Java ve Android Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

Ramazan KARA

Ramazan KARA


Oldukça öğretici bir ortamda eğitim aldım .Şuan bu öğrendiğim bilgilerle daha ileriye gitmek istiyorum.Oldukça memnun kaldım.

Kerem Cömert

Kerem Cömert


Eğitim konu anlatımı ve eğitmeninin düzeyi oldukça verimli geçmiştir. Eğitim müfredatı iyi düzenlenmiş,anlatım verimli geçmiştir. Teşekkürler.

Eren Tolkun

Eren Tolkun


Eğitim beklentimi büüyk oranda karşıladı. Benzer bir platformda tecrübem olduğu için çok fazla zorlanmadım. Beklentim kurs sonunda çok fazla araştırma yapmağa gerek kalmadan , başlangıçta birn uygulamada belirli seviyeye gelmekti, bu beklentim karşılandı. Eğitmenin bilgi seviyesi gayet yeterliydi, sorulan sorulara verdiği cevaplar, ders dışı genel yazılım konularda da aydınlatıcı oldu. Kurumun aldıüğı ücret bakımından değerlendirirsem böyle bir eğitim kalitesine makul ücret olduğunu söyleyebilirim.

Ensar Sarıhan

Ensar Sarıhan


Bu eğitimi burada almamın sebebi eğitmendir. Avrupa yakasında bana ulaşım daha kolay olan şubeleriniz olmasına rağmen, eğitmenden dolayı bu şubeyi tercih ettim. Eğitim içeriği beklentimizi karşıladı. Kurum olarak eğitim süresince bana olumsuz bir durum yansıtmadığınız için teşekkür ederim.

Ümit Karabacak

Ümit Karabacak


Java Android üzerine aldığım eğitim ve bu süreçte karşılaştığım bütün olanaklardan memnun kaldım. Bundan dolayı kurumu ve eğitmeni daha yakından takip edeceğim.İşlerimden dolayı  Ankara'ya taşınmak zorunda olmasaydım Yazılım Uzmanlığı kursuna devam edecektim zaten. Java Android kurs eğitmeni olan Erdin Bey'e ve Arıbilgi Eğitim Kurumlarına Teşekkür Ederim. 

Mustafa Ertuğrul Kantana

Mustafa Ertuğrul Kantana


Genel olarak çok memnunum. Görevli arkadaşların heycanlı bir dersanenin dinaminize bir şekilde çalıştıklarını sürekli olarak gördüm. Kurumunuzdaki yenileme çalışmaları samimi olarak içimi açtı. İleride burada yada diğer şubelerinizde öğrenci olmayı gerçekten istiyorum. Teşekkür ve sevgilerimle...

Ahmet Cihan Yamaneren

Ahmet Cihan Yamaneren


Eğitim kurmunuzdan ve eğitmenimden memnun kaldım. Aldığım eğitimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Anlatım tarzı ilgisi ve alaksından dolayı hocamıza çok teşekkür ederim.

Dilara Sönmezler

Dilara Sönmezler


Eğitmen kalitesi ve derse olan hakimiyetinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca eğitmenin anlamadığımız noktada onuna kadar ilgilenmesinden de oldukça memnun kaldım

Murat Şahin

Murat Şahin


Eğitmenden ve eğitimden çok memnunum Arı Bilgiye teşekkür ederim çok verimli dersler işledik

İbrahim Arı

İbrahim Arı


Genel itibariyle güzel ve bilgi dolu bir eğitim süreciydi. Örnekler ve anlatılan konular yeterliydi. Hocamıza emeği için teşekkür ederiz 

Ferhat Bektaş

Ferhat Bektaş


Kursun eğitim ortamı iyi. Eğitmen gayet iyi ve anlatım için yeterli tecrübeye sahip. Kursun verdiği bilgilendirmeler güzel geri dönüşler güzel 

RAMAZAN KARA

RAMAZAN KARA


OLDUKÇA ÖĞRETİCİ BİR ORTAMDA EĞİTİM ALDIM.BU BİLGİLERLE DAHADA İLERİ GİDECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.OLDUKÇA FAYDALI OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

Tuğçe Küçükşahin

Tuğçe Küçükşahin


Kursa devam ettiğim sürece verilen eğitimden memnun kaldım. Teşekkürler.

Tuğçe Şenol

Tuğçe Şenol


Sevgili Arıbilgi, Sınıfların az kişi olması sebebiyle çok memnunum. Erdin hocamın anlatımı ve verdiği eğitimden çok çok çok memnunum. Eğitim konusunda gayet tecrübeli. Teşekkürler.

Ergin Alpaslan

Ergin Alpaslan


Kurs ortamı ve Erdin Hocam'dan çok memnunum. Teşekkürler.

Can Koç

Can Koç


Programlamaya 7 ay önce başladım. Arıbilgi ile tanıştışana dek sınıf nedir nesne nedir bilmiyordum. Buraya gelince anladım ki çok eksiğim varmış ama Arıbilgi sayesinde eksikliklerimi kapattım. Erdin Hocam'a ve Arıbilgi'ye teşekkürler.

Zafer Muhammed ŞEN

Zafer Muhammed ŞEN


Eğitmenimden çok memnunum, dersler gayet güzel ve zevkli geçti. Her şey için çok teşekkür ederim.

Furkan Uğur Keçeci

Furkan Uğur Keçeci


Kursa başladığımda Android Java hakkında hiçbir bilgim yoktu. Ve açıkçası gözüm de korkardı. Fakat Arı Bilgi’yle tanıştıktan sonra korku m sevgiye dönüştü. Tabii ki bu konuda Erdin Hoca’mızın hakkını yememeliyiz. Her şeyiyle bir numara bir hocaydı. Konusuyla ilgisi olsun olmasın her şekilde özelde ya da derste elinden geldiğince yardımcı oldu sağ olsun. Eğitim içeriğinden memnun kaldım. Her şey için teşekkürler Arı Bilgi

Bekir Tura

Bekir Tura


Kurumunuzdan gayet memnun kaldım. Güler yüzlü ve yardımsever bir kurum Arı Bilgi. Aile ortamı vardı ve herkese danışabiliyor, soru sorabiliyorduk. Eğitmen hakkında düşüncem bize hep fazlasını vermeye çabaladı. Çok iyi bir eğitim verdi. Eğitimde gerekli olan her şey öğrendik gayet güzeldi. Teşekkürler.

Kerem Kuş

Kerem Kuş


Eğitmen ile ilgili sorunum yok. Aldığım eğitimden memnun kaldım. Kurum ve eğitmene katkılarından ötürü teşekkürler

Kaan Selçuk Karaböce

Kaan Selçuk Karaböce


Aldığım eğitimden memnun kaldım. Teşekkürler.

Barış İnalpolat

Barış İnalpolat


Gayet memnun kaldık. Eğitmenimiz Erdin Bey konusuna son derece hakim. Eğitim müfredatı da güzel seçilmiş. Şu anda Android uygulaması yazabilecek seviyeye geldik. Saygılarımla.