Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Yorumları

Bilgisayarlı Muhasebe Yorumları

 

Çaglar Eraslan

Başta Ebru Karagöz hocam olmak üzere Arıbilgide ki bütün herkese çok teşekkür ederim.

Ömer Avcı


Çaglar Eraslan

Egitim ve destekleriniz için çok teşekür ederim. Eğitimden çok memnun kaldım.

Sinem Sever


Çaglar Eraslan

Genel olarak aldığım eğitimden memnunum. Öğrenme garantisi olması bambaşka bir avantaj bize bu güzel eğitimi veren Erol hocama çok teşekkür ediyorum.

Nurdan Goloğlu


Çaglar Eraslan

Öncelikle pendik arı bilgi ailesine ve sonra da bilgisayarlı muhasebe de bize öğrettikleri için murat hocaya sonsuz teşekkürler ediyorum en yakın zaman da tekrar yeni programa katılmak istiyorum 💛😇

İrem Durmaz


Çaglar Eraslan

 Başlangıçta hedeflediğim bilgiye eğitimlerle ulaştığımı düşünüyorum. Kurumun ilgi alakası yeterli ve tatminkar

ÖZGÜR AKGÜL


Çaglar Eraslan

Erol hocanın eğitimi ve emeği için gerçekten çok teşekkür ederim.

Derya Kaleli


Çaglar Eraslan

Erol hocanın sayesinde muhasebeyi iyi öğrendim herkese teşekkür ediyorum.

Ayhan Güleç


Çaglar Eraslan

Erol Hocanın sayesinde muhasebe hakkında çok iyi bilgiler öğrendim. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Fatih İnce


Çaglar Eraslan

Erol Hoca derslerde gayet verimli ve anlayışlı. Kurum içi çalışanlar çok ilgili, tavsiye edebileceğim bir kurum.

Ayşen Bahadır


Çaglar Eraslan

Arı bilgi mükemmel bir eğitim kurumudur.Her şey için teşekkürler.

Rabia Köz


Çaglar Eraslan

 Diğer kurs programlarınızdan da eğitim almak isterim.Online eğitim olmasına rağmen çok verimli geçiyor.Erol Hocama, Maillere hemen geri dönüş yapan Eda Hanıma, en ufak sorunda bile bıkmadan çözün sunan Cumhur Bey ve Onur Bey'e son olarakta kayıt esnasında bana çok yardımcı olan Uğur Bey'e teşekkür ederim.Bir daha ki kurs programlarında yine buradayım..

GÜLCAN TATAR


Çaglar Eraslan

Bu pandemi döneminde, uzaktan eğitim için kurumunuzun sunduğu teknik altyapı, personelinizin ilgisi ve eğitmen seçiminiz sayesinde kursunuzdan çok memnun kaldım. Kurs aldığım alanla ilgili daha ileri seviye kurslarınız varsa yeniden başvurmayı düşünebilirim. Teşekkürler.

OYA ÇAKIR


Çaglar Eraslan

Gayet iyi ve faydalı bir eğitim oldu benim için teşekkür ederim.

AYSEL AYHAN


Çaglar Eraslan

 Her şey için teşekkür ediyorum gerçekten mükemmel ders anlatımları çok iyi ve başarılıydı. İyi ki burayı tercih ettim diyorum.Ve herkese tavsiye ederim emekleriniz için hepinize teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.

BAYRAM TELLİ


Çaglar Eraslan

Eğitim benim için çok verimli geçti.Kurumunda maillere hızlı dönüş sağlayarak çözüm üretmesi ve teknik servisin program aksaklıklarında hızlı dönüş sağlaması da beni memnun etti.Hocamızın ders saatlerine ve konu anlatımına verdiği dikkat gerçekten çok iyiydi.

ZEYNEP KARAGÜN


Çaglar Eraslan

 Online eğitim olmasına rağmen gayet verimli ve iyi bir eğitim kurumu. tebrik ederim kurumu ve bütün bizimle ilgilenen personelleri.

ZEYNEP ATABAY


Çaglar Eraslan

Aldığım eğitimden memnun kaldım. Eğitmenimizin bilgisi anlatma tarzı çok iyi her şey için teşekkür ederim.

FATMA ŞENGÜL


Çaglar Eraslan

Bilgisayarlı muhasebe eğitimi haftasında 3 adet muhasebe programı ile ilgili eğitim aldım.Eğitimin gayet yararlı ve anlaşılır olduğunu düşünüyorum.

Çaglar Eraslan


Neslihan Demirkan

Yaklaşık 3 buçuk 4 aylık eğitim sürecinin sonuna geldik. Muhasebe bölümüyle ilgili hiç bilgim yokken ArıBilgi sayesinde ve değerli hocamız zeynep yavuzkurt sayesinde eğitim durumuma çok katkı sağladığını düşünüyorum. ArıBilgi ailesine ve zeynep hocamıza verdiği emeklerden dolayı teşekkür eder hocamıza iş hayatında başarılar diliyorum.

Neslihan Demirkan


Mesut ARSLAN

Bir üniversitenin ilgili tüm bölümlerinde böyle güzel ve  istekli bir eğitim verildiğini daha görmedim .Teşekkür ederim.

Mesut ARSLAN


Gülcan GÜRCEMAL

ArıBilgi eğitm sisteminden  ve hocamız Eylül hanımdan çok memnun kaldım.Almış olduğumuz eğitimin çok faydasını greceğimi düşünüyorum ,teşekkürler Eylül hocam.Sizi çok  seviyorum .

Gülcan GÜRCEMAL


Gülseher YÜCE

Ben bugüne kadar çok az sayıda böyle özverili hoca gördüm, hocanızın kıymetini bilin. Muhasebe derslerini çok sevgiyle ve sabırla anlatıyor.Hep başarılarının devamını diliyorum.

Gülseher YÜCE


Hülya ARSLAN

Eğitim süresi boyunca çok memnun kaldım .Hocamıza ve ArıBilgi ailesine çok teşekkür ederim.

Hülya ARSLAN


Milay EKİNCİOĞLU

Geleceğe yönelik iş hayatımda işe yaracağını düşünüyorum. Eğitmenim sınıfta çok uyumlu, konusunda bilgili, başarılı bir eğitmen.

Milay EKİNCİOĞLU


SAFİYE BAYKAL

ALDIĞIM  EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM EĞİTMENİMİZ GEREKLİ BİLGİYİ BİZE AŞILADI.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM  ARIBİLGİ.

SAFİYE BAYKAL


Fatma YILMAZ

Yönetici/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi - Kursu
Muhasebe Kursu çok güzel bana fayda sağlıyor. Aldığım eğitimle çok iyi yerlere geleceğiz.

Fatma YILMAZ


Maviş SERİM

Satış Destek/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi - Kursu
Hocamız harika. Her istediğimizde bilgi veriyor yardımcı oluyor. Çok pozitif ve yardımcı bir kişiliği var. Çok memnunum. Teşekkür ederim.

Maviş SERİM


Filiz Yildiz

Eğitmenimiz güler yüzlü,anlayışlı ve analanında gerekli yeterliliğe sahip biridir. ArıBilgi ve eğitmenimden memnunum.

Filiz Yildiz


Merve Uyan

Zeynep hocamıza bütün emekleri ve çabası için teşekkür ederiyorum çok keyifli ve bir okadar verimli dönem geçirdim kendisinin eğitmenlik yeteneğinin doğuştan geldiğini düşünüyorum sevgiler.

Merve Uyan


KÜBRA iLGEN

Çalıştığım bölüm için eksilerimi görmek  amacıyla gelmiştim .Eğitmenimize  gereken bilgiler dışında  ekstra sorduğum sorularıda yanıtladı.Memnun kaldım teşekkürler.

KÜBRA iLGEN


Ishak Geybioglu

Eğitim içerik olarak yeterliydi eğitimci eğitim konusuna ve tam yeterliliğe sahip olduğu için verimli olarak değerlendiriyorum.

Ishak Geybioğlu


Milay EKİNCİOĞLU

Muhasebeci/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi
Geleceğe yönelik iş hayatımda işe yaracağını düşünüyorum.Eğitmenim sınıfta çok uyumlu, konusunda bilgili, başarılı bir eğitmen.

Mert EKİN


İlknur YÜKSEL

Sekreter/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi - Kursu
Hocamızın derse olan disiplini çok güzel.

İlknur YÜKSEL


Emek Ersoy

Eğitmenimizin bilgisi ve eğitim hakimiyeti çok iyidi. Akıcı güzel ve keyifli bir eğitimdi.

Emek Ersoy


Pınar BAŞ

Muhasebeci/Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi - kursu
Hocamız gayet anlayışlı sabırla bütün sorularımızı bizim anlayacağımız şekilde anlatmaya çalışıyor.

Pınar BAŞ


Akın Kaçmaz

Muhasebe kursuna başladığiımda kendimden bu işi yapabilirmiyim diye kuşku ve tedirgindim. Ama zamanla bir şeyler öğrendikçe kendime güvenim artmaya başladı. Şimdi hafta sonu yeni bir grupta devam ediyorum. Hafta içi ArıBilgi Staj programıyla stajım başaldı. Teşekkürler.

Akın Kaçmaz


Fatma Kan

Ön muhasebe konusunda yeterli ve mükemmel fakat genel muhasebe konusunda gerek arkadaşların konulara yabancılığı gerekse kurumsal ve geçici vergilerin biraz pratik sonucu beyinde taşların oturması zaman alması nedeniyle biraz zorladı. ama herşey için teşekkürler güzel bir eğitimdi zeynep hocama ve ArıBilgiye teşekkür ederim zeynep hocamızı kaybetmeyin hem kişilik hemde işi konusunda mükemmel bir insan.

Fatma Kan


Funda Erden

Zeynep hocadan almış olduğum dersten gayet memnunum. Öğrencilere karşı tutumu ve derste bilgi aktarımından memnun kaldım.

Funda Erden


HAYDAR ŞAHİN

Eğitim süresince keyif alarak geldim Özgül hocamızda herkesin anlayacağı şekilde bir anlatım sundu.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

HAYDAR ŞAHİN


Emre Karabulut

Çok sıcak ve insan ilişkileri kuvvetli bir dershane. Ben yeni katılan bir öğrenci olarak çok memnun ve mutluyum. Ders anlatan hocalarımız çok başarılı. Her şey için teşekkürler.

Emre Karabulut


MEHMET BEGBAĞA

TEMEL OLUŞTURAN VE ÜSTÜNE KOYABİLECEĞİM BİLGİ  VE BECERİYİ KAZANDIRAN EBRU HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER BEKLENTİM TAM ANLAMIYLA KARŞILANDI DİYEBİLİRİM.

MEHMET BEGBAĞA


SEDA ÖZEL

MEHMET HOCAMIZIN KONULARIN ÜSTÜNDE DURARAK ANLATMASI VERDİĞİ BİLGİLER  İLE KURSTAN AYRILIYORUM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

SEDA ÖZEL


ŞENAY KURT

BU KONUDA HERHANGİ BİR YERDE RAHATLIKLA YARDIM ALMADAN ÇALIŞABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.EĞİTİMDE BİZE  HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN DEĞERLİ HOCAMIZ EBRU HANIM'A  VE  ARIBİLGİ AİLESİNE TEŞEKKÜRLER.

ŞENAY KURT


DEMET MUTLUSOY

EĞİTİM AKICI VE RAHATTI  .EĞİTİM  YARARLI OLDU .PROGRAMLARI ÖĞRENDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.EĞİTİMCİMİZ ÇOK  BİLGİLİYDİ.ANLATIMI ÇOK İYİYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

DEMET MUTLUSOY


Gülseren Biçer

Sevgili Arıbilgi, Öncelikle böyle bir eğitim kursları verdiğiniz için teşekkür ederim. Burada başlamadan önce bi hiçtim şimdi ise ayağımı yere basacak kadar emin adımlarla iyi hissediyorum kendimi. Hocam Oktay Karakoç'a çok teşekkür ederim.

Gülseren Biçer

Esengül Biçer

Arıbilgi personelinden ve hocamız Oktay beyden memnunum.

Esengül Biçer


Leyla Kaya

Arıbilgi ve Oktay hocamızdan memnunum. Bugün son günümüz ve hocamızdan ayrılacağız kursun uzamasını isterdim. Hocam tek kelimeyle mükemmel bir insan.

Leyla Kaya


Sercan Karakoç

Eğitim düzeyiniz mükemmel çok memnunum herşey için çok teşekkür ederim.

Sercan Karakoç


Elif Önder

Aldığım Bilgisayarlı Muhasebe kursu eğitimim için çok faydalı oldu. Kursa bailamadan önce programlar hakkında hiç bilgim yoktu. Çok şanslıyım ki internette sizi buldum ve dersime giren hoca Sakine Hanım sayesinde muhasebeyi çok iyi öğrendim. Buradan çıktığım zaman şuna inanıyorum ki çok rahat iş bulacağım. Çünkü aldığım eğitim gerçekten çok yeterliydi. Bu yüzden hem Arıbilgi olarak size hemde hocamız Sakine Hoca'ya çok teşekkür ederim.

Elif Önder


Mustafa Kemal Yeşiloğlu

Buraya ilk başladığımda hayal kırıklığına uğrardım diye korkuyordum açıkçası ama ilk gün hocamızla tanıştığımızda kafamdaki soru işaretlerin hepsi kalktı. Eğitim olarak gerçekten Arıbilgi dershanenizi tek geçerim.Hocalar ve tüm çalışanlar kaliteli ve gerçekten çok sevecen insanlardır. Ortam çok huzurlu ve gerçekten çok iyi insanlar.

Mustafa Kemal Yeşiloğlu


Fatma Karaarslan

Arıbilgi'de derslerde iyi ve güzel vakitler geçirdik. Benim için aldığım eğitim yeterli olduğunu düşünüyorum. Hocamın bize elinden geldiği kadar yeterli bilgi verdiğini düşünüyorum. Arıbilgi ve hocamıza teşekkür ederim.

Fatma Karaarslan


Meltem Erdoğan

Değerli Arıbilgi; Katıldığım Bilgisayarlı Muhasebe programından dersin başladığı ilk günden beri çok memnun kaldım. Gerek hocamız Sakine hanım gerekse kurum çalışanlarının öğrencilere verdiği önem, ilgi motive edici. Geçirdiğim zamanın boş geçmediğinden ve bana kattığı bilgi birikiminin yararlı olduğundan eminim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Meltem Erdoğan


Elmas Soytürk

Değerli Arıbilgi, Değerli Sakine Hoca'mızın derslerinden gayet memnun kaldım.Bize bilgi vermek için elinden geleni yaptığını düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim. Arıbilgi kurumuna gelince, bende bu kurumu sosyal paylaşım sitesinden buldum. Gayet memnun kaldım. Teşekkürler.

Elmas Soytürk


Sibel Çakmak

Arıbilgi'den iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Özellikle Sakine Hoca'nın kişiliği ve eğitmenlik yeteneği çok başarılı. Arıbilgi'ye geldiğim için ve eğitmenlerin ve çalışanların dürüst tavırları için memnunum. Burayı sevdiren eğitmenimede ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Sibel Çakmak


Sevcan Durak

Değerli Arıbilgi Kurumu ve Sevgili Hocamız. İyiki gelmişim dediğim durumlardan biriside Arıbilgi'ye kayıt yaptırmak oldu. Arıbilgi kurumuna ve Saygı değer Sakine Akdemir Hoca'mıza çok teşekkür ederim. Sakine Hoca'mı tanımak hem bilgi açısından hem de hayata bakış açısından bana çok şey kattı. Sakine Hoca'ma ayrıyetten sevgi ve saygılarımı sunarım. Biz sizi çok sevdik.

Sevcan Durak


Feyza Kocadere

Değerli Arıbilgi Eğitim Kurumu çalışanları hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu çatı altında eğitim almaktan çok mutlu oldum çünkü çok değerli saygılı bir hocadan eğitim almaktan onur duyuyorum. Sevgili Sakine Akdemir hocama çok teşekkür ediyorum. Emeği çok büyük. Sınıf arkadaşlarım ve bütün çalışanlar saygı çerçevesinde iletişim kurdu. Emeğinize sağlık.

Feyza Kocadere


Abdullah Durmuş

Kursunuz iyi memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Abdullah Durmuş


Müsaade Akkavak

Kurum olarak ArıBilgi'den genel olarak memnun sayılırım. Öğretmenimiz Sn. Hüseyin Yılmaz'dan ve çalışan Başak Dokur'dan gayet memnun kaldım. Bizlere gayet candan ve samimi davrandı. Kursun bitimine onlardan ayrılıyorum diye çok üzülüyorum. Başka kurs ve seminerlerde görüşmek dileğiyle.

Müsaade Akkavak


Fatma Şamiloğlu

Başak Hanım'ı Hüseyin Hocam'ı hepinizi çok sevdim. Çok verimli ve başarılı bir kurs dönemiydi. Her şey için çok teşekkürler.

Fatma Şamiloğlu


Rukiye Güven

Kurs ile ilgili hiçbir sıkıntı yok. Faydalı bir eğitim oldu. Teşekkürler.

Rukiye Güven


Pınar Güneş

Kurs eğitmenimizle ilgili hiçbir sorun çıkmadı. Konu anlatımı ve örnekleme iyiydi. Muhasebe eğitiminizden memnun kaldık. Teşekkürler.

Pınar Güneş


Emre Karabulut

Çok sıcak ve insan ilişkileri kuvvetli bir dershane. Ben yeni katılan bir öğrenci olarak çok memnun ve mutluyum. Ders anlatan hocalarımız çok başarılı. Her şey için teşekkürler.

Emre Karabulut


Medine Sönmez

Kurumunuzdan çok memnun kaldım. Özellikle hocamız Hüseyin Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederim. ArıBilgi eğitim kurumunu internet aracılığıyla referansını aldım.Çok araştırarak kurumunuza başvurdum. Verilen eğitimden ve değerden çok memnun kaldım. Çalışanlarınızdan olan Başak Hanım gerek saygısı ve güzel enerjisinden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi bildiriyorum.

Medine Sönmez


Şükran Kılınç

Bilg.Muhasebe dersi aldım. Mehmet Hoca'dan ve kurumdan çok memnun kaldım. Daha öncesinde Temel Ofis eğitimi de almıştım. O eğitimden de hocadan da çok memnun kalmıştım. Mehmet Hoca'mız gayet güzel ders anlatıyor, çok ta anlayışlı. Bu kurumdan aldığım eğitim den çok memnun kaldım. Bu eğitimde emeği geçen hocamıza da teşekkür ederim.

Şükran Kılınç


Hakkıcan IŞIK

Aldığım Bilg.Muhasebe eğitimi gayet iyiydi. Hocamızın bilgisi fazla ve yeteri kadar bizlere yardımcı oldu. Bu kurumda Yazılım'dan sonra aldığım 2.eğitim ve hiçbir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye edeceğim.

Hakkıcan IŞIK


ÖZLEM KANBER

Almış olduğum eğitimden oldukça memnun ayrılıyorum.ilginiz için çok teşekkür ederim.

ÖZLEM KANBER


MERVE ÖZÜN

İŞ HAYATIMDA YARALI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜM, MUHASEBE İLE İLGİLİ TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİM ALDIM

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

MERVE ÖZÜN


Gizem Akça

Sayın Yetkili,
Kurumunuza başvurmadan önce bir çok kurum ile iletişim halindeydim. Başta Hande Hanım'ın güler yüzü, ilgisi ve bilgilendirmesi konusunda çok yardımı olmuştur. Muhasebe hakkında hiç birşey bilmeden eğitime başladım. Öğrencilik yıllarımdan kalma zorunlu kulak dolgunluklarım dışında hiç bir şey bilmiyordum. Zeynep Hoca'mızın güler yüzü, derse teşvik etmesi, örneklemeleri ve sıkılmadan anlatması büyük bir bağlılık ve derse sempati duymama sebep oldu. Bu sayede işimde başarılı oldum ve kişisel bilgime de büyük faydaları oldu. Her birinize yardımınızda ve sunduğunuz eğitimden ötürü çok teşekkür ederim.

Gizem Akça


Seda Özkan

Eğitmenimizin sınıfa hakimiyeti ve verdiği eğitim, eğitim kalitesi yeterliydi.Çok teşekkürler.

Seda Özkan


Eda Karaca

Arıbilgi Bilişim Teknolojileri Akademesini akadaşlarıma tavsiye edeceğim. Zeynep Hocam'dan çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Eda Karaca


Çiğdem Gülcemal

Öncelikle böyle bir kurumda eğitim aldığım için çok mutluyum. Gerek başta hocamız gerekse yönceticilerimiz, teknik ekip hepsi çok candan,sıcak,bilgili bundan dolayı hiç zorluk çekmedim. Hocamız Zeynep Hanım, gerçekten işine özen gösteren titiz ve çok değerli bir eğitmendir. Sabrıyla çalışkanlığıyla hepimize örnek almamız gereken bir insan olmuştur. Bilgileri ile bize çok şey katmıştır. Onun sayesinde bazı şeyleri çok daha iyi öğrendim. Hiç bu kadar işine bağlı, değer veren, özen gösteren birini görmedim. Bundan dolayı Zeynep Hoca'yı tanıdığım için çok şanslı ve bir o kadarda mutluyum. Onu çok ama çok seviyorum.

Çiğdem Gülcemal


Erhan Demirok

Eğitim aldığım hocalar ve sınıf arkadaşlarım çok iyiler ve ilgili alakalılar. Arıbilgi kurumuda çalışanları olsun ve diğer öğrencileri olsun güler yüzlü ve cana yakın oldukları için herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım. Ayrıca sınıf hocamız Zeynep Turgut'ta ayrıca teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Erhan Demirok


BAŞAK ERDOĞDU

MUHASEBE PROGRAMLARINI YETERLİ DERECEDE ÖĞRENDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.HOCAMIZA TEŞEKKÜRLER.

BAŞAK ERDOĞDU


Uğur Genç

ArıBilgide eğitim gördüğüm için çok memnunum. Kursa başladığımda sıfır seviyedeydim. Neredeyse hiç birşey bilmiyordum. 3 - 4 ayın sonunda çok şey öğrendim. Word, Excel, PowerPoint, İleri Excel ve Bilgisayarlı Muhasebe derlerini aldım. Şuan ki konum olarak ArıBilgiyle kendimi çok geliştirdiğimi düşünüyorum. Ersan hocaya, Nimet hocaya, Özkan abiye, Cumhur abiye çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakalarından ve eğitimlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben çok memnun kaldım. Çok şey öğrendim. Çok mesefe katettim.

Uğur Genç


Murat Yaman

ArıBilgi Bilişim yetkililerine,

Kursa başlamadan önce acaba yaparmıyım yapamaz mıyım hep şüpheler vardı kafamda şimdi ise almış olduğum eğitim sayesinde kaybettiğim özgüveni tekrar kazandım aldığım eğitimle. Teşekkürler.

Murat Yaman


Medine Şimşek

Aldığım eğitimden çok memnum kaldım. Benim için çok iyi bir çalışma oldu. İş hayatımda güzel bir tecrübe oldu. Cumhur Bey'in katkılarını unutmamak lazım. Teşekkür ediyorum. Ersan hocamızı sevdik, hepimizle tek tek ilgilenmesi hoşuma gitti, çok yardımcı oldu bize. Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsın ArıBilgi.

Medine Şimşek


Murat Gökçe

Ayten Hoca'nın anlatım tarzı çok iyi, konuları güzel anlatması ve hakim olması bizlere güven veriyor. İş hayatında uygulayabilir miyim bilmiyorum ama hocanın öğrettiği bilgiler güzeldi. Ayten Hocama teşekkür ederim, sizi seviyoruz hocamm 🙂 🙂

Murat Gökçe


Çiğdem Altuntaş

Eğitim süresi boyunca Ayten Hanım'ın gösterdiği ilgi anlayış ve titizliği beni çok memnun etti.Özel kurumlarda birkaç kez farklı alanlarda kurslara katıldım. Ve kurs ortamında da çalıştıım için şunu özellikle tavsiye etmek isterim. Alanı ile ilgili verilen eğitim hakkında ihtisası olan, öğretmenlik vasfına sahip ve sorumluluk sahibi eğitmenlerin tercihi, hem kurs açısından hemde kursiyer açısından zincirleme fayda sağlar. Sevgilerimle.

Çiğdem Altuntaş


Parla Akagün

Eğitmenimiz muhasebeyi sıfırdan öğrenen birisi için çok iyiydi.Aktif olarak çalışan biri olması bizim için büyük avantaj, muhasebedeki güncel değişiklikler vb. den biz de haberdar olduk. Her şey için teşekkürler.

Parla Akagün


İlknur Tunca

Kurumunuzun verdiği kurstan memnun kaldım.Eğitmenimiz yeterince iyi bir şekilde ders anlattı sorduğumuz bütün sorulara tereddütsüz cevaplar verdi.Kurumunuzda başarılarınızın devamını diliyorum.

İlknur Tunca


Hande Tunçbilek

Eğitimden çok memnun kaldım. Hocamızın ilgi ve bilgisi sayesinde muhasebe programlarını etkili bir şekilde öğrenebildim.

Hande Tunçbilek


Rasim Değişici

ArıBilgi'de aldığım eğitim sayesinde iş hayatında daha pratik olmaya işlemleri daha çabuk yapmaya başladım. İş hayatımda bana kısa zamanda çok fazla şey kattı. Başta Hüseyin Hocam olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Rasim Değişici


Fulya Boy

Kurs eğitiminden memnun kaldım. İş hayatımda uygulamak konusunda bir hayli tatmin oldum diyebilirim. Hüseyin Hocamızla çok sağlıklı ders işledik. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim..

İyi Çalışmalar.

Fulya Boy


Basak H.

Hocamdan çok memnun kaldım, teşekkürler.

Basak H.


Meltem Yıldırım

Zeynep hocamızdan çok memnun kaldık yeni başlıyor olsam yine kendisini seçerdim. Anlatım bakımından çok iyi. Teşekkürler.

Meltem Yıldırım


Muazzez Timuçin

Zeynep Hocamız mükemmel bir insan, mükemmel bir eğitmen. Sabırlı bir kişiliğe sahip. Öğrencinin dersten koptuğunu hissettiğinde günlük hayattan bahsederek dersi canlandırmasına bayıldım. Hocamız  gayet sabırlı, verimli bir hoca Muhasebe gibi sıkıcı bir dersi bize sabırla sevdirdi. Konuları sabırla, sistemli bir şekilde anlattı. Zeynep Hoca sınıfı dinamik tutmasını bilen değerli bir hoca. Herkese teşekkürler.

Muazzez Timuçin


Hanife Çakır

Genel olarak açıklamak gerekirse kurs ve eğitmen olarak ben çok memnun kaldım. Kurstaki çalışanlar ve öğretmenimiz Zeynep Turgut öğrencileriyle gayet ilgili bir şekilde davranış sergilemişlerdir. Ben eğitimimden memnun kaldım. İlginiz için teşekkürler.

Hanife Çakır


Tuğba Coşkun

Olumlu yeterli bir eğitim yeri.

Teşekkürler.

Tuğba Coşkun


Suzan Aba

Öncelikle öğretmenim Cem Gür'e teşekkür ederim. Hocamı çok seviyorum, çok aşarılı ve sabırlı. Kullandığımız programları detaylı olarak anlattı. Öğrenmemiz gereken konuları öğretti.Memnun kaldım. Hayatında başarılar dilerim, istediği hedeflere ulaşmasını ümit ederim. ArıBilgi Eğitim Kurumlarına ayrıca teşekkür ederim. 🙂

Suzan Aba


İsmet Cankurt

Öğretmenimize bilgi ve deneyimlerini en üst düzeyde akıcı ve verdiği hayattam örneklerle bizlere en iyi şekilde aktardığı ve öğrettiği için çok teşekkür ederim. ArıBilgi Eğitim Kurumları'na da ayrıca çok teşekkür ederim, verdiği sıca dolusu güler yüzlü davranışlarından ilgilerinden yardımseverliğinden.

Saygılarımla.

İsmet Cankurt


Sema Nur Uğur

ArıBilgi ekibine bize bu eğitim imkanını sunduğu için teşekkürlerimi bildiriyorum. Bizlere sabırla programları anlattıkları için, eğitmenimize saygılarımı sunuyorum. Eğitmenimiz güncel bilgiler veriyor, pozitif bir kişilik herşey için teşekkürler.

Sema Nur Uğur


Yeşim Tunçer

Aldığım eğitimden memnun kaldım. Hocamızda çok güler yüzlü ve anlayışlı. Başkalarına da tavsiye edeceğim. Teşekkürler 🙂

Yeşim Tunçer


Fİliz Mert

ArıBilgi bilgisayarlı muhasebe kursunda geçirdiğim 3.5 ayda Sayın Ebru Karagöz Altunç hocamızın vermiş olduğu eğitim için sonsuz teşekkür ederim…

Fİliz Mert


Merve Çelik

Bugüne kadar aldığım eğitim ve bitirdiğim kurslar arasında en dinamik ve sevecen hocaya rastladığımı belirtmek isterim. Dersleri bu denli zevkli hale getiren. Ebru Karagöz Hocamıza ayrıca teşekkürü borç bilirim. ArıBilgi eğitim kurumlarına saygılarımı sunarım…

Merve Çelik


GÜVEN ÇETİN

HOCAMIZIN ÇALIŞAMSI VE BİLGİ OLMASI OLUMLU  ETKİ YAPTI .MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

GÜVEN ÇETİN


Fadime Ebru Yıldırım

Ebru Karagöz hocamızdan çok memnunum. Öğretici ve keyifli ders işledik. Verdiği eğitim sahici ve öğreticiydi. Kurumunuzda çalışanlardan ve verdiğiniz eğitimden memnun bir şekilde ayrıldım. Ebru Hocanın öğrencisi olmak büyük bir şanstı. Her şey için teşekkürler.

Fadime Ebru Yıldırım


Kezban Demirhan

Sayın ArıBilgi çalışanları ve sayın hocam Hüseyin Yılmaz;

Güler yüzünüz ve kaliteli eğitiminiz için teşekkürlerimi sunarım. İyiki ArıBilgi Bilişim Akademisine geldim. Sizleri tanıdığıma çok memnunum. Kendimi geliştirmiş bir şekilde eğitimi bitiriyorum. Başka eğitimlerde görüşmek üzere…

Kezban Demirhan


Burak İan

Hüseyin hocamız çok sıcakkanlı dersi çok keyifli verimli bir şekilde ders işledik. Aldığım eğitimden gayet memnunum. Teşekkür ederim ArıBilgi.

Burak İnan


Derya polat

Alper hocadan almış olduğumuz eğitimden memnun kaldım. hocanın bilgi birikimi ve anlatımı gayet iyi konuları kavramadan yeni konuya geçiş yapmadı. konuları örneklerle çoğaltarak işledik. Hocamız çok ilgiliydi. Her şey için teşekkür ederim.

Derya Polat


MERAL ÜSTÜN

ALDIĞIM EĞİTİMİN PRATİĞE YENİ İŞ HAYATIMA DAİR  FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

MERAL ÜSTÜN


Şaziye Ekren

Hocamız eğitim sırasında gayet başarılıydı. Deneyimli ve bilgili bir hocadan eğitim aldık. Hocamız bizim sevimiyize göre anlattı. Bol bol örneklerle açıkladı ve bizim anlammaızı sağladı. Teşekkür ederiz...

Şaziye Ekrem


Fatih Yorur

Eğitimi içeriği yeterli doyurucu ve faydalı. Hocamızın bilgi düzeyi oldukça yüksek. Her sorumuza yeterli ve tatmin edici cevaplar verdi. Konuların anlaşılmıl oldupundan emin olmadan diğer konuya geçiş yapmadı. Çok teşekkür ederim.

Fatih Yorur


Dudu Usanmaz

ArıBilgi çalışanlarına güleryüzleri için teşekkür ederim. Aynlayışlılar, her sorunuma çözüm odaklı oldular. İlgi ve alakaları için çok teşekkür edrim. Hocamıza da vermiş olduğu eğitim ve gösterdiği sabır için teşekkür ederim.

Dudu Usanmaz


DİDEM ZOROĞLU

HÜSEYİN BEYİN EĞİTİMİ GERÇEKTEN ÖZVERİLİYDİ.ÇOK MEMNUN KALDIK. KENDİSNE TEŞEKKÜR EDERİM

DİDEM ZOROĞLU


Sibel Kayapınar

Engin hocadan aldığım eğitiimden sonra muhasebeyi daha çok sevdim. Engin hoca sayesinde muhasebeyi tam anlamıyla öğrendim. Verdiği örneklerle anlamamızı pekiştirdi.

Sibel Kayapınar


Yonca Sönmez

Engin hocadan muhasebe eğitimi almaya başladıktan sonra çok ilerleme kaydettim. İlk başlarda yapamayacağımı düşünüyordum ama Engin hoca çok iyi bir eğitmen dört dörtlü bir öğretmen öğrenci ilişkisi yaşadık.

Yonca Sönmez


Fidan Kaya

Engin hocadan almış olduğum bilgisayarlı muhasebe eğitiminden çok memnun kaldım. Tüm sınıfın anladığından emin olarak diğer konuya geçiş yağıyor. Hocamız gerçekten çok başarılı.

Fidan Kaya


NUR ORKİDE KULOĞLU

İŞ HAYATIMDA BANA ÇOK YARALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.EBRU HOCAYA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.

NUR ORKİDE KULOĞLU


DİLARA HACIMUSTAFAOĞLU

ALDIĞIM EĞİTİMDEN SONDERECE MEMNUN KALDIM .HEM KURUM HEMDE EĞİTİMİMİZ SON DERECE ÖĞRENCİLERLE İLGİLİYDİ.

DİLARA HACIMUSTAFAOĞLU


Mürşit Algül

Sınıf mevcudunun az olması dersin işlenişi açısından gayet olmulu bir durum. okan hocanın dersi güzel anlatması ve hakimiyetide bana çok katkı sağladı.

Mürşit Algül


Nargız Farajova

Ders içinde aldığım bilgilerden ve hocamızın anlatımından çok memnun kaldım. Çok güzel ve verimli bir eğitim oldu.

Nargız Farajova


Elgin Yılmaz

Aldığım ğeitim içerik ve süre açısından çok yeterli.

Elgin Yılmaz


Sevgi Çalışkan

Engin hocanın anlatımı güncel olduğu için benim açımdan çok iyiydi.

Sevgi Çalışkan


Fatma Doğan

Aldığım eğitimden ve hocamızdan memnun kaldım. Başak bir eğiitm daha alacak olursam ilk tercihim ArıBilgi olacaktır. Sabırı ilgisi ve güzel ders anlatımı için hocamıza teşekkür ederim.

Fatma Doğan


BURÇİN GEZER

Aldığım eğitimin beni birçok açıdan geliştirdiğini düşünüyorum. Gerek hocanın anlatımı ve ders hakkında vermiş olduğu bilgileri günlük hayatta kullanabilmek insanı gerçekten mutlu ediyor. Böylece verilen eğitimin ne kadar sağlam olduğunu görmüş oluyorum.  Teşekkürler ..

Meltem Satıcı


BURÇİN GEZER

ALDIĞIM EĞİTİM GÜZEL VE YARALI OLDU.MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER.

BURÇİN GEZER


Derya Çakmak

Buraya başlamadan önce muhasebe adına hiçbir bilgiye sahip değildim. Hem çalışanları hem öğretmenimiz olsun gerçekten çok güler yüzlü ve anlayışlı kişiler. Verdikleri eğitim ile kendimi geliştirme fırsatı yakaladım .Önce  sevgili öğretmenimize ve ArıBilgi çalışanlarımna çok teşekkür ediyorum.

Meltem Kına


Derya Çakmak

ArıBilgi Eğitim kadrosuna ve verdiği eğitim bilgisi için çok teşşekür ediyorum . Buraya gelirken hiçbir bilgi bilmiyordum.ama ArıBilgi eğitim kadrosu ve eğitmenimiz Gülzade Yılmaz hocamız sayesinde güzel bir temel oluşturdum. Tekrar ArıBilgi eğitim kadrosu  ve Gülzade Yılmaz hocama teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Derya Çakmak


Büşra İlhan

Aldığım eğitim ileri düzeyde olmasada genel olarak iş yaşamında yeterli olacağını düşünüyorum. ArıBilgi ekibine teşekkür ederim.

Büşra İlhan


MELTEM KÖMÜRCÜ

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.İŞLENEN KONULAR BANA ÇOK ŞEY KATTI.

TEŞEKKÜRLER.

MELTEM KÖMÜRCÜ


NURGÜL ÇAKIR

EĞİTİM GAYET BAŞARILIYDI. AYRICA (MERVE VE EZGİ HANIMA) İLGİLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER.

NURGÜL ÇAKIR


TUĞÇE ÇAKABEY

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KARİYERİMDE ALDIĞIM BEĞİTİMLER SAYESİNDE BAŞARILI OLACAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

TUĞÇE ÇAKABEY


GÜLER BALKIR

ALMIŞ OLDUĞUM  MUHASEBE PROGRAMLARININ  FAYDASINI İŞ HAYATIMDA GÖREBİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.MEHMET HOCA SAYESİNDE  BİLGİLERİME EK BİLGİ KATTI.

TEŞEKKÜRLER.

GÜLER BALKIR


HAKKI YUNUS ÖZBEN

BİLGİLİ VE KARİYERLİ BİR HOCA BİLDİĞİNİ ÇOK  GÜZEL BİZE AŞILADI.BU KURS BANA ÇOK  ŞEY KATTI.

TEŞEKKÜRLER  ARIBİLGİ.

HAKKI YUNUS ÖZBEN


FATİH YAZAN

ŞAHSIM VE GELECEĞİM İÇİN BANA GÜZEL VE KALICI ŞEYLER KATTIĞINI DÜŞÜNÜYOR VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR  EDERİM.

FATİH YAZAN


ÖZLEM YÜCEL

MUHASEBE PROGRAMLARINI İLERİ DÜZEYDE ÖĞRENİP UYGULAYABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZLEM YÜCEL


Nebahat Koç

Eğitim benim için yeterli ve bilgi birikimi yüksek bir eğitim oldu.

Nebahat Koç


Tugçe Tasçi

Mükemmel bir eğitim aldım eğitimimin başladığı,tarihten bitiş tarihine kadar çok memnun kaldım.İlgileleri için tekrardan teşekkür ederim.

Tuğçe Taşçı


Sefer Çatalkaya

Ebru hocamızdan gayet memnun kaldık, bir daha eğitmen seçme şansım olsa tekrar onu seçerdim.

Sefer Çatalkaya

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Esra Bayar
Esra Bayar
5 ay önce

Benim için çok güzel bir süreçti çok şey öğrendim eğitim ve destekleriniz için çok teşekkür ederim

Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
1
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx