Başarı Hikayeleri

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Düzgün ÖZKAN

Düzgün ÖZKAN

2005 yılında Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra amatör olarak yazılım geliştirmelerinde bulunarak yazılım sektörüne dahil oldum. İlk zamanlarda Web Arayüzü ve Grafik alanlarında çalışmaya başlamam ile birlikte verimliliğimi artırabilmek için yazılım alanında da kendimi geliştirme ve bunu profesyonel bir eğitim ile birleştirme ihtiyacı duydum. Bir çok eğitim kurumu ile görüştüm ve içlerinde paraya dayalı olmadan temel manada eğitimimi tamamlamama yönelik en büyük yaklaşımı gösteren Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri ile tanıştım. Eğitimim esnasında eğitmenim Erkan Bey’in de sektöre ve direkt olarak pratiğe çevrilmeye yönelik verdiği eğitim ile kursumu tamamladım. Şuan kendi arayüzünü yaptığım bir çok çalışmanın yazılımınıda kendim yaparak E Ticaret,Crm,Cms projeleri geliştirmekteyim. Aldığım eğitimin faydalarını hemen her gün görüyorum. Bu nedenle bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri’ni tavsiye ettim ve ediyorum.


Dilek ÖZDEN

Dilek ÖZDEN

Ticaret lisesini bitirdikten sonra bir muhasebecinin yanında stajer olarak çalışmaya başladım. Bu arada Arı bilgi nin muhasebe kurslarına devam ettim. Şu an yabancı ortaklı bir şirkette ön buhasebede çalışıyorum. Arı bilgi’ye teşekkür ederim.


Hatice Karagöz

Hatice Karagöz

Liseyi bitirdikten sonra bir süre işsiz kaldım. daha sonra kurs arayışına başladım. Arı Bilgi’yi hazırladıkları staj programıyla tanıdım. Eğitimimi başarıyla bitirdikten sonra hemen staja başladım ve şimdi kadrolu olarak çalışıyorum. Teşekkür ederim.


Ayfer Gülneşin

Ayfer Gülneşin

Mesleğim icabı kullandığım programları daha detaylı öğrenmem gerekiyordu. Arı Bilgi sayesinde bilgilerimi pekiştirdim.


Arda Barış

Arda Barış

Küçüklüğümden beri öğrenmek istediğim web tasarımını Arı Bilgi sayesinde öğrendim. Mezun olduktan sonra işler kolay 🙂


Selim Sancar

Selim Sancar

Personele iş verdikten sonra takip etmem zor oluyordu. Şimdi en azından personelin yaptığı işten haberdarım. Çok iyi oldu. Teşekkürler Arı Bilgi.


İdris Kale

İdris Kale

Üniversite de tarih okumama rağmen, Arı Bilgi sayesinde network uzmanı oldum. Çok mutluyum. Halkla ilişkilerdeki arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdikleri rehberlik hizmeti sayesinde hayatım değişti diyebilirim. Teşekkürler


Özlem Kılıçlı

Özlem Kılıçlı

Eğitmenimiz Sayın Mustafa TOPÇUOĞLU’ndan çok memnunum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.


Ezgi Akşar

Ezgi Akşar

Öğrenci/İleri Ofis Eğitimi Hocamı çok seviyorum. Çok çalışkan ve sabırlı. Bilgileri sindirmemize, biz tekrar yapmasak dahi olanak sağlayacak şekilde işliyor dersimizi.


Ayşegül Sınar

Ayşegül Sınar

Merhaba, Tuncer beyin ders anlatışı gerçekten çok iyi. Anlamamız ve projeleri yapabilmemiz için çok uğraşıyor. Teşekkür ederim.


Nudiye Yüzer

Nudiye Yüzer

Bu eğitimi çalıştığım iş ortamında rahatça kullanabileceğim için gayet güzel anlıyorum.Ayrıca ödev verilmesi de çok alıştırıcı oluyor.


Deniz Yavuz

Deniz Yavuz

Cumhur Dinçer hocanın ileri excel grubunda eğitim aldım. Eğitimden oldukça faydalı bilgiler öğrendim. Hocamızın sevecen, her konuda ilgili yaklaşımından çok memnun kaldım.

Cumhur hocaya ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.


Berrin Akdoğan

Berrin Akdoğan

Arıbilgi kurumunu arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. Özellikle eğitmenimiz Cumhur Dinçer eğitmenliği ve diğer özellikleriyle mükemmel biri. Her konuda kendine çok hakim biri. Ona ve kurumunuza çok teşekkür ederim.


Fatma Dikmen

Fatma Dikmen

İlk önce Microsoft Office programlarını aldım ve şimdi de ileri excel programını tamamladım. Bana gerçekten çok faydası oldu. Çünkü hiçbir bilgim yoktu. Word, Excel, Powerpoint şimdi hepsini etkin bir biçimde kullanabiliyorum. Tabii bunda Cumhur hocanın katkısı büyük. Ona gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bu programların ileriki iş hayatımda çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Bütün Arıbilgi ekibine teşekkürler.

Bu arada edindiğim bilgiler sayesinde UPS Kargo’da işe girdim. Son derece mutluyum. Arı Bilgi’den aldığım dersler sayesinde bu mümkün oldu. Tüm Arı Bilgi ailesine sevgiler…


Hülya Şimşek

Hülya Şimşek

Kurumunuzda katılmış olduğum Temel Ofis 2010 eğitim programı süresince, algının en zor olduğu saatlerde dersleri keyifli ve anlaşılır kılan Cumhur Dinçer beye sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.


Elif Ünder

Elif Ünder

Aldığım 120 saatlik Bilgisayarlı Muhasebe kursu, eğitimim için çok faydalı oldu. Kursa başlamadan önce programlar hakkında hiç bilgim yoktu. Çok şanslıyım ki internette sizi buldum ve dersime giren hocam Sakine Hanım sayesinde muhasebeyi çok iyi öğrendim. Buradan çıktığım zaman şuna inanıyorum ki, çok rahat iş bulacağım. Çünkü aldığım eğitim gerçekten çok yeterliydi. Bu yüzden hem Arı Bilgi olarak size hem de hocamız Sakine Hanım’a çok teşekkür ederim.


Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Buraya ilk başladığımda hayal kırıklığına uğrardım diye korkuyordum açıkcası ama ilk gün hocamızla tanıştığımızda kafamdaki soru işaretlerinin hepsi kalktı. Eğitim olarak gerçekten Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisini tek geçerim. Eğitmenler ve  tüm çalışanlar kaliteli ve gerçekten çok huzurlu bir ortam var. Bir seçim yapacak olsam yine burası olur.


Fulya Yıldırım

Fulya Yıldırım

Okulda verilen ödevimi yaptım. Bunu başardığıma inanamıyorum. Bu kadar zor bir şeyi bana çok güzel öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim. Dilerim öğrendiklerimi unutmam. Bu konuda yardımınıza ihtiyaç duyduğumda size haber vereceğim. Tekrar çok teşekkür ederim. Bu çalışma bana verildiğinde exceli hiç kullanmamış olduğum için çok sıkılmıştım. Kendi kendime denedim. Ama excel’i kullanamadım. Excell’in zor olduğunu düşünen biri olarak öğretme başarınızdan dolayı sizi kutluyor,başarılarınızın devamını diliyorum.


Bülent Bulutlu

Bülent Bulutlu

2013 Mart ayı içerisinde Arı Bilgi Kadıköy şubesinde, eğitmeniniz Cumhur Dinçer’den Temel Ofis eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Reşide Tosun

Reşide Tosun

Sayın Cumhur Dinçer bey ‘e konulara olan hakimiyeti, anlatım teknikleri, bilgi birikimi ve içten davranışları için sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Arı Bilgi olarak böylesi önemli ve kıymetli bir hocayı bizlere kazandırdığınız için de kurumunuzu tebrik ediyorum. Eğitimizde başarılarınızın devamı dileğiyle..


Önder ÖZPERÇİN

Önder ÖZPERÇİN

Kursa katıldığım ilk günden bu yana memnun olmadığım bir konu olmadı şu ana kadar. Öğretim üyemiz ve hocamız Sayın Cumhur DİNÇER’den son derece memnunum ve kendisini ve bu kurumu  tanıdığım herkese öneriyorum.Burayı beğenip benimsememdeki en büyük etken hocamız Cumhur Hoca’nın katkısı büyüktür.

 


Elif ÜNDER

Elif ÜNDER

Hocamız Cumhur DİNÇER’e çok teşekkür ederim. Sayesinde Temel Ofis programlarını iyice öğrendim.İş hayatında bana çok faydası olacak. Arı Bilgi’ ye ve hocamız Cumhur Bey’e teşekkür ederim. Saygılarımla.

 


Önder Özperçin

Önder Özperçin

Yaklaşık iki buçuk  aydır kurmunuzda almakta olduğum temel ofis eğitimini bugün itibari ile tamamladım. Eğitimim süresince bize verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra içtenliği, samimiyeti, derse ve konuya olan hakimiyeti ile anlayışı için sayın öğretim üyeniz ve öğretmenimiz Cumhur Dinçer’e huzurunuzda çok teşekkür ederim. Bu kadar kaliteli ve düzgün öğretim üyelerini de kurumunuzda bulunduran tüm arı bilgi ailesine de teşekkür ederim.


Zeynep Sıla Aktan

Zeynep Sıla Aktan

Kurumdan ve eğitmenden çok memnun kaldım. Örnekler , uygulamalar yeterliydi. Eğitmenin derse hakimiyetinden çok memnun kaldım. İş hayatında uygulayabileceğimi ve zorluk yaşamayacağımı düşünüyorum. Programa oldukça hakim olduğuma inanıyorum.


Musa Taşcıoğlu

Musa Taşcıoğlu

Autocad eğitimi gördüm. Eğitimden memnun kaldım. Dersimizi Selim Alp Yumlu verdi. Anlatımı güzeldi.


Zeynep Banaz Kartal

Zeynep Banaz Kartal

Arı Bilgi eğitim kurumundan aldığım Autocad dersleri süresince eğitmenim Selim Alp Yumlu ve kurumunuzdan memnun kaldım. Eğer tekrar bir eğitim programına ihtiyacım olursa kurumunuzdan eğitim almayı düşünürüm. Eğitmenim Selim Alp Yumlunun eğitiminden çok memnun kaldım.


Özge Özelpınarlı

Özge Özelpınarlı

Hocası baya bilgili ve kendisini fazlaca geliştirmiş bir eğitmen. Akademik eğitimim boyunca Selim Hoca’dan ders almak isterim.


Mustafa Cihat Aktaş

Mustafa Cihat Aktaş

Öncelikle Web Tasarım kursuna iyiki geldiğimi söylemek isterim. Bana bir çok katkısı oldu. Hem okul hemde stajda. Cahide hocamızdanda şimdiki eğitmenimiz olan Levent Işıklı hocamdanda memnun kaldım.Derste anlatımları farklı olsada bana bir çok bilgi kattıklarını düşünüyorum.Grafik kursunda da Tuncer Hocama çok teşekkür borçluyum.Bana bir çok şey kattı. Açıkcası genel anlamdan memnundum.Sizlere ekibinize ve hocalarıma çok teşekkür ederim.

 

 


Serhan Alicanoğlu

Serhan Alicanoğlu

Öncelikle belirtmek isterim eğitimi doğru eğitmen ile verilince amacına ulaşabilir. Bu bağlamda hocamız olan Erkan Sağlık gerçek bir eğitmen. İşini çok doğru yapıyor. Gereken ne ise onu vermeye çalışıyor.Yani bir konuyu aktarmak için 5 cümle gerekli ise Erkan Hoca bize bu 5 cümleyi verdi. Yalın,gerekli ve amacına ulaşan tarzı ile bizlerle bağ kurup gerekeni aktardı skıntılarımızla her zaman ilgilendi.Erkan Hoca sayesinde anladığım şeylerden bir diğeri eğitim süremizin daha uzun ve kapsamlı olması gerektiği.Kendisinin sayesinde artık herhangi bir sistemin başına gidince yabancılık çekmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Uzun lafın kısası ben aldığım eğitimimden memnun kaldım.


Barış Esmer

Barış Esmer

Almış olduğumuz Excel eğitiminden memnun kaldım. İşimizde ya da günlük hayatımızda excel’i daha verimli ya da hızlı kullanabilmek adına değerli bilgiler aldık


Ozan Yalçın

Ozan Yalçın

Eğitim yeterli düzeyde ve eğitmenin çeşitli örnekleriyle katılımı sağlıklı bir şekilde sağlaması açısından memnuniyet vericidir.


Gözde Bozdağ

Gözde Bozdağ

Almış olduğumuz İleri Excel dersinden hem eğitim hem de eğitmenin yeterliliği açısından memnun kaldım.Eğitmen bol örneklerle zamanı iyi değerlendirerek eğitimimizi oldukça verimli kıldı. Bilgilerin %75 ‘i şirket içi kullanılabilir.


Erhan Elmacı

Erhan Elmacı

Aldığımız eğitimin mevcut excel ve pp bilgilerime ek katkı verdiğini düşünüyorum.Özellikle makro eğitim çok iyi oldu açımdan


Eren SARAÇ

Eren SARAÇ

Öncelikli bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100’lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti.Barış KAYMAN hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış KAYMAN’a ve Arı Bilgi’ye teşekkürlerimi sunarım.


Gökçe CEVİZ

Gökçe CEVİZ

Arı Bilgi’yi tesadüfen internet sitesinden gördüm.Görüşmeye geldiğimde kurumunuzdaki Ali Bey bizi gayet iyi karşıladı ve her konuda yardımcı oldu.Dersler başladığında hocamız Barış Bey gerek ders anlatımında gerek konuların izahında ve diğer bütün konularda bizlere çok yardımcı oldu. Kendisinden ve kurumunuzdan çok memnun kaldım. Çevremdeki diğer insanlara kurumunuzu tavsiye deceğim. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.


Serap Yazıcı

Serap Yazıcı

Arı Bilgi’de aldığım eğitimlerden ve eğitmenlerimden memnun kaldım. Sorularımı istediğim gibi cevaplar alabiliyorum. Dersler konusunda her türlü sorunumu rahatlıkla çözümlenebiliyor. Eğitmenler düzgün ve yeterli bilgiye sahipler.


Fatih ALTINER

Fatih ALTINER

Merhaba ben Fatih Altıner. Aldığım Web Tasarım dersinden memnunum.Barış Kayman hocadan çok memnun kaldım. Barış Hocanın ders anlatımından gayet memnunum. Anlatım şekli için hiç şikayetim yok.Barış hocadan güzel bir Web Tasarım eğitimi aldık.


Fatma KAVALCIOĞLU

Fatma KAVALCIOĞLU

Eğitimde başta Tansu hocadan aldığımız ve daha sonra Mustafa Yıldız hocamızdan aldığımız eğitimden çok memnun oldum. Hocalarımızın bilgi, tecrübe ve aktarımı gayet güzeldi. Hocalarıma bunlardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca kurs saatini 15:00’a ayarlamak için çaba gösteren Mustafa Özbostancı beye de çok teşekkür ederim.


Metin AKDEMİR

Metin AKDEMİR

Bütün Arı Bilgi ekibine saygı ve sevgilerimle teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi, beklediğimden daha iyi geçti bütün dersler.


Müslüm Çöllü

Müslüm Çöllü

Merhaba

 

Kasım ayın da almış olduğum sistem eğitimine memnuniyetimi belirtmek isterim.  Eğitim içeriği, eğitim ortamı  ve eğitmenimizin göstermiş olduğu performansından dolayı faydalı ve geliştirici bir eğitim aldık. Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Teşekkürler & İyi Çalışmalar