Web Tasarım Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu
Hülya YAĞIZ

İyi bir eğitmen diksiyonu anlaşılır bir anlatım tarzına sahip grafik derslerimiz eğlenceli geçiyor, hocamız gayet iyi bir eğitmen.

Ali GERÇEK

Hocamız derslere gerçekten hazırlanarak geliyor. Teşekkür ederim ArıBilgi..

Erdoğan KİRPİ

ArıBilgi deki web kursu na eğitimime devam ediyorum. Söyleyebileceğim tek şey eğitmenlerimin bilgi düzeylerinin çok iyi olduğu.

Uğur Abbas KELEŞ

Aslında birkaç kez erteledim bu eğitimi almak için iyikide ertelemişim . Böyle bilgi ve eğitim kapasitesine sahip bir eğitmenden ders aldığım için gerçekten çok memnunum. Bu eğitime zevkle gelmemi sağladı.Harun hoca gibi bir eğitimciyi kaçırmamanızı tavsiye ederim .Teşekkür ederim.

Işıl ÖZKAN

Murat Hocadan çok memnunum. Çok pratik ve güncel bilgiler veriyor. Enerjisi mükemmel.Çok verimli oluyorum. Arıbilgi de böyle eğitmenler oldukça, başarı kaçınılmaz olur.

Ahmet Burak ABDİTOĞLU

Eğitmenimiz bize yeterli düzeyde eğitim verdiğine inanıyorum alanında başarılı bir eğitmen. Teşekkür ederim ArıBilgi..

Ender ÖZDÜNDAR

Bana web tasarım ve SEO geliştirmem'de yardımcı olan ArıBilgi'ye ve eğitmenime teşekkür ederim.

İhsan KALE

Hocamızdan çok memnun kadım. Eğitimlerde güncel çalışmalar yapma fırsatı buldum. üm öğrendiklerimi kullanabiliyorum. Teşekkürler Levent hoca ve ArıBilgi çalışanları.

Oytun Arkan

Eğitimim devam ederken iş buldum. Herşey çok güzel. Teşekürler ArıBilgi.

Murat Çiplak

Ders esnasında sorulara yeterli cevap aldım eğitmenin iyi eğitim verdiğini düşünüyorum.

Seçil Amcaoğlu (Sosyal Bilgiler İnteraktif Reklam Ajans Kurucu Ortağı)

Öncelikle anlayışınız, güleryüzünüz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim.Herşey için teşekkürler.

Oğuzhan Şengül

Merhaba, Kurs yerinizden ve kursunuzdan çok memnun kaldım. Özellikle Barış hocamızdan, eğitim konusunda başarılı bir öğretmen böyle bir öğretmenle ders verdiğiniz için teşekkür ederim..

Ender Özdündar

Kısa vadede verilebilecek maksimum bilgiyi bana öğrettiği için hocamıza teşekkürler.

Mustafa Cihat Aktaş

Öncelikle Web Tasarım kursuna iyiki geldiğimi söylemek isterim. Bana bir çok katkısı oldu hem okul hem stajda. Cahide Hocam'dan da Levent Işıklı hocamdan da memnun kaldım. Derste anlatımları farklı olsada bana bir çok blgi kattıklarını düşünüyorum. Grafik kursunda da Tuncer Hoca'ma çok teşekkür borçluyum. Açıkcası genel anlamda memnunum.Sizlere ekibinize çok teşekkür ederim.

Kübra Erdoğan

Arıbilgi'de aldığım Web Tasarım kursundan memnun kaldım. Teşekkürler.

Fatih Altıner

Merhaba ben Fatih Altıner. Aldığım Web Tasarım eğitiminden ve Barış Kayman hocadan memnunum. Barış Hoca'nın ders anlatımından gayet memnun kaldım , Barış Bey çok iyi bir eğitmen. Teşekkürler..

Eren Saraç

Öncelikle bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100'lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti. Barış hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış Hoca ve Arıbilgi'ye teşekkürlerimi sunarım.

Züleyha Urun

Eğitimin hayatıma etkisi olcak diye düşünüyorum. Şu an herhangi bir yerde çalışmıyorum, daha önce bununla ilgili bir iş deneyimim olmadı eğer olursa eğitimin bana olan katkısını anlayacağım. Bunun dışında kurumunuzdan eğitim aldığımdan memnunum. Arkadaşlar ve eğitmenimiz güler yüzlü ve yardımcılar. Teşekkürler.

Batuhan Erdem

Web Tasarım dersinden ve eğitmenimden çok memnun kaldım. Arıbilgi’yi herkese tavsiye ederim.

Can Davazlıgil

Genel olarak eğitimden memnunum. Levent hoca gerek anlatım olarak,gerek sorularımıza dönüş olarak yeterli bir eğitim sundu. İyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Teşekkürler.

ELİF BURCU ÜNVER

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KARİYERİM İÇİN FAYDALI BİR EĞİTİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.TEŞEKKÜRLER..

Mehmet Ali Ağrap

Eğitim verimlilik açısından çok iyiydi. Teşekkürler.

Duygu Kondoğlu

Almış olduğum Web Tasarım eğitiminin iş hayatımda yararlı olacağını düşünüyorum. Bu almış olduğum eğitim ArıBilgi'de iyi bir şekilde gösterildi. Hocamızın da bu konuda ki bilgi ve tecrüesi bizler için iyi oldu. Ben ve arkadaşım memnun kaldık.Teşekkürler.

BERK ERDEM

EĞİTİMDEN VE ŞENOL HOCADAN MEMNUN KALDIM .TEŞEKKÜRLER.

Can Davaslıgil

Aldığım eğitim beklentimi karşıladı. Levent Hoca derse iyi adapte olmamızı sağlayarak yeterli düzeyde eğitimi tamamladı. Teşekkürler.

ZAKİR ERKUŞ

EĞİTİMDEN VE ŞENOL HOCADAN MEMNUN KALDIM .TEŞEKKÜRLER.

KÜBRA NUR ÇAKIR

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.VERDİĞİNİZ EĞİTİMDEN DOLAYI TEŞEKÜRLER .

Emre Ergül

Eğitmenimiz Levent hoca alanında son derece başarılı ve bilgili bir eğitmen. Genele olarak kurumdan memnun kaldım. özellikle eğitmenim Leven ışıklı'dan.

Engin Pınar

ArıBilgi bünyesinde aldığım iki kurstan biri olan Web tasarım kursu hakkında çevreme kesinlikle olumlu referans verebileceğim bir ğitim aldım. Özellikle Levent hocanın bizlerin gelişimi ve performansı açısından çok donanımlı bir eğitmen olduğunu söyleyebiliri. Her sorumuza sıkılmadan cevap verebilen, problemlerimizi çözebilen br hoca. Tüm ArıBilgi ekibine teşekkür ederim.

HAYRETTİN YOLCUR

KURUM VE KURUM HOCASI ŞENOL HOCADAN OLDUKÇA MEMNUNUM.ÇOK BAŞARILI DERSLER ÇOK İYİ.TEŞEKKÜRLER

TAYFUN AKBABA

ALANINDA UZMAN BİR EĞİTMENLE YARALI BİR DERS OLDU.TEŞEKKÜRLER.

Altayhan Aydemir

Aldığım web tasarım eğitimi hem alandaki son gelişmelere dair bilgi birikimimin artmasına hem de gerekli yazılımlar üzerinde pratik bilgi sahibi olmama yardımcı oldu.

Murat Ahmet Paker

Tercih ettiğim bir eğitim kurumudur. Eğitim çok güzel devam ediyor. Bütün çalışanlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Herkese teşekkür ederim.

Buket Bahadır

Web tasarım kursu alıyorum. Kurstan ve hocamdan çok memnunum. Yeterli derecede eğitim aldığıma inanıyorum. Her şey zamanlı bir şekilde ilerliyor. Teşekkürler

Ali Pamuk

Sevgili ArıBilgi;Sınıflar kantin dekorasyonu gayet güzel. Aldığım eğitimden ve hocamdan çok memnunum. Teşekkürler

Dilara Tülen

Almış olduğum web tasarım eğitiminden çok memnun kaldım bana çok şey kattı Levent hocamıza ve ArıBilgiye teşekkür ederim.

MECİT YILMAZ

MÜKEMMEL BİR EĞİTİM OLDU.ŞENOL HOCAYA TEŞEKKÜRLER..

FERAT İPEK

VERDİĞİNİZ EĞİTİM BUNDAN SONRAKİ HAYATIMIZDA BİZE ÇOK KATKI SAĞLAYACAK.TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

Serpil Tansu Sağmanlı

Çok şey öğrendim. Eğlenceli zamanlar geçirdim.Sınıf arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hocaların kralı olan Levent Hoca'ya ve ArıBilgi ekibine çok teşekkür ediyorum. :)

Burhan Günay

Aldığımız eğitim gerek görsel gerekse de eğitmenimizin dersi anlatması ile birlikte oldukça iyi.Levent Işıklı gibi bir eğitmenin sizin kurumunuz için çok büyük bir katkı ve değerdir. Umarım uzun yıllar boyuncada Levent hocamızın bilgilerinden faydalanırsınız. Ayrıca kurumunuz çalışanlarıda çok değerli ve profesyonel insanlar özellikle muhasebe bölümüne anlayışlarından dolayı teşekkür ederim:)))

Uğur Keleş

Levent hoca kadar yetenekli bilgili anlatımı iyi bir hoca görmedim. ArıBilgiye teşekkür ederim bu kadar güzel eğitim aldığım için..

MERVE CABAR

ALMAK İSTEDİĞİM EĞİTİMİ BİLEREK GELDİĞİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCAMIZA VE ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER..

Sinan Bağlar

Gerçek bir eğitim kurumu. Kesinle herkese tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. ArıBilgide aldığım eğitimler sayesinde ilk deffa kendi wen sitemi yaptım, dergi yaptım. alışmalar yaptım... Hiç bir konuda sıkıntı yaşamadım. Burada öğrendiğim bilgileri hiç bir yerde öğrenemem hocalarıma çok teşekkür ederim.

KADİR ÖZSOY

WEB TASARIMININ YAPILMASI EĞİTİMİ ŞENOL HOCA HER SORULAN SORUYA YANIT VERİYOR.ANLATIMI GAYET İYİ.HERKESLE TEK TEK İLGİLENİYOR. TEŞEKKÜRLER..

Esra Tan

ArıBilgi çok güzel bir eğitim kurumu iyiki gelmişim diyorum ve çevremde ğeitim almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Hocacları çok iyi almış olduğum eğitimlerden son derece memnunum

Alp Babür

Kurstan çok memnunum Levent hocamıza çok teşekkür ederim

Elif Kübra Kiraz

ArıBilgiden daha öncede grafik tasarım kursu almıştım. İki eğitimden de çok memnun kaldım ve hiç bir sorun yaşamadım. Eğitmenlerin hepsi alanlarında harika insanlar. Kurs dışında ne zaman ders ile ilgili destek istesem yardımcı oldular. Kantinin dekor ve dizaynı çok güzel manzarası harika Search something

ALİ SEYMEN

HOCAMIZIN ANLATIMI ÇOK İYİ ANLAŞILMAYAN HUSUSALRI TEKRAR TEKRAR ANLATARAK KONULARIN ANLAŞILMASINI SAĞLAMIŞTIR.ARIBİLGİ' YE TEŞEKKÜRLER.