Hakkımızda - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

İşimiz, Gücümüz, Eğitim

Türkiye’nin resmi kurumları ve özel sektördeki pek çok kuruluş tarafından tercih edilen Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, eğitimde fırsat eşitliği anlayışına sahip olarak, bireylerin ve kurumların hedeflerini, kendi hedefi olarak kabul ederek çalışır.


Öğrenme GarantisiKariyer MerkeziÖğrenci İşleriİş ve StajTest Merkezi

Biz Kimiz; Ne Yapıyoruz?

2001 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulan Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, 4 laboratuvarla eğitim hayatına başlamıştır. Eğitim kurumu olarak, katılımcılarına yüksek derecede fayda sağlamayı hedeflediğinden ‘’Önce Eğitim, Önce Fayda’’ anlayışını benimsemiştir. 2018 yılında başta İstanbul’da ve Türkiye’nin belli yerlerindeki temsilcilikleriyle 60 laboratuvar 800 yakın bilgisayar ile eğitim hizmetini vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin resmi kurumları ve özel sektördeki pek çok kuruluş tarafından tercih edilen Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, eğitimde fırsat eşitliği anlayışına sahip olarak, bireylerin ve kurumların hedeflerini, kendi hedefi olarak kabul ederek çalışır.

Eğitim anlayışını; katılımcılarına yönelik olarak her zaman “eşitlikçi”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, öğrenci ihtiyaçlarına uygun eğitim ve hizmetler sunar. Öğrenci deneyimini sürekli iyileştirmek ilkesi üzerine çalışır. Kurumdaki yetkin ve dinamik insan kaynağı, teknoloji alanındaki kesintisiz yatırımları, kalite ve öğrenci memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu eğitim ve hizmetleri, Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi’ni Türkiye’de eğitimde lider durumuna getirmektedir.

  • Uluslararası Sertifika
  • Öğrenme Garantisi
  • Profesyonel Eğitmenler
  • Güncel Eğitim Setleri
  • Modern, Teknolojik Sınıflar
  • İnsan Kaynakları, Rehberlik
  • Online Test Sistemi
  • Öğrenmeye Yönelik Eğitimi
  • Yetkili Eğitim Merkezi

Katılımcılarının eğitim başlangıcından bitimine ve sonrasındaki ihtiyaçlarına kadar; tüm işlem ve ihtiyaçlarının doğru yürümesi için, uzman hizmet departmanları oluşturulup, görev ve sorumlulukları belirlenerek, her departmanda işin uzmanı bir kadro ile destek olunmaktadır.
Bilişim eğitimlerinde, dünyaca lider pek çok yazılım firmasının Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermektedir. Eğitim alan tüm katılımcılara uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunmaktadır. Eğitimler sonunda katılımcılar; Arı Bilgi Eğitim Kurumları’nın resmi sertifikasına sahip olmanın yanında, kurumun sınav merkezinde uluslararası sınavlara katılabilmektedirler.
Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi, toplumun sosyal ihtiyaçlarını önemsemektedir. Gönüllüğünü esas alan ‘Bana Destek Ol’ sosyal sorumluluk organizasyonuyla, çeşitli üniversitelerde kariyer gelişim konusunda seminerler vermektedir. Türkiye’nin değerli pek çok derneği ortak çalışmalar yürüterek, yılda ortalama 100 üniversiteli ve liseli gence %100 burs imkanı sağlayarak eğitim vermektedir.  Bu sosyal sorumluluk proje kapsamında, Anadolu’da ki okullara eğitim ve malzeme desteği de vermektedir. ‘Ben Kadınım’ sosyal sorumluluk platformu ile yürütülen ortak çalışmayla; çalışma hayatında yer alan veya yer almak isteyen tüm kadınlara, gönüllü olarak  ‘girişimcilik’ ve ‘kariyer danışmanlığı’ desteği vererek, durumu uygun bulunan kadın öğrencilerine %100 burs imkanı sağlamaktadır.

7100

Mezun


Arı Bilgi Eğitim Kurumları, her sene onlarca sektöre profesyonel iş güzü hizmeti sağlamaktadır.
198

Eğitim Planı


Arı Bilgi Eğitim Kurumları, yıl içinde temel düzeyden ileri düzeye kadar eğitim planları düzenlemektedir.
83

Eğitim


Arı Bilgi Eğitim Kurumları, 11 dalda 83 farklı eğitimle, Bilgisayar, İngilizce ve Kişisel Gelişim Eğitimleri vermektedir. Eğitimlerin tamamı, pedagojik formasyona sahip, eğitmenlik ve piyasa tecrübesine sahip eğitmenler tarafından verilmektedir.
16

Uzman Tecrube


Arı Bilgi Eğitim Kurumları, sektörde 16. yılını dolduran, sadece eğitim ve yan dalları ile uzmanlık alanını geliştirmiş, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi bir kurumdur.

Bizimle İletişime Geçin