Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi Öğrenci Yorumları

Veri Yönetimi ve Raporlama Yorumları

Seda Öcal

Eğitime başlamadan önce kayıt konusunda yardımcı olan Onur Orçun Sezgin Bey'in yaptığı planlamalar ve teşviklerden çok memnun kaldım.Derslerden önce hemen plan ve programlama, ders sonrası eğitimin nasıl geçtiği hakkında ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım.Eğitmenim olan Gamze Merve Sağanak hanımdan çok yararlı veriler aldığım, ilk 2 dersimin online olması beni biraz düşündürse de çok iyi anlatımı sayesinde tam verim aldım ve sonraki derslerde gerek ödev konusunda gerek iş takibi konusunda çok iyiydi ve igiliydi.Kendisinden çok ama çok iy verim ve bilgiler aldım.Herkese çok teşekkür ederim.

ALİ TAYLAN AKKOÇ


Seda Öcal

Bu kurumdan Yazılım Uzmanlığı eğitimide almıştım,anlayamadığım konular olduğu için tekrar gruba dahil ettiler.Çok memnun oldum. Veri Raporlama eğitiminden çok memnun kaldım. Arbilgi'den genel olarak çok memnunum. İyi ki gelmişim ve iyi ki sizleri tanımışım. Her şey için çok teşekkürler.

Seda Öcal


Doğa AYBEY

Eğitimi gayet verimli ve başarılı olarak değerlediriyorum .Pratik  yapılması  açısından  süresi biraz daha uzatılabilir.Eğitmenimiz Sinan hoca'nın bilgi birikimi ve bizlere yardımcı oluşundan çok memnun kaldım.

Doğa AYBEY


Aysel Akdağ

Kurumunuzun ilgisinden çok memnunum.Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi'nden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Aysel Akdağ


Sinan KARADAĞ

Sinana bey konuya hakim ve her sorulan  soruya cevap vermesinden dolayı teşekkür ederim.

Zamanı son derece optimum kullandı.Sql konularına hakim olduğumu düşünüyorum.

Sinan KARADAĞ


Habip Ergenç

Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimini Sinan Hoca çok güzel anlattı. Firmada ERP'de sorguların anlayıp ve yazma düzeyine geldim. Bu benim için çok güzel birşey. Herşey için teşekkürler Arıbilgi.

Habip Ergenç


Şevket Uraz Yorulmaz

Kurumunuzda Temel Ofis, İleri Excel ,Veri Yönetimi ve Raporlama eğitimlerini aldım. Kursa başladığımda ofis programlarını çok basit seviyede kullanabiliyordum.Kendimi ciddi anlamda geliştirdiğime inanıyorum. Herşey için teşekkürler.

Şevket Uraz Yorulmaz


Mehmet Sarıfakioğulları

Ders işleyişi, hocamızın anlatımı ve kursta gösterilenlerin yeterli olduğuna inanıyorum.

Mehmet Sarıfakioğulları


Aysu Sezen Şengül

Merhabalar,
Öncelikle kursun sınıfları ve konumu çok güzel. Havalandırma konusunda da sıkıntı yaşamadım. Hocamız Sinan Bey'in sosyal ilişkisi gayet olumluydu. Molalara uyumu ve sınıfa hakimiyeti tamdı. Kendisinin konu anlatımı ve örnekleme ile ilgili sorunu yoktu. Herşey için teşekkür ederiz, umarım aldığım eğitimin katkısını işimde yaşarım.

Aysu Sezen Şengül


Büşra Sarıibrahimoğlu

Hocamızın anlatımı verimliydi, anlaşılmayan konular mümkün olduğunca tekrar edildi.Teşekkürler.

Büşra Sarıibrahimoğlu


Veri Raporlama

Hocalarn özverisi, ilgi ve sevgisi çok güzel. Özelliklede Sinan Dilaver hoca süper. Teşekkürler.

Habib Köse


Mehmet Sarıfakıoğulları

Ders işleyişi hocamızın anlatımı ve kursta gösterilenlerin yeterli olduğuna inanıyorum. Teşekkürler.

Mehmet Sarıfakıoğulları


ÇAĞATAY ÖZTAŞ

Bilgi ve teknoloji alanında aldığımız eğtitm yenı bir sayfa açmamız için çok iyi bir başlangıç olacak.Hocamızın bilgi ve tecrübe donanımıyla iyi bir eğitim almış olduk.

ÇAĞATAY ÖZTAŞ


Turgay Kılıç

İnternet üzerinden ilk araştırma yaptığım kurumunuza arkadaşım Sezen Şengül'le birlikte ön görüşmeye geldik. Yapılan ön görüşmede bizi karşılayan kayıt yetkiliniz Ali Çilek, kayıt olmamız halinde kesinlikle pişman olmayacağımızı bize anlattı ve bu konuda kesnlikle yanılmadı. Kurumunuzdan gayet memnun kaldım. Eğitim sonuçlarında başarısız olursam eğer bunun sebebi olarak eğitim programımım yanlış döneme geldi, kendi yıllık iznim, bayram tatilim vs. Bu verilen aralar zaman zaman kopmamıza sebep olsada hocamız her derste motivasyonumuzu yüksek seviyede tutmaya çalışarak kopmalarımızı engellemeye çalıştı. Her şey için Teşekkür Ederim..

Turgay Kılıç


Billur Beyza Kayan

Eğitmenimden fazlasıyla memnundum. Öğrencilerinin eksikliklerini tamamlamak adına çabası gayet güzeldi. Öğrencilerine yaklaşım çok olumluydu. Kurumdan memnun kalmamın en büyük sebeplerindendir.

Billur Beyza Kayan


AYLİN YALÇIN AVCI

SİNAN BEYİN EZBER DIŞINA ÇIKARAK MANTIĞINI KAVRATMASI VE VERDİĞİ TEMEL BİLGİERDEN MEMNUN KALDIM .BUNDAN DOLAYI HERKESE ARIBİLGİYİ ÖNERECEĞİM.

AYLİN YALÇIN AVCI


SEMİHA ER

EĞİTİM VE EĞİTMEN KALİTESİ BEKLEDİĞİMİ KARŞILADI. MEMNUN KALDIM

TEŞEKKÜRLER.

SEMİHA ER


Zeynep Sıla Aktan

Kurumdan ve eğitmenden çok memnun kaldım. Örnekler, uygulamalar yeterliydi. Eğitmenin derse hakimiyetinden çok memnun kaldım. İş hayatında uygulayabileceğimi ve zorluk yaşamayacağımı düşünüyorum. Programa oldukça hakim olduğuma inanıyorum.

Zeynep Sıla Aktan


Ebru Mutlu

Eğitimi veren Nimet Hoca’dan ve eğitim içeriğinizden memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Ebru Mutlu


Safiye Öztürk

Bu kursu aldığıma memnun oldum. Öğretici oldu.

Safiye Öztürk


Emrah MAZI

Eğitim Değerlendirmesi; Eğitim süre ve örnekleme sayısı oldukça yeterli. Eğitmen Değerlendirmesi; Ders saatlerine uyumu, her sorulan sorumuza cevap verişi ve yardımcı olma çabası çok olumlu. Saygılarımla.

Emrah MAZI


BÜŞRA TAŞAN

EĞİTİMDE BİRAZ ZORLANSAMDA.HOCAMIZ BİZLE YAKINDAN İLGİLENDİĞİ İÇİN VERİMLİ OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

BÜŞRA TAŞAN


Nermin Demir

Sinan hocamızın dese göstermiş olduğu özen sayesinde iş hayatında kullanabileceğim ve bana yaralı olan şeyler öğrendim. Kendisine çok teşekür ederim.

Nermin Demir


Gamza Kaya

Eğitim çok güzel geçti. Güler yüzlü çalışanlardan, ilgili hocalardan her şeyden memnunum. Arkadaşlarıma mutlaka tavsiye edebileceğim bir kurum.

Gamza Kaya


Emrah Erdemir

Öncelikle vermiş olduğunuz ‘’Veri Yönetimi Ve Raporlama’’ eğitimi için çok teşekkür ederim. Herkesin güler yüzlü olması ve eğitimcilerinizin bilgi düzeyinin yüksek olması beni çok mutlu etti. Almış olduğum eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Derslerimiz çok verimli geçti. Saygılarımla.

Emrah Erdemir


Volkan Işık

Veri raporlama kursunda bize gerçekten özveriyle yaklaşan hocamız Tolga Bey’e çok teşekkürlerimi sunuyorum. Kursunuzdan ve hocanızdan çok memnunum.

Volkan Işık


Mehmet Ali Vergili

ArıBilgi eğitim kurumu öncelikle eğitimleriniz için teşekkür ediyorum. Sayın hocam Tolga Duman Bey’e derse gösterdiği özen ve hassasiyet için çok teşekkür ederim. Bundan sonra çevremdekilere tavsiye edeceğim ve benimde geleceğim tek adres Arı bilgi eğitim kurumlarıdır. İdari kısımdaki herkese güler yüzlülükleri içinde teşekkür ediyorum.

Mehmet Ali Vergili


Ayşenur Özçelik

Eğitmenimizin derse hakimiyeti ve ders anlatma kabiliyeti konuyu hızlıca kavramamıza çok yardımcı oldu. Kursun iş hayatıma çok katkı sağlayacağına inanıyorum.

Ayşenur Özçelik


Gizem Alıcı

Eğitmen Tolga Duman konunun uzmanı iyi bir eğitmen. Bana kattıkları için teşekkürler.

Gizem Alıcı


ÖZGE GENÇ

EĞİTMENİN, SİNAN BEYİN ANLATMI KONUYU DAHA DA SEVDİRDİ. VE ÇOK İŞİMİZE YARAYACAK BİLGİLERİ DETAYLI BİZİMLE PAYLAŞTI .EKSİK  OLDUĞUMUZ NOKTALARI ANLAYIP, ÜZERİNDEN TEKRAR TEKRAR GEÇEREK ANLAŞILMAYAN NOKTA BIRAKMADI VE SINIF İÇERİSİNDE İLETİŞİM KUVVETLİYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZGE GENÇ


ÖZGE GÖYNÜSEN

ALDIĞIM EĞİTİM VE SİNAN HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZGE GÖYNÜSEN


MEHMET AKİF TOPALOĞLU

MESLEKİ HAYATIMA OLUMLU KATKILARI OLAN BİR EĞİTİMDİ .

TEŞEKKÜRLER.

MEHMET AKİF TOPALOĞLU


GÜLŞAH SUNA SÖNMEZ

ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN VE EĞİTMENİMDEN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

GÜLŞAH SUNA SÖNMEZ


İREM UMUT YAŞIK

Eğitimden oldukça memnun kladım dersin işleyişi ve notları düzenliydi.

İREM UMUT YAŞIK


YASİN ÇELEBİ

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.EMEĞİ GEÇEN HERKESE VE SİNAN HOCAMA TEŞEKKÜRLER.

YASİN ÇELEBİ


EBRU CAM

EĞİTİM İYİYD.İ EĞİTMENİN EĞİTİME VE KONUYA HAKİMİYETİ ÇOK İYİYDİ.VE BENİM İÇİN ÇOK YARALI OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

EBRU CAM


MUSTAFA FARUK AKBAŞ

EĞİTMDEN VE EĞİTMENİMİZİN ANLATIMINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

MUSTAFA FARUK AKBAŞ

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx