dmax eğitiminden gayet memnun kaldım. Pınar hocam her şeyi en ince ayrıntısına kadar defalarca tekrar etti. Sabrı, iyi niyeti, öğretme arzusu üst düzeyde. Tanıdığım biri 3dmax eğitimi almak isterse Ari Bilgi – Pınar Kocabey'i kesinlikle tavsiye ederim.

Fırat Yıldırım


Ümit Hançer

Pınar hocamız sayesinde programa ait önemli bilgilere ulaştık. Verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederim.

Ümit Hançer


Seçkin Yağcı

ArıBilgi eğitim kurumu verdiği verdiği eğitimde gayet başarılı. Almam gereken eğitimi çok iyi aldığımı düşünüyorum. Mola süreleri yeterli. eğitmen gayet başarılı. ArıBilgi için düşüncelerim çok olumlu 🙂

Seçkin Yağcı


Sedat Yıldız

Sevgili ArıBilgi

Hocamız ve ders içeriği başarılı ilerliyor. Yani ders işleyişiyle hocamız gayet uyumlu. Bu çok önemli Aldığım eğitimden çok memnun kaldım.

Sedat Yıldız


Onur Aydın

Arıbilgi'de almış olduğum eğitimden memnun kaldım. Pınar Kocabey iyi bir hoca her soruma cevap alabildim. Teşekkür ederim.

Onur Aydın


Merve Külahlı

Aldığım 3dmax eğitimi çok iyi ilerlemekte süreside gayet yeterli. ArıBilgi tüm öğrencileriyle çok ilgili bu konuda gerçekten taktir edilir. hiç bir eğitim kurumu bu eğitimleri bu kadar iyi verip ilgili olamaz. ArıBilgiye çok teşekkür ederim.

Merve Külahlı


Melda Zeren

Almış olduğum eğiitim okuduğum bölüm ve gelecekteki iş hayatım açısından oldukça önemli ve yar sağlayack bir eğitim.

Melda Zeren


Murat Aydoğan

Buraya gelirken programın zor olduğunu düşüyordum ama oldukça kolay olduğunu hocamız gösterdi. Hocamız gerçekten özverili çalışanları güleryüzlü. Eğitim süresi yeterli. ArıBilgiye teşekkür ederiz.

Murat Aydoğan


Onur Eyisoy

Mehmet hocamız işini gerçekten çok iyi yapıyor. Çok güzel ders işledik.

Onur Eyisoy


Yağmur Akçay

ArıBilgiden almış olduğum 3dmax eğitiminden çok memnun kaldım. Hocamıza da çok teşekkür ederim. Eğitim almak isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.

Yağmur Akçay


İLKİM GİZEM GÖZÜM

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KURS ORTAMI GÜZELDİ.EĞİTİMCİMİZ PINAR HOCANIN ANLATIMI VE AÇIKLAMALARI OLDKÇA İYİYDİ. ÇOK İLGİLİYDİ.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

İLKİM GİZEM GÖZÜM


BÜŞRA ALBAYRAK

ALDIĞIMIZ EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM PINAR  HOCAMIZ GERÇEKTEN EĞİTMENLİK KONUSUNDA , VERİMLİ BİR  DERS OLDU BENİM İÇİN.

BÜŞRA ALBAYRAK


EREN AKYILDIZ

KALİTELİ VE VERİMLİ  BİR KURSTU. YAPTIĞIMIZ ÖRNEKLER VE PROJELER YETERLİ BULDUM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

EREN AKYILDIZ


MERVE KURTULUŞ

PINAR KOCABEYDEN ALDIĞIM DERSTEN ÇOK MEMNUN KALDIM.PINAR HOCAMIZIN ANLATIMI SÜPER.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ

MERVE KURTULUŞ


Arif Emre Özdemir

Hocamız Pınar Kocabey'in kurs süresince sabırlı ve hoşgörülü şekilde bize tüm sorularımıza bıkmadan sıkılmadan cevap veriyor. Güler yüzlü ve saygılı çok iyi bir eğitmen.

Arif Emre Özdemir


Şeymanur Umunç

Eğitim boyunca 3dmax programını çok güzel bir şekilde işledik Heskerse çok teşekkür ederim. Aldığım eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.

Şeymanur Umunç


ZEYNEP HACIOSMANOĞLU

ALDIĞIM EĞİTİDEN MEMNUN KALDIM.BU MEMNUNİYTİMİN SEBEBİ PINAR HOCAMIZDAN ALDIĞIMIZ DETAYLI, AKICI, SIRALI VE TEKRARLI EĞİTİMDİR.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

ZEYNEP HACIOSMANOĞLU


Mustafa Döngel

Almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Hocamız çok güzel ders anlatıyor.

Mustafa Döngel


Eğitime nasipse bugün başlayacağız ancak eğitim öncesi gereken her konuda ilgilenmeleri ve destek olmaları tamamen mükemmel. Çok özverili eğitimcilikleri ile destek oluşları bir eğitim kurumu olmalarında takdir ve minneti çok hak ediyor. Çok doğru bir eğitim yerindeyim, gönül rahatlığıyla söylememde yarar var. Her şey için şimdiden çok teşekkür ederim. Bir öğrenciniz olarak başarılarımızın hayırlı ve daim olmasını dilerim. İyi ki varsınız ARI BİLGİ Ailesi.

Caner Akar


Onur Çalı

Kurs gayet iyi hocalarımız konuları çok güzel bir şekilde anlatıyor. şekilde anlatıyor. Eğitimden oldukça memnun kaldım.

Onur Çalı


Muammer Pusmaz

Pınar Kocabey'in ders öğretimi güzeldi eğitimin iş hayatımda faydasını göreceğime inanıyorum.

Muammer Pusmaz


Mustafa Topçu

Gayet anlaşılır ve güzel bir eğitimdi. Teşekkürler.

Mustafa Topçu


Bahadır Demirbaş

Çizimi sevdiğim için bu programın bana daha çok bilgi kattığını düşünüyorum ve kendimi  daha çok geliştireceğim. Teşekkürler, ArıBilgi..

Bahadır Demirbaş


Yalçın Zerduran

Fuat hocamız öncelikle programa hakim ve öğrenciye aktarımı konusunda başarılı. En önemli husus öğrenciyi sürekli dersin içinde tutup, programın tüm özelliklerini aktarımı konusunda oldukça başarılı. Teşekküreler ArıBilgi..

Yalçın Zerduran


İlham Sallilov

Tam istediğim dersti.Hocanın anlatımı çok mükemmeldi.Hocam Erkan Yavaşça'ya ve ArıBilgi ekibine çok teşekkür ediyorum..

İlham Sallilov


Özgür Akgül

Almış olduğum 3D Max kursunda hocam ve arkadaşlarım uyum içinde eğitimimizi tamamladık.Bu değerli dersi bize ulaştıran ArıBilgi 'ye çok teşekkür ederim..

Özgür Akgül


KÜBRA TOPÇU

ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN BEKLEDİĞİM VERİMİ ALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

KÜBRA TOPÇU


SİNEM GORALI

VERİLEN EĞİTİM YETERL VE ANLAŞILIR DÜZEYDEYDİ. EĞİTMENİMİZ KENDİ ALANINDA ÇOK BAŞARILI.

TEŞEKKÜRLER.

SİNEM GORALI


BUKET ÇETİN

VERİMLİ BİR DERSTİ, EĞİTMENİMİZ BİZE PROGRAMI ÖĞRENMEMİZİ KONUSUNDA YARDIMCI OLDU.EĞİTMENİMİZ  BU ALANDA  BAŞARISINI KANITLAMIŞ PROFESYONEL AÇIDAN YETENEKLİ BİRİSİYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

BUKET ÇETİN


BERFİN TURAN

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.DERSLERİMİZ ÇOK KEYİFLİ VE BİLGİ YOĞUNLUĞUYLA GEÇTİ.BAŞARILI BİR KURS DÖNEMİYDİ.

PINAR HOCAMIZDAN ÇOK MEMNUNUM.

BERFİN TURAN


Aysenur Erkul

Verimli bir eğitim süreciydi teşekkürler.

Ayşenur Erkul


Samet Bakis

Serkan hocamız başarılı bir eğitmendi çok memnun kaldım ve çok şey öğrendim teşekkür ederim.

Samet Bakış


Dilruba Yurtseven

Yeterliydi,beklentilerimi karşıladı.

Dilruba Yurtseven

5 1 vote
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe Çaylı
Ayşe Çaylı
6 ay önce
Değerlendir :
     

Ari Bilgi’ den 3d max kursu aldım. Bayağı dolu dolu bir eğitim süreci geçirdik. Derslerin kayıt altına alınıp bizlerle de paylaşılması egitimimizi daha da verimli geçirmemizi sağladı. Ögrenci odaklı yaklaşımı ve bana kattığı her bilgi için İsmail hocama da çok teşekkür ediyorum. Güvenilir ve işini gercek anlamda ciddiye alan bir kurum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx