Frontend Developer Webinar İletişim Formu

Ders Linki İçin

İrtibat Bilgilerinizi Doldurunuz

UIxUX WEBINARI

KULLANICIYIA YÖNELİK TASARIMIN YÖNÜ

Webinar Başvuru Formu

Frontend Developer Webinar Başvurunuz bizlere ulaştıktan sonra en kısa zamanda sizinle E-Mail yoluyla iletişime geçeceğimizi bildirir meslek hayatlarınızda sizlere Arı Bilgi Bilişim ailesi olarak başarılar dileriz.

Google Öğrenci Yorumlarımız

Herşey Herkes
Herşey Herkes
2023-07-29
Arı Bilgi'den Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım. Alanında çok iyi ve çok değerli hocalardan eğitim alma fırsatı buldum. Derslerin kayıtlarını almaları ve bu kayıtları sonradan da izleme olanağı da buldum. Hiçbir şekilde mağdur etmeyen bir eğitim kurumu olan Arı Bilgi'ye, Erhan hocama ve Şamil hocama çok teşekkür ederim.
Elifnur Yılmaz
Elifnur Yılmaz
2023-07-29
Mscd yazilim uzmanlığı eğitimi aldım. Samil hoca hem tecrübesini hem de bilgisini çok güzel aktardı bizlere. Her sorumuza ilgilendi. Online için teknik destekte gayet güzel ve ilgililerdi
Hasan Çalışkan
Hasan Çalışkan
2023-07-28
6 aylık eğitimim sonrasında bugün sertifikami alarak mezun oldum. Kurumda muhatap olduğunuz bütün çalışanlar son derece güler yüzlü ve yardımsever. Eğitimlerimizi veren eğitmenler son derece üst düzey donanımlı insanlar. Ben çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Mustafa Baş
Mustafa Baş
2023-07-22
Eğitim sürecim çok faydalı geçti, gerek bizim yaptığımız araştırmalar gerek hocamızın yaptığı örnekler ile öğrenim sürecim iyi geçti. Ķendj başımıza yaptığımız örnekleri sonrasında sınıfta da üzerinden geçtik .Faydalı bilgileri ve ilgisi için sayın İsmail Çoban hocamıza çok teşekkür ederim .
Hasan Er
Hasan Er
2023-07-18
Kadıköy şubeden İsmail Hoca’dan yazılım eğitimi aldım kurumu ve hocamı herkese tavsiye ederim bana kattıkları için çok teşekkür ederim. Danışman arkadaşlardan da Seda Hanım’a doğru yönlendirmesinden dolayı ayrıca teşekkür ederim 🌼
samet can değirmenci
samet can değirmenci
2023-06-05
Front-End kursu aldım. Güzel bir anlatım ve gerçekten verimli geçti özellikle teşekkür etmek istiyorum. Hasan Çağrı Güngör hocama sektöre özel deneyimlerini, kursu en güzel şekilde örnekleriyle anlatması gayet güzeldi. İyiki tanışmışım diyorum. Gönül rahatlığıyla kursa başlayabilirsiniz.
Buse Bayram
Buse Bayram
2023-05-31
Eğitimen kadrosu ve ilgili çalışanları ile oldukça verim alabileceğiniz bir kurum. Özellikle temel ofis ve ileri excel dersleri veren Cumhur Dinçer hocamız hem alanında çok yetkin ve birikimli hem de eğlenceli anlatımı ile oldukça keyifli bir ders ortamı sağlıyor. Burada geçirdiğim süreç hem çok verimli hem de keyifliydi, tavsiye ederim.
Sena Gökçe
Sena Gökçe
2023-05-31
Merhaba ben Sena gökçe işitme engelliyim Buradakı eğitimden okadar memnunum ki dersi severek anlatması ve bizi sevdirmesi daha çok Ögrenmeye meraklandırmaya itiyor ders cumhur hoca sayesinde çok şey ögrendim ileri de nasıl davranmamız nasıl pratik yapmayı en ince detayina kadar anlattı . Sizden tavsiyem ders alacaksınız eğer arı bilgi CUMHUR HOCA Dersını alın hiç. pişman olmazsınız. Sizi seven peltek çatlak deli dolu öğrenciniz sena sizi çok seviyor minnet duyuyorum. Bu arada beni unutmayın unutursanız dersiniz kötü geçer sizi seviyorum arı bilgi ve cumhur hoca 😘😘🤩🤩🩵🩵
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası