Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

Seda Öcal

Seda Öcal


Bu kurumdan Temel Ofis eğitimide almıştım,anlayamadığım konular olduğu için tekrar gruba dahil ettiler.Çok memnun oldum. Veri Raporlama eğitiminden çok memnun kaldım. Arbilgi'den genel olarak çok memnunum. İyi ki gelmişim ve iyi ki sizleri tanımışım. Her şey için çok teşekkürler.

Doğa AYBEY

Doğa AYBEY


Eğitimi gayet verimli ve başarılı olarak değerlediriyorum .Pratik  yapılması  açısından  süresi biraz daha uzatılabilir.Eğitmenimiz Sinan hoca'nın bilgi birikimi ve bizlere yardımcı oluşundan çok memnun kaldım.

 

Aysel Akdağ

Aysel Akdağ


Kurumunuzun ilgisinden çok memnunum.Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi'nden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Sinan KARADAĞ

Sinan KARADAĞ


Sinana bey konuya hakim ve her sorulan  soruya cevap vermesinden dolayı teşekkür ederim.

Zamanı son derece optimum kullandı.Sql konularına hakim olduğumu düşünüyorum

Habip Ergenç

Habip Ergenç


Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimini Sinan Hoca çok güzel anlattı. Firmada ERP'de sorguların anlayıp ve yazma düzeyine geldim. Bu benim için çok güzel birşey. Herşey için teşekkürler Arıbilgi.

Şevket Uraz Yorulmaz

Şevket Uraz Yorulmaz


Kurumunuzda Temel Ofis, İleri Excel ,Veri Yönetimi ve Raporlama eğitimlerini aldım. Kursa başladığımda ofis programlarını çok basit seviyede kullanabiliyordum.Kendimi ciddi anlamda geliştirdiğime inanıyorum. Herşey için teşekkürler.

 

Mehmet Sarıfakioğulları

Mehmet Sarıfakioğulları


Ders işleyişi, hocamızın anlatımı ve kursta gösterilenlerin yeterli olduğuna inanıyorum.

Aysu Sezen Şengül

Aysu Sezen Şengül


Merhabalar, 
Öncelikle kursun sınıfları ve konumu çok güzel. Havalandırma konusunda da sıkıntı yaşamadım. Hocamız Sinan Bey'in sosyal ilişkisi gayet olumluydu. Molalara uyumu ve sınıfa hakimiyeti tamdı. Kendisinin konu anlatımı ve örnekleme ile ilgili sorunu yoktu. Herşey için teşekkür ederiz, umarım aldığım eğitimin katkısını işimde yaşarım.

Büşra Sarıibrahimoğlu

Büşra Sarıibrahimoğlu


Hocamızın anlatımı verimliydi, anlaşılmayan konular mümkün olduğunca tekrar edildi.Teşekkürler.

Veri Raporlama

Veri Raporlama


Hocalarn özverisi, ilgi ve sevgisi çok güzel. Özelliklede Sinan Dilaver hoca süper. Teşekkürler.

Mehmet Sarıfakıoğulları

Mehmet Sarıfakıoğulları


Ders işleyişi hocamızın anlatımı ve kursta gösterilenlerin yeterli olduğuna inanıyorum. Teşekkürler.

ÇAĞATAY ÖZTAŞ

ÇAĞATAY ÖZTAŞ


Bilgi ve teknoloji alanında aldığımız eğtitm yenı bir sayfa açmamız için çok iyi bir başlangıç olacak.Hocamızın bilgi ve tecrube donanımıyla iyi bir eğitim almış olduk.

Turgay Kılıç

Turgay Kılıç


İnternet üzerinden ilk araştırma yaptığım kurumunuza arkadaşım Sezen Şengül'le birlikte ön görüşmeye geldik. Yapılan ön görüşmede bizi karşılayan kayıt yetkiliniz Ali Çilek, kayıt olmamız halinde kesinlikle pişman olmayacağımızı bize anlattı ve bu konuda kesnlikle yanılmadı. Kurumunuzdan gayet memnun kaldım. Eğitim sonuçlarında başarısız olursam eğer bunun sebebi olarak eğitim programımım yanlış döneme geldi, kendi yıllık iznim, bayram tatilim vs. Bu verilen aralar zaman zaman kopmamıza sebep olsada hocamız her derste motivasyonumuzu yüksek seviyede tutmaya çalışarak kopmalarımızı engellemeye çalıştı. Her şey için Teşekkür Ederim..

Billur Beyza Kayan

Billur Beyza Kayan


Eğitmenimden fazlasıyla memnundum. Öğrencilerinin eksikliklerini tamamlamak adına çabası gayet güzeldi. Öğrencilerine yaklaşım çok olumluydu. Kurumdan memnun kalmamın en büyük sebeplerindendir.

AYLİN YALÇIN AVCI

AYLİN YALÇIN AVCI


SİNAN BEYİN EZBER DIŞINA ÇIKARAK MANTIĞINI KAVRATMASI VE VERDİĞİ TEMEL BİLGİERDEN MEMNUN KALDIM .BUNDAN DOLAYI HERKESE ARIBİLGİYİ ÖNERECEĞİM.

SEMİHA  ER

SEMİHA ER


EĞİTİM VE EĞİTMEN KALİTESİ BEKLEDİĞİMİ KARŞILADI. MEMNUN KALDIM

TEŞEKKÜRLER.

Zeynep Sıla Aktan

Zeynep Sıla Aktan


Kurumdan ve eğitmenden çok memnun kaldım. Örnekler, uygulamalar yeterliydi. Eğitmenin derse hakimiyetinden çok memnun kaldım. İş hayatında uygulayabileceğimi ve zorluk yaşamayacağımı düşünüyorum. Programa oldukça hakim olduğuma inanıyorum.

Ebru Mutlu

Ebru Mutlu


Eğitimi veren Nimet Hoca’dan ve eğitim içeriğinizden memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

Safiye Öztürk

Safiye Öztürk


Bu kursu aldığıma memnun oldum. Öğretici oldu.

Emrah MAZI

Emrah MAZI


Eğitim Değerlendirmesi; Eğitim süre ve örnekleme sayısı oldukça yeterli. Eğitmen Değerlendirmesi; Ders saatlerine uyumu, her sorulan sorumuza cevap verişi ve yardımcı olma çabası çok olumlu. Saygılarımla.

 

 

BÜŞRA TAŞAN

BÜŞRA TAŞAN


EĞİTİMDE BİRAZ ZORLANSAMDA.HOCAMIZ BİZLE YAKINDAN İLGİLENDİĞİ İÇİN VERİMLİ OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

Nermin Demir

Nermin Demir


Sinan hocamızın dese göstermiş olduğu özen sayesinde iş hayatında kullanabileceğim ve bana yaralı olan şeyler öğrendim. Kendisine çok teşekür ederim.

Gamza Kaya

Gamza Kaya


Eğitim çok güzel geçti. Güler yüzlü çalışanlardan, ilgili hocalardan her şeyden memnunum. Arkadaşlarıma mutlaka tavsiye edebileceğim bir kurum.

Emrah Erdemir

Emrah Erdemir


Öncelikle vermiş olduğunuz ‘’Veri Yönetimi Ve Raporlama’’ eğitimi için çok teşekkür ederim. Herkesin güler yüzlü olması ve eğitimcilerinizin bilgi düzeyinin yüksek olması beni çok mutlu etti. Almış olduğum eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Derslerimiz çok verimli geçti. Saygılarımla

Volkan Işık

Volkan Işık


Veri raporlama kursunda bize gerçekten özveriyle yaklaşan hocamız Tolga Bey’e çok teşekkürlerimi sunuyorum. Kursunuzdan ve hocanızdan çok memnunum.

Mehmet Ali Vergili

Mehmet Ali Vergili


ArıBilgi eğitim kurumu öncelikle eğitimleriniz için teşekkür ediyorum. Sayın hocam Tolga Duman Bey’e derse gösterdiği özen ve hassasiyet için çok teşekkür ederim. Bundan sonra çevremdekilere tavsiye edeceğim ve benimde geleceğim tek adres Arı bilgi eğitim kurumlarıdır. İdari kısımdaki herkese güler yüzlülükleri içinde teşekkür ediyorum

Ayşenur Özçelik

Ayşenur Özçelik


Eğitmenimizin derse hakimiyeti ve ders anlatma kabiliyeti konuyu hızlıca kavramamıza çok yardımcı oldu. Kursun iş hayatıma çok katkı sağlayacağına inanıyorum

Gizem Alıcı

Gizem Alıcı


Eğitmen Tolga Duman konunun uzmanı iyi bir eğitmen. Bana kattıkları için teşekkürler 

ÖZGE GENÇ

ÖZGE GENÇ


EĞİTMENİN, SİNAN BEYİN ANLATMI KONUYU DAHA DA SEVDİRDİ. VE ÇOK İŞİMİZE YARAYACAK BİLGİLERİ DETAYLI BİZİMLE PAYLAŞTI .EKSİK  OLDUĞUMUZ NOKTALARI ANLAYIP, ÜZERİNDEN TEKRAR TEKRAR GEÇEREK ANLAŞILMAYAN NOKTA BIRAKMADI VE SINIF İÇERİSİNDE İLETİŞİM KUVVETLİYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZGE  GÖYNÜSEN

ÖZGE GÖYNÜSEN


ALDIĞIM EĞİTİM VE SİNAN HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

MEHMET AKİF TOPALOĞLU

MEHMET AKİF TOPALOĞLU


MESLEKİ HAYATIMA OLUMLU KATKILARI OLAN BİR EĞİTİMDİ .

TEŞEKKÜRLER.

GÜLŞAH SUNA  SÖNMEZ

GÜLŞAH SUNA SÖNMEZ


ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN VE EĞİTMENİMDEN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

İREM UMUT YAŞIK

İREM UMUT YAŞIK


Eğitimden oldukça memnun kladım dersin işleyişi ve notları düzenliydi.

YASİN ÇELEBİ

YASİN ÇELEBİ


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.EMEĞİ GEÇEN HERKESE VE SİNAN HOCAMA TEŞEKKÜRLER.

EBRU CAM

EBRU CAM


EĞİTİM İYİYD.İ EĞİTMENİN EĞİTİME VE KONUYA HAKİMİYETİ ÇOK İYİYDİ.VE BENİM İÇİN ÇOK YARALI OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

MUSTAFA FARUK AKBAŞ

MUSTAFA FARUK AKBAŞ


EĞİTMDEN VE EĞİTMENİMİZİN ANLATIMINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.