Yazılım Kursu Eğitim Hedefi

Yazılım Kursu Eğitim Hedefi

Yazılım kursu eğitim hedefi, katılımcılara yazılım geliştirme alanında gerekli olan becerileri ve bilgiyi öğretmek, uygulamalı olarak pratik yapmalarını sağlamak ve iş dünyasındaki gereksinimlere uygun olarak donanımlı hale getirmek amacıyla tasarlanır.

Kurslarımızda, programlama dilleri, yazılım tasarımı, veri tabanı yönetimi, web geliştirme, mobil uygulama geliştirme, yapay zeka çalışamları, yazılım testi ve proje yönetimi gibi konuları kapsamaktadır.

Kurumumuz yazılım alanında Türkiyenin en çok grup eğitimi açan ve en çok öğrencisine sahip bilişim akademisidir. Ayrıca bir çok firma tarafından eğitim alanında tercih edilmektedir.

Kurumumuz, Google tarafından onaylanan Türkiyenin en çok olumlu yorum alan eğitim kurumu olduğunu biliyor muydunuz?

Yazılım kursu eğitim hedefleri sıralamak gerekirse;

1- Temel programlama becerilerini öğretmek: Kurslarımızda temel programlama kavramlarına ve programlama dillerine odaklanılmaktadır. Bu, katılımcılara kodlama mantığını ve temel programlama yapılarını öğretir.

2- Uygulama geliştirme yeteneklerini geliştirmek: Yazılım kurslarımızda,  öğrencilerin gerçek hayatta kullanabilecekleri uygulamalar geliştirmelerine olanak sağlamaktayız. Bu, öğrencilerin yazılım geliştirme sürecinde işbirliği yapabilme, kodlama, test etme ve hata ayıklama becerilerini geliştirir. Bununla birlikte;

3- İleri teknolojileri öğretmek: Yazılım kurslarımızda, öğrencilere en son teknolojiler hakkında bilgi sahibi olma fırsatı vermekteyiz. Örneğin, yapay zeka, blok zinciri, makine öğrenmesi, büyük veri ve veri bilimi gibi konular hakkında bilgi edinilmektedir.

4- İş dünyasında kullanılan yazılım geliştirme araçlarını öğretmek: İş dünyasında kullanılan yazılım geliştirme araçlarını öğretilmektedir. Bu, öğrencilerin iş dünyasında daha kolay adapte olmalarını sağlar.

5- Proje yönetimi becerilerini geliştirmek: Proje yönetimi konusunda da eğitim verilmektedir. Bu, öğrencilerin bir yazılım projesini başlatmak, yönetmek ve tamamlamak için gereken becerileri öğrenmelerine olanak sağlar.

Yazılım kursları fiyatları hakkında irtibata geçebilirsiniz.

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx