Network Ağ Uzmanlığı Sistem Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Murat SEVİM

Murat SEVİM

Erkan hocamız gerçekten  çok ilgili ve bilgilidir anlamadığımız  konularda itina ile en başından ve anlıyacağmız şekilde örnek sunarak bizi aydınlatmıştır kendisine çok teşekkür ederiz .Hocamızın uzanlığı eşliğinde eksik olan yanlarımızı tamamladığını düşünüyorum.Erkan hocam ve Arı  Bilgiye bize göstermiş olduğu yakın lgiden ve her konuda göstermiş olduğu anlayışdan dolayı çok teşekkür ederim.

Faruk Şabançelebi

Faruk Şabançelebi

Aldığım eğitiminn iş hayatımda çok katkısı olacağını düşünüyorum.Microsof sistemlerinde daha tecrübeli olmamı sağladı bu eğitim.

Teşekküreler ARI BİLGİ EĞİTİM KURUMU..

Esra TURGUTLU

Esra TURGUTLU

Öğrenci/Donanım ve Network Eğitimi
Hem eğitimden hem de eğitmenden memnunum. Özellikle bilmeyenlerin anlayıp anlamadığı ile ilegili özelikle ilgileniyor.

Sami KORUCU

Sami KORUCU

Meslek değiştirmek  için başlamış olduğum bu eğitimde gerek arkadaşlarım gerekse eğitmenimle her zaman uyum içinde olduk.Bu da aldığımız eğtimi gayet faydalı kaliteli hatta eğlenceli hale getirdi.Bundan sonra başarılı olup olmamak bizim elimizde.Özellikle Erkan hocanın emeği çok çok fazla oldu.Sırf onun için bile öğrenci tavsiye ederim.

Teşekkürler Arı Bilgi Eğitim Kurumu.

Ömer Abdullah Hasbek

Ömer Abdullah Hasbek

15.03.2014 tarihine Soysal Hoca eşliğinde başladığım Sistem Eğitimimi tamamladığımı düşünüyorum.Bu kısa süre zarfında gerçekten kayda değer bilgiler öğrendim. Gittiğim yerde bilgilerimi daha da pekişeceğimi düşünüyorum. Bu vesile ile Soysal Hoca ve Arıbilgi Eğitim kurumlarına teşekkürlerimi sunuyorum.

A.Serhan Alicanoğlu

A.Serhan Alicanoğlu

Öncelikle belirtmek isterim eğitim doğru eğitmenle verilince amacına ulaşılabilir. Bu bağlamda hocamız olan Erkan Hoca gerçek bir eğitmen. İşini çok doğrun yapıyor gereken neyse onu vermeye çalışıyor. Yani bir konuyu akarmak için 5 cümle gerekliyse Erken Hoca bize bu 5 cümleyi verdi. Yalın,gerekli ve amacına ulaşan tarzı ile bizler ile bağ kurup gerekeni aktardı. Sınıftaki sıkıntılarımızla her zaman ilgilendi. Erkan Hoca sayesinde aldığım şeylerden bir diğeri eğitim süremizin daha uzun ve kapsamlı olması gerektiği. Kendisi sayesinde artık herhangi bir sistemin başına geçince yabancılık çekmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Uzun sözün kısası ben aldığım eğitimden memnun kaldım.

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx