İleri Excel Kursu Öğrenci Yorumları

İleri Excel Kursu Eğitimi Öğrenci Yorumları

SEMİHA TÜYLÜ

 Merve Hocamız alanında çok başarılı bir eğitmen bana çok katkıları oldu.

Ilgın Sapaz


SEMİHA TÜYLÜ

HER ŞEY İÇİN TEŞEKÜRLER.

Abider Çelik


SEMİHA TÜYLÜ

Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

 Fadimana Karamik


SEMİHA TÜYLÜ

HARİKASINIZ ÇOK BEĞENDİM DERSLERİM ÇOK VERİMLİ GEÇTİ BU KOMUDA GAMZE HOCAMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM TEKRAR.

GÜLSÜM YILDIRIM


SEMİHA TÜYLÜ

Gayet ciddi bir kurum hocamızın anlatımları da anlaşılır.

Hatice Kınalı


SEMİHA TÜYLÜ

Her şey için teşekkür ederim. İş hayatımda çok yararlı oldu.

 Dilara Duru


SEMİHA TÜYLÜ

Sayın hocam Cumhur Dinçer, online eğitimde beklentimin üstünde vermiş olduğu eğitimle, beni kurumdan ve derslerden hayli memnun bırakmıştır. Kurumunuza ve hocama teşekkürlerimi iletiyorum.

Kerem ŞAHAN


SEMİHA TÜYLÜ

EĞİTİM ÇOK İYİ VE HEYECANLIYDI .CUMHUR HOCA VE SİNAN HOCADAN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖRNEKLERİ VE YAPTIRDIKLARI UYGULAMALAR KONULARI YALINLAŞTIRIP DAHA ANLAŞILABİLİR OLMASINI SAĞLADI EMEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

Semiha Tüylü


Emre SEZER

Eğitim excel konusunda genel bir vizyon sağladı.Nelr yapılabileceği ile ilgili edinmiş olup genellikle ve uygun alanlarda uygulayacak bir bilgiye sayibim artık.

Teşekkürler Arı Blgi Eğitim Kurumu..

Emre SEZER


Firdevs Palanci

İleri exel eğitimine katılma fırsatım oldu. Hem kişisel hemde ileri exel eğitimi alarak kendime yeni bilgiler edindim başta cumhur hocam a teşekkür ederek arı bilgi kurumlarına sonsuz teşekkürler. Herkeze tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu.

Firdevs Palanci


Sadık ARAS

Ciddi ,konusuna hakim,sosyal iletişm becerisi yüksek bir eğitmendi.Kesinlikle tavsiye edebilriim  .Hatta daha sonra da bir sıkınt sonucu yardım edebileceğini belirtti.Dilerim  bu kişi sizin ekibinizde yer alamaya devam eder.

Teşekkürler

Saygılarımla

Ald Otomativ Türkiye

Sadık ARAS


Selman YAŞAR

Eğitim süreci gayet başarılı geçmiştir.Hocamız sinan bey'e çok teşekkürlerimi sunarım. Hocamız  kurs sürecince, değil kurs dışında  da yardımcı olmak istediğinden dolayıda çok çok teşekkür ederim. Yeni eğitimlerinizde buluşmak dileğiyle..

Selman YAŞAR


Ersin ÖZTÜRK

Eğitime katıldığım ilk gün ,eğitimi veren hocamızın yani cumhur hocanın iyi bir eğitimci olduğunu anladım.Oldukça ilgili,öğretme odaklı eğitim kimliği ile tüm katılımcı arkadaşlara yardımcı oldu.Her zaman  pozitif ve gerçek örnek senaryolar ile exceli anlamamda yardımcı oldu.Kendisine bu  anlamda çok teşekkür ederim.

Ersin ÖZTÜRK


Tümcihan Zafer

Eğitim oldukça kapsamlı ve yeterliydi eğitmenin konuya hakimiyeti ve meto anlamayı kolaylaştırdı oldukça faydalı ve dolu dolu geçen bu süreç için teşekkür ederim.

Tümcihan Zafer


BÜŞRA TAŞAN

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZ VE ARIBİLGİYE TEŞEKKÜRLER.

BÜŞRA TAŞAN


M.Tolga TÜRKOĞLU

Eğitmenimizin  eğitim seviyesi ve anlatımı sayesinde  ileri excel'e olan hakimiyetim arttı.Bu eğitimin yararını ileriki yıllarda daha iyi işime yarıyacağını düşünüyorum.

M.Tolga TÜRKOĞLU


Nuri Tazkir

Aldığım en iyi bilgisayar eğitimlerinden birtanesiydi. Dolu dolu geçen eğitim sürecinde her sorumuza bir cevap aldık bu konuda cumhur hocaya çok teşekkür ederim.

Nuri Tazkir


Erdinç Dogan

Cumhur hocamız dersi gayet birebir sıkmadan, sempatik bir şekilde güzel örneklerle anlattı. Güzel ve verimli bir eğitim oldu.

Erdinç Doğan


Cumhur Deniz

Eğitmenin ilgili ve alakalı çok üst düzey bilgi paylaşımı, örnekleme ve iletişim farkındalığı sayesinde yeterli bilgiye ulaştık. Öğrendimiğiz excel bilgisini bu süreçte hayatımıza geçirme imkanı bulduk teşekkürler.

Cumhur Deniz


Gökhan Çakar

Kurumunuzdan aldığım eğitimden memnun kaldım. Cumhur hocamıza teşekkürler.

Gökhan Çakar


SÜREYYA İPEK

İLERİ EXCEL KURSUNDAN GAYET MEMNUN KALDIM.ÇOK YARALI BİLGİLER ÖĞRENDİM

SİNAN HOCA İŞİNDE  1 NUMARA.

SÜREYYA İPEK


Deniz Atacay

İleri Exel eğitimi almış olduğumuz hocamıza çok ama çok teşekkür ederiz. Verimli olan ve bir okadar eğlenceli geçen bir eğitimdi. Eğitmenimizin enerjisi ve anlatımı bukadar iyi olduğu için şanslıydık. Teşekkürler.

Deniz Atacay


Burak CEYLAN

Hızlandırılmış yararlı bir eğitim oldu çok memnun kaldım .Hocamız konuya çok hakimdi.teşekkürler Arı Bilgi B.T.A.

Burak CEYLAN


Nilüfer Saygin Yasar

Katıldığım eğitimden keyif aldım ve yararlı olacağını düşünüyorum.

Nilüfer Saygin Yaşar


Pinar Topçu

Benim için bu eğitim kurumundaki en iyi hoca cumhur hoca. Umarım diğer eğitim ve kurs hocalarıda onun gibidirler.

Pinar Topçu


Muratcan Çevikbas

Eğitimde anlatılan tüm konular açıklayıcı ve anlaşılırdı. Cumhur hoca tüm konulara fazlasıyla hakimdi kendisine tekrar teşekkür ederim.

Muratcan Çevikbaş


Gözde Aydin

Derste anlatılanlar iş hayatımda uygulayabileceğim verimli bir eğitimdi. Eğitmenimiz konulara çok hakim ve anlaşılır bir şekilde anlatımda bulundu.

Gözde Aydin


Temur Yılmaz

Kurumu çalışanlarının sıcak yaklaşımı eğitmenin profesyonelliği kurumun alt yapısı merkezi konumu çok güzel. Herekese tavsiye edebileceğim bir kurum.

Temur Yılmaz


NİDA ÖZTÜRK

Aldığım eğitimden memnun kaldım.Sinan hoca uygulamalı anlatarak bizlerede anlamamıza yardımcı olarak gerekli eğitimi verdi.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

NİDA ÖZTÜRK


ÖZGE ÖZTÜRK

Eğitim bana çok şeyler kattı.Hocalarımız çok iyi ve yalın anlatımları vardı.özellikle Sinan hocamız anlattığı konuları uygulamalı anlatınca daha kolay anlamamı sağlamış oldu.iki hocamada emeklerinden dolayı TEŞEKKÜR EDERİM.

ÖZGE ÖZTÜRK


ABİDİN YILDIZ

İYİ VE FAYDALI BİR EĞİTİM OLDU.RAHAT VE SEVİYELİ BİR ORTAM VARDI. EĞİTİM KOŞULLARI İYİYDİ.

EĞİTMENİMİZ DİNAMİK , ANLATIM  KALİTESİ YÜKSEK VE POZİTİFTİ.

TEŞEKKÜRLER.

ABİDİN YILDIZ


MERVE BOSTANCIOĞLU

ALDIĞIM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN  AYRILIYORUM.TAVSİYE EDECEĞİM HERKESE.

TEŞEKKÜRLER.

MERVE BOSTANCIOĞLU


Ebru Sağbaş

Arıbilgi kurumuna, kurumunuzdan katıldığım Temel Ofis ve İleri Excel kursları beklentimi karşıladı.Gerek eğitmenimiz gerekse danışmadaki bayan arkadaşlarımızın ilgisi tamdı. Çok memnun kaldım. Gereksinime göre yeni kurslarada tabi olmayı düşünüyorum.

Ebru Sağbaş


Filiz Alkan

Kurumunuzun düzenlenmiş olduğu bilgisayar kursuna katıldım. Sekiz haftalık programdan memnun kaldım, burada olduğum sürece gerek ders gerekse kurumda çalışanlardan çok memnun kaldım.Danışmada ki Hande ve Betül Hanım ikiside çok tatlı, güleryüzlü ve çok ciciler. Hocamız Ali Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisi bence dört dörtlük bir hoca çok memnun kaldım. Çok teşekkürler.

Filiz Alkan


Gülçin Camcıoğlu

Katılmış olduğum İleri Excel programında çok memnun kaldım. Eğitmenimizin anlatımı ve vermiş olduğu örneklerle almış olduğum eğitimi pekiştirdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler Arıbilgi - Teşekkürler Cumhur Dinçer.

Gülçin Camcıoğlu


Sevinç Dişkaya

Kurs ve eğitmenler konusunda memnun kaldım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Teşekkürler.

Sevinç Dişkaya


Deniz Yavuz

Cumhur Dinçer hocanın ileri excel grubunda eğitim aldım.Eğitimden oldukça faydalı bilgiler öğrendim. Hocamızın sevecen her konuda ilgili yaklaşımından çok memnun kaldım. Cumhur Hoca'ya ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Deniz Yavuz


Sevil Burcu Acer

Arıbilgi Eğitim kurumuna dahil olduğum eğitim sürecinde iki ayrı hocayla ders işleme fırsatı buldum. Cumhur Bey ve Şükrü Bey ikisininde birbirinden farklı bir anlatım tarzı olsada kavramaya yönelik gerekli ilgi, detaylı aktarma ve sabırlı öğretici tutum dikkat çekiciydi. Özellikle Şükrü Hoca ile daha yoğun bir programa dahil oldum. Oldukça heyecanlı,sorduğumuz herhangi bir soruyu bir sonraki hafta detaylı araştırarak bize iletmesi çok hoştu. Genel olarak süreç takibi,bilgi akışı olarak memnuniyetle tamamladığım bir program oldu.

Sevil Burcu Acer


Sonay Yazıcı

Eğitim oldukça yeterli ve tatmin ediciydi. Almış olduğum eğitim iş hayatıma artı değer katacağını düşünüyorum. Eğitmenimiz Cumhur Bey'e de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Zira eğitim yeteneği sayesinde öğrencilerin derste aktif olmalarınıda sağlıyor. Arkadaşlarımada tavsiye ediyorum ve edeceğim.Teşekkürler.

Sonay Yazıcı


Didem Gögüs

06.03.2014 tarihinde İleri Excel eğitimimi Cumhur Dinçer hocamdan aldım. Çok memnun kaldım teşekkürler.

Didem Gögüs


Fatma Gizem Çiçek

Arıbilgi Bilişim Teknolojileri Akademisi benim için çok farklı bir yere sahip olmayı başardığında onları tebrik ediyorum. Sıcak saygı ve sevgi çerçevesinde bir kurum özellikle Beşiktaş şubesi.Hocamız özellikle çok ilgili ve müthiş bir anlatıcı (Cumhur Dinçer) Başka bir programda görüşmek dileğiyle.

Fatma Gizem Çiçek


Mert Akgün

25 Şubat 2014 ve 6 Mart 2014 tarihleri arasında Cumhur Dinçer adlı eğitmenden aldığım İleri Excel eğitimimden çok memnun kaldım.

