Java ve Android Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

Java ve Android Yorumları

Ramazan KARA

Yazılım alanında attığım ilk adım bu eğitimle oldu. Takıldığım yerlerde eğitmenim yardımı ve anlatımı sayesinde mantığıma oturtarak devam ettim. Anlatım tarzı ve konu işleyişi olarak çok memnun kaldım. Gerçekten verimli bir eğitim oldu kendi adıma. Bunun için ArıBilgiye teşekkürler.

Yusuf Bozkurt


Ramazan KARA

Oldukça öğretici bir ortamda eğitim aldım .Şuan bu öğrendiğim bilgilerle daha ileriye gitmek istiyorum.Oldukça memnun kaldım.

Ramazan KARA


Kerem Cömert

Eğitim konu anlatımı ve eğitmeninin düzeyi oldukça verimli geçmiştir. Eğitim müfredatı iyi düzenlenmiş,anlatım verimli geçmiştir. Teşekkürler.

Kerem Cömert


Eren Tolkun

Eğitim beklentimi büyük oranda karşıladı. Benzer bir platformda tecrübem olduğu için çok fazla zorlanmadım. Beklentim kurs sonunda çok fazla araştırma yapmağa gerek kalmadan , başlangıçta birnuygulamada belirli seviyeye gelmekti, bu beklentim karşılandı. Eğitmenin bilgi seviyesi gayet yeterliydi, sorulan sorulara verdiği cevaplar, ders dışı genel yazılım konularda da aydınlatıcı oldu. Kurumun aldığı ücret bakımından değerlendirirsem böyle bir eğitim kalitesine makul ücret olduğunu söyleyebilirim.

Eren Tolkun


Ensar Sarıhan

Bu eğitimi burada almamın sebebi eğitmendir. Avrupa yakasında bana ulaşım daha kolay olan şubeleriniz olmasına rağmen, eğitmenden dolayı bu şubeyi tercih ettim. Eğitim içeriği beklentimizi karşıladı. Kurum olarak eğitim süresince bana olumsuz bir durum yansıtmadığınız için teşekkür ederim.

Ensar Sarıhan


Ümit Karabacak

Java Android üzerine aldığım eğitim ve bu süreçte karşılaştığım bütün olanaklardan memnun kaldım. Bundan dolayı kurumu ve eğitmeni daha yakından takip edeceğim.İşlerimden dolayı  Ankara'ya taşınmak zorunda olmasaydım Yazılım Uzmanlığı kursuna devam edecektim zaten. Java Android kurs eğitmeni olan Erdin Bey'e ve Arıbilgi Eğitim Kurumlarına Teşekkür Ederim.

Ümit Karabacak


Mustafa Ertuğrul Kantana

Genel olarak çok memnunum. Görevli arkadaşların heycanlı bir dersanenin dinaminize bir şekilde çalıştıklarını sürekli olarak gördüm. Kurumunuzdaki yenileme çalışmaları samimi olarak içimi açtı. İleride burada yada diğer şubelerinizde öğrenci olmayı gerçekten istiyorum. Teşekkür ve sevgilerimle...

Mustafa Ertuğrul Kantana


Ahmet Cihan Yamaneren

Eğitim kurumunuzdan ve eğitmenimden memnun kaldım. Aldığım eğitimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Anlatım tarzı ilgisi ve alaksından dolayı hocamıza çok teşekkür ederim.

Ahmet Cihan Yamaneren


Dilara Sönmezler

Eğitmen kalitesi ve derse olan hakimiyetinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca eğitmenin anlamadığımız noktada onuna kadar ilgilenmesinden de oldukça memnun kaldım.

Dilara Sönmezler


Murat Şahin

Eğitmenden ve eğitimden çok memnunum Arı Bilgiye teşekkür ederim çok verimli dersler işledik.

Murat Şahin


İbrahim Arı

Genel itibariyle güzel ve bilgi dolu bir eğitim süreciydi. Örnekler ve anlatılan konular yeterliydi. Hocamıza emeği için teşekkür ederiz.

İbrahim Arı


Ferhat Bektaş

Kursun eğitim ortamı iyi. Eğitmen gayet iyi ve anlatım için yeterli tecrübeye sahip. Kursun verdiği bilgilendirmeler güzel geri dönüşler güzel.

Ferhat Bektaş


RAMAZAN KARA

OLDUKÇA ÖĞRETİCİ BİR ORTAMDA EĞİTİM ALDIM.BU BİLGİLERLE DAHADA İLERİ GİDECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.OLDUKÇA FAYDALI OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

RAMAZAN KARA


Tuğçe Küçükşahin

Kursa devam ettiğim sürece verilen eğitimden memnun kaldım. Teşekkürler.

Tuğçe Küçükşahin


Tuğçe Şenol

Sevgili Arıbilgi, Sınıfların az kişi olması sebebiyle çok memnunum. Erdin hocamın anlatımı ve verdiği eğitimden çok çok çok memnunum. Eğitim konusunda gayet tecrübeli. Teşekkürler.

Tuğçe Şenol


Ergin Alpaslan

Kurs ortamı ve Erdin Hocam'dan çok memnunum. Teşekkürler.

Ergin Alpaslan


Can Koç

Programlamaya 7 ay önce başladım. Arıbilgi ile tanıştışana dek sınıf nedir nesne nedir bilmiyordum. Buraya gelince anladım ki çok eksiğim varmış ama Arıbilgi sayesinde eksikliklerimi kapattım. Erdin Hocam'a ve Arıbilgi'ye teşekkürler.

Can Koç


Zafer Muhammed ŞEN

Eğitmenimden çok memnunum, dersler gayet güzel ve zevkli geçti. Her şey için çok teşekkür ederim.

Zafer Muhammed ŞEN


Furkan Uğur Keçeci

Kursa başladığımda Android Java hakkında hiçbir bilgim yoktu. Ve açıkçası gözüm de korkardı. Fakat Arı Bilgi’yle tanıştıktan sonra korku m sevgiye dönüştü. Tabii ki bu konuda Erdin Hoca’mızın hakkını yememeliyiz. Her şeyiyle bir numara bir hocaydı. Konusuyla ilgisi olsun olmasın her şekilde özelde ya da derste elinden geldiğince yardımcı oldu sağ olsun. Eğitim içeriğinden memnun kaldım. Her şey için teşekkürler Arı Bilgi.

Furkan Uğur Keçeci


Bekir Tura

Kurumunuzdan gayet memnun kaldım. Güler yüzlü ve yardımsever bir kurum Arı Bilgi. Aile ortamı vardı ve herkese danışabiliyor, soru sorabiliyorduk. Eğitmen hakkında düşüncem bize hep fazlasını vermeye çabaladı. Çok iyi bir eğitim verdi. Eğitimde gerekli olan her şey öğrendik gayet güzeldi. Teşekkürler.

Bekir Tura


Kerem Kuş

Eğitmen ile ilgili sorunum yok. Aldığım eğitimden memnun kaldım. Kurum ve eğitmene katkılarından ötürü teşekkürler.

Kerem Kuş


Kaan Selçuk Karaböce

Aldığım eğitimden memnun kaldım. Teşekkürler.

Kaan Selçuk Karaböcek


Barış İnalpolat

Gayet memnun kaldık. Eğitmenimiz Erdin Bey konusuna son derece hakim. Eğitim müfredatı da güzel seçilmiş. Şu anda Android uygulaması yazabilecek seviyeye geldik. Saygılarımla.

Barış İnalpolat

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx