Başarı Hikayeleri

"Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da değerli öğrencilerimizin başarı hi

kayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. İş bulan öğrencilerimizden bazılarının aldığı eğitimlerin yaşamlarına olan katkıları, bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri e

dinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır."seyma sıngın

Düzgün ÖZKAN

Düzgün ÖZKAN

Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra amatör olarak yazılım geliştirmelerinde bulunarak yazılım sektörüne dahil oldum. İlk zamanlarda Web Arayüzü ve Grafik alanlarında çalışmaya başlamam ile birlikte verimliliğimi artırabilmek için yazılım alanında da kendimi geliştirme ve bunu profesyonel bir eğitim ile birleştirme ihtiyacı duydum. Bir çok eğitim kurumu ile görüştüm ve içlerinde paraya dayalı olmadan temel manada eğitimimi tamamlamama yönelik en büyük yaklaşımı gösteren Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri ile tanıştım. Eğitimim esnasında eğitmenim Erkan Bey'in de sektöre ve direkt olarak pratiğe çevrilmeye yönelik verdiği eğitim ile kursumu tamamladım. Şuan kendi arayüzünü yaptığım bir çok çalışmanın yazılımınıda kendim yaparak E Ticaret,Crm,Cms projeleri geliştirmekteyim. Aldığım eğitimin faydalarını hemen her gün görüyorum. Bu nedenle bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri'ni tavsiye ettim ve ediyorum.


 

Fatma Dikmen

Fatma Dikmen

İlk önce Microsoft Office programlarını aldım ve şimdi de ileri excel programını tamamladım. Bana gerçekten çok faydası oldu. Çünkü hiçbir bilgim yoktu. Word, Excel, Powerpoint şimdi hepsini etkin bir biçimde kullanabiliyorum. Tabii bunda Cumhur hocanın katkısı büyük. Ona gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bu programların ileriki iş hayatımda çok büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Bütün Arıbilgi ekibine teşekkürler.

Bu arada edindiğim bilgiler sayesinde UPS Kargo'da işe girdim. Son derece mutluyum. Arı Bilgi'den aldığım dersler sayesinde bu mümkün oldu. Tüm Arı Bilgi ailesine sevgiler...


 

İdris Kale

İdris Kale

Üniversite de tarih okumama rağmen, Arı Bilgi sayesinde network uzmanı oldum. Çok mutluyum. Halkla ilişkilerdeki arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdikleri rehberlik hizmeti sayesinde hayatım değişti diyebilirim. Teşekkürler


 

Berrin Akdoğan

Berrin Akdoğan

Arıbilgi kurumunu arkadaşım vasıtasıyla tanıdım. Özellikle eğitmenimiz Cumhur Dinçer eğitmenliği ve diğer özellikleriyle mükemmel biri. Her konuda kendine çok hakim biri. Ona ve kurumunuza çok teşekkür ederim. Sizin sayenizde iş imkanım oldu.


 

Dilek ÖZDEN

Dilek ÖZDEN

Ticaret lisesini bitirdikten sonra bir muhasebecinin yanında stajer olarak çalışmaya başladım. Bu arada Arı bilgi nin muhasebe kurslarına devam ettim. Şu an yabancı ortaklı bir şirkette ön buhasebede çalışıyorum. Arı bilgi'ye teşekkür ederim.


 

Hatice Karagöz

Hatice Karagöz

Liseyi bitirdikten sonra bir süre işsiz kaldım. daha sonra kurs arayışına başladım. Arı Bilgi'yi hazırladıkları staj programıyla tanıdım. Eğitimimi başarıyla bitirdikten sonra hemen staja başladım ve şimdi kadrolu olarak çalışıyorum. Teşekkür ederim.


 

Gökçe CEVİZ

Gökçe CEVİZ

Arı Bilgi'yi tesadüfen internet sitesinden gördüm.Görüşmeye geldiğimde kurumunuzdaki Ali Bey bizi gayet iyi karşıladı ve her konuda yardımcı oldu.Dersler başladığında hocamız Barış Bey gerek ders anlatımında gerek konuların izahında ve diğer bütün konularda bizlere çok yardımcı oldu. Kendisinden ve kurumunuzdan çok memnun kaldım. Çevremdeki diğer insanlara kurumunuzu tavsiye deceğim. Aldığım eğitim sayesinde şuanda front end developer olarak görev almaktayım. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.


 

Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Buraya ilk başladığımda hayal kırıklığına uğrardım diye korkuyordum açıkcası ama ilk gün hocamızla tanıştığımızda kafamdaki soru işaretlerinin hepsi kalktı. Eğitim olarak gerçekten Arı Bilgi Bilişim Teknolojileri Akademisini tek geçerim. Eğitmenler ve  tüm çalışanlar kaliteli ve gerçekten çok huzurlu bir ortam var. Bir seçim yapacak olsam yine burası olur.


 

Eren SARAÇ

Eren SARAÇ

Öncelikli bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100'lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti.Barış KAYMAN hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış KAYMAN'a ve Arı Bilgi'ye teşekkürlerimi sunarım.


 

Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Tan Tanrıverdi

Hiç bilgisi olmayan bir adamı yani beni 🙂 bu duruma getirdiler ya daha bişey demiyorum. Sizin sayenizde meslek kazandım. Aldığım eğitimler öncelikle sql sonrasında mcsd yazılım uzm. eğitimi aldım. Şuanda bir firmada veri tabanı konusunda çalışmaktayım. İlk başta son kurşunum burası diye gelmiştim 12 den vurduğum bir kurşun oldu herşey için teşekkür ederim.