Grafik Tasarım Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu

İletişim Formu

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Ayşegül SINAR

Merhaba, Tuncer beyin ders anlatışı gerçekten çok iyi. Anlamamız ve grafik tasarım projeleri yapabilmemiz için çok uğraşıyor. Teşekkür ederim

Süheyla SEZGİL

Eğitmenimiz gayet güzel anlatıyor. Her sorduğumuz soruya genellikle cevap veriyor. Grafik kursundan memnun kalarak ayrılıyorum. Özellikle 2. bölüm tam bir meslek eğitimi.

Furkan

Kurum gayet ilgili ve öğrenciyi memnun ediyor grafik programlarını hiç bilmeyen biri olarak gayet memnun ve bilgili bir şekilde ayrıldım eğitmen işinde gayet başarılı ve öğrencisine bu başarıyı en güzel şekilde aktaran bir öğretmen.

Güler Kol

Herşey için taner hocama teşekkür ederim göstermiş olduğu sabır ve eğitim için. Güleryüz ilgi ve eğitim içinde aynı zamanda arıbilgi kurumlarına teşekkür ederim.

Didem ASLAN

Bence grafik kursunda güzel bilgiler verildi. Hepsi yararlıydı. Hocamız çok sabırılı. Sorulamıza cevap alabiliyoruz en azından. Çok da güler yüzlü.

Yasemin KURBAN

Sıfır bilgi ile almış olduğum grafik kursu eğitiminin, kendi bilgi ve becerilerimle pekiştirerek iş hayatım için büyük yarar sağlayacağı kanısındayım.

Gül DEĞER

Grafik kursu eğitimi Uygulamalar ve örnekler günümüzde karşılaşacağımız tasarımlar olması bizim için çok yararlı. Çok teşekkür ederim.

Selin KANSU

Benim gördüğüm programlar çok faydalı. Okulda aldığım eğitim yetersiz olduğu için grafik kursunu tercih ettim. Seneye stajım için çok faydalı oldu.

BURAK DEMİRCİ

EĞİTİCİ ,AKICI,ÖĞRETİCİ VE DÜZENLİ İŞLEYEN BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ

KAAN Oyman

Aldığım eğitimden memnunum .Bilmediklerimi öğrendim ve profesyonel olarak çalışablecek kapasiteye geldiğimi düşünüyorum... TEŞŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

Özlem EROL

Bu programlar mesleğim için gerekli olduğundan bence çok yararlı. Grafik tasarım eğitim yerinden çok memnunum.

Ülkühan Obuz Şahin

Gönül hocamız geldikten sonra eğitimimiz çok başarılı,çok zevkli tam anlamıyla çok güzel bir ders aldım. TEŞŞEKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

Abdulkadir CİNDORUK

Grafik kursundan gayet memnunum. Başarıp en güzel şekilde sonunu geliştirmek istiyorum. Sizde bana yeterince desteği verdiğinize inanıyorum. Teşekkürler...

KAMER PELTEK

burada olmak güzel. Teşekkürler ARIBİLGİ

Hülya YAĞIZ

İyi bir eğitmen diksiyonu anlaşılır bir anlatım tarzına sahip grafik derslerimiz eğlenceli geçiyor, hocamız gayet iyi bir eğitmen.

ŞEYDA YİĞİT

ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİMDİ. TAVSİYE EDİYORUM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

Anıl Kapıkıran

Arıbilgi'den memnun kaldım.Teşekkürler.

Hakan Teyyare

Arıbilgi Şirinevler şubesinde Grafik Tasarım ve Web Tasarım kursu almaktayım. Hocaların anlatımları gayet güzel ve akıcı öğrenmek isteyenler için tavsiye ettiğim bir kurum.

Murat Akkaya

Merhaba, Arıbilgi Pendik şubesinde almış olduğum Grafik Tasarım eğitiminin bugün son günüydü. Bana verilen eğitimlerden çok memnun kaldığımı belirtmiş olup teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim. Ali Çetin hocamada teşekkür ederim. Mükemmel bir insan.

Sinan Çakmak

Kurs olarak herşey çok güzel. Tabi ki en güzel ve olumlu olanı hocamızın eğitim kalitesi ve anlatım kalitesi. İş ve sektör olarak her şeyi bilmemizi sağladı hocamız. Her şey için çok teşekkürler ArıBilgi

Tayfur Akpınar

Bilgi birikimin ve eğitim adına verimli olan bir kurs oldu benim için .Hocam Ülgen Güneş'e çok teşekkür ederim. Saygılarımla..

Cansu Bayşu

Eğitim son derece bilgilendirici ve öğreticiydi. Eğitmenimiz sorduğumuz sorulara cevap vererek aklımıza takılan soruların cevaplanması için gerekli çabayı gösterdi. Her şey için teşekkürler.

Ahmet Alan

Arı bilgi eğitim sürecim gayet güzel hocam Ülgen Güneş bu süreci verdiği bilgilerle ve samimiyetiyle daha da güzel bir hale getiriyor.Her şey için teşekkürler.

Savaş Koca

Eğitmenimiz son derece bilgili ve yetenekli bir eğitmen. Son derece memnum kaldım

Seren Anıl

Hocamızın bize vermiş olduğu eğitimden memnunum. Kendi adıma yeterli buluyorum. Teşekkürler

LEVAN ÖZKAN

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM. EXCEL İLE YAPILABİLECEK EN UFAK AYRINTILARA BİLE DEĞİNDİ. TEŞEKKÜRLER.

Zuhra Yazıcı

Hocamız bizimle güzel ilgilendi. Ders anlatımı dışında da sohbet olsun, gülmek olsun gayet güzel vakit geçirdik. Ders konuları dışında da bize artı bilgiler verdi. Bize elinden gelenin en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum.

Tülay Bilici

Eğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum.

Simge Yurtseven

Hocamdan aldığım eğitimden memnunum. Herşey için çok teşekkürler.

GÜLAY KÜÇÜK

EĞİTMENİMİZ VE ANLATTIĞI DERS OLDUKÇA BAŞARILI.

Olga Mert

Her şey çok güzeldi, arkadaşlarıma da seve seve bu eğitimi tavsiye ederim. Sevgiler,

Osman Gönen

Arıbilgi Eğitim Kurumu'ndan aldığım Grafik Tasarım Eğitimi hocamız Hümeyra Can gayet iyi eğitimlerde yaptığımız uygulamalarda hocanın sorulara cevapları ve yardımları iyi. Eğitim içeriği ve uygulamaları yeterli düzeydedir. Teşekkürler.

Tülay Bilici

Eğitime başladığımız günden bugüne kadar çok verimli ve çok keyifli, eğlenceli bir ders işledik. Derya Dalkıran hocamızın bu konuda gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Zuhra Yazıcı

Hocamız bizimle gayet güzel ilgilendi, ders anlatımı dışında da branşla ilgili keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Ders konuları dışında da artı bilgiler verdi. Bize elinden gelen en iyi eğitimi verdiğini düşünüyorum.

Nuray Gül

Kurumunuzda aldığım Grafik Tasarım eğitminden oldukça memnun kaldım. Eğitmenimiz Tuncer Bey'in tecrübe ve Grafik Tasarım mesleğiyle ilgili bize aktarmış olduğu bilgiler için teşekkür ederim. Kaliteli bir eğitimdi. Şahsım adına bu eğitimi bana sunduğunuz için teşekkürler.

Şükrü Baran

ArıBilgi eğitim kurumunun verdiği eğitimden oldukça memnunum. Beklentilerimi karşılayan bir eğitim içeriğine sahip. Eğitmenin derse hâkimiyeti, bilgisi ve anlatımı çok iyi. Genel olarak Arı Bilgiden memnun kaldım. Başka eğitimler almayı düşünüyorum ve tanıdığım kişilere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kurum

Esra Tan

Kursunuzdaki her şey çok iyi gayet memnun kaldım

Vildan Yavuz

İlgi alakanız ve güler yüzlülüğünüz için öncelikle çok teşekkür ederim. Her şey için teşekkürler, iyi çalışmalar…

Alp Babür

Eğitim içeriği gayet yeterli hocamızdan da çok memnun kaldım. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Kübra Karahan

Derslerin saati yeterli eğitmenimizden memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Aldığım eğitimin bana çok katkı sağladığına inanıyorum. Teşekkürler

ZAFER YAZICI

ÖĞRETMENİN ANLATIMI KONUYA DAHA ÇOK İLGİMİ ARTTIRDI. TEŞEKKÜRLER.

Şule Orhan

Aldığım eğitimi beğendim. Hocamızın yaptırdığı çalışmalar gayet başarılı ve güzel. Zorlandığımız her konuda yardımcı oluyor. ArıBilgi'e teşekkür ederim

Sibel Akyüz

Eğitmenimden çok memnunum. Bilgisinin fazlaca yeterli olduğunu düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim. Kurs bana çok faydalı oldu.

Meryem Kızılboğa

Tuncer hocamız çok iyi ve çok şirin bir eğitmen. Verdiği bilgiler çok güzel ve yeterli. çok sıcak kanlı bir insan :) Onunla tanıştığıma çok memnunum Verilen eğitimin kalitesi güzel

Tayfun Uslu

Aldığım eğitimden memnunum hocamızdan da çok memnunum yaptığımız çalışmalar fazlasıyla yeterli ve güzeldi. İlinize teşekkür ederim ArıBilgi :)

Ezgi Yıldırım

Öncelikle kurumdaki eğitmenleriniz ve verilen eğitimler gerçekten çok başarılı. Irmak hocamız çok iyi ve başarılı. Ondan ders aldığım için çok mutluyum. Gerekli donanım ve bilgiye hocam sayesinde kavuştum. Arı Bilgi Eğitim kurumlarına çok teşekkür ederim

Gizem Saylam

Daha önce aldığım iki eğitim gibi bu eğitimde gayet verimli ve güzel geçti. Hocamız konuya hâkim ve öğretmek için çabası çok güzel. Pozitif enerjik tavırlarıyla derse bağlıyor. Bilmediğim çok şey öğrendim. Güler yüzlülüğünüz ve verdiğiniz eğitim için Arı Bilgiye teşekkür ederim

Yasemin Demir

Kursa başlamadan önce epey bir araştırma yaptım ve sonunda bana gelen daha yakın gelen Arı Bilgi eğitim kurumunu tercih ettim. Hocamız konulara hakim ve iyi bir eğitmen.

Çiğdem Altuntaş

Bu eğitimi almak için özellikle Cumhur hocayı bekledim. Kendisinin donanımı bilgi paylaşımı ve anlayışlı yapısıyla bize çok yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkürler

Ahmet Alan

Almış olduğum eğitim çok verimli ve güzel geçti. Her dakikası dolu doluydu ve hiç boşa zaman harcamadan ders işledik Irmak hocamız çok güzel ders anlatıyor. Herkese tavsiye edebileceğim 1 numaralı eğitim kurumu Arı Bilgiye teşekkür ederim

Kubilay Karakum

Öğrettiği her şey için sabırla özenle ve isteyerek anlattığınız gösterdiğiniz ve uygulattığınız için sonsuz teşekkür ederim Irmak hocam. Arı bilgi çok ilgili ve kaliteli eğitim veriyor.

Serap Karakoç

Eğitmenimiz Umut Kocacık bize beklediğimizin çok üstünde güzel açıklayıcı işlevsel ve güncel bir eğitim verdi. Ders işleyiş ve öğrenci ilişkileri son dersece iyi ve uyumlu. Kurum fiziki olarakta çok iyi konum olarak gayet güzel bir yerde.

Melis Elif

Kurumunuzdan almuış olduğum ileri excel eğitimini yeterli ve beklentilerimi karşılar nitelikte buldum. Eğitmenimiz çok güzel ve verimli ders işliyor.

Muhammed Mahmut Özdemir

Arı Bilgi eğitim kurumlarından almış olduğum grafik tasarım eğitimi sayesinde grafik tasarım üzerine reklam ajansında işe başladım. Eğitim düzeyi gayet güzel eğitmenimizin nlatımıyla daha da güzel oldu.

Fazlı Gökhan Yıldız

Verilen eğitim iş hayatında karşımıza çıkabilecek zorluklarada hazırlayan, kariyer odaklı ve staj imkanı sunan bir kurum.

Zarife Bayırcı

İşim için bana çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitim süresince hiç bir problem yaşamadım. Hocamız her yönden olumlu yaklaştığını ve bize çok destek olduğunu vurgulamak isterim.

Tuğba Yaş

Eğitim içerisinde matbaa gezisi yapmamız benim için çok faydalı oldu. Matbaa gezisinde grafiğin temelini , kullanılan araç gereçleri ayrıntılı bir şekilde öğrendik. Kurstaki arkadaşlarımızla ortak bir çalışma yaptık. ve Derya hocamızla beraber çalışmamızı matbaada bastırdık. Bu ortak çalışma bize çok şey katıt. Hocamız bize her zaman destek verip ilgilendi.

ARİF KARATEKİN

ALDIĞIM EĞİTİM İLE BİLGİM OLDUKÇA ARTTI. HOCAMIZ SON DERECE ALANINDA BİLGİLİ TEŞEKKÜRLER.

Duygu Şahin

Çok verimli bir eğitim geçirdiğimi düşünyorum. Yaptığımız matbaa gezisi bana çok şey kattı. Eğitmenimizin önderliğinde yapmış olduğumuz ortak çalışma öğrendikelirimizi tam anlamıya pekiştirmemizi sağladı.

Hülya Yılmaz

Eğitmenimiz aynı zamanda grafik sektörünün içerisinde aktif olarak çalışan birisi ve bu bizim için çok büyük bir avantaj. İş hayatında nelerle karşılaşacağımızı bildiğinden tasarımlarımızı buna göre yaptık. Matbaa gezisi düzenledi ve çok güzel geçti. çünkü grafikerlerin sadece bilgisayar başında değil matbaaayı da bilmeleri gerekli. Ortak çalışmamaız vardı bastırdık ve şu an kurumda herkesin görebileceği yerde sergileniyor.

Nezihe Demircan

Derya hocamızın eğitiminden ve tecrübelerinden memenun kaldım. İnsan kaynakları departmanınızın ilgisi ve alakasına için teşekkür ederim.

Oğuzhan Turhan

Grafik eğtiimini, programları çok iyi derecede öğrencidm. Hocamız anlamadığımız her konuda sabırla anlattı yardımcı oldu. Teşekkür ederim

Ozan Uslu

Geçirdiğim öğrenim süresi boyunca her şeyden memnun kaldım. Eğitim yeterli ve faydalıydı

Buse Köse

Hiç yabancılık çekmedim çünkü herkes hep güleryüzlüdü. Eğitim de bu şekilde ilerlediği için hem eğlendik hemde eğitildik. Pentool ile aramız ilk başta çok bozuktu fakat zamanla birbirimizsiz yapamayacağımızı anladık ve sevdik. Teşekkürler Arı Bilgi..

ANIL BENK

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.TEŞEKKÜRLER

FATİH OĞUZ ARDIÇ

GAZİ BOYRAZ HOCAMDAN VE ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUNUM.

MERVE ALADAĞ

DERSLERE VERİLEN DEĞER ÖNEMLDİR BENİM İÇİN HER ŞEKİLDE YETERLİ SEVİYEDE. TEŞEKKÜRLER .

MELİS DENİZ BEYAZIT

HERŞEYİ ÖĞRENDİM.DERYA HOCA BİZE ÇOK GÜZEL ANLATTI, DERS İÇİ VE DIŞI ÇOK EĞLENCELİ GEÇTİ. MÜKEMMEL DERS ANLATIMI VAR. ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİ İLİŞKİSİ ÇOK İYİ TAVSİYE EDERİM GELMENİZİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

İPEK SAKA

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATI İÇİN ÇOK FAYDALI EĞİTİM OLDU. ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER.

Mustafa Korkmaz

Solid kurs eğitimini aldım mustafa hocanın bilgisi ve yardım severliği için çok teşekkür ederim

Dilek Yildirim BOZAL

Mükemmel ,süper çok keyifli ve eğlenceli beklentilerimi karşılayan bir eğitimdi özellikle. Taner hocanın , disiplini ve ilgisi beni çok memnun etti,kurumun ilgi,alaka ve her konuda yardımcı olmasındanda çok hoşnut kaldım.