Zaman Yönetimi Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

Zaman Yönetimi Kursu Eğitimi

Zaman Yönetimi Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Eğitime katılan öğrencilerimiz gündelik yaşamlarındaki alışkanlıkları konusunda farkındalıkları gelişecek ve işlerini daha düzenli yapmaları beklenecektir. Planlama yoluyla zaman tasarruf edilerek doğru işlerin doğru şekilde yapılma yöntemleri öğrenilecektir. Katılımcılar, kendilerini iyi yönettikleri için hem daha çok işi daha iyi bir şekilde üretecek hem de kendilerini daha rahat ve huzurlu hissedecekler. Kurum iş sonuçlarına ulaşılmasına katkıda bulunulacak Kurum içi iletişim ve iş akışı güçlenecek

Zaman Yönetimi Kursuna Kimler Katılmalı

Zamanı iyi yönetebilmek herkesin ihtiyacı. Özellikle kurumlarda tüm çalışanlar ve özellikle planlamacıların katılması gereken bir eğitim. Dolayısıyla katılım tercihi yoktur, herkes katılabilir.

Zaman Yönetimi Kursu Eğitim Hedefi

Eğitime katılan öğrencilerimiz gündelik yaşamlarındaki alışkanlıkları konusunda farkındalıkları gelişecek ve işlerini daha düzenli yapmaları beklenecektir. Planlama yoluyla zaman tasarruf edilerek doğru işlerin doğru şekilde yapılma yöntemleri öğrenilecektir. Katılımcılar, kendilerini iyi yönettikleri için hem daha çok işi daha iyi bir şekilde üretecek hem de kendilerini daha rahat ve huzurlu hissedecekler. Kurum iş sonuçlarına ulaşılmasına katkıda bulunulacak Kurum içi iletişim ve iş akışı güçlenecek.

Zaman Yönetimi Eğitimi

  • Zamanın tanımı,
  • Zaman Planlamasının A'sı B si C'si,
Ahmet Hamdi Tanpınar’ın tanımına göre ‘ Saatin kendisi mekân, yürüyüşü zaman, ayarı insandır.’ İşletmelerden bizlere verilen görevlerin tanımlarında yer alan sorumluluklar dizinini yerine getirirken ‘acil’ ‘önemli’ başlıkları ile bize atanan işleri takip etmek, iş sırasında ve özel hayatımızda kendimiz için hedeflediklerimiz, çeliştiklerimiz ve yetiştiremediklerimize iyi bir ayar yapmak için, Yavaş yavaş acele edin diyoruz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız...0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Zaman Yönetimi Eğitimi Önerilen eğitim süresi 8 saattir. Katılımcılar bu eğitimi 4er saatlik seanslar halinde hafta içi ya da hafta sonu alabilirler.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Zaman Yönetimi Eğitiminde uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Sınıflar ve Uygulamalar : Zaman Yönetimi Eğitimi dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Zaman Yönetimi Eğitimi katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Sınav Uygulaması : Zaman Yönetimi Eğitimi ArıBilgi sınavları zorunludur.
Sertifikalar :  Zaman Yönetimi Eğitimi katılım sertifikası verilecektir.