Sta4CAD Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

Sta4CAD Öğrenci Yorumları

 
Arı Bilgi Sta4CAD Öğrenci Yorumları:

Çağatay Gücek

Sta4Cad ve Sap2000 eğitimini aldım.Verilen eğitim ve içeriklerden memnun kaldım.Her iki programda da kendimi belirli bir seviyeye çıkarma fırsatım oldu.Öğrendiklerimi projelerime yansıtma fırsatı buldum ve biraz pratikle kendimi daha iyi yerler taşıyacağımı düşünüyorum.Eğitim boyunca bize gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederim.

Yunus Yıldırım


Çağatay Gücek

Eğitim kalitesinden memnun kaldım.Öğrenmek istediğim herşeyi bu kurstan aldığımı söyleyebilirim.Teşekkürler.

Ahmet Esengül


Çağatay Gücek

Online eğitim olarak Sta4CAD eğitiminden yararlandım.Online olmasına rağmen birebir eğitimden bir fark göremedim.Ders saatlerinde program dışına çıkılmadı ve bundan çok memnun kaldım.

Halil İbrahim Yamuç


Çağatay Gücek

Her şey olması gerektiği gibiydi eğitim sonunda kendime bir şeyler katabildiğimi görmek beni çok mutlu etti.

Hande Gürbüz


Çağatay Gücek

Çok akıcı bir eğitim oldu başladığı günden son güne kadar verimli geçti. Diksiyon ve anlatım olarakda eğitmenimizden çok memnun kaldım her şey için teşekkürler ArıBilgi.

Betül Alptekin


Çağatay Gücek

Güzel içerik kaliteli eğitim her şey için teşekkürler ArıBilgi Ailesi.

Senem İme


Çağatay Gücek

Öncelikle öğrenci işlerinle ilgilenen Polen Hanıma anlayışı ve koordinasyonu için çok teşekkürler. Beklentilerimin üstüne çıkan ve beni de kendisiyle beraber iyi yerlere taşıyan bir eğitim oldu. Eğitim süreci, içerikleri ve ders saatleri bize verilen ön bilgide olduğu gibiydi hiçbir eksiklik yaşamadım. Herkese teşekkür ediyorum.

Dilara Yılmaz


Çağatay Gücek

Sta4CAD eğitimi benim için iyi geçti.Eğitmenimden ve eğitimden memnun kaldım.Teşekkürler.

Nurdan Topaloğlu


Çağatay Gücek

Bu kurumdan aldığım ilk eğitimimdi. Online eğitim süreci boyunca en ufak bir problem ile karşılaşmadım. Eğitmenimizin anlatımı çok anlaşılırdı.Kurstan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Arı Bilgi'yi herkese tavsiye edebilirim.

Çağrı Aslan


Çağatay Gücek

Nitelikli bir eğitimi profesyonel bir eğitmen tarafından aldım. Konu içerikleri çok iyiydi. Çok yararlı bir eğitim oldu. Öğrendiğim bilgileri günlük hayatta yaptığım projelere hemen aktarabilme fırsatım oldu. Teşekkürler ArıBilgi..

Onur Çevik


Çağatay Gücek

İnşaat Mühendisliği mezunuyum. Sta4CAD anlamında kendimi geliştirmek için ArıBilgi ile iletişime geçtim. İletişime geçtiğim ilk andan itibaren bana gösterdikleri ilgi çok hoşuma gitti.Sta4CAD eğitimimden de çok memnun kaldım verimli bir kurs oldu. Eğitmenimize ve tüm personele teşekkür ederim.

Fatma Özen


Çağatay Gücek

Kaliteli ve öğretici bir eğitimdi. Eğitmenimizin anlatım dili çok başarılıydı. Online eğitim boyunca dersler hep düzenli devam etti ve planlamaya uyum gösterildi. Gerçekten çok faydalı ve keyifli bir kurs oldu. ArıBilgiye bu profesyonel süreç için çok teşekkür ederim..

Yahya Senger


Çağatay Gücek

Çok verimli bir eğitim olduğunu söyleyebilrim. Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Eğitim içeriği de tam istediğim gibiydi. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kurum ve eğitim. Teşekkürler.

Yavuz Çolak


Çağatay Gücek

Sta4CAD ile igili öğrenmem gereken her şeyi bu kurs ile gerçekleştirdiğimi söyleyebilirim.İyi bir içerik ve başarılı bir eğitmen ile çok verimli bir zaman geçirdik. Eğitmenime ve ArıBilgiye teşekkür ederim.

Zafer Bayram


Çağatay Gücek

Daha önce farklı bir kurumdan farklı bir eğitim almıştım. Kurum ismini burada yazmak istemiyorum. Buradan online eğitim almama rağmen gerek hocanın kalitesi gerek personellerin ilgili olması beni çok etkiledi.

Melike Aslan


Çağatay Gücek

Uzaktan eğitim olmasına rağmen teknik açııdan hiçbir sorun yaşamadım gerçekten bu konuda çok teşekkür ederim. Eğitmenimiz de her soruya gerekli cevabı verdi ve soru işareti bırakmadı aklımızda. Akıcı bir anlatımı vardı memnun kaldım. Güzel bir kurs oldu emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Muharrem Memiş


Çağatay Gücek

Güzel ve keyifli bir eğitimdi.Herşey olması gerektiği gibi oldu. Takvime ve planlamaya uyum sağlandı.Hiçbir sorun yaşamadım. Teşekkürler ArıBilgi Ailesi.

Nuray Güzelce


Çağatay Gücek

Aldığım eğitim sayesinde hem okul hem de iş hayatımda sıkça kullanabileceğim yetenekler kazandığıma inanıyorum.Eğitmenimizin ders anlatışı ise konuları çok iyi kavramımızı sağladı.Konu hakimiyetide çok iyiydi.Ben bu konuda Arıbilgiyi tavsiye edebilirim.

Selma Acar


Çağatay Gücek

Yeterli bir eğitim oldu.Keşke daha fazla sürseydi dedim.Bu kurumu arkadaşlarıma da tavsiye edicem.

Günay Kimya


Çağatay Gücek

Aralık 2020 de almış olduğum SAP2000 ve Sta4cad ve İdecad eğitimlerimden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.İki tane farklı hocayla çalıştık.Konulara hakimiyeti çok çok iyiydi.Personellerin hızlı geri dönüşleri beni çok memnun etti.

Naz Özhasan


Çağatay Gücek

Online eğitim olmasına rağmen dersler çok verimli ve eğlenceliydi.Ayrıca İdecad eğitimi alacağımı da belirtmek isterim.Teşekkürler.

Burhan Pamuk


Çağatay Gücek

Aldığım eğitim yaptığım projelere çok kolaylık sağlayacak.Bu açıdan bu eğitimi aldığım için çok memnunum.

Sami Sonalmış


Çağatay Gücek

Gönül rahatlığıyla Arıbilgiyi tavsiye edebilirim.Güzel ve etkili bir eğitim oldu.Eğitmenimizin dersteki verimi çok iyiydi çok memnun kaldım.Teşekkürler ArıBilgi ailesi.

Fikriye Sakallı


Çağatay Gücek

Altyapım olmasına rağmen.Sırf boşluğu değerlendirmek için eğitim almıştım.Fakat çok eksik olduğunu yerlerin olduğunu gördüm.Çok faydalı bir eğitim oldu teşekkürler.

Onur Biçim


Çağatay Gücek

Öncelikle bunu okuyan herekese Arıbilgiyi tavsiye ettiğimi söyleyebilirim.SAP2000ve Sta4CAD eğitimlerimi tamamladım.İş hayatımda beni etkileyecek çok şey öğrendim.Eğitmenimize çok teşekkür ediyorum.Bunun yanında Xsteel ve Revit eğitiminide bu kurumdan almak istediğimi belirtirim.

Yezdan Karaca


Çağatay Gücek

Eğitime bilmediğim iş hayatındaki projelerde ban yardımcı olacak birçok detay öğrendim.Eğitmenimizin çok tecrübeli ve aktarımının çok iyi olması bizim içi bir avantaj omuştur.Bu konuda Arıbilgiye teşekkür ederim herekese tavsiye edeceğimi belirtmek isterim.

Burak Akay


Çağatay Gücek

Çok keyifli bir eğitimdi.Teşekkürler ArıBilgi.

Göksu Akbaş

 

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx