İnsan Kaynakları Yönetimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Eğitim programımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak verilmektedir. İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, öncelikle çalışanlarınızın seçimi, idaresi, ödüllendirilmesi, hizmet içi eğitimleri, ücretlendirilmeleri, performans değerlendirmeleri gibi birçok konuda bilimsel yöntemler, örnek uygulamalar konusunda önemli bir birikim edinirsiniz. Böylece personel politikanızı daha profesyonel oluşturur, toplam kalite yönetimine önemli katkı sağlarsınız.

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursuna Kimler Katılmalı

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitimi, insan kaynakları departmanı çalışanları, İnsan Kaynakları alanında uzmanlaşmak isteyen kişiler

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitim Hedefi

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitimi, Yönetimindeki insanların daha verimli, daha kaliteli hizmet üretebilmeleri için gerekenleri planlar ve uygular. Bu da firmayı daha da kaliteyi, daha da başarıya, daha da profesyonelliğe götürür.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitimi

Eğitim programımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak verilmektedir. İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, öncelikle çalışanlarınızın seçimi, idaresi, ödüllendirilmesi, hizmet içi eğitimleri, ücretlendirilmeleri, performans değerlendirmeleri gibi birçok konuda bilimsel yöntemler, örnek uygulamalar konusunda önemli bir birikim edinirsiniz. Böylece personel politikanızı daha profesyonel oluşturur, toplam kalite yönetimine önemli katkı sağlarsınız.

Eğitim İçeriğindeki her modül kurumsal ihtiyaçlara göre ayrı müfredat olarak tasarlanarak verilebilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız...0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

İnsan Kaynakları Yönetimi, eğitim süresi 60 saattir. Dersler öğrencilerin aktif katılacağı örneklerle uygulanır. Katılımcılar bu eğitimi 4er saatlik seanslar halinde hafta içi ya da hafta sonu alabilirler.

Hemen Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz...

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu Eğitiminde, uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her öğrencimize verilmektedir.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Sınıflar ve Uygulamalar : İnsan Kaynakları Yönetimi dersler 8-10 kişilik, konforlu ve ferah sınıflarda yapılır. Bu sınıflar öğrencimizin birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. İnsan Kaynakları Yönetimi öğrencilerimize demolar yaptırılır. Bu demolar öğrencimizin eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü problemlerin üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Sınav Uygulaması : İnsan Kaynakları Yönetimi ArıBilgi Eğitim Kurumları sınavları zorunludur. 
Sertifikalar : İnsan Kaynakları Yönetimi, AriBilgi Eğitim Kurumları katılım sertifikası verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.