Catia Kursu Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Catia Kursuna Kimler Katılmalı ?

Catia kursuna, meslek liselerinin ve üniversitelerin makina ve metal bölüm veya mühendisliklerinde okuyan yada bitirmiş herkes katılmalıdır.

Eğitim AdıCATİA KURSU Kursu
TarihÇok Yakında
Süre42 Saat
SertifikaMEB
Ücret

Öğrenme Garantisi
Ücretsiz Tekrar Hakkı
Uluslararası Sertifika
Uzman Eğitmenler
Temelden Uzmana

Catia Kursu Eğitim Hedefi

  • Catia eğitiminde hedef, katılımcıların 3boyutlu modelleme ve imalat programı olan Catiayı daha stabil şekilde kullanabilmelerini sağlamak ve sanayi de en çok tercih edilen Catiaprogramını kullanıcılara öğretmek.

 

Eğitim Konuları
  • Modül 1: Sketcher
  • Modül 2: Part Design
  • Modül 3: Sheet Metal Design
  • Modül 4: Assembly Design
  • Modül 5: Drafting
  • Modül 6: Yüzeylerin Oluşturulması
  • Modül 7: Wireframe
  • Modül 8: Yüzey Elemanları Üzerine Operasyonlar

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Sınıflar ve Uygulamalar
Catia eğitiminde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Catia eğitiminde katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.

 

Sınav Uygulaması
Catia eğitiminde Arıbilgi sınavları zorunludur.

 

Sertifikalar
Catia Kursu Kursu Eğitiminde bütün öğrencilerimize notlu katılım sertifikası verilecektir.

 

Catia Kursu Eğitimi

Catia Kursu 3 boyutlu modelleme ve imalat proğramı olan Catia eğitimimize siz de gelin !! Catia tüm otomotiv sanayi tarafından bilgisayar destekli tasarım ve imalatta kullanılmaktadır.Bir ürün, tasarımcı tarafından Catia programında tasarlandıktan sonra ergonomi ve mühendislik alanında her türlü dayanım hesaplamaları, kalıplanması ve son şekillerin oluşturulması işlemlerini yapılır. Hesaplama işlemlerinden sonra parçanın ne şekilde imal edileceği hesaplanır ve parça sanal ortamda imal edilir. İmalat sırasında her türlü yüzey analizleri yapıldıktan sonra parça imalata gönderilir. Catia programı; endüstriyel amaçlı tüm ürünlerin hem tasarımı hem analizihem de imalatını son derece hızlı, kolay ve güvenilir yapan bir bilgisayar yazılımıdır. Catia eğitimi ArıBilgi Eğitim Kurumları’nda!

 

Bilgi Formu
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası