Yazılım Uzmanlığı Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Arı Bilgi Yazılım Yorumları

Arı bilgi Yazılım Yorumları

Mahmut Altintas

Öncelikle güzel bir eğitim tecrübesi için başta Eren Bey olmak üzere (eğitimin oldukça faydalı olacağına inandırmıştı), her zaman hızlı yanıtlarıyla sorunlarımızı çözen Eda Hanım'a ve Hocalarıma teşekkür etmek isterim. Korona zamanı olsa da eğitimimizin çok fazla aksamaması ve online tarafa çekilmesi üzerinde hassasiyet gösterilmesi biz kursiyerler tarafından sevindiriciydi.

Ömer Tarik Baklacıoğlu


Mahmut Altintas

Eğitime başlamadan önce arkadaşımla birlikte diğer kurumlarla da görüşüp ona göre değerlendirme yaptık.En sonunda tercihimizi ArıBilgiden yana kullandık çünkü eğitim içeriği ve verdikleri bilgiler beni çok tatmin etti.Eğitim olarak değinecek olursam da Zafer hoca gerçekten çok başarılıydı.Yaklaşımı ve anlatım dili üst seviyede bir eğitmen kendisine çok teşekkür ederim.Anlamakta güçlük çektiğim noktaları hiç üşenmeden tane tane anlatarak  anlmama yardımcı oldu.Herkese tek tek teşekkür ederim benim için çok güzel bir eğitim oldu umarım diğer almak istediğim eğitimlerde de beraber oluruz.Teşekkürler ArıBilgi 🙂

Bahadır Güven


Mahmut Altintas

Eğitime kayıt anımdan eğitim sonuna kadar kurum ve personellerin bana karşı olan tavrını çok takdir ettim.Eğitmen konusunda beklediğimden daha tecrübeli ve bu sektörde bulunmuş bir kişiden bu eğitimi almak verimli bir kurs dönemini de beraberinde getirdi.Aklımda böyle bir ortam ile karşılaşacağımı geçirmemiştim aslına bakılırsa fakat beklentimin üzerine çıkmayı başardılar.Teşekkürler Arı Bilgi Ailesi.

Zeynep Aykurt


Mahmut Altintas

Zafer hoca ile gerçekten çok keyifli bir eğitim geçirdik.Anlatım tarzı ve diksiyonu çok iyiydi.Konular üzerinde hakimiyeti ve verdiği trickler çok başarılıydı.Her anlamda eğitimden çok memnun kaldım.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.ArıBilgiyi de kalitesinden dolayı tebrik etmek isterim.

Sinan Aydınlı


Mahmut Altintas

Oldukça başarılı bir kurum. Fırsat olursa almayı düşündüğüm bir kaç eğitim daha olacak ileride.Teşekkürler ArıBilgi.

Ferit Gezgil


Mahmut Altintas

  Eğitmenimden çok memnundum .Net konusunda kendimi geliştirme fırsatım oldu.İyi bir eğitim süreciydi ArıBilgi ailesine teşekkür ederim.

Kenan Okuducu


Mahmut Altintas

 Zafer hocamız gayet düzgün bir insan deneyim ve bilgi konusunda çok iyiydi.Sorduğum sorulara çok net yanıtlar aldım.Diğer personeller ise sorduğumuz sorulara gayet düzgün bir üslupla cevap veriyorlar.İletişimimiz çok iyiydi hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.Teşekkürler ArıBilgi.

Ali Eren Anar


Mahmut Altintas

Aldığım Eğitimde Öğrendiklerimin Yanı Sıra Zafer Cihangir Ve Turan Ünlüer Gibi İki Tane Saygı Değer Hocayı Tanıdığım İçin Çok Şanslıyım. Kurum Olarakta Sorduğum Sorulara Ve Programlar Hakkında Gerekli Bilgilendirmeleri ve Yardımları Yaptıkları İçin Çok Teşekkür Ederim.ArıBilgi ailesini tercih edebilirsiniz.

Mesut Uzun


Mahmut Altintas

Yazılım konusunda az bir bilgiyle kursa başladım ama kurs sürecinde eğitmenimiz tarafından doğru yönlendirilerek kendimi iyi bir noktaya taşıdım.Kafamıza takılan her konuda eğitmenimiz detayları bizlerle paylaştı.Bu konuda ArıBilgi'ye teşekkür ederim.

Beyza Güngör


Mahmut Altintas

MVC ve .Net konusunda gerçekten çok güzel bir eğitim oldu.Her dakikası çok keyifli ve öğretici bir dönemdi.Teşekkürler ArıBilgi.

Berat Konuklu


Mahmut Altintas

Çok faydalı bir kurs oldu.Eğitmenlerimden çok memnun kaldım.ArıBilgi ailesi de her konuda bana destek oldu.İletişim konusunda çok duyarlılardı.Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Damla Görgülü


Mahmut Altintas

Başka bir alandayken yazılıma alanına adım atmak istedim.Bu kararımda ArıBilgi desteğiyle güzel bir eğitim geçirdim.Eğitim boyunca her konu çok anlaşılır ve plan doğrultusunda işlendi.Eğitmenimizden ve tüm çalışanlardan çok memnun kaldım.Bu konuda ArıBilgiye teşekkür etmek istiyorum.

Ezgi Kuruöz


Mahmut Altintas

Eğitim süremiz boyunca aldığımız kapsamlı eğitim ve hocamızın arkadaşça yaklaşımları sayesinde verimliliğimizin gayet yüksek olduğuna inanıyorum. Ayrıca öğrenci işlerindeki arkadaşların yaklaşımları oldukça ilgili ve samimi oldu. Başta Müslüm Hoca olmak üzere tüm ArıBilgi ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Mahmut Altintas


Düzgün ÖZKAN

2005 yılında Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra işimi profesyonelce yapamıyordum. ArıBilgi 'den aldığım Web Tasarım ve Grafik Tasarım eğitimleri ile birlikte verimliliğimi artırarak yeni işler almaya ve işimi profesyonelce yapmaya başladım. Teşekkürler ArıBilgi.

Düzgün ÖZKAN


Ahmet Altintas

Eğitim oldukça iyi diyebilirim, bizim sorumluluklarımızı yerine getirmediğimiz için olan sorunlar vardı. Eğitmenimiz çok iyiydi.
Kurum hakkında , kurumunuz cidden beklediğimin üstünde iyi ve kaliteliydi. Talepte bulunduğum hiçbir şey için beni geri çevirmediler. Ve her zaman yardımcı olmaya çalıştılar. Özellikle Gökçen Hanım'ın yardımlarını es geçemem kendisine sonsuz teşekkür ederim.

İbrahim Tırampacı


İbrahim Tırampacı

Eğitim benim açımdan olumlu ilerliyor. Aldığım eğitimin meyvelerini almaya başladım. Şu anda 3 tane proje aldım ikisini bitirmek üzereyim. Eğitimden ve eğitmenimden oldukça memnunum.  Genel olarak kurumdan memnunum. Verdiğim ücretin karşılığını fazlasıyla aldım.

Turgut Karagül


İbrahim Çetin

Eğitmenimiz Umut hoca bilgi ve becerilerini bize cömertçe sunan sektörde nadir bulunana hocaladan birisidir. Derse her zaman hazırlıklı geliyor. O gün ne işleyeceksek paylaşıyor. Öğrenmemeiz için elinden geleni yapıyor. Kedisinden öğrendiklerimi kolayca iş hayatımda da kullanabiliyorum. Eğer yazılım öğrenmeye isteğiniz varsa ArıBilgi sayesinde istediğiniz yere gelebilirsiniz. Bilgili ve arkadaş gibi bir eğitmen olan Umut hocayla tanıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. ArıBilgiye bu güzel eğitim için teşekkür ederim.

Emre Diler


Deniz Hacısalihoğlu

Eğitmenlerin mesleki ve eğitsel yeterliliklerinin iyi olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Deniz Hacısalihoğlu


Turgut Karagül

Çok güzel bir eğitimdi. Eğitim, eğitmenin ilgisi ve sınıfların sağladığı ortam güzeldi. ArıBilgi'de olmak gerçekten çok güzeldi.

Ahmet Altintas


Doğan Gür

Eğitimi almamayı düşündüğüm zamanlarda beni kursa gelmeye ikna ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Okulda aldığım eğitim kursun yarısı kadar bile etmediğini anladım. Almış olduğum eğitimden sonra gelecek olanlarımı değiştirdim. Balarda tereddütlerim vardı bu eğitimle ilgili ama şimdi iyiki yazılım uzmanlığı eğitimini almışım diyorum. Teşekkür ederim ArıBilgi…

Doğan Gür


Hasan Şeramet

Bol örnekli bir eğitim süreci geçirdik. İş hayatımda da bu örneklerimi uyguladım ve gayet başarılıyım bu konuda Tunç hocamın bana öğrettikleri ile işimde daha uzman olduğumu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim Tunç hocam ve ArıBilgi.

Hasan Şeramet


Sercan Karadeniz

Genel olarak kurumdan ve almış olduğum eğitimden memnunum. Hocamızın bilgisi yeterli ve anlatım yeteneği çok iyi.

Sercan Karadeniz


Elif Koçak

Tunç hocamızın sınıfa hakimiyeti çok iyi. Her sorulan soruya sabırla, ilgiyle cevap vermesi çok iyi. Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. ArıBilgiye teşekkür ederim.

Elif Koçak


Doğuşhan Akbulut

Eğitimini almış olduğumuz yazılım uzmanlığı kursu çok verimli geçti. Hocamız ilgili alakalı bu işi severek yapıyor.

Doğuşhan Akbulut


Ayşe Nur Özyurt

Çok keyifli ders işledik aldığım eğitimden memnun kaldım herkese tavsiye edebileceğim bir kurum. Teşekkürler ArıBilgi.

Ayşe Nur Özyurt


Yıldız Yağcı

Yazılım uzmanlığı eğitimi aldığımdan bugüne kadar geçen süre zarfında bana çok katkısı oldu.

Yıldız Yağcı


Fulya Seven

Ekim ayından itibaren güzel geçen bir eğitim süreciydi. Konuların başlangıcında konu anlatım ve konu devamında anlatılan örnekler yapılan projeler çok faydalıydı.

Fulya Seven


Emre Diler

Eğitmen Erkan Hoca'nın ders anlatım son derece iyiydi, eğitim kalitesi çok güzel.
Teşekkürler.

İbrahim Çetin


Murat Duman

Aldığım eğiitimden çok memnun kaldım Umut hocaya ver ArıBilgiye çok teşekkür ederim.

Murat Duman


Tolga Kaya

Umut hoca derslere çok hakim çok biligli ve cana yakın. Kendisne ilgisinden ve anlayışından dolalayı teşekkür ederim. ArıBilgi herekse tavsiye edebileceğim bir kurum.

Tolga Kaya


Onur Çelik

Aldığım yazılım eğitiminde daha önce yazılımla ilgili birikimim olmadığı halde çok şey öğrendim. Eğitim eğitmen kurum çalışanları herşey ve herkes çok iligli.

Onur Çelik


Merve Adalı

Kuurmun öğrencilerle iligi çok güzel. Hocamız dersleri gayet iyi anlatıyor. Aldığım eğitimden memnunum.

Merve Adalı


Süleyman Çördükçü

Umut hocamızdan fazlasıyla memnun kaldım. Kesinilikle karşısındaki kişileri dinliyor her konuda yardımcı oluyor. Eğitim gaet yeterli herşeyi öğrendim çok teşekkür ederim.

Süleyman Çördükçü


Tolga Kaya

Hocamız bilgili e çok cana yakın kendisine ilgisi ve anlayışından dolayı çok teşekkür ederim.

Tolga Kaya


Serap Karakoç

Eğitmenimiz bize beklentimizinde üzerinde, açıklayıcı, işlevsel ve güncel bir eğitim verdi. Des işleyişi ve öğrenci ilişkileri son derece iyi ve uyumlu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Serap Karakoç


Emre Dİler

Eğitmenimiz Umut hoca kendisini geliştirmiş, bilgi ve tecrübelerini bize cömertçe sunan sektörde nadir bulnsn hocalardar bir tanesidierç Derse her zaman hazırlıklı gelir. Ders konuşarını bizimle paylaşır. Öğrenmemiz için elinden geleni yapr. Anlayıp kavradığımızdan emin olmadan yeni konuya geçiş yapmaz. Kendisinden öğrendiklerimi koalyca iş hayatımda uygulayabiliyorum. Eğier yaılım öğrenmeye isteğiniz varsa ArıBilgiyi terci etmelisiniz.  İstediğiniz seviyeye kolayca gelebilirsiniz. ArıBilgiye gelip böyle başarılı bir hocayla tanıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum.

Emre Diler


Güven Duyan

Yazılım Uzmanlığı benim için çok büyük bir hedefti. Hedeflerime ArıBilgi ile ulaştım. Teşekkür ederim.

Güven Duyan


Meltem Teymur

Visual Studio arayüzünün tanınmasında ve kod yazma hakkında daha fazla pratik yapmamda büyük katkılar sağladı. Bilgisayar programcılığı alanında yeni arkadaşlar edinmemde katkısı oldu. Ayrıca tüm çalışanların güleryüz ve sevecenliği,derse daha isteyerek katılmama çok faydalı oldu.Teşekkürler ArıBilgi...

Meltem Teymur


Berfu Ipek

Yedi aylık eğitim süreci boyunca  .NET,IDE  ve C#  programlama dili aracılığıyla nesneye yönelik programlama dili ilkelerine hakim olduktan sonra web çevresine giriş yaptık. ASP.NET,ENTİTY FROMEWORK tarafınada hakim olma şansı yakaladık.

Berfu Ipek


Burhan Yildirim

Bir yazılım uzmanının sahip olması gereken tüm yetenekleri kazandığımı düşünüyorum.Benim için çok verimli oldu.Hocamızın ilgi ve alakası çok iyiydi.

Burhan Yildirim


Ali Can Görktan

Eğitimden ve eğitimi veren kurumdan memnun kaldım.Teşekkürler.

Ali Can Görktan


Yusuf Akdemir

Haziran - Aralık tarihleri arasında Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım. Hocamız Erkan bey'di. Öğrenci hayatımda almış olduğum eğitime göre burada almış olduğum eğitim ve Erkan Hoca'mızın vermiş olduğu bilgiden çok memnun kaldım. Yazılım Uzmanlığı eğitimi almak isteyen tanıdıklarıma tavsiye edecğim. Arıbilgi'nin eğitmen kalitesi ile vermiş olduğu eğitim için ve Erkan Hoca'mıza teşekkür ederim.

Yusuf Akdemir


Oğuzhan İnan

Yazılım konusunda ki bütün beklentilerimi Erkan hocam karşıladı. Her türlü sorumun cevabını aldım. Arıbilgi ve Erkan Kilmen Hocam'dan çok memnunum. Bu kadar beklentim yoktu ama fazlasıyla beklentilerim karşılandı. Erkan beye ve Arıbilgi'ye teşekkür ederim.

Oğuzhan İnan


Zeliha Kontaş

Mayıs ayı itibariyle uzun süreli eğitimini aldığım Yazılım Uzmanlığı konusunda ders aldığım hocamız Erkan beyin eğitiminden memnun kaldım. Kendisini, bu yönde bir kursa katılmak isteyen bir yakınım olursa memnuniyetle tavsiye edebilirim.

Zeliha Kontaş


Tülay Demir

Aldığım Yazılım Uzmanlığı eğitiminden çok ama çok memnun kaldım. Yazılım Uzmanlığı almak isteyen arkadaşlarıma, çevreme Arıbilgi'yi önereceğim. Herşey için çok teşekkürler.

Tülay Demir


Hakkıcan IŞIK

2013 Ocak'ta Yazılım Uzmanlığı kursuna başladım. Bana çok fazla şey kattığını düşünüyorum. Hocamız Erkan Kilmen'in hayatı boyunca biriktirdiği birikim sayesinde bizde faydalandık. Arkadaşlarımında bu eğitimi alıp kendilerini geliştirmesini tavsiye edeceğim.

Hakkıcan IŞIK


Şevki Selam

Merhaba , hemen hemen 1 yılı aşkın süredir eğitimimde gösterilen ilgi ve yardımlari için başta hocamız Keremhan Gümüş ve Özkan Bey'e ve tüm ArıBilgi çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Şevki Selam


Uğur Yaşar

Eğitim ve Erkan Hoca'mızın bilgi ve anlatımında memnunum. Aldığım eğitim iyiydi, Erkan Hocamızda bu konuda gayet iyi ve istediklerimi karşıladığını düşünüyorum. Genel olarak eğitim aldığıma ve Arıbilgi'yi seçtiğim için pişman değilim. Başka kurs almak veya başkalarına tavsiye edeceğim yer Arıbilgi olurdu. Eğitimden sonra askere gitmeseydim belki başka kursa da yazılmayı düşünebilirdim.

Uğur Yaşar


Uğur Şengül

Eğitmen olarak Erkan Hoca'nın sınıfına geldiğimiz için şanslıydık. Bize gösterebilecek çoğu şeyi kusursuz bir şekilde ve iyi bir şekilde anlattığına inanıyorum.

Uğur Şengül


Cem Polat

Kurumdan almış olduğum yazılım uzmanlığı eğitimi kariyerim açısından faydalı oldu ve yazılım sektörü için bana kapı araladı. Eğitimin başından sonuna kadar sağlıklı bir eğitim aldık.

Cem Polat

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx