SolidWorks Kursu Eğitimi

Formu Doldurun %10 İndirim Kazanın.

Üç Boyutlu (3D) tasarım yazılımı Solidworks daha kaliteli ürünleri daha kısa zamanda tasarlamanızı sağlar. Solidworkskullanıcıya, tasarımın her aşamasında müdahale imkanı vermektedir. Tasarımı yapılan modelin boyutlarının, ölçülerinin ve ayrıntılarının istenilen şekilde değiştirilmesi imkanı vardır. Çok hızlı şekilde teknik resim ve montajların yapılmasını sağlar. Feature tree (tasarım ağacı) ile yapılan işlemlerin sıraları ve yapıları değiştirilebilir. Tasarım ağacından yapılan değişiklikler sonucu önceden yapılmış montaj ve teknik resim işlemleri anında güncelleşir. Böylece kullanıcıya teknik resimde veya montajda tasarıma anlık müdahale etme imkanı oluşmaktadır. Ayrıca yapılan montaj işleminde tasarımın çalışabilirlik durumu animasyon aracılığıyla da sunum yapılacak şekilde dönüştürülebilmektedir. Sizleri de Solidworks eğitimimize bekleriz... Solidworks eğitimi ArıBilgi Eğitim Kurumları'nda.

Solidworks Kursuna Kimler Katılmalı

Solidworks kursuna, meslek lisesi makina, metal konstrüksiyon, üniversitelerin makina, metal bölümleri yada mühendisliklerinde okuyan yada bitirmiş herkes katılmalıdır. Solidworks kursuna katılmak için temel düzeyde bilgisayar kullanımı gerekmektedir. Ayrıca katılımcının teknik resim bilgisinin olması tercih edilmektedir.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

Solidworks Kursu Eğitim Hedefi

Üç Boyutlu (3D) tasarım yazılımı SolidWorks daha kaliteli ürünleri daha kısa zamanda tasarlamanızı sağlar. Hayal edebileceğiniz her türlü ürünü daha kısa sürede ve daha düşük maliyette hayata geçirmek için ihtiyaç duyacağınız bütün araçları SolidWork içinde bulacaksınız. Esnek çalışma metoduyla kısa zamanda birçok materyeli montaj yapabilme imkanıyla görüntüleyebilirsiniz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

  Modül 1;

 • SolidWorks Temel Eğitimi (SolidWorks Essentials)
 • Modül 2;

 • Sac Parça Tasarımı Eğitimi (Sheet Metal)
 • Modül 3;

 • Konstrüksiyon Tasarımı Eğitimi (Weldment)
 • Modül 4;

 • İleri Par;ça Modelleme (Advanced Part Modeling)
 • Modül 5;

 • İleri Montaj Modelleme Eğitimi (Advanced Assembly Modeling)
 • Modül 6;

 • İleri Teknik Resim Eğitimi (SolidWorks Drawings)
 • Modül 7;

 • İleri Yüzey Modelleme (Advanced Surface Modeling)
 • Modül 8;

 • Kalıp Tasarımı Eğitimi (Mold Design Using SolidWorks)

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Solidworks Kursu 42 saat olarak yapılır. Solidworks Kursu, haftaiçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır.

Hemen Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

daha detaylı bilgi için lütfen arayınız... 0850 303 16 35

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Solidworks eğitiminde uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimi

İŞ VE STAJ GARANTİLİ

Sınıflar ve Uygulamalar : Solidworks kursunda dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Solidworks eğitiminde katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Sınav Uygulaması : Solidworks kursunda ArıBilgi sınavları zorunludur.
Sertifikalar : SolidWorks Kursu Eğitiminde bütün öğrencilerimize notlu katılım sertifikası verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

wp-puzzle.com logo