Mert Akgün


Büşra Sarıibrahimoğlu

Eğitimimden memnun kaldım Cumhur Hoca'nın anlatımı oldukça anlaşılır. Çalışma hayatımda çok yararlı olacak.

Büşra Sarıibrahimoğlu


İbrahim Çelik

Sayın Cumhur Dinçer hocamızın ileri excel eğitim programına katıldım. İşini ve öğretmeyi seven ender insanlardan birisi olduğunu düşünüyorum.Eğitimi son derece yararlıydı kendisine sonsuz teşekkürler.

İbrahim Çelik


Uğur Aktaş

Kurumunuzdan almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Eğitim formatınız eğitim doneleriniz ve eğitmeniniz benim nezdimde gayet iyi bir düzeyde eğitim oldu. Kurumunuza Cumhur Bey aracılığıyla teşekkür ediyorum.Eğitimci seçimizden dolayı sizi kutluyorum.

Uğur Aktaş


Akan Kılıç

Sayın ilgili, Ocak 2014'te kurumunuzdan almış olduğum İleri Excel kursu taleplerimi karşılamıştır. Bu konuda yardımlarını ve özverileri ile verdiği katkıdan dolayı eğitmenimiz Cumhur Dinçer'e teşekkür ederim. Diğer açılacak kurslarınızın bilgilendirmesi yapıldığında kesinlikle katılacağım.

Akan Kılıç


İpek Ersöz

Ben İpek Ersöz. İleri Excel dersi aldım ve çok memnun kaldım. İş hayatımda her zaman kullanacağım kolaylıklarım var artık. Cumhur Hoca'ma çok teşekkür ederim.

İpek Ersöz


Başak Akpınar

İleri Excel eğitmenimiz Bünyamin Özdemir bize yeterli olarak konuyu anlattı. Bu konuda teşekkür ederim.

Başak Akpınar


Fadime Hançer

Bu eğitime balamadan önce acaba ne kadar doğru bir seçim yaptım diye düşünmüştüm. Şuan bu soruma verdiğim cevap ; çok doğru bir seçim oldu. Özellikle eğitmenim Sayın Cumhur Dinçer çok iyi bir insan olması yanında alanında çok iyi olan biri ve bilgilerini paylaşmada kişiye aktarmada son derece profesyonel olduğunu söyleyebilirim.

Fadime Hançer


Sercan Karakoç

Hocamızın vermiş olduğu eğitimden ve dersanede çalışanların vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ediyorum.

Sercan Karakoç


Osman Gönül

Özel merakım olarak İleri Excel'in ne konularda kullanılabileceği hakkında genel bir bilgi edinmek amacıyla ileri exvel kursuna katıldım. Kurstan ve eğitmenden memnun kaldım.Teşekkürler.

Osman Gönül


Barış Esmer

Almış olduğumuz Excel eğitiminden memnun kaldım. İşimizde ya da günlük hayatımızda Excel'i daha verimli ya da hızlı kullanabilmek adına değerli bilgiler aldık.

Barış Esmer


Tuğba Çalı

Eğitim olarak beğendiğim bir kurum.Eğitmeniniz derslerde çok ilgili ders anlatımı çok iyi. Kurumunuzdan memnunum.

Tuğba Çalı


Anıl Bay

Genel anlamda kurumunuzdan ve kurumda çalışanlardan memnunum. Sinan Hoca'da ders anlatımında oldukça iyi, heyecanlı ve istekli.Bilgisi ve ilgiside gayet iyi.

Anıl Bay


Zeynep Sıla Aktan

Eğitmenin bilgi düzeyi ve öğretme kabiliyeti oldukça iyi. Öğrendiklerimi kolayca uygulayabiliyorum. Eğitimi yeterli buldum. Eğitmenin verdiği bilgilerle birlikte kolayca öğrendiklerimi geliştirebileceğime inanıyorum.

Zeynep Sıla Aktan


Nezir Güller

Eğitim süresi boyunca herhangi bir problemle karşılaşmamakla birlikte gayet memnun kaldım. Eğitmenimizin istek ve arzusu ekstra motivasyon sağlamıştır.

Nezir Güller


Yeşim Gündoğdu

Eğitmenimizin bilgisi ve derse olan hakimiyeti yeterli ve güzeldir.Öğrencilere ilgili ve öğrenmemiz için çaba sarfetmektedir. Eğitmenden ve kurumdan memnun kaldım. Teşekkürler.

Yeşim Gündoğdu


Bahar Güder

Arı Bilgi ve eğitmenimiz Nimet Kara’ya verdikleri eğitimden dolayı çok teşekkür ederim.

Bahar Güder


Uraz Yorulmaz

Kurumun ve eğitmenlerin iyi olduğunu düşünüyorum. Ben kendi açımdan excel’i çok az bildiğim için Temel Ofis’ten kursa başladım. İki eğitimden de memnun kaldım. Teşekkürler.

Uraz Yorulmaz


Zuhal Ekici

Kurs süresi boyunca Sinan Hoca’mız gerekli ilgi ve desteği verdiğini düşünüyorum. Gerek Arıbilgi isteklerimiz doğrultusunda yardımcı oldular. Tekrar bilgisayar kursu düşündüğümden tereddütsüz buraya gelirim. Teşekkürler.

Zuhal Ekici


Aydan Demir

Arı bilgi kurumuna arkadaşlarımın tavsiyesi ve iş hayatındaki başarılara şahit olduğum için katılmak istedim. Sinan Hoca’mız çok başarılı bir eğitmen olması ile birlikte çok sabırlı ve öğretmeyi seven bir kişilik olarak gördüm. Eğitim için teşekkürler.

Aydan Demir


Berin Gürer

İleri excel eğitimimden öncede katılmış olduğum Arı Bilgi'nin eğitimlerinden oldukça memnun kaldım. Başkalarına tavsiye edebileceğim bir kurum. Verdiğiniz eğitim kalitesi için teşekkür ederim.

Berin Gürer


Seren Elik

Eğitmenimiz Cumhur Dinçer gayet donanımlı enerjisi yüksek bir eğitmen. Her şey için teşekkürler.

Seren Elik


Tuğberk Köse

Merhaba, İşimle ilgili olarak bir excel kursu aramaya başladıktan 1 saat içinde internet üzerinden Arı Bilgi ile tanıştım. Kayıt öncesi ve sonrası görüştüğüm kişilerin tavrı, yardımı sonrasında kayıt olmaya karar verdim. Açıkçası soru işaretleri ile başlamıştım ilk ders günüme. Ancak hocamızın ve diğer personel arkadaşların ilgi ve alakası sonucu kafamdaki soru işarteleri yok olmaya başladı. Dersler ilerledikçe hocamızın anlatımında ki başarısı ve bize yaklaşımı sayesinde excel konusunun başarısını elde etmiş bulunmaktayım. Sonraki süreçte de tercih edeceğimden kesin emin bir şekilde ilk etabı tamamlamış buunuyorum. Özetle memnun kaldığımı ve çevemde tavsiye edeceğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Şimdilik esen kalın...

Tuğberk Köse


Özlem Şahin

İleri  Excel konusunda yeterli bilgilerin verildiğini düşünüyorum. Derste hocalarımızın ders işleyişi, konulara hakimiyeti gayet başarılıydı. Arı Bilgi Eğitim Kurumunu arkadaşlarıma memnuniyetle tavsiye edeceğim.

Özlem Şahin


Dilara Tekel

Aldığım eğitimden çok memnunum gerçekten güzel eğitim vermekte. İnşallah eğitimlerin karşılığını vereceğine inanıyorum. Eğitiminiz için teşekkür ederim.

Dilara Tekel


TOLGA TÜRKOĞLU

EĞİTİMENİMİZİN EĞİTİM SEVİYESİ VE ANLATIMI SAYESİNDE İLER EXCEL' e HAKİMİYETLİĞİMİ ARTMIŞTIR,

TEŞEKKÜRLER.

TOLGA TÜRKOĞLU


NURŞAH YAMAN

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZIN VERDİĞİ EĞİTİM  YARALI OLDU.TEŞEKKÜRLER.

NURŞAH YAMAN


Meral YOL

İleri Excel eğitimi içeriği ve eğitmeni bakımından gayet iyiydi. Teşekkürler.

Meral YOL


EROL ERMİŞ

FAYDALI BİR EĞİTİM,İŞ HAYATINDA FAYDASI GÖRÜLECEKTİR.

EROL ERMİŞ


Merve DİNÇER

Sinan Hocamızın eğitimi mükemmel ve ötesiydi. Öğretmek onun için çok önemli. Kendinden çok karşındaki öğrensin diye emek verdiği için bile bu kursa katılmak gerek. Bir kez daha iyi ki bu kursa katılmışım dedirtti.

Merve DİNÇER


Asuman Büyükekinci

Cumhur hocamızın bilgiyi aktarabilme yeteneği, bilgisi ve becerisi perfect!

Asuman Büyükekinci


Özden Duymaz

12 saatlik ileri excel eğitimini aldıktan sonra, iş hayatımda gündelik işlerimi uygularken daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalışmaya başladım. Aldığım eğitimden memnun kaldım.

Özden Duymaz


NİHAL SANCAKTAR

EĞİTİM ÇOK İYİYDİ.İKİ ÖĞRETMENİMİZDE ÇOK GÜZEL ÖĞRETTİ .

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

NİHAL SANCAKTAR


Bülent Güler

Gayet iyi bir ilri excel eğitimi aldım. Eğitmenimiz Cumhur bey son derece iyi eğitim veren bir öğretmen.

Bülent Güler


Pınar Erin

Derslerin verimli geçtiğini söyleyebilirim. Cumhur hocama teşekkür ederim.

Pınar Erin


MUSTAFA FARUK AKBAŞ

ALDIĞIM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

MUSTAFA FARUK AKBAŞ


Berkay Gündoğdu

Arı Bilgide aldığım eğitimden çok memnunum arkadaşlarımada tavsiye edebileceğim bir kurum. Hocaların der anlatımı çok iyi anlayışlılar aldığım eğitimden çok memnunum.

Berkay Gündoğdu


Recep Güneş

 Almış olduğum ileri excel eğitimi için eğitimin kalitesi sunumu ve eğitmenin genel başarısı
1) Eğitim Kalitesi: İyi
2) Sunum: İyi
3) Eğitmen: Çok İyi.    Saygılarımla...

Recep Güneş


Mehmet Göktepe

Arı Bİlgi eğitim kurumunda  toplam 12 saat olarak almış olduğumuz ileri excel eğitimini tamamladık. Ben bu eğitim sonucunda bundan sonra excel biliyorum diyebileceğim. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Göktepe


Atilla Mumcular

Eğitimden ve hocamızdan gayet memnun kaldım. ioldukça enerik ve paylaşımcı derelr eğlenceli ve güzel bir öğrenim sağladı.

Atilla Mumcular


Barış Öztürk

Vermiş olduğunuz hizmeti ve özellikle cumhur hocamızın anlatımını en üst düzeyde bulduğumuzu belirtr, sonraki eğitmler için plalarımızı yaptığımızı belirtirim.

Barış Öztürk


Süleyman Değer

Almış olduğum eğitimi yeterli buldum. Eğitmenimiz derse ve sınıfa gayet hakim. İyiki bu eğitimi almışım. Saygılarımla...

Süleyman Değer


Abdullah Karabulut

Cumhur Dinçer hocamdan aldığım ileri excel eğitiminden gayet memnun kaldım.

Abdullah Karabulut


ELİF ONAT

ALDIĞIM EĞİTMDEN MEMNUN KALDIM.HOCAMIZIN BİLGİ VE BİRİKİMİ VE HER TÜRLÜ SORUMUZA YANIT VERMESİ BİZİM BU EĞİTİMDEN VERİMLE AYRILMAMIZA SEBEP OLMUŞTUR.

ARIBİLGİ AİLESİNE TEŞEKKÜRLER.

ELİF ONAT


AYŞENUR COŞKUN

GÜZEL VE YARALI BİR EĞTİM OLDU .YARALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

AYŞENUR COŞKUN


Ülkü Yiğci

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim...

Ülkü Yiğci


Ufuk Oğur

Cumhur Dinçer hocamızın konuları anlatış şeklinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim...

Ufuk Oğur


Gülşah Gürçay

Sayın Cumhur Dinçer;
Aldığınız eğitim sayesinde bizleride bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Aldığım eğitim sanırım benim için yeterli. Kurumunuzdan daha fazla eğitim almak isterim. Saygılar.

Gülşah Gürçay


MERVE ÇELEBİ

DERSİN AKIŞI OLDUKÇA İYİ HOCAMIZ DERSİ VERDİĞİ ÖRNEKLERLE DAHA AKILDA KALICI VE VERİMLİ OLMASINI SAĞLADI.

TEŞEKKÜRLER.

MERVE ÇELEBİ


İbrahim Aydoğan

Aldığım eğitimden ve Cumhur hocamızın anlatımından çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İbrahim Aydoğan


Halil Yüce Yılmaz

Arı Bilgiden aldığım ileri excel kursundan memnun kaldım. Oldukça faydalı ve dolu dolu bir eğitim gördük. Erdal Tatlı hocamızdan da çok memnunum.

Halil Yüce Yılmaz


Işılay Özkan

Benim için oldukça faydalı bir eğitim oldu. Hocamızın tutum ve davranışlarından da oldukça memnun kaldım.

Işılay Özkan


SELVİ ÇETİN

ÖNCEDEN ALDIĞIM EĞİTİMLERDEN DAHA ÇOK YARARLI OLDU.CUMHUR HOCADAN EĞİTİM ALMAK ÇOK AYDINLAŞTIRICI OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

SELVİ ÇETİN


Çağla Çorum

Arı Bilgi Eğitim Kurumuna;

Almış olduğum ileri excel eğitiminden memnunum. Herşey yolunda ve güzel bir program oldu. Erdal hocamızdan sınıfça çok memnunuz. Teşkkürler...

Çağla Çorum


AYTEK ERTUNÇ

EĞİTİM  BEKLENTİLERİMİN ÇOK ÜSTÜNDE, EĞİTMEN SÜPER ÖTESİ,EĞİTMEN OLMAK KOŞULUYLA ,FİRMADAKİ DİĞER ARKADAŞLARIMADA TAVSİYE EDECEĞİM.

CUMHUR HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜRLER .EMEĞİNE SAĞLIK.

AYTEK ERTUNÇ


Gözde Uzer

Çok güzel bir eğitimdi. Arı Bilgiye teşekkür ederim…

Gözde Uzer


Ali Cem Halil

Eğitim gayet yeterli ve öğretici oldu.  Çok menun kaldım teşekkürler.

Ali Cem Halil


Mehmet Ali Vergili

Sevgili Arı Bilgi Eğitim Kurumu; Sizden aldığım diğer eğitimlerde olduğu gibi bu eğitmden de çok memnun kaldım. Verdiğiniz değer, ileri düzey eğitim kadronuz, mükemmel idari personelinizle bizlere eğitim aşkıyla eğitim verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Öğrenci işlerinden Neslihan hanıma ikram etmiş olduğu çay, kahve ve özellikle güler yüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Mehmet Ali Vergili


Deniz Yağız

Erdal Tatlı hocamızdan almış olduğum ileri excel eğitimi beklentilerimi karşıladı. Hocamızın anlatımı ve konulara hâkimiyeti çok güzel. Arı Bilgiye ve Erdal hocamıza sağladıkları kaliteli eğitim için teşekkür ederim.

Deniz Yağız


Yeşim Deniz

Bilgi ve yetkinlik olarak yeterli olduğunu düşünüyorum. Çok güzel bir eğitim aldım.

Yeşim Deniz


Büşra Erin

Erdal Tatlı hocamdan almış olduğum ileri excel eğitiminden memnun kaldım. Eğitim içerik olarak iş hayatında kullanabilme yeterliliği sağlıyor. Aynı şeklide hocamızda bu içeriğe uygun olarak konulara hakim bir şekilde eğitimi tamamladı. Teşekkürler..

Büşra Erin


Orhan Köse

Eğitmenimiz derse gayet hâkim. Konu anlatımında çok başarılı. Sorulan sorulara cevap vermede yeterli. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir eğitim oldu.

Büşra Erin


Deniz İlgün

İleri excel eğitiminde beklentilerime yönelik bir çok detay konu öğrendim. Eğitmenimiz Erdal Bey’e çok teşekkürler.

Deniz İlgün


Yıldız Ayta

Öncelikle ilgi ve bilgilendirmeden memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hocamız konulara hakim ve etkin  bir şekilde ders işliyor.

Yıldız Ayta


Nevin Kılıç

Kurstan oldukça verim aldım. Özellikle Özlem hoca gayet başarılı ve güzel bir şekilde dersi anlattı. Hocamdan çok memnun kaldım. Ders süre olarak gayet yeterli.

Nevin Kılıç


Mehtap Alp

Genel olarak kurs akışından memnunum aldığım ileri excel eğitimi çok güzel geçti. Ders süresi yeterli Özlem hocanın performansından ve derse hâkimiyetinden sın derece memnunum. Ders işleyişi ve süreyi etkin kullanması çok başarılı.

Mehtap Alp


YASİN ÇELEBİ

ALDIĞIM  EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. BU KONUDA PRATİK YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.

HOCAMIZA VE ARIBİLGİ' YE  TEŞEKKÜRLER.

YASİN ÇELEBİ


SİNEM BOZ

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM EĞİTMENİMİZİN ANLATIMI VE İÇTENLİĞİ ÇOK BAŞARILI.

TEŞEKKÜRLER.

SİNEM BOZ


Şirin Çallar

Arı bilgi eğitim kurumlarında almış olduğum ileri excelden çok memnun kaldım. Cumhur Dinçer hocamızda çok güzel anlatıyor.

Şirin Çallar


Hacer Uzun

İleri excel eğitimini Cumhur Dinçer’den aldım ve çok memnun kaldım güzel bir eğitim oldu.

Hacer Uzun


Furkan Yıldız

Şubat ayında ileri excel eğitimimi Cumhur Dinçer’den aldım ve fazlasıyla memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Furkan Yıldız


MUSA KEKLİK

ALDIĞIM  EĞİTİMİ GAYET İYİ BULMUYORUM.HOCAMIZIN ANLATIMINI ' DA GAYET İYİ BULUYORUM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ .

MUSA KEKLİK


Beytullah Akgün

Dersin süresi gayet yeterli. Eğitmende çok güzel anlatıyor. Ali Erdönmez hocama çok teşekkür ederim.

Beytullah Akgün


ÖMER ERCİYES (KURUMSAL)

BEKLENTİMDEN DAHA İYİ BİR EĞİTİMDİ. ZEVK ALARAK EĞİTİME KATILDIM.

TEŞEKKÜRLER.

ÖMER ERCİYES (KURUMSAL)


ENGİN ACIPINAR

ALDIĞIMIZ İLERİ EXCEL EĞİTİMİNİN SON DERECE ETKİLİ  OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.CUMHUR HOCAMIZIN KONULARI ÇOK  İYİ ANLATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

ENGİN ACIPINAR


FİKRİYE SAVCI

EXCELL ADINA BİR ÇOK  ŞEY DE BİLGİM OLDU.BENİM  İÇİN YARALI BİR EĞİTİM OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

FİKRİYE SAVCI


Merve Özcan

Misyon olarak eğitime odaklandığınız derse ilk girdiğimiz anda hissediliyor. Halkla ilişkilerdeki personellerinizin güler yüzlülüğü, yardımseverliği ve iş konusundaki çalışkanlıkları taktire değer. Ali hocadan derse hakimiyeti ve verdiği eğitimlerle ilgili bilgisi de bu kurum ile ilgili memnuniyetlerim arasında. Eğitimi memnuniyetle bitirdim. Emeği geçen herkese teşekkürler. Herkese hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir kurum.

Merve Özcan


ASLINUR TOPAÇ

EĞİTİMDEN GENEL OLARAK MEMNUN KALDIM.İŞ HAYATINDA KULLANMIŞ OLDUĞUM  BİLGİLER ÜZERİNDEYDİ. VE BANA  YARARI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

ASLINUR TOPAÇ


FİSUN ÖNAL

EĞİTİM BENİM İÇİN YARARLI GEÇTİ. EĞİTMENİMİZ FATİH BEY SADE VE ANLAŞILIR VE TEK TEK ANLATIMI SAYESİNDE İLERİ EXCEL KONUSUNDA OLDUKÇA BİLGİ SAHİBİ OLDUM.

TEŞEKKÜRLER.

FİSUN ÖNAL


Orhan Önel

Aldığım eğitimden memnunum. İş hayatımda almış olduğum eğitimin çok faydasını göreceğime inanıyorum.

Orhan Önel


Özkan Arslan

Eğitimin iş yaşantıma katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Özkan Arslan


Gülçin Adalı

Kurs yerinin merkezi olması ve eğitim içeriği gayet güzel. Eğitim süreside yeterli çok verimli geçti. Eğitmenimizin anlatımı ve anlatım teknikleri benim için yeterliydi.

Gülçin Adalı


Özge Kuru

Normalde sıkıcı olan bir dersi eğlenceli ve dinlenebilir bir hale getirip öğretici olan eğitmenimize öncelikle teşekkür ederim. Arı Bilgide aldığım ilk eğitim gayet memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bundan sonra almayı düşündüğüm eğitimler içinde Arı Bilgiyi tercih edeceğim.

Özge Kuru


Dilek Mahmutoğlu

Aldığım eğitimden memnun kaldım her şey için teeşekkür ederim...

Dilek Mahmutoğlu


YELİZ DURMUŞ

GERÇEKTEN HOCA ÇOK İYİ ANLATIYOR.ÖĞRETİCİ OLDUĞU İÇİN BİZDE BURADAN ÇOK ŞEY ÖĞRENİP UYGULAMA YAPIYORUZ İŞYERLERİMİZDE.

TEŞEKKÜRLER HOCAM VE ARIBİLGİ.

YELİZ DURMUŞ


Gizem Ünlüer

Kariyerim açısından kendimi geliştirebileceğim güzel bir eğitimdi. Bilmediğim bir çok şey öğrendim. Teşekkür ederim.

Gizem Ünlüer


GİZEM YUMUŞAK

İLERİ EXCEL EĞİTİMİ ALDIM EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCANIN EĞİTİMİ GAYET ANLAŞILIR BİR ŞEKİLDEYDİ.

TEŞEKKÜRLER.

GİZEM YUMUŞAK


Zeynep Eroğlu

Eğitm süresi gayet uygun. Örnek çözerek pekiştirdir. Almış olduğum eğitimden çok memnunum.

Zeynep Eroğlu


Eda Mede

Benim için faydalı bir eğitimdi. İş hayatımda bana çok yarayacağını düşünüyorum. Verimli dersler işledik.

Eda Mede


Furkan Polat

Merhaba, Arı bilgiden aldığım autocad eğitiminden çok memnun kaldım. Ayrıca hocama ve tüm personele gösterdikleri ilgi alaka, nezaket ve samimieyetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendimi çok geliştirdiğimi düşünüyorum.

Furkan Polat


Hülya Bayar

Temel olfis eğitimnde olduğu gibi ileri excel eğitiminde de gayet başarılı bir eğitim işledik. Arkadaşlarıma tavsiye edevileceğim bir eğitim kurumu 🙂

Hülya Bayar


CAn Burak Çalışkaner

Eğitim için teşekkür ederim. Çok verimli der işledik bana çok şey kattığını düşünüyorum.

Can Burak Çalışkaner


NAZİFE UZUNOĞLU

CUMHUR HOCAM SAYESİNDE DERSLER VERİMLİ VE ANLAŞILIR BİR DERS OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

NAZİFE UZUNOĞLU


MELEK SARIKAYA

CUMHUR HOCAMIZIN MÜKEMMEL ANLATIMIYLA DAHA GÜZEL BİR DERS OLDU.

MELEK SARIKAYA


Selda Görmüş

Kurumunuzdan almış olduğum eğitimden ve eğitmenimizden çok memnun kaldım.

Selda Görmüş


Ceren Günalp

Temel olfsi eğitiinden sınra gelen işleri excel eğitimide gayet başarılıydı. Herkese teşekkürler.

Ceren Günalp


Gürsu Aktaş

Bu çok önemli eğitim için Cumhur hocamıza teşekkürler. Çok faydalı bir eğitim oldu. En kısa sürede başka eğitimlerde görüşmek üzere 🙂

Gürsu Aktaş


Tuğba Kurşun

Ağustos aıynda aldığım ileri excel kurundan çok memnun kaldım. Meslek yaşantımda da çok işime yarayacağını düşünüyorum. Cumhur hocamıza güzzel anlatımı için çok teeşkkür ederim. çok verimli bir kurs oldu.

Tuğba Kurşun


Meryem Sezen

Ağustos ayında ileri excel eğimimi aldım. Cumhur hocamıza verdiği bilgiler için teşekkür ederim. İş hayatımda çok yayrlı olacağını düşnüyorum.

Meryem Sezen


Kaan Cuğali

Ağustos ayında Cumhur hocamızdan ileri excel eğitimi aldım. Eğitmenimize ve eğitim kurumunuza çok teşekkür ederim.

Kaan Cuğali


Bahar Can

Ağustos ayında hocaız Cumhur Dinçer'den ileri excel eğitimi aldım. Hocamızın verdiği bilgilerin çalışma hayatımda çok işe yarayacağını biliyorum. Herşey için teşekkür ederim.

Bahar Can


AHMET KORHAN KARAOĞLAN

EĞİTİM GÜZELDİ. SÜKRÜ BEYDEN MEMNUN KALDIM.DİĞER ÇALIŞAN KİŞİLERDENDE MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

AHMET KORHAN KARAOĞLAN


ILGIN ŞENOLAR

İŞ HAYATINDA EXCEL İLE YAŞADIĞIM SORUNLARIN BÜYÜK BIR KISMININ ÇÖZÜMÜNÜN OLDUĞUNU VE BU KURSTAN SONRA BÜYÜK ÖLÇÜDE EKSİKLERİMİN GEÇTİĞİNİ ANLADIM.

TEŞEKKÜRLER.

ILGIN ŞENOLAR


Yasemin Dineçer

Ağustos ayında hocamız Cumhur Dinçer'den ileri excel eğitimi aldım. Çok memnun kaldım eğitimden ve anlatımından çok memnun kaldm. Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Yasemin Dineçer


Hilal Yıldırım

Sevgili Cumhur hoca ve Arı bilgi ; eğitmeninizden ve öğrettiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

Hilal Yıldırım


MELAHAT AKGÜN

CUMHUR DİNÇER VE SİNAN DİLAVER HOCALARIMIZA  ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ÖĞRENDİKLERİMİN İŞ HAYATIMDA ÇOK İŞİME YARAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

MELAHAT AKGÜN


Gonca Elitok

Almış olduğum eğitimden ve sizlerden çok memnun kaldım. Özelilkle eğitmen hocamız Cumhur Dinçer'in excell bilgisine hayranım. Tekrar başka bir eğitimde görüşmek dileğiyle.

Gonca Elitok


ŞATIGÜL TORUN

EĞİTİMİN SEVİYESİNİ VE EĞİTİM YETERLİ HOCAMIZIN ANLATIŞI VE ÖRNEKLERİ GAYET AÇIKTI MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE  BU  EĞİTİMDE BANA YARDIMCI OLDU . KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

ŞATIGÜL TORUN


İlkay Akbaş

Eğitmenimiz Sinan hoca dersi sevdiererek ve öğreterek işledi. Konuları çok güzel anlattı.

İlkay Akbaş


Feyza Aksu

Aldığım eğitim kariyerim açısından beni bir adım öne çıkaracağını düşünüyorum. Arı Bilgi eğitim kurumu gerek güleryüzlü çalışanları gerekse eğitimlere verilen önem açısından beni çok etkiledi.

Feyza Aksu


Anıl Burak Yıldız

Tecrübe ve becerilerini iyi bir şekilde aktaran Sinan hocaya çok teşekkür ederim. Arı Bilgi herekese hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim harika bir kurum.

Anıl Burak Yıldız


Fatma Eyüpoğlu

Beklentimi karşılayan, arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir eğitimdi. Teşşekürler Arı Bilgi...

Fatma Eyüpoğlu


SUAT TAŞKIRAN

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.KENDİNİ GELİŞTİMEK İSTEYENLERİN BAŞALAMASI GEREKEN BİR EĞİTİM.

TEŞEKKÜRLER.

SUAT TAŞKIRAN


Burcu Aksoy

Beklentimi karşılayan güzel bir eğitimdi. Teşekkürler Arı Bilgi...

Burcu Aksoy


YAĞIZ ÖZBEY

SİNAN HOCAYLA SÜRDÜRDÜĞÜM DERSTE KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.ÇOK FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

YAĞIZ ÖZBEY


Buse Sarıbıyık

Aldığım İleri Excel eğitiminden memnun kaldım. Eğitmenin sınıf içi hakimiyeti verimliydi .Teşekkürler Arı Bilgi...

Buse Sarıbıyık


Talha Sütyemez

Bana ilerleyen dönemlerde iyi katkılar sunacağından emin olduğum bir eğitim oldu. Arı Bilgi kurumuna Teşekkürler sunarım...

Talha Sütyemez


Adem Topal

Çalıştığım bir çok alanda işime yarayacak excel araçları öğrendim. Excel kullandığımızı sanıyordum. Arı Bilgi'ye teşekkür ederim..

Adem Topal


İsmail Furkan Sütyemez

Eğitmenimizin sınıf hakimiyeti gayet iyi. Başarılı bir anlatım biçimi var. Örneklendirmeleri gayet başarılı.Kalıcı bir şekilde öğrenmeniz için elinden geleni yapıyor.Teşekkürler Arı Bilgi..

İsmail Furkan Sütyemez


ÖZNUR SEVİNÇ ( KURUMSAL)

BENİM İÇİN YENİ BİLGİ ÖĞRENMEME VE KENDİMİ GELİŞTİRMEME YARDIMCI OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

ÖZNUR SEVİNÇ ( KURUMSAL)


FATİH POLAT ( KURUMSAL )

EĞİTİM FAYDALI VE İŞİM İÇİN YARALI OLACAĞI AÇISINDAN  OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR EĞİTİMDİ.

FATİH POLAT ( KURUMSAL )


 

Seda Yıldırım

İlk olarak aldığım Temel Office Programlarından kişisel gelişimime etkisinin olduğunu farkettim. İleri Excelde de pekiştirici bilgiler ekleme ve en önemlisi iş hayatımda faydası olacağına inanıyorum. İş başvuru sürecinde eğitmenimizin performansı ve derse olan hakimiyetinden memnun kaldım.Paylaştığı bilgi birikiminden yararlanıyorum.Tavsiye ettiği siteleri takip ediyorum.Teşekkürler Arı Bilgi...

Seda Yıldırım


Cemil Yılmaz

Eğitimin gayet başarılı bir hoca ile birlikte gerçekleştiğini ve iş hayatımda çok önemli konuları tarafa aktarılmasını ve her soruma cevap bulduğum, beklentilerimin karşılığını aldığım öncelikle Cumhur hocama ve sonrada Arı Bilgi ailesine Teşekkür ediyorum...

Cemil Yılmaz


Merve Durmuş

Eğitim kurumundan,eğitimden ve eğitiminden memnunum. Teşekkürler Arı Bilgi..

Merve Durmuş


Fidan Kaya

İş hayatımda yarayacak güzel bilgiler ediğimi düşünüyorum. Cumhur hoca alanı ,le ilgili çok başarılı çok şey öğreniyoruz.Gayet başarılı. Teşekkürler Arı Bilgi...

Fidan Kaya


Gülen Cindoruk

Eğitim ve eğitmen yeterliydi.Sıkılmadan dinledim.Teşekkürler Arı Billgi..

Gülen Cindoruk


Ersin Çakıcı

Tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu. Teşekküler Arı Bilgi..

Ersin Çakıcı


Mustafa Kurtoğlu

Almış olduğum eğitim son derece faydalı.Teşekkürler Arı Bilgi..

Mustafa Kurtoğlu


Baha Oğuzhan Direnç

Aldığım İleri Excel eğitiminden son derece memnun kaldım.Hocamızın anlattıkları sayesinde Excel konusunda önemli aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler Arı Bilgi..

Baha Oğuzhan Direnç


DEMET DEMREN

HOCAMIZ CUMHUR BEY ÇOK İYİ BİR HOCA KENDİSİNE ÇOK GÜZEL ANLATIYOR VE YARALI EĞİTİM OLDU.

TEŞEKKÜRLER.

DEMET DEMREN


Ceren Demirtaş

Güzel bir eğitimdi, Arı Bilgi'ye teşekkür ederim..

Ceren Demirtaş


Zehra Varlık

Şahsen bu eğitimi İleri Excel'den ziyade ,detaylı Excel olarak tanımlayabilirim.Normal iş hayatımda kullanmayacağım bir kaç formül daha gördüm. Bu detaylı bilgiler yerine Makroya yada pisot tabloya daha fazla vakit ayrılabilirdi Cumhur Hocamıza herzaman ki gibi çok memnundum. Arı Bilgi'ye teşekkürler..

Zehra Varlık


Onur Tülek

Kısıtlı sürede iyi bir eğitim veriliyor. Eğitmenin pozitif katkısı çok büyük,sıkıcı olabilecek konularda dikkatli ayakta tutabiliyor. Teşekkürler Arı Bilgi..

Onur Tülek


AYKUT DEĞİRMENCİOĞLU

ALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.ÖNYARGILARIM VARDI.ANCAK ARIBİLGİ SAYESİNDE YENDİM.

TEŞEKKÜRLER.

AYKUT DEĞİRMENCİOĞLU


YAĞMUR ÇELİK

BENİM AÇIMDAN BEKLEDİĞİMİ VEREN BİR DERS OLDU.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

YAĞMUR ÇELİK


FUNDA ERDEN

ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN VE CUMHUR HOCADAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

FUNDA ERDEN


COŞAR ARSLANTEMİZ

EĞİTİM SÜRECİMİZ OLDUKÇA YARARLI VE AYRINTILI GEÇTİ.CUMHUR HOCANIN BİZLERE SAĞLADIĞI DERS  NOTLARI ÇOK FAYDALI OLMUŞTUR.

TEŞEKKÜRLER.

COŞAR ARSLANTEMİZ


ŞEYMA ERDOĞAN

EĞİTMENİMİZ CUMHUR HOCADAN ÇOK MEMNUN OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTİYORUM.

VE EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM VE YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

ŞEYMA ERDOĞAN


SENCER YAMAN

FAYDALI VE KALİTELİ BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.

HOCAMIZDAN MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

SENCER YAMAN


MERVE GÜNER

İLERİ EXCEL EĞİTİMİ BEKLENTİMİN ÇOK ÜSTÜNDE ÇIKTI. ÖĞRENMİŞ OLDUKLARIMI İŞ HAYATININ İÇERİSİNDE KULLANMAYA BAŞLADIĞIMDA, BİRÇOK PRATİK KAZANIMLAR ELDE ETTİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

TEŞEKKÜRLER.

MERVE GÜNER


EMİNE BANU KARADAYI

İŞİNİ İYİ BİLEN TECRÜBELİ, ANLATIMI AKILDA KALICI, BAŞARILI BİR EĞİTMENLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN KALDIM.

TEŞEKKÜRLER.

EMİNE BANU KARADAYI


Selin Aydin

Eğitime katılmış olmaktan dolayı son derece mutluyum.Eğitmen kadrosu gayet adil  ve profösyenel.Aldığım eğitimi iş arkadaşlarıma da tavsiye etmeyi düşünüyorum.

Selin Aydin


Emel Gülogullari

Eğitmenden çok memnunum bilgisi ve araştırması üst düzey.

Emel Güloğullari


Gülsüm Yilmaz

Hocanın ilgisi,bilgisi ve özverisinden çok memnunum sayesinde aradaki açığı hızla kapattım.

Gülsüm Yilmaz


Samet Sen

Çok faydalı bilgiler edindim ayrıca hocamızda ekstra bilgilerle bizi zenginleştirdiği için teşekkür ediyorum.

Samet Sen


Çagla Aydeniz

Çok yararlı ve bilgili bir kurs dönemi geçirdim.Bunun için Ender hoca'ya ve emeklerine çok teşekkür ederim.

Çagla Aydeniz


Nurbanu Ocak

Ender Hoca'nın derse sürekli hazırlıklı gelerek,daha fazla bilgi paylaşmak istemesi gayet motive ediciydi.Katkılarından dolayı herkese teşekkür ederim.

Nurbanu Ocak


Gizem Uçar

Verimli ve uygulama bir eğitimdir.Anlaşılmayan yerlerin üzerinden geçilerek,tekrar edilerek yapılan bir eğitimdir.

Gizem Uçar

0 0 votes
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx