AutoCAD Kursu Eğitimi - Arı Bilgi Bilgisayar Kursu
Rıdvan Durkan

Aldığım eğitimden gayet memnun kaldım .Gösterilen ilgi gayet güzeldi.

Melek MİL

ArıBilgi ekibi ve eğitmenim burada aldığım kaliteli eğitimle ilerde ki iş hayatımda büyük başarılar beni bekliyorlar. Bizlere destek olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunarım.Teşekkürler ArıBilgi.

Dilara Karslı

Sevgili Arı Bilgi bize verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkürler Her şey yeterliydi.Burada aldığım eğitimle ulaşacağım fırsatlar ve güzel bir iş hayatı için güzel olucaktır. Her şey için teşekkür ederim.

Ramazan KAVAK

Hocamızdan çok memnunum Tasarım programları alanında kendisini oldukça yetiştirmiş biri. Autocad Kursuna geldiğim için memnunum. Autocad Kursumuzdan ve hocamızdan çok memnunum.

Gökhan ŞAHİN

Eğitim gayet yeterli düzeydedi.Eğitmenimiz Mustafa YILDIZ konusunda gayet hakim ve oldukça pozitifti.Verimli bir eğitim dönemiydi.

İbrahim BİLİCİ

Eğitim süresince gerekli ve faydalı bilgiler paylaşımı,ilgi ve alaka çin teşekkür ederim.

Secan Demirtas

Eğitim sürecimin verimli geçtğini düşünüyorum. Hocamızın engin bilgi ve tecrübesi ile autocad programında belirli bir seviyeye gelmiş bulunmaktayım. Kurumunuza ve özellikle mustafa hocamıza teşekkürlerimi borç bilirim saygılar sevgiler.

Seda Nur AKYILDIZ

Eğitim güzel bir şekilde veriliyor.Eğitmenimiz açıklayıcı ve akıcı anlatıyor .Teşekkürler ArıBilgi.

Ecem Koçali

Eğitim süresi yeterli çünkü dersler çok verimli geçiyor aklımızdaki tüm soruları sorabilme olanağımız var hocamızda bu konuda çok yardımcı oluyor teşekkürler.

AHSEN BEBEK

Aldığımız eğitimden memnun kaldım. Hocanın ilgisi ve ders anlatışı autocad'te kendimi daha fazla geliştirmemi sağladı.

Sercan Çabuk

Anlaşılır ve ilgili konu anlatımı ile beraber öğrenci öğretmen ilişkisi yerine arkadaş gibi davranılması kurum adına samimiyeti gösterdi aldığım etiğimden oldukça memnunum.

Mehmet YETGİN

Başarılarınızın devamını dilerim.

AYLİN AKBAŞ

ÜNİVERSİTE HAYATIMDA ALDIĞIM TEKNİK ÇİZİM DERSİNİN BİLGİSAYAR ORTAMINDA NASIL YAPILABİLECEĞİNİ ÖĞRENDİM.EĞİTİMDEN SONRA ZİHNİMDE CANLANDIRDIĞIM BİR CİSMİ BİLE ÇİZEBİLİYORUM.

Murat Fatih KARADEMİR

Okuduğum ve bildiğim programı değerlendirmek pekiştirmek istedim.Mustafa hoca sayesinde yettiğini düşünüyorum.Teşekkürler.

Yasemin Batıl

Verilen eğitim aldığım süre ile karşılaştırdığında oldukça iyi. Eğitmenimiz gayet iyi,sorulara yeterli cevap verebiliyor. Teşekkürler.

SİBEL SEDEF YILMAZ

EĞLENCELİ VE ÖĞRENEREK EĞİTİMİ TAMAMLADIM.İLGİ VE ÖNERİLERİNİ ÇOK BEĞENDİM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ

Fulya Bilgiç

Autocad programını öğrenmek için doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Eğitmenimiz Tolgahan Bey'den memnun kaldığımı söyleyebilirim. Konuları akıcı bir şekilde ve anlamadığımızda tekrar ederek bizlere yardımcı oldu. 3dmax öğrenmek için yine Tolgahan Bey'den almak isterim. Herşey için çok teşekkürler.

Doğukan Özaydın

Eğitimi yeterli olan bir kurumdur. İyi vakit geçirdik. Her şey güzeldi. Teşekkürler.

Berat Şahin

Kurumdan yeteri kadar memnunum. Her şey için teşekkürler.

Kumru Ezgi Yıldırım

Kurumunuzdan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Mert Çam

Autocad eğitimi aldığımız süre boyunca başarılı eğitmenlerle yararlı bir eğitimden geçtik. Derslikler yeterliydi ve ofiste bulunan yetkililer gayet sevecen ve içtenlerdi. Eğitim süresince bize kattıklarınız için teşekkür ediyorum.

Önder Kınalı

Arıbilgi'den almış olduğum Autocad dersinden memnun kaldım. Eğitmenin vermiş olduğu dersten memnun kaldım.

Musa Taşçıoğlu

Autocad eğitiminden memnun kaldım. Dersimizi Selim Alp Yumlu verdi. Anlatımı güzeldi. Teşekkürler.

Zeynep Banaz Kartal

Eğitmenim Selim Alp Yumlu ve kurumunuzdan memnun kaldım. Eğer tekrar bir eğitim programına ihtiyacım olursa kurumunuzdan eğitim almayı düşünüyorum.

Özge Özelpınarlı

Hocası baya bilgili ve kendisini yettiğinden fazla geliştirmiş bir insan.Akademik aldığım eğitim boyunca hep Selim Hoca'dan almak isterim.

Emre Erarslan

Arıbilgi eğitim kurumunda görmüş olduğum Autocad kursu benim için başlangıç noktasında yararlı olmuştur. Teşekkürler.

Mert ÇAM

Autocad eğitimi aldığımız süre boyunca başarılı eğitmenlerle yararlı bir eğitimden geçtik.Derslikler yeterliydi ve ofiste bulunan yetkililer gayet sevecen ve içtenlerdi. Eğitim süresince bize kattıklarınız için teşekkür ediyorum

Cisar Serindağ

Sınıftaki arkadaşlarımla ve hocamla aram çok iyi eğitim aldığımız hocamız çok iyi anlatıyor çok memnunum.Bana öğretilenler için hocama çok teşekkür ediyorum. Arıbilgi'yi seçtiğim içinde hiç pişman değilim.

Gizem Gürses

Arıbilgi'den çok memnun kaldım. Bir başka eğitiminizi de almak isterim. Alper Hocamdan da çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Hüseyin Karip

Arıbilgi ulaşım konusunda çok iyi bir konuma sahip. Öğretmenlerin öğrencilere karşı tutumu ve ilgisi hayli güzel.Sınıftaki öğrenci sayısı öğrenmek için ideal sayıda kursun başlangıç bitiş ve mola saatleri gayet iyi. Sınıf içinde öğrencilerin birbiriyle paylaşma isteğiyle dersler daha iyi anlaşılıyor.

Alican Şafak

Dersler eğlenceli geçiyor, muhasebe departmanından Muhammed Bey'in ilgisi, eğitim ve eğitimi vere Emre Hoca'mız çok iyiler. Emre Hoca'nın tecrübesiyle bizi bir yere getirdiği için teşekkür ederim. Bazı hocalara soru sorulur, bir kere gösterir bırakır; ama Emre Hoca'ya istediğiniz zaman sorun anlatır. Hocama teşekkürler.

Özlem Akbulut

Arıbilgi'nin kaliteli bir kurum olduğunu düşünüyorum. Katılımcılara yaklaşımı iyi, yardımcı olmayı seviyorlar. Ayrıca iftar yemekleri için teşekkürler. Eğitmenimiz Emre Bey iyi ders anlatıyor, Detaycı,açıklayıcı. Takıldığımız yerlerde yardımcı olup tekrar anlatıyor. Sonuç: Memnunum.

ŞEYDA GÜNDOĞUŞ

Aldığım eğitimden memnun kaldım.hocanın ilgisi verimli ders anlatışı autocad' te kendimi geliştirmemi,öğrenmemi sağladı.

