Grafik Tasarım Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Grafik Tasarım Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Eğitim sisteminizden memnun kaldım ve başka program eğitimine ihtiyaç duyarsam sizleri tercih edeceğim.
verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.
Sibel Güney


Kurumunuzdan aldığımız 18 saatlik online İllustrator eğitimini tamamladık. Eğitmenimiz Ufuk Uslu'nun tüm eğitim boyunca olan sabırlı, içten yaklaşımı ile eğitimci performansından ve destekleyici üslubundan çok çok memnun kaldık. Başta eğitmenimiz Ufuk beye ve güler yüzlü, anlayışlı ekibinize çok teşekkür ederiz.
Tamamen online bir eğitimi tüm aşamalarıyla organize edilmesini sağlayıp, tüm beklentilerimizi dikkate alarak gerçekleştiren Özgür bey'in ve Polen hanımın her konudaki içten, çözümcü yaklaşımlarını kurumun ve bizim şansımız olarak görüyorum.

Leyla KanberMerhaba, Tuncer beyin ders anlatışı gerçekten çok iyi. Anlamamız ve grafik tasarım projeleri yapabilmemiz için çok uğraşıyor. Teşekkür ederim.

Ayşegül SINAREğitmenimiz gayet güzel anlatıyor. Her sorduğumuz soruya genellikle cevap veriyor. Grafik kursundan memnun kalarak ayrılıyorum. Özellikle 2. bölüm tam bir meslek eğitimi.

Süheyla SEZGİLKurum gayet ilgili ve öğrenciyi memnun ediyor grafik programlarını hiç bilmeyen biri olarak gayet memnun ve bilgili bir şekilde ayrıldım eğitmen işinde gayet başarılı ve öğrencisine bu başarıyı en güzel şekilde aktaran bir öğretmen.

Furkan KayaHerşey için taner hocama teşekkür ederim göstermiş olduğu sabır ve eğitim için. Güleryüz ilgi ve eğitim içinde aynı zamanda arıbilgi kurumlarına teşekkür ederim.

Güler KolBence grafik kursunda güzel bilgiler verildi. Hepsi yararlıydı. Hocamız çok sabırılı. Sorulamıza cevap alabiliyoruz en azından. Çok da güler yüzlü.

Didem ASLANSıfır bilgi ile almış olduğum grafik kursu eğitiminin, kendi bilgi ve becerilerimle pekiştirerek iş hayatım için büyük yarar sağlayacağı kanısındayım.

Yasemin KURBANGrafik kursu eğitimi Uygulamalar ve örnekler günümüzde karşılaşacağımız tasarımlar olması bizim için çok yararlı. Çok teşekkür ederim.

Gül DEĞERBenim gördüğüm programlar çok faydalı. Okulda aldığım eğitim yetersiz olduğu için grafik kursunu tercih ettim. Seneye stajım için çok faydalı oldu.

Selin KANSUEĞİTİCİ ,AKICI,ÖĞRETİCİ VE DÜZENLİ İŞLEYEN BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

BURAK DEMİRCİAldığım eğitimden memnunum .Bilmediklerimi öğrendim ve profesyonel olarak çalışablecek kapasiteye geldiğimi düşünüyorum... TEŞŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

KAAN OymanBu programlar mesleğim için gerekli olduğundan bence çok yararlı. Grafik tasarım eğitim yerinden çok memnunum.

Özlem EROLGönül hocamız geldikten sonra eğitimimiz çok başarılı,çok zevkli tam anlamıyla çok güzel bir ders aldım. TEŞŞEKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

Ülkühan Obuz ŞahinGrafik kursundan gayet memnunum. Başarıp en güzel şekilde sonunu geliştirmek istiyorum. Sizde bana yeterince desteği verdiğinize inanıyorum. Teşekkürler...

Abdulkadir CİNDORUKburada olmak güzel. Teşekkürler ARIBİLGİ.

KAMER PELTEKİyi bir eğitmen diksiyonu anlaşılır bir anlatım tarzına sahip grafik derslerimiz eğlenceli geçiyor, hocamız gayet iyi bir eğitmen.

Hülya YAĞIZÇOK GÜZEL BİR EĞİTİMDİ. TAVSİYE EDİYORUM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

ŞEYDA YİĞİTArıbilgi'den memnun kaldım.Teşekkürler.

Anıl KapıkıranArıbilgi Şirinevler şubesinde Grafik Tasarım ve Web Tasarım kursu almaktayım. Hocaların anlatımları gayet güzel ve akıcı öğrenmek isteyenler için tavsiye ettiğim bir kurum.

Hakan TeyyareMerhaba, Arıbilgi Pendik şubesinde almış olduğum Grafik Tasarım eğitiminin bugün son günüydü. Bana verilen eğitimlerden çok memnun kaldığımı belirtmiş olup teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim. Ali Çetin hocamada teşekkür ederim. Mükemmel bir insan.

Murat AkkayaKurs olarak herşey çok güzel. Tabi ki en güzel ve olumlu olanı hocamızın eğitim kalitesi ve anlatım kalitesi. İş ve sektör olarak her şeyi bilmemizi sağladı hocamız. Her şey için çok teşekkürler ArıBilgi.

Sinan ÇakmakBilgi birikimin ve eğitim adına verimli olan bir kurs oldu benim için .Hocam Ülgen Güneş'e çok teşekkür ederim. Saygılarımla..

Tayfur AkpınarEğitim son derece bilgilendirici ve öğreticiydi. Eğitmenimiz sorduğumuz sorulara cevap vererek aklımıza takılan soruların cevaplanması için gerekli çabayı gösterdi. Her şey için teşekkürler.

Cansu BayşuArı bilgi eğitim sürecim gayet güzel hocam Ülgen Güneş bu süreci verdiği bilgilerle ve samimiyetiyle daha da güzel bir hale getiriyor.Her şey için teşekkürler.

Ahmet AlanEğitmenimiz son derece bilgili ve yetenekli bir eğitmen. Son derece memnum kaldım.

Savaş KocaHocamızın bize vermiş olduğu eğitimden memnunum. Kendi adıma yeterli buluyorum. Teşekkürler.

Seren AnılEĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM. EXCEL İLE YAPILABİLECEK EN UFAK AYRINTILARA BİLE DEĞİNDİ. TEŞEKKÜRLER.

LEVAN ÖZKANHocamız bizimle güzel ilgilendi. Ders anlatımı dışında da sohbet olsun, gülmek olsun gayet güzel vakit geçirdik. Ders konuları dışında da bize artı bilgiler verdi. Bize elinden gelenin en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum.

Zuhra YazıcıEğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Tülay BiliciHocamdan aldığım eğitimden memnunum. Herşey için çok teşekkürler.

Simge YurtsevenEĞİTMENİMİZ VE ANLATTIĞI DERS OLDUKÇA BAŞARILI.

GÜLAY KÜÇÜKHer şey çok güzeldi, arkadaşlarıma da seve seve bu eğitimi tavsiye ederim. Sevgiler.

Olga MertArıbilgi Eğitim Kurumu'ndan aldığım Grafik Tasarım Eğitimi hocamız Hümeyra Can gayet iyi eğitimlerde yaptığımız uygulamalarda hocanın sorulara cevapları ve yardımları iyi. Eğitim içeriği ve uygulamaları yeterli düzeydedir. Teşekkürler.

Osman GönenEğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli, eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Tülay BiliciHocamız bizimle gayet güzel ilgilendi, ders anlatımı dışında da branşla ilgili keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Ders konuları dışında da artı bilgiler verdi. Bize elinden gelen en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum.

Zuhra YazıcıKurumunuzda aldığım Grafik Tasarım eğitminden oldukça memnun kaldım. Eğitmenimiz Tuncer Bey'in tecrübe ve Grafik Tasarım mesleğiyle ilgili bize aktarmış olduğu bilgiler için teşekkür ederim. Kaliteli bir eğitimdi. Şahsım adına bu eğitimi bana sunduğunuz için teşekkürler.

Nuray GülArıBilgi eğitim kurumunun verdiği eğitimden oldukça memnunum. Beklentilerimi karşılayan bir eğitim içeriğine sahip. Eğitmenin derse hâkimiyeti, bilgisi ve anlatımı çok iyi. Genel olarak Arı Bilgiden memnun kaldım. Başka eğitimler almayı düşünüyorum ve tanıdığım kişilere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kurum.

Şükrü BaranKursunuzdaki her şey çok iyi gayet memnun kaldım.

Esra Tanİlgi alakanız ve güler yüzlülüğünüz için öncelikle çok teşekkür ederim. Her şey için teşekkürler, iyi çalışmalar…

Vildan YavuzEğitim içeriği gayet yeterli hocamızdan da çok memnun kaldım. Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Alp BabürDerslerin saati yeterli eğitmenimizden memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Aldığım eğitimin bana çok katkı sağladığına inanıyorum. Teşekkürler.

Kübra KarahanÖĞRETMENİN ANLATIMI KONUYA DAHA ÇOK İLGİMİ ARTTIRDI. TEŞEKKÜRLER.

ZAFER YAZICIAldığım eğitimi beğendim. Hocamızın yaptırdığı çalışmalar gayet başarılı ve güzel. Zorlandığımız her konuda yardımcı oluyor. ArıBilgi'e teşekkür ederim.

Şule Orhan


Eğitmenimden çok memnunum. Bilgisinin fazlaca yeterli olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim. Kurs bana çok faydalı oldu.

Sibel AkyüzTuncer hocamız çok iyi ve çok şirin bir eğitmen. Verdiği bilgiler çok güzel ve yeterli. çok sıcak kanlı bir insan 🙂 Onunla tanıştığıma çok memnunum Verilen eğitimin kalitesi güzel.

Meryem KızılboğaAldığım eğitimden memnunum hocamızdan da çok memnunum yaptığımız çalışmalar fazlasıyla yeterli ve güzeldi. İlinize teşekkür ederim ArıBilgi 🙂

Tayfun UsluÖncelikle kurumdaki eğitmenleriniz ve verilen eğitimler gerçekten çok başarılı. Irmak hocamız çok iyi ve başarılı. Ondan ders aldığım için çok mutluyum. Gerekli donanım ve bilgiye hocam sayesinde kavuştum. Arı Bilgi Eğitim kurumlarına çok teşekkür ederim.

Ezgi YıldırımDaha önce aldığım iki eğitim gibi bu eğitimde gayet verimli ve güzel geçti. Hocamız konuya hâkim ve öğretmek için çabası çok güzel. Pozitif enerjik tavırlarıyla derse bağlıyor. Bilmediğim çok şey öğrendim. Güler yüzlülüğünüz ve verdiğiniz eğitim için Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Gizem SaylamKursa başlamadan önce epey bir araştırma yaptım ve sonunda bana gelen daha yakın gelen Arı Bilgi eğitim kurumunu tercih ettim. Hocamız konulara hakim ve iyi bir eğitmen.

Yasemin DemirBu eğitimi almak için özellikle Cumhur hocayı bekledim. Kendisinin donanımı bilgi paylaşımı ve anlayışlı yapısıyla bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkürler.

Çiğdem Altuntaş


Almış olduğum eğitim çok verimli ve güzel geçti. Her dakikası dolu doluydu ve hiç boşa zaman harcamadan ders işledik Irmak hocamız çok güzel ders anlatıyor. Herkese tavsiye edebileceğim 1 numaralı eğitim kurumu Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Ahmet AlanÖğrettiği her şey için sabırla özenle ve isteyerek anlattığınız gösterdiğiniz ve uygulattığınız için sonsuz teşekkür ederim Irmak hocam. Arı bilgi çok ilgili ve kaliteli eğitim veriyor.

Kubilay KarakumEğitmenimiz Umut Kocacık bize beklediğimizin çok üstünde güzel açıklayıcı işlevsel ve güncel bir eğitim verdi. Ders işleyiş ve öğrenci ilişkileri son dersece iyi ve uyumlu. Kurum fiziki olarakta çok iyi konum olarak gayet güzel bir yerde.

Serap KarakoçKurumunuzdan almuış olduğum ileri excel eğitimini yeterli ve beklentilerimi karşılar nitelikte buldum. Eğitmenimiz çok güzel ve verimli ders işliyor.

Melis ElifArı Bilgi eğitim kurumlarından almış olduğum grafik tasarım eğitimi sayesinde grafik tasarım üzerine reklam ajansında işe başladım. Eğitim düzeyi gayet güzel eğitmenimizin nlatımıyla daha da güzel oldu.

Muhammed Mahmut ÖzdemirVerilen eğitim iş hayatında karşımıza çıkabilecek zorluklarada hazırlayan, kariyer odaklı ve staj imkanı sunan bir kurum.

Fazlı Gökhan Yıldızİşim için bana çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitim süresince hiç bir problem yaşamadım. Hocamız her yönden olumlu yaklaştığını ve bize çok destek olduğunu vurgulamak isterim.

Zarife BayırcıEğitim içerisinde matbaa gezisi yapmamız benim için çok faydalı oldu. Matbaa gezisinde grafiğin temelini , kullanılan araç gereçleri ayrıntılı bir şekilde öğrendik. Kurstaki arkadaşlarımızla ortak bir çalışma yaptık. ve Derya hocamızla beraber çalışmamızı matbaada bastırdık. Bu ortak çalışma bize çok şey katıt. Hocamız bize her zaman destek verip ilgilendi.

Tuğba YaşALDIĞIM EĞİTİM İLE BİLGİM OLDUKÇA ARTTI. HOCAMIZ SON DERECE ALANINDA BİLGİLİ TEŞEKKÜRLER.

ARİF KARATEKİNÇok verimli bir eğitim geçirdiğimi düşünyorum. Yaptığımız matbaa gezisi bana çok şey kattı. Eğitmenimizin önderliğinde yapmış olduğumuz ortak çalışma öğrendikelirimizi tam anlamıya pekiştirmemizi sağladı.

Duygu ŞahinEğitmenimiz aynı zamanda grafik sektörünün içerisinde aktif olarak çalışan birisi ve bu bizim için çok büyük bir avantaj. İş hayatında nelerle karşılaşacağımızı bildiğinden tasarımlarımızı buna göre yaptık. Matbaa gezisi düzenledi ve çok güzel geçti. çünkü grafikerlerin sadece bilgisayar başında değil matbaaayı da bilmeleri gerekli. Ortak çalışmamaız vardı bastırdık ve şu an kurumda herkesin görebileceği yerde sergileniyor.

Hülya YılmazDerya hocamızın eğitiminden ve tecrübelerinden memenun kaldım. İnsan kaynakları departmanınızın ilgisi ve alakasına için teşekkür ederim.

Nezihe DemircanGrafik eğtiimini, programları çok iyi derecede öğrencidm. Hocamız anlamadığımız her konuda sabırla anlattı yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Oğuzhan TurhanGeçirdiğim öğrenim süresi boyunca her şeyden memnun kaldım. Eğitim yeterli ve faydalıydı.

Ozan UsluHiç yabancılık çekmedim çünkü herkes hep güleryüzlüdü. Eğitim de bu şekilde ilerlediği için hem eğlendik hemde eğitildik. Pentool ile aramız ilk başta çok bozuktu fakat zamanla birbirimizsiz yapamayacağımızı anladık ve sevdik. Teşekkürler Arı Bilgi..

Buse KöseALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLER

ANIL BENKGAZİ BOYRAZ HOCAMDAN VE ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUNUM.

FATİH OĞUZ ARDIÇDERSLERE VERİLEN DEĞER ÖNEMLDİR BENİM İÇİN HER ŞEKİLDE YETERLİ SEVİYEDE. TEŞEKKÜRLER .

MERVE ALADAĞHERŞEYİ ÖĞRENDİM.DERYA HOCA BİZE ÇOK GÜZEL ANLATTI, DERS İÇİ VE DIŞI ÇOK EĞLENCELİ GEÇTİ. MÜKEMMEL DERS ANLATIMI VAR. ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ İLİŞKİSİ ÇOK İYİ TAVSİYE EDERİM GELMENİZİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

MELİS DENİZ BEYAZITEĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATI İÇİN ÇOK FAYDALI EĞİTİM OLDU. ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER.

İPEK SAKASolid kurs eğitimini aldım mustafa hocanın bilgisi ve yardım severliği için çok teşekkür ederim.

Mustafa KorkmazMükemmel ,süper çok keyifli ve eğlenceli beklentilerimi karşılayan bir eğitimdi özellikle. Taner hocanın , disiplini ve ilgisi beni çok memnun etti,kurumun ilgi,alaka ve her konuda yardımcı olmasındanda çok hoşnut kaldım.

Dilek Yildirim BOZAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to top