Zaman Yönetimi Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Zaman Yönetimi Kursuna Kimler Katılmalı ?

Zamanı iyi yönetebilmek herkesin ihtiyacı. Özellikle kurumlarda tüm çalışanlar ve özellikle planlamacıların katılması gereken bir eğitim. Dolayısıyla katılım tercihi yoktur, herkes katılabilir.

Eğitim AdıZaman Yönetimi Kursu
TarihÇok Yakında
Süre8 Saat
SertifikaMEB
Ücret

Eğitim Süresi:8 Saat
Döküman:Eğitmen Notları
Sertifika:MEB
Garanti:Eğitim Tekrarı
Teknik Destek:7/24
Eğitmen:Sertifikalı
Proje:VAR
Öğrenme Garantisi
Ücretsiz Tekrar Hakkı
Uluslararası Sertifika
Uzman Eğitmenler
Temelden Uzmana

Zaman Yönetimi Kursu Eğitim Hedefi

  • Eğitime katılan öğrencilerimiz gündelik yaşamlarındaki alışkanlıkları konusunda farkındalıkları gelişecek ve işlerini daha düzenli yapmaları beklenecektir. Planlama yoluyla zaman tasarruf edilerek doğru işlerin doğru şekilde yapılma yöntemleri öğrenilecektir.

  • Katılımcılar, kendilerini iyi yönettikleri için hem daha çok işi daha iyi bir şekilde üretecek hem de kendilerini daha rahat ve huzurlu hissedecekler. Kurum iş sonuçlarına ulaşılmasına katkıda bulunulacak Kurum içi iletişim ve iş akışı güçlenecek.

Eğitim Konuları

Zaman Yönetimi Eğitimi

  • Zamanın tanımı,
  • Zaman Planlamasının A'sı B si C'si,

Ahmet Hamdi Tanpınar’ın tanımına göre ‘ Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır.’ İşletmelerden bizlere verilen görevlerin tanımlarında yer alan sorumluluklar dizinini yerine getirirken ‘acil’ ‘önemli’ başlıkları ile bize atanan işleri takip etmek, iş sırasında ve özel hayatımızda kendimiz için hedeflediklerimiz, çeliştiklerimiz ve yetiştiremediklerimize iyi bir ayar yapmak için, Yavaş yavaş acele edin diyoruz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız...0850 303 16 35

Sınıflar ve Uygulamalar
Zaman Yönetimi Eğitimi dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Zaman Yönetimi Eğitimi katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.

 

Sınav Uygulaması
Zaman Yönetimi Eğitimi ArıBilgi sınavları zorunludur.

 

Sertifikalar
Zaman Yönetimi Eğitimi katılım sertifikası verilecektir.

 

Zaman Yönetimi Kursu Eğitimi

Eğitime katılan öğrencilerimiz gündelik yaşamlarındaki alışkanlıkları konusunda farkındalıkları gelişecek ve işlerini daha düzenli yapmaları beklenecektir. Planlama yoluyla zaman tasarruf edilerek doğru işlerin doğru şekilde yapılma yöntemleri öğrenilecektir. Katılımcılar, kendilerini iyi yönettikleri için hem daha çok işi daha iyi bir şekilde üretecek hem de kendilerini daha rahat ve huzurlu hissedecekler. Kurum iş sonuçlarına ulaşılmasına katkıda bulunulacak Kurum içi iletişim ve iş akışı güçlenecek.

 

Bilgi Formu
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası