SAP2000 Eğitim Kursu Öğrenci Yorumları

SAP2000 Öğrenci Yorumları

Çağatay Gücek

Hocamız ve idare çok iyiydi.Bu fiyata böyle bir kursu aldığım için çok mutluyum.Hocamız çok ilgili ve çok bilgiliydi.Çok memnun kaldım.Emeğinize sağlık.

Ali Gökçeoğlu


Çağatay Gücek

Sap2000 eğitimi benim için gerçekten çok iyi geçti.Eğitim kalitesi ve öğreticilik açısından çok memnun kaldım.Projelerimi bu eğitimden sonra program üzerinden çizmeye başladım.Biraz pratikle çok başarılı olacağıma inanıyorum her şey için teşekkürler ArıBilgi.

Begüm Arslantekin


Çağatay Gücek

Başından sonuna kadar verimli ve tempolu bir eğitim oldu.Eğitmenimiz hem teknik hemde uygulama anlamında bize çok şey öğretti her şey için teşekkürler.

Sinan Ala


Çağatay Gücek

İyi bir eğitim zengin içerikler ve başarılı bir eğitmen ile güzel bir kurs oldu.Bana katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkürler.

Anıl Polat


Çağatay Gücek

Bu kaliteli ve yararlı eğitimi bana sundukları için ArıBilgiye teşekkür ederim.Sap2000 eğitimini başarılı bir şekilde tamamladım.Program sonunda yaptığımız pratikler ve ile pratik yapma fırsatım oldu.Öğrendiklerimin sonucun almak keyif vericiydi.

Beyza Yıldırım


Çağatay Gücek

Hocamızla katılımcı arkadaşlarla etkili bilgi alışverişleri yaşadık. Başta hocamıza ve katılımcılara etkili bir eğitim yaşattıkları için teşekkür ederim.

Zeynep Savran


Çağatay Gücek

Çok keyifli ve güzel bir eğitimdi. Aynı zamanda iş yaşamı dışında da kullanacağımız şeyler öğrendik.

Murat Demirci


Çağatay Gücek

Eğitim organizasyonu çok iyiydi. Eğitimci, konuya hakim , akıcı anlatımı ile birlikte uygulamalı teknikler kullanarak tarafımıza anlaşılır ve faydalı bilgiler aktardı. Aldığımız eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Gonca Yumuk


Çağatay Gücek

Çok şey öğrendiğim, kendimin farkına vardığım bir eğitim geçirdim.

Alanım ile ilgili olan eğitimlerden faydalanmaya devam edeceğim. Eğitimlerin kişisel görüşüm açısından herkese faydalı olacağını düşünüyorum.

Furkan Subaş


Çağatay Gücek

Eğitim içeriği çok etkin ve verimliydi. Eğitmenimiz dinamikleri çok iyi tutup, çok doğal anlatması, diğer aldığım eğitimlere göre beni etkiledi. Eğitim Akademi kurumunun başarılarının devamını dilerim.

Gökmen Fidanlı


Çağatay Gücek

Sap2000 eğitimimi başarılı bir şekilde tamamladım ve iş hayatımda projelerimde uygulama fırsatı yakaladım.Eğitimin sonucunda karşılaştığım manzara beni çok etkiledi.Gerçekten çok verimli bir eğitim oldu.ArıBilgiye her şey için teşekkürler.

Arda Söğütbaşı


Çağatay Gücek

Öncelikle eğitim içerikleri benim beklentilerimi karşıladı.Eğitmenimizin etkili ve akıcı anlatımıyla dersler daha keyifliydi.Personellerin sıcak yaklaşımı ve ilgileri için çok teşekkür ederim.Alacağım diğer eğitimler için sizi tercih edeceğimi belirtmek isterim.

Senem İme


Çağatay Gücek

Program içeriği, eğitmenin bize olan tavrı ve ders anlatışı aynı zamanda ilgili personelin bize olan tutumu gerçekten mükemmeldi.Faydalı ve verimli bir eğitim oldu.Çok memnun kaldım sizi tercih ederek doğru bir karar vermişim diyorum.Her şey için teşekkürler.

Fırkan Burak Avşar


Çağatay Gücek

ArıBilgi ailesi gerçekten harikasınız.Hem eğitim hemde samimiyetinize hayran kaldım.Sap2000 ve Sta4CAD eğitimlerini çok verimli geçirdim.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Eğitmenlerinizin anlatım dili de çok başarılıydı.

Nurgül Koçtaş


Çağatay Gücek

Sap2000 kursundan çok keyif aldım.Gerçekten eğitici ve öğretici bir süreçti.Yaptığımız örneklerde çok faydalı oldu.Her şey için teşekkürler.

Hasan Budak


Çağatay Gücek

İstediğim verimi aldım, beklentilerimi karşıladı. Teşekkkürler ArıBilgi ailesi.

Hacer Yıldız


Çağatay Gücek

Verimli bir eğitimdi diğer almayı düşündüğüm eğitimlerinize güvenimi arttırdı.

Necdet Karaçam


Çağatay Gücek

Bu eğitim ile beraber teknik anlamda kendimi geliştridim.İyi ve keyifli bir eğitim oldu.Teşekkürler herşey için.

Selinay Taşçı


Çağatay Gücek

Kaliteli bir eğitim ve içerik vardı.Çok memnun kaldım hem eğitmenimden hem de tüm çalışanlardan.

Tuba Atay


Çağatay Gücek

İçerik olarak yeterli ve eğitim kalitesi olarak memnun kaldım.İlgiil bir eğitmenimiz vardı.Anlatım dili ve tekniği de çok iyiydi.Teşekkürler herşey için.

Mahmut Meral


Çağatay Gücek

Teknik anlamada kendime çok şey kattığımı söyleyebilirim.Verimli bir eğitimdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sevilay Yazgıcı


Çağatay Gücek

Çalışma hayatına girmeden aldığım bu eğitim kendi özgüvenimi tazelememi sağladı.İçerik olarak güzeldi ve eğitmenimizden çok memnun kladığımı söyleyebilirim.Teşekkürler ArıBilgi.

Savaş Yörük


Çağatay Gücek

Kaliteli bir eğitim ve içerik vardı.Çok memnun kaldım hem eğitmenimden hem de tüm çalışanlardan.Diğer personellerde ilgili ve alakadardı.Teşekkür ederim.

Pelin Çiftçi


Çağatay Gücek

Eğitmenimizin verim çok iyiydi.Dersler güzel bir tempoda ilerledi bu sayede iyi bir verim aldım.Her şey için teşekkürler.

Hikmetcan Ceylan


Çağatay Gücek

Verimli bir eğitimdi bu kurumda almayı düşündüğüm eğitimlerinizden de yaralanmak için sabırsızlanıyorum.Teşekkürler ArıBilgi.

Damla Tezcan


Çağatay Gücek

İlk önce sıcak yaklaşımları ve ilgilerinden dolayı ArıBilgi ailesine teşekkür ederim.SAP2000 eğitimimden de çok memnun kaldım ve kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Harun Çakır


Çağatay Gücek

Eğitim boyunca her derste bizimle ilgilenen eğitmenimize teşekkür ederim.Çok ilgili ve sabırlıydı.İçerik olarakta kurstan çok memnun kaldım.

Yunus Yıldırım


Çağatay Gücek

Çok keyifli bir eğitimdi.Teşekkürler ArıBilgi.

Sanberk Çevik


Çağatay Gücek

Eğitimlerden ve içeriklerden çok memnun kaldım.Doğru kişilerle çalışan bir kurum.Eğitmenim harikaydı.Mükemmel bir kurs oldu.

Burak Alimoğlu


Çağatay Gücek

Çok memnun kaldım hem eğitmenimden hem de tüm çalışanlardan.Her türlü sıkıntımızda yanımızdalardı.

Cevahir Varol

 

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx