Xsteel Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

Xsteel Kursu Eğitim

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Xsteel Kursu Eğitim

Xsteel Kursuna Kimler Katılmalı

Xsteel kursuna, meslek liselerinin ve üniversitelerin makina ve metal bölüm veya mühendisliklerinde okuyan yada bitirmiş herkes katılmalıdır. daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Xsteel Kursu Eğitim Hedefi

Xsteel Kursu eğitiminde hedef, katılımcıların 3boyutlu modelleme ve imalat programı olan Xsteel Kursuyı daha stabil şekilde kullanabilmelerini sağlamak ve sanayi de en çok tercih edilen Xsteel programını kullanıcılara öğretmek.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Çelik Konstrüksiyonda Modern Tasarıma Pencrere Açın. Xsteel Kursu Eğitim Hedefi; Çelik konstrüksiyon işlemlerinde hız ve doğruluk kazanmak amacıyla, belirlenen değişkenleri aktif bicimde kullanabilmek. Ortaya çıkan analiz sonuçlarının değişik formatlarda dosyalamaya tabi tutulabilmesi. daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Xsteel Kursu Eğitimi 42 saat olarak yapılır. İsteyen Eğitimler Hafta İçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır.

Hemen Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Xsteel eğitiminde uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Sınıflar ve Uygulamalar : Xsteel kursu eğitimimizde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Xsteel kursunda katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Sınav Uygulaması : Xsteel kursunda ArıBilgi sınavları zorunludur.
Sertifikalar : Xsteel Kursu Eğitiminde bütün öğrencilerimize notlu katılım sertifikası verilecektir.