Muhasebe Yönetimi Eğitimi Öğrenci Yorumları

Muhasebe Yönetimi Eğitimi Öğrenci Yorumları

Hülya ARSLAN

Erol hoca istisnasız tüm dersleri en iyi şekilde anlatarak eğitim verdi bizlere. Teknik ekibinizden Cumhur bey bilgisayarımın sorunlu olmasına rağmen büyük bir sabırla 🙂
muhasebe programları konusunda çok yardımcı oldu. Polen hanım da ders kayıtları konusunda çok yardımcı oldu. Bu eğitim benim beklentimi tamamen karşıladı. Tüm ekibinize ve özellikle Erol hocaya emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Büşra Kapçın


Hülya ARSLAN

Geçirdiğimiz süre boyunca en ufak bir sorunla karşılaşmadım bu açıdan çok şanslı hissediyorum kendimi.Her şey olması gerektiği gibi oldu ders saatleri ve program konusunda çok titiz bir kurum.Eğitmenimin enerjisi benim derse daha çok adapte olmamı sağladı bunun yanında ders anlatımı da çok başarılıydı.Bu güzel süreç için emeği geçen herkese teşekkürler.Alacağım diğer eğitimlerimde de sizi tercih edebileceğimi söyleyebilirim.

Soner Kahraman


Hülya ARSLAN

Her anlamda harika bir eğitim dönemi geçirdim.Eğitmenimden çok memnundum profesyonel bir anlatım ve işleyiş vardı.Beklentimin fazlasını karşıladı bu eğitim.Arı Bilgi'den memnun kaldım ve herkese tavsiye edebileceğim bir kurum.Hepinize teşekkürler.

Merve Gündüz


Hülya ARSLAN

Öncelikle eğitmenimden çok memnun kladım.Takıldığım ve sorduğum her soruda detaylı bir geri dönüş aldım.Anlatım ve konu akışı çok iyiydi.Herkese teşekkürler.

Özge Savran


Hülya ARSLAN

Eğitim içeriğinden,hocamızdan ve ArıBilgi personellerinden çok memnun kaldım.Gerçekten her şey çok düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleşti.Çok verimli bir eğitimdi.Herkese çok teşekkürler.ArıBilgiyi tercih edebilirsiniz.

Rafet Yılmaz


Hülya ARSLAN

Arı Bilgi kurumundan ders aldığım için mutluyum .iyiki almışım. Bence herşey istediğim gibi gitti. Teknik ekibede teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar.Kolay gelsin.

Sarp Sayar


Hülya ARSLAN

Online eğitim programında bu eğitime katıldım ve başından sonuna kadar çok iyi bir süreçti benim için.Konu akışı ve hocamızın öğretim kabileyeti kendini fazlasıyla hissettridi.Bu sayede maximum verim aldım.Her şey için teşekkürler ArıBilgi 🙂

Berna Saraç


Hülya ARSLAN

Keyifli bir eğitim oldu.Eğitmenimiz'e anlatımı ve tavrı için ayrıca teşekkür ederim.Arı Bilgi ailesi teşekkürlerr.

Abdürrahim Fazlı


Hülya ARSLAN

Aldığım eğitimden memnun kaldım. Eğitmenimizin bilgisi anlatma tarzı çok iyi her şey için teşekkür ederim.

FATMA ŞENGÜL


Hülya ARSLAN

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCAMIZ SAYESİNDE DERSİ ÇOK İYİ ANALDIM .

TEŞEKKÜRLER...

Hülya ARSLAN


MERAL YILDIZ

HOCAMIZIN KOLAY VE ANLAŞILIR BİR ŞEKILDE ANLATMASINDAN DOLAYI HOCAMA  TEŞEKKÜR EDERİM..

MERAL YILDIZ


NURGÜL YÜZBAŞI

DERS VERİMLİYDİ.SORDUĞUM SORULAR İYİ BİR ŞEKİLDE YANITLANDI .BEN ÇOK MEMNUN KALDIM

TEŞEKKÜRLER...

NURGÜL YÜZBAŞI


ÖZLEM ÇOBAN

EĞİTİMDEN VE EBRU HOCADAN ÇOK MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATIMDA BANA KATKISI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

ÖZLEM ÇOBAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top