Project 2010 Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Volkan Işık

Volkan Işık

 Kursunuzun eğitmeni Sn. Cumhur Dinçer'den almış olduğumuz MS-Proect eğitimini,eğitim süresi boyunca zorlanmadan, sıkılmadan gayet verimli bir şekilde aldığımızı düşünüyorum.
Eğitmenimizin gerçek bir özveri ile vermiş olduğu bu eğitimin iş hayatımızda oldukça yara sağlayacağından şüphem yoktur.

 

Atilla Mumcular

Atilla Mumcular

Eğitim süresince rahat bir ortam bilgi alışverişinde bulunduk. Eğitmenimiz Cumhur Bey  gayet donanımlı bir şekilde sorularımızı cevaplandırdı. Hatta o soruların getirdiği veya oluşturduğu başka olası sorularında cevaplanmasını sağladı. Ne, nasıl niçin, kimlerle, ne zaman yapılmalı gibi genel sorulardan başlayarak planlama mantığıyla beraber MS-Proect programına giriş yaptık. Eğitmenimiz Cumhur beye güler yüzü ve paylaşımları için ayrıca teşekkür ederim.

 

Mehmet Göktepe

Mehmet Göktepe

Demora çalışma arkadaşlarımızla birlikte 5 kişilik özel bir sınıf açılarak almış olduğumuz Microsoft Proect 2010 eğitimi beklentimizin üzerinde bir boyutta gerçekleşti. ,bu konuda bizlere ihtiyacımız olan konularda deste kolan sayın Cumhur Dİnçer beye ve Arı Bilgi Bilişim Akademisine teşekkür ederim.

 

Barış Öztürk

Barış Öztürk

Sayın Arı Bİlgi Yetkilisi,
Vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili öncelikle memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Kurumunuzun ilkeli yaklaşımı ve eğitmen kalitesi umduğumdan çok daha iyi noktadadır. Bu vesileyle yeni eğitimlerimizi sizin firmanızdan almak istediğimizide belirtmek isterim.
Sayın hocamız Cumhur Dinçer'in verdiği eğitimin çok faydalı olduğunu belirterek, yeni eğitimler için yapacağım başvuruyu sizlerle görüşerek kurumunuzda eğitim alma isteğimi ve memnuniyetimizi tekrar belirtirim.

Galip Akçu

Galip Akçu

Almış olduğun Mc Project eğitimini bizlere veren eğitmenimiz Cumhur Dinçer’in katkıları ve ilgili çalışma metodundan memnun kaldığımı belirtir teşekkür ederim.

Berna Özkan

Berna Özkan

Cumhur Bey’in akıcı, dersin her dakikası motive edici şekilde ders anlatımıyla verimli bir Mc Project eğitimi aldığımı düşünmekteyim. Cumhur Bey bu konuda gayet başarılıdır. Kurumunuzun konumu ulaşım açısından gayet uygundur.

Çağla Pınar Kuşçu

Çağla Pınar Kuşçu

Sevgili Arı Bilgi Akademisi;

Aldığım Ms Project eğitiminin oldukça kapsamlı ve verimli geçtiğini düşünüyorum. Cumhur Bey’in dinamik anlatımıyla eğitimden hiç kopmadık. Her şey için teşekkür ederim.

Pelin Haşlaman

Pelin Haşlaman

Aldığımız eğitim oldukça efektif ve yararlı oldu. Cumhur hocanın anlatım tarzı ve örneklemeleri dikkatimizi derste tutmaya olanak sağlıyor. Bu yararlı eğitim için teşekkür ederim

Ezgi Erkekoğlu

Ezgi Erkekoğlu

Eğitim programı çok faydalı oldu Cumhur hocamızın mesleğinde çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Dolu dolu bir eğitim aldık. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Bülent Canik

Bülent Canik

Eğitim süresince gerek hocamız gerekse kurum çalışanlarından güzel kazanımlar sağladık. Hocamızın bilgi düzeyinin çok yüksek olması bize büyük değerler kattı. Teşekkür ederim. Saygılarımla…

Didem Hancıoğlu

Didem Hancıoğlu

Eğitmenimiz Cumhur Bey’in konuya hâkimiyeti ve bizlere yaklaşımından memnun kaldım. Verdiği güncel örneklerle derse olan ilgimizi arttırdı. Sorularımızı da sabırla cevaplayışı, ders takibimizi kolaylaştırdı. Arı Bilgi eğitim kurumlarına ve Cumhur Bey’e çok teşekkür ederim

Nur Nustarlı

Nur Nustarlı

Ders sırasındaki eğitmenin enerjikliği , akıcılığı ve sempatisiyle almış olduğum eğitim gayet güzel geçti. Teşekkürler

Ali Barış Öndül

Ali Barış Öndül

Sevgili Arı Bilgi;

Öncelikle bu imkanı sağlamış olduğunuz içi teşekkür ederim. Eğitmenlik yapmakta olan Cumhur Dinçer Bey ile nitelikli bir eğitim aldık. Görüşmek dileğiyle.

Ufuk Akyüz

Ufuk Akyüz

Arı Bilgiden ilk defa eğitim aldım. Hocamız Cumhur Dinçer Bey konusuna vakıf bir eğitmen olarak gerek hayattan da örnekler ile dersi zenginleştirdi. Kurumunuzdan başka eğitimler almayı da isterim.

Emre Karpuz

Emre Karpuz

Lokasyonun merkezi olması çok iyi. Metaryeller yeterliydi. Eğitim süresi çok iyi. Hocamız dersi çok iyi anlatıyor.

Yusuf Ardıç

Yusuf Ardıç

Eğitmenimiz çok başarılı. Aldığım eğitimden son derece memnunum.

Can İşcan

Can İşcan

Eğtimenimiz dersi etkileyici ve akıcı bir şekilde işledi. Teori ve pratiği aynı anda işlemiş olduk. Her şey için teşekkürler…

Özgür Yılmaz

Özgür Yılmaz

Eğitmenimiz Cumhur Dinçer oldukça bilgili ve bilgisini aktarma konusunda oldukça başarılı.

Ali Ekber Boy

Ali Ekber Boy

Hocamız iyi ve çok güzel ders anlatıyor. Kurumunuzdan almayı düşündüğüm başka eğitimlerde var. Almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım.

Kübra Kartal

Kübra Kartal

Almış olduğum eğitim çok verimli geçti. Eğitmenimiz Cumhur Dinçer konusuna çok hakim. Teşekkür ederim Arı Bilgi

Bayram Emintürk

Bayram Emintürk

Benim için yeterliydi.Teşekkürler Arı Bilgi.

Caner Çetinkaya

Caner Çetinkaya

Almış olduğum eğitim benim için yeterliydi.Eğitiminizden memnunduk. Teşekkürler Arı Bilgi.

Bünyamin Tuğra

Bünyamin Tuğra

Öğrenmemiz gereken bilgileri aldık. Arı Bilgi ekibine teşekkürler..

Fırat Özgen

Fırat Özgen

Mükemmeldi .Teşekkürler Arı Bilgi..

Murat Navdar

Murat Navdar

Temel eğitimde başarılıydı .Teşekkürler Arı Bilgi.

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx