SEMİHA TÜYLÜ

SEMİHA TÜYLÜ


EĞİTİM ÇOK İYİ VE HEYECANLIYDI .CUMHUR HOCA VE SİNAN HOCADAN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖRNEKLERİ VE YAPTIRDIKLARI UYGULAMALAR KONULARI YALINLAŞTIRIP DAHA ANLAŞILABİLİR OLMASINI SAĞLADI EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

Emre SEZER

Emre SEZER


Eğitim excel konusunda genel bir vizyon sağladı.Nelr yapılabileceği ile ilgili edinmiş olup genellikle ve uygun alanlarda uygulayacak bir bilgiye sayibim artık.

Teşekkürler Arı Blgi Eğitim Kurumu..

Firdevs Palanci

Firdevs Palanci


İleri exel eğitimine katılma fırsatım oldu. Hem kişisel hemde ileri exel eğitimi alarak kendime yeni bilgiler edindim başta cumhur hocam a teşekkür ederek arı bilgi kurumlarına sonsuz teşekkürler. Herkeze tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu.

Sadık ARAS

Sadık ARAS


Ciddi ,konusuna hakim,sosyal iletişm becerisi yüksek bir eğitmendi.Kesinlikle tavsiye edebilriim  .Hatta daha sonra da bir sıkınt sonucu yardım edebileceğini belirtti.Dilerim  bu kişi sizin ekibinizde yer alamaya devam eder.

Teşekkürler

Saygılarımla

Ald Otomativ Türkiye

Selman YAŞAR

Selman YAŞAR


Eğitim süreci gayet başarılı geçmiştir.Hocamız sinan bey'e çok teşekkürlerimi sunarım. Hocamız  kurs sürecince, değil kurs dışında  da yardımcı olmak istediğinden dolayıda çok çok teşekkür ederim. Yeni eğitimlerinizde buluşmak dileğiyle..

Ersin ÖZTÜRK

Ersin ÖZTÜRK


Eğitime katıldığım ilk gün ,eğitimi veren hocamızın yani cumhur hocanın iyi bir eğitimci olduğunu anladım.Oldukça ilgili,öğretme odaklı eğitim kimliği ile tüm katılımcı arkadaşlara yardımcı oldu.Her zaman  pozitif ve gerçek örnek senaryolar ile exceli anlamamda yardımcı oldu.Kendisine bu  anlamda çok teşekkür ederim.

Tümcihan Zafer

Tümcihan Zafer


Eğitim oldukça kapsamlı ve yeterliydi eğitmenin konuya hakimiyeti ve meto anlamayı kolaylaştırdı oldukça faydalı ve dolu dolu geçen bu süreç için teşekkür ederim

BÜŞRA TAŞAN

BÜŞRA TAŞAN


ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZ VE ARIBİLGİYE TEŞEKKÜRLER.

M.Tolga TÜRKOĞLU

M.Tolga TÜRKOĞLU


Eğitmenimizin  eğitim seviyesi ve anlatımı sayesinde  ileri excel'e olan hakimiyetim arttı.Bu eğitimin yararını ileriki yıllarda daha iyi işime yarıyacağını düşünüyorum .

Nuri Tazkir

Nuri Tazkir


Aldığım en iyi bilgisayar eğitimlerinden birtanesiydi. Dolu dolu geçen eğitim sürecinde her sorumuza bir cevap aldık bu konuda cumhur hocaya çok teşekkür ederim

Erdinç Dogan

Erdinç Dogan


Cumhur hocamız dersi gayet birebir sıkmadan, sempatik bir şekilde güzel örneklerle anlattı. Güzel ve verimli bir eğitim oldu.

Cumhur Deniz

Cumhur Deniz


Eğitmenin ilgili ve alakalı çok üst düzey bilgi paylaşımı, örnekleme ve iletişim farkındalığı sayesinde yeterli bilgiye ulaştık. Öğrendimiğiz excel bilgisini bu süreçte hayatımıza geçirme imkanı bulduk teşekkürler.

Gökhan Çakar

Gökhan Çakar


Kurumunuzdan aldığım eğitimden memnun kaldım. Cumhur hocamıza teşekkürler

SÜREYYA İPEK

SÜREYYA İPEK


İLERİ EXCEL KURSUNDAN GAYET MEMNUN KALDIM.ÇOK YARALI BİLGİLER ÖĞRENDİM

SİNAN HOCA İŞİNDE  1 NUMARA.

Deniz Atacay

Deniz Atacay


İleri Exel eğitimi almış olduğumuz hocamıza çok ama çok teşekkür ederiz. Verimli olan ve bir okadar eğlenceli geçen bir eğitimdi. Eğitmenimizin enerjisi ve anlatımı bukadar iyi olduğu için şanslıydık. Teşekkürler

Burak CEYLAN

Burak CEYLAN


Hızlandırılmış yararlı bir eğitim oldu çok memnun kaldım .Hocamız konuya çok hakimdi.teşekkürler Arı Bilgi B.T.A

Nilüfer Saygin Yasar

Nilüfer Saygin Yasar


Katıldığım eğitimden keyif aldım ve yararlı olacağını düşünüyorum.

Pinar Topçu

Pinar Topçu


Benim için bu eğitim kurumundaki en iyi hoca cumhur hoca. Umarım diğer eğitim ve kurs hocalarıda onun gibidirler

Muratcan Çevikbas

Muratcan Çevikbas


Eğitimde anlatılan tüm konular açıklayıcı ve anlaşılırdı. Cumhur hoca tüm konulara fazlasıyla hakimdi kendisine tekrar teşekkür ederim.

Gözde Aydin

Gözde Aydin


Derste anlatılanlar iş hayatımda uygulayabileceğim verimli bir eğitimdi. Eğitmenimiz konulara çok hakim ve anlaşılır bir şekilde anlatımda bulundu.

Temur Yılmaz

Temur Yılmaz


Kurmu çalışanlarının sıcak yaklaşımı eğitmenin profesyonelliği kurumun alt yapısı merkezi konumu çok güzel. Herekese tavsiye edebileceğim bir kurum.

NİDA ÖZTÜRK

NİDA ÖZTÜRK


Aldığım eğitimden memnun kaldım.Sinan hoca uygulamalı anlatarak bizlerede anlamamıza yardımcı olarak gerekli eğitimi verdi.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

ÖZGE ÖZTÜRK

ÖZGE ÖZTÜRK


Eğitim bana çok şeyler kattı.Hocalarımız çok iyi ve yalın anlatımları vardı.özellikle Sinan hocamız anlattığı konuları uygulamalı anlatınca daha kolay anlamamı sağlamış oldu.iki hocamada emeklerinden dolayı TEŞEKKÜR EDERİM.

ABİDİN YILDIZ

ABİDİN YILDIZ


İYİ VE FAYDALI BİR EĞİTİM OLDU.RAHAT VE SEVİYELİ BİR ORTAM VARDI. EĞİTİM KOŞULLARI İYİYDİ.

EĞİTMENİMİZ DİNAMİK , ANLATIM  KALİTESİ YÜKSEK VE POZİTİFTİ.

TEŞEKKÜRLER.

MERVE BOSTANCIOĞLU

MERVE BOSTANCIOĞLU


ALDIĞIM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN  AYRILIYORUM.TAVSİYE EDECEĞİM HERKESE.

TEŞEKKÜRLER.

Ebru Sağbaş

Ebru Sağbaş


Arıbilgi kurumuna, kurumunuzdan katıldığım Temel Ofis ve İleri Excel kursları beklentimi karşıladı.Gerek eğitmenimiz gerekse danışmadaki bayan arkadaşlarımızın ilgisi tamdı. Çok memnun kaldım. Gereksinime göre yeni kurslarada tabi olmayı düşünüyorum.

Filiz Alkan

Filiz Alkan


Kurumunuzun düzenlenmiş olduğu bilgisayar kursuna katıldım. Sekiz haftalık programdan memnun kaldım, burada olduğum sürece gerek ders gerekse kurumda çalışanlardan çok memnun kaldım.Danışmada ki Hande ve Betül Hanım ikiside çok tatlı, güleryüzlü ve çok ciciler. Hocamız Ali Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisi bence dört dörtlük bir hoca çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.

Gülçin Camcıoğlu

Gülçin Camcıoğlu


Katılmış olduğum İleri Excel programında çok memnun kaldım. Eğitmenimizin anlatımı ve vermiş olduğu örneklerle almış olduğum eğitimi pekiştirdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler Arıbilgi - Teşekkürler Cumhur Dinçer

Sevinç Dişkaya

Sevinç Dişkaya


Kurs ve eğitmenler konusunda memnun kaldım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Teşekkürler.

Deniz Yavuz

Deniz Yavuz


Cumhur Dinçer hocanın ileri excel grubunda eğitim aldım.Eğitimden oldukça faydalı bilgiler öğrendim. Hocamızın sevecen her konuda ilgili yaklaşımından çok memnun kaldım. Cumhur Hoca'ya ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevil Burcu Acer

Sevil Burcu Acer


Arıbilgi Eğitim kurumuna dahil olduğum eğitim sürecinde iki ayrı hocayla ders işleme fırsatı buldum. Cumhur Bey ve Şükrü Bey ikisininde birbirinden farklı bir anlatım tarzı olsada kavramaya yönelik gerekli ilgi, detaylı aktarma ve sabırlı öğretici tutum dikkat çekiciydi. Özellikle Şükrü Hoca ile daha yoğun bir programa dahil oldum. Oldukça heyecanlı,sorduğumuz herhangi bir soruyu bir sonraki hafta detaylı araştırarak bize iletmesi çok hoştu. Genel olarak süreç takibi,bilgi akışı olarak memnuniyetle tamamladığım bir program oldu.

Sonay Yazıcı

Sonay Yazıcı


Eğitim oldukça yeterli ve tatmin ediciydi. Almış olduğum eğitim iş hayatıma artı değer katacağını düşünüyorum. Eğitmenimiz Cumhur Bey'e de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Zira eğitim yeteneği sayesinde öğrencilerin derste aktif olmalarınıda sağlıyor. Arkadaşlarımada tavsiye ediyorum ve edeceğim.Teşekkürler.

Didem Gögüs

Didem Gögüs


06.03.2014 tarihinde İleri Excel eğitimimi Cumhur Dinçer hocamdan aldım. Çok memnun kaldım teşekkürler.

Fatma Gizem Çiçek

Fatma Gizem Çiçek


Arıbilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi benim için çok farklı bir yere sahip olmayı başardığında onları tebrik ediyorum. Sıcak saygı ve sevgi çerçevesinde bir kurum özellikle Beşiktaş şubesi.Hocamız özellikle çok ilgili ve müthiş bir anlatıcı (Cumhur Dinçer) Başka bir programda görüşmek dileğiyle.

Mert Akgün

Mert Akgün


25 Şubat 2014 ve 6 Mart 2014 tarihleri arasında Cumhur Dinçer adlı eğitmenden aldığım İleri Excel eğitimimden çok memnun kaldım.

Büşra Sarıibrahimoğlu

Büşra Sarıibrahimoğlu


Eğitimimden memnun kaldım Cumhur Hoca'nın anlatımı oldukça anlaşılır. Çalışma hayatımda çok yararlı olacak.

İbrahim Çelik

İbrahim Çelik


Sayın Cumhur Dinçer hocamızın ileri excel eğitim programına katıldım. İşini ve öğretmeyi seven ender insanlardan birisi olduğunu düşünüyorum.Eğitimi son derece yararlıydı kendisine sonsuz teşekkürler.

Uğur Aktaş

Uğur Aktaş


Kurumunuzdan almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Eğitim formatınız eğitim doneleriniz ve eğitmeniniz benim nezdimde gayet iyi bir düzeyde eğitim oldu. Kurumunuza Cumhur Bey aracılığıyla teşekkür ediyorum.Eğitimci seçimizden dolayı sizi kutluyorum.

Akan Kılıç

Akan Kılıç


Sayın ilgili, Ocak 2014'te kurumunuzdan almış olduğum İleri Excel kursu taleplerimi karşılamıştır. Bu konuda yardımlarını ve özverileri ile verdiği katkıdan dolayı eğitmenimiz Cumhur Dinçer'e teşekkür ederim. Diğer açılacak kurslarınızın bilgilendirmesi yapıldığında kesinlikle katılacağım.

İpek Ersöz

İpek Ersöz


Ben İpek Ersöz. İleri Excel dersi aldım ve çok memnun kaldım. İş hayatımda her zaman kullanacağım kolaylıklarım var artık. Cumhur Hoca'ma çok teşekkür ederim.

Başak Akpınar

Başak Akpınar


İleri Excel eğitmenimiz Bünyamin Özdemir bize yeterli olarak konuyu anlattı. Bu konuda teşekkür ederim.

Fadime Hançer

Fadime Hançer


Bu eğitime balamadan önce acaba ne kadar doğru bir seçim yaptım diye düşünmüştüm. Şuan bu soruma verdiğim cevap ; çok doğru bir seçim oldu. Özellikle eğitmenim Sayın Cumhur Dinçer çok iyi bir insan olması yanında alanında çok iyi olan biri ve bilgilerini paylaşmada kişiye aktarmada son derece profesyonel olduğunu söyleyebilirim.

Sercan Karakoç

Sercan Karakoç


Hocamızın vermiş olduğu eğitimden ve dersanede çalışanların vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum.

Osman Gönül

Osman Gönül


Özel merakım olarak İleri Excel'in ne konularda kullanılabileceği hakkında genel bir bilgi edinmek amacıyla ileri exvel kursuna katıldım. Kurstan ve eğitmenden memnun kaldım.Teşekkürler.

Barış Esmer

Barış Esmer


Almış olduğumuz Excel eğitiminden memnun kaldım. İşimizde ya da günlük hayatımızda Excel'i daha verimli ya da hızlı kullanabilmek adına değerli bilgiler aldık.

Tuğba Çalı

Tuğba Çalı


Eğitim olarak beğendiğim bir kurum.Eğitmeniniz derslerde çok ilgili ders anlatımı çok iyi. Kurumunuzdan memnunum.

Anıl Bay

Anıl Bay


Genel anlamda kurumunuzdan ve kurumda çalışanlardan memnunum. Sinan Hoca'da ders anlatımında oldukça iyi, heyecanlı ve istekli.Bilgisi ve ilgiside gayet iyi.

Zeynep Sıla Aktan

Zeynep Sıla Aktan


Eğitmenin bilgi düzeyi ve öğretme kabiliyeti oldukça iyi. Öğrendiklerimi kolayca uygulayabiliyorum. Eğitimi yeterli buldum. Eğitmenin verdiği bilgilerle birlikte kolayca öğrendiklerimi geliştirebileceğime inanıyorum.

Nezir Güller

Nezir Güller


Eğitim süresi boyunca herhangi bir problemle karşılaşmamakla birlikte gayet memnun kaldım. Eğitmenimizin istek ve arzusu ekstra motivasyon sağlamıştır.

Yeşim Gündoğdu

Yeşim Gündoğdu


Eğitmenimizin bilgisi ve derse olan hakimiyeti yeterli ve güzeldir.Öğrencilere ilgili ve öğrenmemiz için çaba sarfetmektedir. Eğitmenden ve kurumdan memnun kaldım. Teşekkürler.

Bahar Güder

Bahar Güder


Arı Bilgi ve eğitmenimiz Nimet Kara’ya verdikleri eğitimden dolayı çok teşekkür ederim.

Uraz Yorulmaz

Uraz Yorulmaz


Kurumun ve eğitmenlerin iyi olduğunu düşünüyorum. Ben kendi açımdan excel’i çok az bildiğim için Temel Ofis’ten kursa başladım. İki eğitimden de memnun kaldım. Teşekkürler

Zuhal Ekici

Zuhal Ekici


Kurs süresi boyunca Sinan Hoca’mız gerekli ilgi ve desteği verdiğini düşünüyorum. Gerek Arıbilgi isteklerimiz doğrultusunda yardımcı oldular. Tekrar bilgisayar kursu düşündüğümden tereddütsüz buraya gelirim. Teşekkürler.

Aydan Demir

Aydan Demir


Arı bilgi kurumuna arkadaşlarımın tavsiyesi ve iş hayatındaki başarılara şahit olduğum için katılmak istedim. Sinan Hoca’mız çok başarılı bir eğitmen olması ile birlikte çok sabırlı ve öğretmeyi seven bir kişilik olarak gördüm. Eğitim için teşekkürler.

Berin Gürer

Berin Gürer


İleri excel eğitimimden öncede katılmış olduğum Arı Bilgi'nin eğitimlerinden oldukça memnun kaldım. Başkalarına tavsiye edebileceğim bir kurum. Verdiğiniz eğitim kalitesi için teşekkür ederim.

Seren Elik

Seren Elik


Eğitmenimiz Cumhur Dinçer gayet donanımlı enerjisi yüksek bir eğitmen. Her şey için teşekkürler.

Tuğberk Köse

Tuğberk Köse


Merhaba, İşimle ilgili olarak bir excel kursu aramaya başladıktan 1 saat içinde internet üzerinden Arı Bilgi ile tanıştım. Kayıt öncesi ve sonrası görüştüğüm kişilerin tavrı, yardımı sonrasında kayıt olmaya karar verdim. Açıkçası soru işaretleri ile başlamıştım ilk ders günüme. Ancak hocamızın ve diğer personel arkadaşların ilgi ve alakası sonucu kafamdaki soru işarteleri yok olmaya başladı. Dersler ilerledikçe hocamızın anlatımında ki başarısı ve bize yaklaşımı sayesinde excel konusunun başarısını elde etmiş bulunmaktayım. Sonraki süreçte de tercih edeceğimden kesin emin bir şekilde ilk etabı tamamlamış buunuyorum. Özetle memnun kaldığımı ve çevemde tavsiye edeceğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Şimdilik esen kalın...

Özlem Şahin

Özlem Şahin


İleri  Excel konusunda yeterli bilgilerin verildiğini düşünüyorum. Derste hocalarımızın ders işleyişi, konulara hakimiyeti gayet başarılıydı. Arı Bilgi Eğitim Kurumunu arkadaşlarıma memnuniyetle tavsiye edeceğim.

Dilara Tekel

Dilara Tekel


Aldığım eğitimden çok memnunum gerçekten güzel eğitim vermekte. İnşallah eğitimlerin karşılığını vereceğine inanıyorum. Eğitiminiz için teşekkür ederim.

TOLGA TÜRKOĞLU

TOLGA TÜRKOĞLU


EĞİTİMENİMİZİN EĞİTİM SEVİYESİ VE ANLATIMI SAYESİNDE İLER EXCEL' e HAKİMİYETLİĞİMİ ARTMIŞTIR,

TEŞEKKÜRLER.

NURŞAH YAMAN

NURŞAH YAMAN


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZIN VERDİĞİ EĞİTİM  YARALI OLDU.TEŞEKKÜRLER.

Meral YOL

Meral YOL


İleri Excel eğitimi içeriği ve eğitmeni bakımından gayet iyiydi. Teşekkürler.

EROL ERMİŞ

EROL ERMİŞ


FAYDALI BİR EĞİTİM,İŞ HAYATINDA FAYDASI GÖRÜLECEKTİR.

Merve DİNÇER

Merve DİNÇER


Sinan Hocamızın eğitimi mükemmel ve ötesiydi. Öğretmek onun için çok önemli. Kendinden çok karşındaki öğrensin diye emek verdiği için bile bu kursa katılmak gerek. Bir kez daha iyi ki bu kursa katılmışım dedirtti. 

Asuman Büyükekinci

Asuman Büyükekinci


Cumhur hocamızın bilgiyi aktarabilme yeteneği, bilgisi ve becerisi perfect ! perfect ! perfect !

Özden Duymaz

Özden Duymaz


12 saatlik ileri excel eğitimini aldıktan sonra, iş hayatımda gündelik işlerimi uygularken daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalışmaya başladım. Aldığım eğitimden memnun kaldım

NİHAL SANCAKTAR

NİHAL SANCAKTAR


EĞİTİM ÇOK İYİYDİ.İKİ ÖĞRETMENİMİZDE ÇOK GÜZEL ÖĞRETTİ .

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

Bülent Güler

Bülent Güler


Gayet iyi bir ilri excel eğitimi aldım. Eğitmenimiz Cumhur bey son derece iyi eğitim veren bir öğretmen.

Pınar Erin

Pınar Erin


Derslerin verimli geçtiğini söyleyebilirim. Cumhur hocama teşekkür ederim.

MUSTAFA FARUK AKBAŞ

MUSTAFA FARUK AKBAŞ


ALDIĞIM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

Berkay Gündoğdu

Berkay Gündoğdu


Arı Bilgide aldığım eğitimden çok memnunum arkadaşlarımada tavsiye edebileceğim bir kurum. Hocaların der anlatımı çok iyi anlayışlılar aldığım eğitimden çok memnunum.

Recep Güneş

Recep Güneş


 Almış olduğum ileri excel eğitimi için eğitimin kalitesi sunumu ve eğitmenin genel başarısı
1) Eğitim Kalitesi: İyi
2) Sunum: İyi
3) Eğitmen: Çok İyi.    Saygılarımla...

 

Mehmet Göktepe

Mehmet Göktepe


Arı Bİlgi eğitim kurumunda  toplam 12 saat olarak almış olduğumuz ileri excel eğitimini tamamladık. Ben bu eğitim sonucunda bundan sonra excel biliyorum diyebileceğim. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

 

Atilla Mumcular

Atilla Mumcular


Eğitimden ve hocamızdan gayet memnun kaldım. ioldukça enerik ve paylaşımcı derelr eğlenceli ve güzel bir öğrenim sağladı.

Barış Öztürk

Barış Öztürk


Vermiş olduğunuz hizmeti ve özellikle cumhur hocamızın anlatımını en üst düzeyde bulduğumuzu belirtr, sonraki eğitmler için plalarımızı yaptığımızı belirtirim.

Süleyman Değer

Süleyman Değer


Almış olduğum eğitimi yeterli buldum. Eğitmenimiz derse ve sınıfa gayet hakim. İyiki bu eğitimi almışım. Saygılarımla...

Abdullah Karabulut

Abdullah Karabulut


Cumhur Dinçer hocamdan aldığım ileri excel eğitiminden gayet memnun kaldım

ELİF ONAT

ELİF ONAT


ALDIĞIM EĞİTMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZIN BİLGİ VE BİRİKİMİ VE HER TÜRLÜ SORUMUZA YANIT VERMESİ BİZİM BU EĞİTİMDEN VERİMLE AYRILMAMIZA SEBEP OLMUŞTUR.

ARIBİLGİ AİLESİNE TEŞEKKÜRLER.

AYŞENUR COŞKUN

AYŞENUR COŞKUN


GÜZEL VE YARALI BİR EĞTİM OLDU .YARALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

Ülkü Yiğci

Ülkü Yiğci


Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim...

Ufuk Oğur

Ufuk Oğur


Cumhur Dinçer hocamızın konuları anlatış şeklinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim...

Gülşah Gürçay

Gülşah Gürçay


Sayın Cumhur Dinçer;
Aldığınız eğitim sayesinde bizleride bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Aldığım eğitim sanırım benim için yeterli. Kurumunuzdan daha fazla eğitim almak isterim. Saygılar

 

MERVE  ÇELEBİ

MERVE ÇELEBİ


DERSİN AKIŞI OLDUKÇA İYİ HOCAMIZ DERSİ VERDİĞİ ÖRNEKLERLE DAHA AKILDA KALICI VE VERİMLİ OLMASINI SAĞLADI.

TEŞEKKÜRLER.

İbrahim Aydoğan

İbrahim Aydoğan


Aldığım eğitimden ve Cumhur hocamızın anlatımından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Halil Yüce Yılmaz

Halil Yüce Yılmaz


Arı Bilgiden aldığım ileri excel kursundan memnun kaldım. Oldukça faydalı ve dolu dolu bir eğitim gördük. Erdal Tatlı hocamızdan da çok memnunum

Işılay Özkan

Işılay Özkan


Benim için oldukça faydalı bir eğitim oldu. Hocamızın tutum ve davranışlarından da oldukça memnun kaldım.

SELVİ ÇETİN

SELVİ ÇETİN


ÖNCEDEN ALDIĞIM EĞİTİMLERDEN DAHA ÇOK YARARLI OLDU.CUMHUR HOCADAN EĞİTİM ALMAK ÇOK AYDINLAŞTIRICI OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

Çağla Çorum

Çağla Çorum


Arı Bilgi Eğitim Kurumuna; 

     Almış olduğum ileri excel eğitiminden memnunum. Herşey yolunda ve güzel bir program oldu. Erdal hocamızdan sınıfça çok memnunuz. Teşkkürler...

AYTEK ERTUNÇ

AYTEK ERTUNÇ


EĞİTİM  BEKLENTİLERİMİN ÇOK ÜSTÜNDE, EĞİTMEN SÜPER ÖTESİ,EĞİTMEN OLMAK KOŞULUYLA ,FİRMADAKİ DİĞER ARKADAŞLARIMADA TAVSİYE EDECEĞİM.

CUMHUR HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜRLER .EMEĞİNE SAĞLIK.

Gözde Uzer

Gözde Uzer


Çok güzel bir eğitimdi. Arı Bilgiye teşekkür ederim…

Ali Cem Halil

Ali Cem Halil


Eğitim gayet yeterli ve öğretici oldu.  Çok menun kaldım teşekkürler.

Mehmet Ali Vergili

Mehmet Ali Vergili


Sevgili Arı Bilgi Eğitim Kurumu; Sizden aldığım diğer eğitimlerde olduğu gibi bu eğitmden de çok memnun kaldım. Verdiğiniz değer, ileri düzey eğitim kadronuz, mükemmel idari personelinizle bizlere eğitim aşkıyla eğitim verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Öğrenci işlerinden Neslihan hanıma ikram etmiş olduğu çay, kahve ve özellikle güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim  

Deniz Yağız

Deniz Yağız


Erdal Tatlı hocamızdan almış olduğum ileri excel eğitimi beklentilerimi karşıladı. Hocamızın anlatımı ve konulara hâkimiyeti çok güzel. Arı Bilgiye ve Erdal hocamıza sağladıkları kaliteli eğitim için teşekkür ederim.

Yeşim Deniz

Yeşim Deniz


Bilgi ve yetkinlik olarak yeterli olduğunu düşünüyorum. Çok güzel bir eğitim aldım

Büşra Erin

Büşra Erin


Erdal Tatlı hocamdan almış olduğum ileri excel eğitiminden memnun kaldım. Eğitim içerik olarak iş hayatında kullanabilme yeterliliği sağlıyor. Aynı şeklide hocamızda bu içeriğe uygun olarak konulara hakim bir şekilde eğitimi tamamladı. Teşekkürler..

Orhan Köse

Orhan Köse


Eğitmenimiz derse gayet hâkim. Konu anlatımında çok başarılı. Sorulan sorulara cevap vermede yeterli. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir eğitim oldu.

Deniz İlgün

Deniz İlgün


İleri excel eğitiminde beklentilerime yönelik bir çok detay konu öğrendim. Eğitmenimiz Erdal Bey’e çok teşekkürler

Yıldız Ayta

Yıldız Ayta


Öncelikle ilgi ve bilgilendirmeden memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hocamız konulara hakim ve etkin  bir şekilde ders işliyor.

Nevin Kılıç

Nevin Kılıç


Kurstan oldukça verim aldım. Özellikle Özlem hoca gayet başarılı ve güzel bir şekilde dersi anlattı. Hocamdan çok memnun kaldım. Ders süre olarak gayet yeterli.

Mehtap Alp

Mehtap Alp


Genel olarak kurs akışından memnunum aldığım ileri excel eğitimi çok güzel geçti. Ders süresi yeterli Özlem hocanın performansından ve derse hâkimiyetinden sın derece memnunum. Ders işleyişi ve süreyi etkin kullanması çok başarılı

YASİN ÇELEBİ

YASİN ÇELEBİ


ALDIĞIM  EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. BU KONUDA PRATİK YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.

HOCAMIZA VE ARIBİLGİ' YE  TEŞEKKÜRLER.

SİNEM BOZ

SİNEM BOZ


EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM EĞİTMENİMİZİN ANLATIMI VE İÇTENLİĞİ ÇOK BAŞARILI.

TEŞEKKÜRLER

Şirin Çallar

Şirin Çallar


Arı bilgi eğitim kurumlarında almış olduğum ileri excelden çok memnun kaldım. Cumhur Dinçer hocamızda çok güzel anlatıyor.

Hacer Uzun

Hacer Uzun


İleri excel eğitimini Cumhur Dinçer’den aldım ve çok memnun kaldım güzel bir eğitim oldu.

Furkan Yıldız

Furkan Yıldız


Şubat ayında ileri excel eğitimimi Cumhur Dinçer’den aldım ve fazlasıyla memnun kaldım. Teşekkür ederim.

MUSA KEKLİK

MUSA KEKLİK


ALDIĞIM  EĞİTİMİ GAYET İYİ BULMUYORUM.HOCAMIZIN ANLATIMINI ' DA GAYET İYİ BULUYORUM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ .

Beytullah Akgün

Beytullah Akgün


Dersin süresi gayet yeterli. Eğitmende çok güzel anlatıyor. Ali Erdönmez hocama çok teşekkür ederim.

ÖMER ERCİYES  (KURUMSAL)

ÖMER ERCİYES (KURUMSAL)


BEKLENTİMDEN DAHA İYİ BİR EĞİTİMDİ. ZEVK ALARAK EĞİTİME KATILDIM.

TEŞEKKÜRLER.

ENGİN ACIPINAR

ENGİN ACIPINAR


ALDIĞIMIZ İLERİ EXCEL EĞİTİMİNİN SON DERECE ETKİLİ  OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.CUMHUR HOCAMIZIN KONULARI ÇOK  İYİ ANLATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

FİKRİYE SAVCI

FİKRİYE SAVCI


EXCELL ADINA BİR ÇOK  ŞEY DE BİLGİM OLDU.BENİM  İÇİN YARALI BİR EĞİTİM OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

Merve Özcan

Merve Özcan


Misyon olarak eğitime odaklandığınız derse ilk girdiğimiz anda hissediliyor. Halkla ilişkilerdeki personellerinizin güler yüzlülüğü, yardımseverliği ve iş konusundaki çalışkanlıkları taktire değer. Ali hocadan derse hakimiyeti ve verdiği eğitimlerle ilgili bilgisi de bu kurum ile ilgili memnuniyetlerim arasında. Eğitimi memnuniyetle bitirdim. Emeği geçen herkese teşekkürler. Herkese hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir kurum.

ASLINUR TOPAÇ

ASLINUR TOPAÇ


EĞİTİMDEN GENEL OLARAK MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATINDA KULLANMIŞ OLDUĞUM  BİLGİLER ÜZERİNDEYDİ. VE BANA  YARARI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

FİSUN ÖNAL

FİSUN ÖNAL


EĞİTİM BENİM İÇİN YARARLI GEÇTİ. EĞİTMENİMİZ FATİH BEY SADE VE ANLAŞILIR VE TEK TEK ANLATIMI SAYESİNDE İLERİ EXCEL KONUSUNDA OLDUKÇA BİLGİ SAHİBİ OLDUM.

TEŞEKKÜRLER.

Orhan Önel

Orhan Önel


Aldığım eğitimden memnunum. İş hayatımda almış olduğum eğitimin çok faydasını göreceğime inanıyorum.

Özkan Arslan

Özkan Arslan


Eğitimin iş yaşantıma katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Gülçin Adalı

Gülçin Adalı


Kurs yerinin merkezi olması ve eğitim içeriği gayet güzel. Eğitim süreside yeterli çok verimli geçti. Eğitmenimizin anlatımı ve anlatım teknikleri benim için yeterliydi.

Özge Kuru

Özge Kuru


Normalde sıkıcı olan bir dersi eğlenceli ve dinlenebilir bir hale getirip öğretici olan eğitmenimize öncelikle teşekkür ederim. Arı Bilgide aldığım ilk eğitim gayet memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bundan sonra almayı düşündüğüm eğitimler içinde Arı Bilgiyi tercih edeceğim. 

Dilek Mahmutoğlu

Dilek Mahmutoğlu


Aldığım eğitimden memnun kaldım her şey için teeşekkür ederim...

YELİZ DURMUŞ

YELİZ DURMUŞ


GERÇEKTEN HOCA ÇOK İYİ ANLATIYOR.ÖĞRETİCİ OLDUĞU İÇİN BİZDE BURADAN ÇOK ŞEY ÖĞRENİP UYGULAMA YAPIYORUZ İŞYERLERİMİZDE.

TEŞEKKÜRLER HOCAM VE ARIBİLGİ.

Gizem Ünlüer

Gizem Ünlüer


Kariyerim açısından kendimi geliştirebileceğim güzel bir eğitimdi. Bilmediğim bir çok şey öğrendim. Teşekkür ederim.

GİZEM YUMUŞAK

GİZEM YUMUŞAK


İLERİ EXCEL EĞİTİMİ ALDIM EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCANIN EĞİTİMİ GAYET ANLAŞILIR BİR ŞEKİLDEYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

Zeynep Eroğlu

Zeynep Eroğlu


Eğitm süresi gayet uygun. Örnek çözerek pekiştirdir. Almış olduğum eğitimden çok memnunum

Eda Mede

Eda Mede


Benim için faydalı bir eğitimdi. İş hayatımda bana çok yarayacağını düşünüyorum. Verimli dersler işledik

Furkan Polat

Furkan Polat


Merhaba, Arı bilgiden aldığım autocad eğitiminden çok memnun kaldım. Ayrıca hocama ve tüm personele gösterdikleri ilgi alaka, nezaket ve samimieyetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendimi çok geliştirdiğimi düşünüyorum

Hülya Bayar

Hülya Bayar


Temel olfis eğitimnde olduğu gibi ileri excel eğitiminde de gayet başarılı bir eğitim işledik. Arkadaşlarıma tavsiye edevileceğim bir eğitim kurumu :)

CAn Burak Çalışkaner

Can Burak Çalışkaner


Eğitim için teşekkür ederim. Çok verimli der işledik bana çok şey kattığını düşünüyorum

NAZİFE UZUNOĞLU

NAZİFE UZUNOĞLU


CUMHUR HOCAM SAYESİNDE DERSLER VERİMLİ VE ANLAŞILIR BİR DERS OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

MELEK SARIKAYA

MELEK SARIKAYA


CUMHUR HOCAMIZIN MÜKEMMEL ANLATIMIYLA DAHA GÜZEL BİR DERS OLDU.

Selda Görmüş

Selda Görmüş


Kurumunuzdan almış olduğum eğitimden ve eğitmenimizden çok memnun kaldım

Ceren Günalp

Ceren Günalp


Temel olfsi eğitiinden sınra gelen işleri excel eğitimide gayet başarılıydı. Herkese teşekkürler

Gürsu Aktaş

Gürsu Aktaş


Bu çok önemli eğitim için Cumhur hocamıza teşekkürler. Çok faydalı bir eğitim oldu. En kısa sürede başka eğitimlerde görüşmek üzere :)

Tuğba Kurşun

Tuğba Kurşun


Ağustos aıynda aldığım ileri excel kurundan çok memnun kaldım. Meslek yaşantımda da çok işime yarayacağını düşünüyorum. Cumhur hocamıza güzzel anlatımı için çok teeşkkür ederim. çok verimli bir kurs oldu

Meryem Sezen

Meryem Sezen


Ağustos ayında ileri excel eğimimi aldım. Cumhur hocamıza verdiği bilgiler için teşekkür ederim. İş hayatımda çok yayrlı olacağını düşnüyorum. 

Kaan Cuğali

Kaan Cuğali


Ağustos ayında Cumhur hocamızdan ileri excel eğitimi aldım. Eğitmenimize ve eğitim kurumunuza çok teşekkür ederim

Bahar Can

Bahar Can


Ağustos ayında hocaız Cumhur Dinçer'den ileri excel eğitimi aldım. Hocamızın verdiği bilgilerin çalışma hayatımda çok işe yarayacağını biliyorum. Herşey için teşekkür ederim

AHMET KORHAN  KARAOĞLAN

AHMET KORHAN KARAOĞLAN


EĞİTİM GÜZELDİ. SÜKRÜ BEYDEN MEMNUN KALDIM.DİĞER ÇALIŞAN KİŞİLERDENDE MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

ILGIN  ŞENOLAR

ILGIN ŞENOLAR


İŞ HAYATINDA EXCEL İLE YAŞADIĞIM SORUNLARIN BÜYÜK BIR KISMININ ÇÖZÜMÜNÜN OLDUĞUNU VE BU KURSTAN SONRA BÜYÜK ÖLÇÜDE EKSİKLERİMİN GEÇTİĞİNİ ANLADIM.

TEŞEKKÜRLER.

Yasemin Dineçer

Yasemin Dineçer


Ağustos ayında hocamız Cumhur Dinçer'den ileri excel eğitimi aldım. Çok memnun kaldım eğitimden ve anlatımından çok memnun kalıdm. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Hilal Yıldırım

Hilal Yıldırım


Sevgili Cumhur hoca ve Arı bilgi ; eğitmeninizden ve öğrettiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim

MELAHAT AKGÜN

MELAHAT AKGÜN


CUMHUR DİNÇER VE SİNAN DİLAVER HOCALARIMIZA  ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ÖĞRENDİKLERİMİN İŞ HAYATIMDA ÇOK İŞİME YARAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

Gonca Elitok

Gonca Elitok


Almış olduğum eğitimden ve sizlerden çok memnun kaldım. Özelilkle eğitmen hocamız Cumhur Dinçer'in excell bilgisine hayranım. Tekrar başka bir eğitimde görüşmek dileğiyle

ŞATIGÜL TORUN

ŞATIGÜL TORUN


EĞİTİMİN SEVİYESİNİ VE EĞİTİM YETERLİ HOCAMIZIN ANLATIŞI VE ÖRNEKLERİ GAYET AÇIKTI MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE  BU  EĞİTİMDE BANA YARDIMCI OLDU . KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

İlkay Akbaş

İlkay Akbaş


Eğitmenimiz Sinan hoca dersi sevdiererek ve öğreterek işledi. Konuları çok güzel anlattı

Feyza Aksu

Feyza Aksu


Aldığım eğitim kariyerim açısından beni bir adım öne çıkaracağını düşünüyorum. Arı Bilgi eğitim kurumu gerek güleryüzlü çalışanları gerekse eğitimlere verilen önem açısından beni çok etkiledi

Anıl Burak Yıldız

Anıl Burak Yıldız


Tecrübe ve becerilerini iyi bir şekilde aktaran Sinan hocaya çok teşekkür ederim. Arı Bilgi herekese hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim harika bir kurum

Fatma Eyüpoğlu

Fatma Eyüpoğlu


Beklentimi karşılayan, arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir eğitimdi. Teşşekürler Arı Bilgi...

SUAT TAŞKIRAN

SUAT TAŞKIRAN


EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KENDİNİ GELİŞTİMEK İSTEYENLERİN BAŞALAMASI GEREKEN BİR EĞİTİM.

TEŞEKKÜRLER.

Burcu Aksoy

Burcu Aksoy


Beklentimi karşılayan güzel bir eğitimdi. Teşekkürler Arı Bilgi...

YAĞIZ ÖZBEY

YAĞIZ ÖZBEY


SİNAN HOCAYLA SÜRDÜRDÜĞÜM DERSTE KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

 

Buse Sarıbıyık

Buse Sarıbıyık


Aldığım İleri Excel eğitiminden memnun kaldım. Eğitmenin sınıf içi hakimiyeti verimliydi .Teşekkürler Arı Bilgi...

Talha Sütyemez

Talha Sütyemez


Bana ilerleyen dönemlerde iyi katkılar sunacağından emin olduğum bir eğitim oldu. Arı Bilgi kurumuna Teşekkürler sunarım...

Adem Topal

Adem Topal


Çalıştığım bir çok alanda işime yarayacak excel araçları öğrendim. Excel kullandığımızı sanıyordum. Arı Bilgi'ye teşekkür ederim..

İsmail Furkan Sütyemez

İsmail Furkan Sütyemez


Eğitmenimizin sınıf hakimiyeti gayet iyi. Başarılı bir anlatım biçimi var. Örneklendirmeleri gayet başarılı.Kalıcı bir şekilde öğrenmeniz için elinden geleni yapıyor.Teşekkürler Arı Bilgi..

ÖZNUR  SEVİNÇ ( KURUMSAL)

ÖZNUR SEVİNÇ ( KURUMSAL)


BENİM İÇİN YENİ BİLGİ ÖĞRENMEME VE KENDİMİ GELİŞTİRMEME YARDIMCI OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

FATİH  POLAT ( KURUMSAL )

FATİH POLAT ( KURUMSAL )


EĞİTİM FAYDALI VE İŞİM İÇİN YARALI OLACAĞI AÇISINDAN  OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR EĞİTİMDİ

Seda Yıldırım

Seda Yıldırım


İlk olarak aldığım Temel Office Programlarından kişisel gelişimime etkisinin olduğunu farkettim. İleri Excelde de pekiştirici bilgiler ekleme ve en önemlisi iş hayatımda faydası olacağına inanıyorum. İş başvuru sürecinde eğitmenimizin performansı ve derse olan hakimiyetinden memnun kaldım.Paylaştığı bilgi birikiminden yararlanıyorum.Tavsiye ettiği siteleri takip ediyorum.Teşekkürler Arı Bilgi...

Cemil Yılmaz

Cemil Yılmaz


Eğitimin gayet başarılı bir hoca ile birlikte gerçekleştiğini ve iş hayatımda çok önemli konuları tarafa aktarılmasını ve her soruma cevap bulduğum, beklentilerimin karşılığını aldığım öncelikle Cumhur hocama ve sonrada Arı Bilgi ailesine Teşekkür ediyorum...

Merve Durmuş

Merve Durmuş


Eğitim kurumundan,eğitimden ve eğitiminden memnunum. Teşekkürler Arı Bilgi..

Fidan Kaya

Fidan Kaya


İş hayatımda yarayacak güzel bilgiler ediğimi düşünüyorum. Cumhur hoca alanı ,le ilgili çok başarılı çok şey öğreniyoruz.Gayet başarılı. Teşekkürler Arı Bilgi...

Gülen Cindoruk

Gülen Cindoruk


Eğitim ve eğitmen yeterliydi.Sıkılmadan dinledim.Teşekkürler Arı Billgi..

Ersin Çakıcı

Ersin Çakıcı


Tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. Teşekküler Arı Bilgi..

Mustafa Kurtoğlu

Mustafa Kurtoğlu


Almış olduğum eğitim son derece faydalı.Teşekkürler Arı Bilgi..

Baha Oğuzhan Direnç

Baha Oğuzhan Direnç


Aldığım İleri Excel eğitiminden son derece memnun kaldım.Hocamızın anlattıkları sayesinde Excel konusunda önemli aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler Arı Bilgi..

DEMET DEMREN

DEMET DEMREN


HOCAMIZ CUMHUR BEY ÇOK İYİ BİR HOCA KENDİSİNE ÇOK GÜZEL ANLATIYOR VE YARALI EĞİTİM OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

Ceren Demirtaş

Ceren Demirtaş


Güzel bir eğitimdi, Arı Bilgi'ye teşekkür ederim..

Zehra Varlık

Zehra Varlık


Şahsen bu eğitimi İleri Excel'den ziyade ,detaylı Excel olarak tanımlayabilirim.Normal iş hayatımda kullanmayacağım bir kaç formül daha gördüm. Bu detaylı bilgiler yerine Makroya yada pisot tabloya daha fazla vakit ayrılabilirdi Cumhur Hocamıza herzaman ki gibi çok memnundum. Arı Bilgi'ye teşekkürler..

Onur Tülek

Onur Tülek


Kısıtlı sürede iyi bir eğitim veriliyor. Eğitmenin pozitif katkısı çok büyük,sıkıcı olabilecek konularda dikkatli ayakta tutabiliyor. Teşekkürler Arı Bilgi..

AYKUT DEĞİRMENCİOĞLU

AYKUT DEĞİRMENCİOĞLU


ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.ÖNYARGILARIM VARDI.ANCAK ARIBİLGİ SAYESİNDE YENDİM.

TEŞEKKÜRLER.

YAĞMUR ÇELİK

YAĞMUR ÇELİK


BENİM AÇIMDAN BEKLEDİĞİMİ VEREN BİR DERS OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

FUNDA ERDEN

FUNDA ERDEN


ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

COŞAR ARSLANTEMİZ

COŞAR ARSLANTEMİZ


EĞİTİM SÜRECİMİZ OLDUKÇA YARARLI VE AYRINTILI GEÇTİ.CUMHUR HOCANIN BİZLERE SAĞLADIĞI DERS  NOTLARI ÇOK FAYDALI OLMUŞTUR.

TEŞEKKÜRLER.

 

ŞEYMA  ERDOĞAN

ŞEYMA ERDOĞAN


EĞİTMENİMİZ CUMHUR HOCADAN ÇOK MEMNUN OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTİYORUM.

VE EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM VE YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

SENCER YAMAN

SENCER YAMAN


FAYDALI VE KALİTELİ BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.

HOCAMIZDAN MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

MERVE GÜNER

MERVE GÜNER


İLERİ EXCEL EĞİTİMİ BEKLENTİMİN ÇOK ÜSTÜNDE ÇIKTI. ÖĞRENMİŞ OLDUKLARIMI İŞ HAYATININ İÇERİSİNDE KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDA, BİRÇOK PRATİK KAZANIMLAR ELDE ETTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

EMİNE BANU KARADAYI

EMİNE BANU KARADAYI


İŞİNİ İYİ BİLEN TECRÜBELİ, ANLATIMI AKILDA KALICI, BAŞARILI BİR EĞİTMENLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

Selin Aydin

Selin Aydin


Eğitime katılmış olmaktan dolayı son derece mutluyum.Eğitmen kadrosu gayet adil  ve profösyenel.Aldığım eğitimi iş arkadaşlarıma da tavsiye etmeyi düşünüyorum.

Emel Gülogullari

Emel Gülogullari


Eğitmenden çok memnunum bilgisi ve araştırması üst düzey.

Gülsüm Yilmaz

Gülsüm Yilmaz


Hocanın ilgisi,bilgisi ve özverisinden çok memnunum sayesinde aradaki açığı hızla kapattım.

Samet Sen

Samet Sen


Çok faydalı bilgiler edindim ayrıca hocamızda ekstra bilgilerle bizi zenginleştirdiği için teşekkür ediyorum.

Çagla Aydeniz

Çagla Aydeniz


Çok yararlı ve bilgili bir kurs dönemi geçirdim.Bunun için Ender hoca'ya ve emeklerine çok teşekkür ederim.

Nurbanu Ocak

Nurbanu Ocak


Ender Hoca'nın derse sürekli hazırlıklı gelerek,daha fazla bilgi paylaşmak istemesi gayet motive ediciydi.Katkılarından dolayı herkese teşekkür ederim.

Gizem Uçar

Gizem Uçar


Verimli ve uygulama bir eğitimdir.Anlaşılmayan yerlerin üzerinden geçilerek,tekrar edilerek yapılan bir eğitimdir.