Can Filiz

Buraya geldiğimde Autocad'e dair hiçbir şey bilmiyordum. Emreh Hocam 2 ayda çok iyi bir şekilde öğrenmemi sağladı. En önemlisi de artık Autocad'i biliyorum diyebiliyorum. Bu yüzden Emrah Hocam'a çok teşekkür ederim. Ders işleyişi, anlatımı, güler yüzü sayesinde iyi bir sınıf ortamı oluşturduk. Betül Hanım ve Okan Bey'e de bizi sürekli güler yüzlü karşıladıkları için, kaçırdığımız derslerin telafisi için ve en ufak sorunumuzu çözdükleri için kendilerine teşekkür ederim. Bir daha ki kurslarda görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Gökhan Aydın

Sayın Arıbilgi Ailesi, İlk önce bu kadar deneyimli ve uzman kadronuz olduğu için sizlere teşekkürlerimi sunarım. Buradan öğrendiğim her bilgiyi uyguladım ve yapmaya çalıştım. Emrah Hoca'mız sağolsun elinden gelenin daha fazlasıyla ilgilenip öğretti Autocad'i . Arkadaşlar edindik, güzel günlerimiz ve anılarımız oldu. Özellikle danışmada ki arkadaşlar ilgilerini hiç bir zaman eksik etmediler bizden. Umarım ArıBilgi ailesine her zaman yolumuz düşer. Saygılarımla :-)

Aslıhan Genç

2 aylık süreç içerisinde gördüğüm eğitimden son derece memnunum, sıfırdan başlayıp belli çizimler ortaya koyarak kursu bitirmiş olmam kendi başarımdan çok hocamızın gösterdiği çaba, öğretici, kişiliği ve samimiyeti doğrultusunda oldu. Başlarken acaba yapabilir miyim, sonuç alabilecek miyim gibi düşüncelerden kurs sürecinde sıyrıldım. Arıbilgi verdiği eğitimle kursa katılan her bireyin beklentisini karşılıyor. Ama her şeyden önce öğrenmek insanın kendisinde bitiyor. Emrah Hocama gerek kişiliği gerekse öğretmeye dayalı karakteri için çok teşekkür ediyorum. Okan Bey ve Betül Hanım'ın pozitif duruşlarını, güler yüzlerine değinmeden geçemeyeceğim Arıbilgi'yi sizleri çok özleyeceğim :)

Esra Omur

Sevgili Arıbilgi Ailesi; Eğitim amaçlı başladığım kursunuzda, kısa zamanda amacıma ulaşmakla birlikte, keyifli, eğlenceli ve lezzetli çaylarınızla güzel vakit geçirdim. Güleryüzünüz, ilginizle ve öğrendiklerimle kursunuzdan memnuniyetle ayrılıyorum. Her biriniz ve sevgili hocamız Emrah Bey'e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Güzel çayı ve güleryüzü için Betül Hanım'a da teşekkür etmeden olmaz. Yeni bir kursta görüşmek ümidiyle, hoşçakalın.

İsmail Evren Şahin

Aldığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Projeksiyon yenilenmesi ile dersi takip etmemiz ve anlamamız daha kolaylaştı. Ek olarak eğitmenin tecrübesini geyet yeterli buldum. Teşekkür ederim...

Savaş Gülmez

Daha önce bu eğitimi başka bir yerden almadım ama memnun kaldım verilen ilgi alaka ve eğitim çok güzel. Teşekkürler Arı Bilgi...

Batuhan Erdem

ArıBilgi eğitim kurumlarından 3 adet eğitim aldım hepsinden çok memnun kaldım. Eğitmenin ders anlatımı çok güzel

Süleyman Korbek

Eğitmen kalitesi, personel ve bekleme, dinlenme yerlerinin tasarımı açısından çok memnun kaldım. Pc kalitesinin düzeltilmeside çok güzel. Teşekkür ederim Arı Bilgi

SEVİLAY AKTÜRK

HOCAMIZ İYİ VE DERSLER VERİMLİ GEÇTİ.KENDİMİ GELİŞTİRDİMİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

KEREM DAŞDEMİR

ALDIĞIM EĞİTİM VE EĞİTMENİMİZİN ANLATIMI ÇOK GÜZEL HER ŞEYİ NOKTASINA KADAR ANLATIYOR. TEŞEKKÜRLER.

Didem Dalçıkoğlu

Arıbilgi grubuna katıldığıma memnunum. Özellikle yönetim ve hocalarımızın güler yüzlü olması çok önemliydi benim için.Meral Hanım'a ayrıca teşekkürlerimi arz ederim. Güler yüzü , ders disiplini ve bilgisi için Arıbilgi'ye teşekkürler.

Miray Tabaklar

Autocad eğitimi süresince, gerek programın içeriği gerekse eğitmenin yeterliliği bakımından memnunum. Almış olduğum eğitimin kendimi geliştirebilmek adına ve iş hayatıma entegre edebilmek adına yeterli odluğunu düşünüyorum. Ayrıca devam etmeği planladığım eğitim kariyerim için de yardımcı olacaktır. Kurs eğitmeni hakkında olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Yeterlilik ve ilgi açısından son derece iyi bir tavırla karşılaştım. Arıbilgi'ye teşekkür ederim.

İrem Betül Yıldız

Eğitmenimiz pozitif, sorulan sorulara ilgili cevap vermektedir. Ders dışında mail atarak öğrenmeye yardımcı olmaktadır. Eğitmenim den memnunum. Teşekkürler.

MURAT FATİH KARADEMİR

ALDIĞIM EĞİTİMİ PEKİŞTİRMEK İSTEDİM.VE MUSTAFA HOCA SAYESİNDE YETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

Abdulkerim Özbek

Kolaylıklar Dileğiyle, Aldığım AutoCad 2015 eğitiminin yeterliliği kişiye göre değişkendir. Az da olsa temel AutoCad bilgim olması hesaıyla fazla zorlanmadım. Tabi ki yeni şeylerde öğrendim. Herşey için çok teşekkürler.

Yasin Yulafcı

Merhaba, 2 - 3 aylık olan Autocad eğitimimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu hızlı programa 0 bilgi ile başladım. Şu an çok şey yapabilir haldeyim. Eğitimcimiz Meral Hanım'ın tecrübe ve bilgileri ile bu konuma geldik. Genel olarak baktığımızda eğitim güzeldi. Kurumumuzun verdiği paraya değdi. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim...

EBUBEKİR TAŞDEMİR

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM ÇOK GÜZEL GEÇTİ FAYDASINI GÖRDÜĞÜM VE İLERLEYEN ZAMANDA DAHA FAZLA GÖRECEĞİMDEN EMİNİM. TEŞEKKÜRLER.

Sedat Yıldız

Sevgili ArıBilgi; Hocamızın altımı konulara hâkimiyeti sunumu gayet başarılı çok verimli ve güzel ders işledik. Programı gayet iyi öğrendiğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim

Ufuk Pasin

Eğitim aldığım Autocad eğitiminde dersi veren Ümit Hançer’den hem bilgisi hem de sabrı bakımından son derece memnun kaldım. Konu işleyişi bakımından sorulara verdiği yanıtlar son derece tatmin ediciydi.

Özgenaz Küçük

Dersimize giren Ümit Hançer’e verdiği eğitim ve gösterdiği sabır için teşekkür ederim. Kendi branşım için yeterli donanıma sahip oldum. Arı Bilgiye teşekkür ederim

Menekşe Sevgen Türkel

Bu sektöre yeni başlayan biri olarak hocamızın anlatımı sunumları ilgisi hem derse katılımımızı hem ilgimizi fazlasıyla öekerek sevmemizi sağladı. Birazda kendi çabamızla daha iyi seviyeye geleceğimize eminim. Her şey için teşekkürler.

Aysel Akdağ

Hocanın sınıfa hakimiyeti ve ders anlatımı çok net ve açıklayıcı anlatım yapılırken gerçek anlamıyla saniyesinin hakkını vererek anlatıyor. Boşa zaman harcamıyor. Çok dikkatli ve özenle anlatıyor.

Sümeyye Elif Yılmaz

Arı Bilgi eğitim kurumundaki ilk kursum Autocad kursu oldu. Bu kurstaki ders ve eğitimciden memnun kaldım. Öğrendiğim bilgilerin iş hayatımda çok faydasını göreceğime eminim. Oldukça verimli bir eğitim aldım

Feyyaz Acar

Yqklaşık 2 aydır eğitim almaktayım. Burada güzel insanlarla tanıştım ve çok iyi hocalardan eğitimler aldım. Burada insanı mutlu eden bir diğer şey ise çalışanların güler yüzleri. Hocalarıma ve tüm çalışan personele çok teşekkür ederim

HAYDAR SAYGILI

HOCAMDAN VE EĞİTİM KURUMUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ..

Emre Ay

Eğitimden, kurumdan, hocalardan kısaca herşeyden oldukça memnunum.

ULAŞ CEMİLOĞLU

VERİMLİ VE GÜZEL DERSTİ.TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ

Bilal Su

Aldığım eğitimden çok memnunum . Teşekkür ederim herkese böyle verimli eğitim aldığım için.

BAYRAM DOĞANCI

ALDIĞIMIZ EĞİTİM ÜMİT HOCA İLE DAHA EĞLENCELİ VE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

Meryem Şentürk

Hocamızn anlatım şekli çok güzel, akılda kalıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Eğitim süresi yeterli. Herkese çok teşekkür ederim. oldukça iyi bir eğitim aldım

YAREN ZORBA

MUSTAFA HOCA EŞLİĞİNDE DERS İŞLEMEK ÇOK KEYİFLİ VE VERİMLİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ

KAAN ARSLAN

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCA ÇOK İLGİLİ VE İŞ HAYATINDA KULLANACAĞIMIZ KOMUTLARI PRATİK KISAYOLLARI BİZE UYGULAMALI OLARAK GÖSTERDİ.

Ferhat Karaağaç

İlgi alakanıza teşekkür ederim. Eğitiminiz gerçekten güzel

Umut Can Gökçeli

Eğitmenimizin anlatımından ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Her bilgiyi eksiksiz aktardı. Derse her geldiğimizde hem eğlendik hem en iyi şekilde eğitim gördük. Bekleme - dinlenme yerleri gerçekten çok güzel. Sevgilerle...

Su Sağduyulu

Almış olduğum autocad eğitiminden çok memnunum. Arı Bilgiye bize verdiği bu çok güzel eğitim için teşekkür ederim

Feyyaz Acar

Merhabalar; burada güzel insanlarla tanıştığım ve çok güzel bilgiler öğrendiğimi için mutluyum. Her derse severek ve isteyerek geldim. Kurum elemanları çok güleryüzlü. Herkese çok teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek üzere :)

BARAN FİDAN

ALDIĞIMIZ EĞİTİMDE HOCAM VE DÖKÜMANLAR( EĞİTİM) KONUSUNDA HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMADIM.VE KENDİMİ GELİŞTİRDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

CANER ÖZLER

EĞİTİM PROGRAMLA İLGİLİ PRATİK VE UYGULAMALI ŞEKİLDE OLDU.PRATİK BİLGİLERLE ZAMAN KAZANIP GEREKSİZ BİLGİLERLE KAFAMIZI DOLDURMADIK.HIZLI VE KALICI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİK.

Emre Ay

Hocamıza gösterdiği ilgi alakadan dolayı çok çok teşekkür ederim. Kurum personllerine çok teşekkür ederim her sorunumuzda yardımcı oldukları için. oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdik

Furkan Polat

Ari Bilgi Bilişim Teknolojilerinden aldığım Autocd eğitiminden çok memmnun kaldım. Hocamıza ve tüm personele gösterdikleri nezaket ve samimiyetten dolayı teşekkür ederim.

Batuhan Karakaş

Autocad eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Mesleğim için gerekli bir program. İş hayatımda çok büyük fayda sağlayacağımı düşünüyorum.

BATUHAN SARIPINAR

ALDIĞIM EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM BANA BİR ŞEYLER KATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.TOLGAHAN HOCAMIZDAN ' DA ÇOK MEMNUN KALDIM.SAMİMİYETİ VE BİLGİSİ BANA BİR ŞEYLER KATTI. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

CEYLAN KAYA

HOCAMIZ SORULARIMIZI CEVAPLADI VE YARDIMCI OLDU.MEMUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER.

Yasin Mentişe

Şimdi Mustafa Yıldız hoca üst düzey eğitici- öğretici ve neşeli biridir. Oldukça derse destek vermekle beraber herkesle birebir ilgilenir. Bu hoca bir harikaa.. Arı Bilgi çalışanları ise oldukça güler yüzlü ve yardımcı hepsine teşekkür ederim :)

Tuğçe İbaloğlu

Mustafa hocanın verdiği eğitimden oldukça memnun kaldım. Başka bir programa geleceğim zaman yine ArıBilgi'yi tercih ederim. Teşekkürler ArıBilgi..

Nur Selcan Tüne

Mustafa Hocanın verdiği eğitimden çok memnunum. İleride başka bir programa gitmek istersem yine ArıBilgi'yi tercih ederim. Teşekkürler ArıBilgi..

Şenol Gülay

Mesleki anlamda, hız ve pratik çizim yapma konusunda çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler ArıBilgi..

ÇİĞDEM SAYGILI

EĞİTEMN VE EĞİTİM KURUMUNA TEŞEKKÜR EDERİM İYİ BİR ŞEKİLDE EĞİTİMİMİ TAMAMLADIM.

HÜLYA ELİBOL

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR VE PROJELER YETERİ KADAR PEKİŞTİRMEMİ SAĞLADI.

KERİM MEŞE

ALDIĞIM BU PROGRAMDA ÜMİT HOCA SAYESİNDE KISA ZAMANDA ÇOK PRATİK BİLGİLER EDİNEREK KENDİMİ GELİŞTİRDİM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

SEMA ŞEN

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUNUM. TEŞEKKÜRLER.

SUZAN BİTKAY

MESLEK HAYATIMDA YARALI BİLGİLER OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER..

GÖKHAN ŞAHİN

EĞİTM GAYET YETERLİ DÜZEYDE.EĞİTMENİMİZ MUSTAFA YILDIZ KONUSUNA GAYET HAKİM VE OLDUKÇA POZİTİFTİ,VERİMLİ BİR EĞİTİM DÖNEMİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

FATİH MEHMET TULUN

GÜZEL VE VERİMLİ BİR EĞİTİM OLDU. TEŞEKKÜRLER.

ERGİN SEVGİLİ

CENGİZ HAN

MUSTAFA HOCAMIZ DERSLERDE AKTİF, EĞLENCELİ BİZ ÖĞRENCİLER OLARAK HİÇ BİR ZAMAN SIKILMADIK GEREKTİĞİ YERDE SOHBET ETTİK,ANLAYIŞLI OLDU. TEŞEKKÜRLER.

BUKET AKKUŞ

ALDIĞIM EĞİTİMDEN GAYET MEMNUN KALDIM.HOCAMIZ BİZİM ANLAYABİLECEĞİMİZ ŞEKİLDE AÇIKLADI . ANLAYAMADIĞIMIZ KISIMLARI TEKRARDAN ANLATTI HOCAMIZA VE ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER.

Güler Güneri

Verimli 42 saatlik bir eğitim aldım. Hocamız bizimle birebir ilgilendi, kendisine teşekkür ederim.

Süreyya Arslan

Mustafa hoca hem öğretmen olarak hem de ders işleyişi ve anlatma,öğretme azmiyle dolu başarılı bir öğretmen.Kendisine bize dersi sevdirdiği için teşekkür ederim.

Cemre Zimba

Aldığım eğitim yeterliydi.Mustafa hocam sayesinde derslerimiz gayet verimli geçti.Ders işleyişi ve anlatma azmiyle dolu başarılı bir öğretmenimiz vardı.Yılmadan her sorumuza cevap verdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

Furkan Sağır

Eğitim programının ve eğitmenin anlatımı çok güzel süre olarak yeterli bir program. Derslerde hocanın ilgi alakası gayet iyi bu da eğitimi anlamamaızı kolaylaştırdı.