Revit Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

Revit Kursu Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Revit ; mimari proje modellemede, planların ve görünüşlerin çizilmesinde hızlı ve doğru sonuçlar veren bir yazılımdir. Kat planlarınızı oluştururken aynı zamanda cephe görünüşlerinin ve 3D modelin de oluşturulabilir olması, kesitleri kolayca alabiliyor olması size ayrıca zaman kazandıran özelliklerdendir.Sizleri bu programla ArıBilgi olarak buluşturuyoruz.Gelin siz de katılın!

Revit Kursuna Kimler Katılmalı

Revit Kursuna Mimarlık ve İnşaat sektöründe kariyer planlamasında bulunan herkese açıktır. daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Revit Kursu Eğitim Hedefi

Revit programı mimari inşaat sektörlerinde oldukça yaygın kullanımı olan bir programdır. Dış cephe giydirme, mekan tasarımı ve taşıyıcı kolon sistemleri tasarımı ile ilgili calışmalarda etkin kullanım kazanımı hedeflenmektedir. daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Modül 1
Menüler ve klavye kısayolları
Araç çubukları ve Tasarım Ağacı
Duvarlar
Döşemeler
Sirkülasyon Elemanları (Merdiven, Rampa)
Giydirme Cephe Modelleme

Modül 2
Asma Tavan Modelleme
Çatı Tasarımı
Taşıyıcı Sistem Elemanları
Family Çalışma Mantığı
Ölçülendirme
Mekan Tanımlama
Görselleştirme (render işlemleri)
Arazi Modelleme
Pafta Hazırlama

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35


ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Revit Kursu 42 saat olarak yapılır. Revit Kursu, hafta içi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır.

Hemen Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Revit eğitiminde uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her öğrencimize verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Sınıflar ve Uygulamalar : Revit Kursu eğitiminde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Revit Kursu eğitiminde katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Sınav Uygulaması : Revit Kursu eğitiminde ArıBilgi sınavları zorunludur
Sertifikalar :Revit Kursu eğitiminde bütün öğrencilerimize notlu katılım sertifikası verilecektir.