Web Tasarım Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Web Tasarım Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları


Bu tür eğitimlerin daha çok kişi tarafından alınması ve yaygınlaşması için kolay ulaşılabilir bir ortam sağladığınız için teşekkürler.Web tasarım bilgisi hiç olmayan birisi olarak bizim seviyemizde anlatım yaptığı için ve sabırla sorularımıza sabırla cevapladığı için Kaan Hocaya özellikle teşekkür etmek isterim.

Mehmet BAĞCIWeb Tasarım eğitiminde Kaan hocamıza çok teşekkür ediyorum.Harika bir eğitim oldu.

Esma NURALKurum çok iyi çalışanlar çok iyi ders anlatım çok iyi her şey çok iyi.

Yusuf Deniz ÇİÇEKÇok iyi ve faydalı bir eğitim oldu.Eğitmenimiz ile birlikte dolu dolu dersler geçirdik.

Emre ŞAHANEk olarak eklemek istediğim bir durum yok. Zorunlu şartlarımızdan ötürü kurs alanı içinde 2 haftadan fazla zaman geçiremedik ama buna rağmen her şey olması gerektiğinden iyi hazırlanılmıştı (sınıf ortamı, dinlenme yerleri vs.) Uzaktan eğitime geçildikten sonra ki ders saatlerimiz bana göre biraz geç başlayıp geç bitiyordu. Belirli saatten sonra verim alamasam da kayıtları istediğimde gerçekten özenle gönderen biriminize sonsuz teşekkür ederim. Sıkıntılı günler geçtiğinde yeni bir programda yüz yüze eğitimle görüşmek dileği ile inşallah. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

Pınar KöroğluGüzel bir eğitimdi , hem hocamız hem de diğer departmandaki çalışanlar çok destek oldular . Teşekkür ederim.

ESENGÜL BUDAKİyi bir eğitmen diksiyonu anlaşılır bir anlatım tarzına sahip grafik derslerimiz eğlenceli geçiyor, hocamız gayet iyi bir eğitmen.

Hülya YAĞIZHocamız derslere gerçekten hazırlanarak geliyor. Teşekkür ederim ArıBilgi..

Ali GERÇEKArıBilgi deki web kursu na eğitimime devam ediyorum. Söyleyebileceğim tek şey eğitmenlerimin bilgi düzeylerinin çok iyi olduğu.

Erdoğan KİRPİAslında birkaç kez erteledim bu eğitimi almak için iyikide ertelemişim . Böyle bilgi ve eğitim kapasitesine sahip bir eğitmenden ders aldığım için gerçekten çok memnunum. Bu eğitime zevkle gelmemi sağladı.Harun hoca gibi bir eğitimciyi kaçırmamanızı tavsiye ederim .Teşekkür ederim.

Uğur Abbas KELEŞMurat Hocadan çok memnunum. Çok pratik ve güncel bilgiler veriyor. Enerjisi mükemmel.Çok verimli oluyorum. Arıbilgi de böyle eğitmenler oldukça, başarı kaçınılmaz olur.

Işıl ÖZKANEğitmenimiz bize yeterli düzeyde eğitim verdiğine inanıyorum alanında başarılı bir eğitmen. Teşekkür ederim ArıBilgi..

Ahmet Burak ABDİTOĞLUBana web tasarım ve SEO geliştirmem'de yardımcı olan ArıBilgi'ye ve eğitmenime teşekkür ederim.

Ender ÖZDÜNDARHocamızdan çok memnun kadım. Eğitimlerde güncel çalışmalar yapma fırsatı buldum. üm öğrendiklerimi kullanabiliyorum. Teşekkürler Levent hoca ve ArıBilgi çalışanları.

İhsan KALEEğitimim devam ederken iş buldum. Herşey çok güzel. Teşekürler ArıBilgi.

Oytun ArkanDers esnasında sorulara yeterli cevap aldım eğitmenin iyi eğitim verdiğini düşünüyorum.

Murat Çiplak Öncelikle anlayışınız, güleryüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim.Herşey için teşekkürler.

Seçil Amcaoğlu (Sosyal Bilgiler İnteraktif Reklam Ajans Kurucu Ortağı) Merhaba, Kurs yerinizden ve kursunuzdan çok memnun kaldım. Özellikle Barış hocamızdan, eğitim konusunda başarılı bir öğretmen böyle bir öğretmenle ders verdiğiniz için teşekkür ederim..

Oğuzhan ŞengülKısa vadede verilebilecek maksimum bilgiyi bana öğrettiği için hocamıza teşekkürler.

Ender ÖzdündarÖncelikle Web Tasarım kursuna iyiki geldiğimi söylemek isterim. Bana bir çok katkısı oldu hem okul hem stajda. Cahide Hocam'dan da Levent Işıklı hocamdan da memnun kaldım. Derste anlatımları farklı olsada bana bir çok blgi kattıklarını düşünüyorum. Grafik kursunda da Tuncer Hoca'ma çok teşekkür borçluyum. Açıkcası genel anlamda memnunum.Sizlere ekibinize çok teşekkür ederim.

Mustafa Cihat AktaşArıbilgi'de aldığım Web Tasarım kursundan memnun kaldım. Teşekkürler.

Kübra ErdoğanMerhaba ben Fatih Altıner. Aldığım Web Tasarım eğitiminden ve Barış Kayman hocadan memnunum. Barış Hoca'nın ders anlatımından gayet memnun kaldım , Barış Bey çok iyi bir eğitmen. Teşekkürler..

Fatih AltınerÖncelikle bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100'lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti. Barış hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış Hoca ve Arıbilgi'ye teşekkürlerimi sunarım.

Eren SaraçEğitimin hayatıma etkisi olcak diye düşünüyorum. Şu an herhangi bir yerde çalışmıyorum, daha önce bununla ilgili bir iş deneyimim olmadı eğer olursa eğitimin bana olan katkısını anlayacağım. Bunun dışında kurumunuzdan eğitim aldığımdan memnunum. Arkadaşlar ve eğitmenimiz güler yüzlü ve yardımcılar. Teşekkürler.

Züleyha UrunWeb Tasarım dersinden ve eğitmenimden çok memnun kaldım. Arıbilgi’yi herkese tavsiye ederim.

Batuhan ErdemGenel olarak eğitimden memnunum. Levent hoca gerek anlatım olarak,gerek sorularımıza dönüş olarak yeterli bir eğitim sundu. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Teşekkürler.

Can DavazlıgilEĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KARİYERİM İÇİN FAYDALI BİR EĞİTİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.TEŞEKKÜRLER..

ELİF BURCU ÜNVEREğitim verimlilik açısından çok iyiydi. Teşekkürler.

Mehmet Ali AğrapAlmış olduğum Web Tasarım eğitiminin iş hayatımda yararlı olacağını düşünüyorum. Bu almış olduğum eğitim ArıBilgi'de iyi bir şekilde gösterildi. Hocamızın da bu konuda ki bilgi ve tecrüesi bizler için iyi oldu. Ben ve arkadaşım memnun kaldık.Teşekkürler.

Duygu KondoğluEĞİTİMDEN VE ŞENOL HOCADAN MEMNUN KALDIM .TEŞEKKÜRLER.

BERK ERDEMAldığım eğitim beklentimi karşıladı. Levent Hoca derse iyi adapte olmamızı sağlayarak yeterli düzeyde eğitimi tamamladı. Teşekkürler.

Can DavaslıgilEĞİTİMDEN VE ŞENOL HOCADAN MEMNUN KALDIM .TEŞEKKÜRLER.

ZAKİR ERKUŞEĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.VERDİĞİNİZ EĞİTİMDEN DOLAYI TEŞEKÜRLER .

KÜBRA NUR ÇAKIREğitmenimiz Levent hoca alanında son derece başarılı ve bilgili bir eğitmen. Genele olarak kurumdan memnun kaldım. özellikle eğitmenim Leven ışıklı'dan.

Emre ErgülArıBilgi bünyesinde aldığım iki kurstan biri olan Web tasarım kursu hakkında çevreme kesinlikle olumlu referans verebileceğim bir ğitim aldım. Özellikle Levent hocanın bizlerin gelişimi ve performansı açısından çok donanımlı bir eğitmen olduğunu söyleyebiliri. Her sorumuza sıkılmadan cevap verebilen, problemlerimizi çözebilen br hoca. Tüm ArıBilgi ekibine teşekkür ederim.

Engin PınarKURUM VE KURUM HOCASI ŞENOL HOCADAN OLDUKÇA MEMNUNUM.ÇOK BAŞARILI DERSLER ÇOK İYİ.TEŞEKKÜRLER.

HAYRETTİN YOLCURALANINDA UZMAN BİR EĞİTMENLE YARALI BİR DERS OLDU.TEŞEKKÜRLER.

TAYFUN AKBABAAldığım web tasarım eğitimi hem alandaki son gelişmelere dair bilgi birikimimin artmasına hem de gerekli yazılımlar üzerinde pratik bilgi sahibi olmama yardımcı oldu.

Altayhan AydemirTercih ettiğim bir eğitim kurumudur. Eğitim çok güzel devam ediyor. Bütün çalışanlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Herkese teşekkür ederim.

Murat Ahmet PakerWeb tasarım kursu alıyorum. Kurstan ve hocamdan çok memnunum. Yeterli derecede eğitim aldığıma inanıyorum. Her şey zamanlı bir şekilde ilerliyor. Teşekkürler.

Buket BahadırSevgili ArıBilgi;Sınıflar kantin dekorasyonu gayet güzel. Aldığım eğitimden ve hocamdan çok memnunum. Teşekkürler.

Ali PamukAlmış olduğum web tasarım eğitiminden çok memnun kaldım bana çok şey kattı Levent hocamıza ve ArıBilgiye teşekkür ederim.

Dilara TülenMÜKEMMEL BİR EĞİTİM OLDU.ŞENOL HOCAYA TEŞEKKÜRLER..

MECİT YILMAZVERDİĞİNİZ EĞİTİM BUNDAN SONRAKİ HAYATIMIZDA BİZE ÇOK KATKI SAĞLAYACAK.TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

FERAT İPEKÇok şey öğrendim. Eğlenceli zamanlar geçirdim.Sınıf arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hocaların kralı olan Levent Hoca'ya ve ArıBilgi ekibine çok teşekkür ediyorum. 🙂

Serpil Tansu SağmanlıAldığımız eğitim gerek görsel gerekse de eğitmenimizin dersi anlatması ile birlikte oldukça iyi.Levent Işıklı gibi bir eğitmenin sizin kurumunuz için çok büyük bir katkı ve değerdir. Umarım uzun yıllar boyuncada Levent hocamızın bilgilerinden faydalanırsınız. Ayrıca kurumunuz çalışanlarıda çok değerli ve profesyonel insanlar özellikle muhasebe bölümüne anlayışlarından dolayı teşekkür ederim:)))

Burhan GünayLevent hoca kadar yetenekli bilgili anlatımı iyi bir hoca görmedim. ArıBilgiye teşekkür ederim bu kadar güzel eğitim aldığım için..

Uğur KeleşALMAK İSTEDİĞİM EĞİTİMİ BİLEREK GELDİĞİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCAMIZA VE ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER..

MERVE CABARGerçek bir eğitim kurumu. Kesinle herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. ArıBilgide aldığım eğitimler sayesinde ilk deffa kendi wen sitemi yaptım, dergi yaptım. alışmalar yaptım... Hiç bir konuda sıkıntı yaşamadım. Burada öğrendiğim bilgileri hiç bir yerde öğrenemem hocalarıma çok teşekkür ederim.

Sinan BağlarWEB TASARIMININ YAPILMASI EĞİTİMİ ŞENOL HOCA HER SORULAN SORUYA YANIT VERİYOR.ANLATIMI GAYET İYİ.HERKESLE TEK TEK İLGİLENİYOR. TEŞEKKÜRLER..

KADİR ÖZSOYArıBilgi çok güzel bir eğitim kurumu iyiki gelmişim diyorum ve çevremde ğeitim almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Hocacları çok iyi almış olduğum eğitimlerden son derece memnunum.

Esra TanKurstan çok memnunum Levent hocamıza çok teşekkür ederim.

Babür AslanArıBilgiden daha öncede grafik tasarım kursu almıştım. İki eğitimden de çok memnun kaldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Eğitmenlerin hepsi alanlarında harika insanlar. Kurs dışında ne zaman ders ile ilgili destek istesem yardımcı oldular. Kantinin dekor ve dizaynı çok güzel manzarası harika.

Elif Kübra Kiraz


HOCAMIZIN ANLATIMI ÇOK İYİ ANLAŞILMAYAN HUSUSALRI TEKRAR TEKRAR ANLATARAK KONULARIN ANLAŞILMASINI SAĞLAMIŞTIR.ARIBİLGİ' YE TEŞEKKÜRLER.

ALİ SEYMEN

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx