Hakkımızda

İşimiz, Gücümüz, Eğitim

Türkiye’nin resmi kurumları ve özel sektördeki pek çok kuruluş tarafından tercih edilen Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, eğitimde fırsat eşitliği anlayışına sahip olarak, bireylerin ve kurumların hedeflerini, kendi hedefi olarak kabul ederek çalışır.

Öğrenme Garantisi &
Güncel Müfredat

Kariyer & Yetkili Eğitim Merkezi

Öğrenci İşleri & İnsan Kaynakları

İş ve Staj & Danışmanlık

Test Merkezi &
Uluslarası Sertifika

Uzman Ekip & Modern Sınıflar

Biz Kimiz; Ne Yapıyoruz?

2001 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulan Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, 4 laboratuvarla eğitim hayatına başlamıştır. Eğitim kurumu olarak, katılımcılarına yüksek derecede fayda sağlamayı hedeflediğinden ‘’Önce Eğitim, Önce Fayda’’ anlayışını benimsemiştir. 2018 yılında başta İstanbul’da ve Türkiye’nin belli yerlerindeki temsilcilikleriyle 60 laboratuvar 800 yakın bilgisayar ile eğitim hizmetini vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Katılımcıların eğitim sürecini ve sonrasını, uzman departmanlarla ve profesyonel kadrolarla desteklemek. Dünyaca lider yazılım firmalarının yetkili eğitim merkezi olarak, uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunmak ve resmi sertifikalarla mezuniyet sonrası uluslararası sınavlara katılım sağlamak.

Vizyonumuz

Toplumun ihtiyaçlarına yönelik, gönüllülük esaslı projelerle kariyer seminerleri düzenlemek. Yılda 100 öğrenciye %100 burs sağlamak. Anadolu’daki okullara eğitim desteği vermek. ‘Ben Kadınım’ platformuyla kadınlara girişimcilik ve kariyer danışmanlığı desteği sunarak uygun kadın öğrencilere %100 burs sağlamak.