AutoCAD Yorumları

AutoCAD Yorumları

AutoCAD  Yorumları:

Şennur Kaya
Öncelikle bu kursa başlamadan önce online bir çizim kurusunun bana ne bir şey katıp katmayacağı konusunda çok tereddütlerim vardı. Ancak denemeye karar verdim ve iyi ki de öyle yapmışım. Volkan Bey’in sade anlaşılır anlatımları ile kısa sürede beklediğimin üzerinde yol aldım. Ayrıca genel anlamda diğer destek çalışanlarının da her türlü yardımı göstermeleri Arı Bilgi’nin bende bıraktığı olumlu bir başka tarafı. Herkese çok teşekkürler.

Şennur KayaAri bilgi egitim kurumundan autocad egitimi aldim kurum olarak sagolsunlar cok ilgili rehberlik servisini heran aradigimizda ulasabildim sorunum varsa hemen cozduler egitimi veren Volkan hocamizda bizler birseyler ogrenebilelim diye elinden geleni yapti cok tesekkur ederim kendisine

Sezgin comak


Mahdiya
Bu kursta her şey harikaydı, özellikle de her bir kişiyle ayrı ayrı ilgilenen öğretmenimiz Ozpolat Volkan hoca.

Mahdiya AzamovaHocayla iletişimimiz çok güzeldi. Eğitimden de çok memnun kaldım. Teşekkürler herşey için.

İlknur Kesim AutoCad ti aktif kullanan birisi olarak bu eğitimin aldığım eğitimden çok mennun kaldım. Volkan hocanın yaklaşımı ve konulara hakimiyeti dersten kopmamanızı sağlıyor. Devamında 3d eğitimine devam ettim. gayet mennunun.
Teşekkürler Volkan Hocam.

Hasan Keskin


Eğitime önem veren temizlikle titizlikle ve saygı ile eğitim veren hocalar ve yetkililer

İklima Çağla KeleşoğluHerşey için teşekkürler herkesin emeğine sağlık.. Volkan hocamızın derslerdeki güler yüzü ve anlatış şekliyle çok verimli oldu böyle hocalar olduğu sürece dersler hem verimli hemde sıkılmadan anlayarak geçiyor.. Gerçekten çok teşekkürler...

Pelin SeyhanAldığım eğitimden memnunum. İş alanında da ihtiyaçlarımı karşılıyor. Teşekkürler

Halit KARALÖKOldukça verimli, eğlenceli geçen bir eğitim oldu. Arı bilgi eğitim kurumuna ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

ŞEYMA NUR DEMİRGerçekten emeklerinden dolayı önce hocamıza daha sonra sizlere teşekkür ederim

Remzi GÖZEL Gayet temiz ve rahat. Teşekkür ederim

Evren ALDENİZ Aldığım diğer kursları dört gözle bekliyorum

Cansu GÖZELKesinlikle herşey harikaydı...Teşekkür ediyorum Arı bilgi.

Nur KükrekAutoCad ti aktif kullanan birisi olarak bu eğitimin aldığım eğitimden çok mennun kaldım. Volkan hocanın yaklaşımı ve konulara hakimiyeti dersten kopmamanızı sağlıyor. Devamında 3d eğitimine devam ettim. gayet mennunun.
Teşekkürler Volkan Hocam.

Hasan KeskinArıBilgi Kurum olarak gerçekten çok ilgili bu yüzden kendimi adına teşekkür etmek zorunda hissediyorum Volkan hocam kahrımızı çekti çok teşekkürlerimle.

Ramiz ŞentürkAldığım eğitimden tutun,hocanın donanımlı olması güzel sohbeti sabırla sorulara cevap vermesi ve özverisi mükemmeldi,ari bilgi eğitim basından sonuna kadar bütün beklentimi karşıladı,amacım autocadin sadece tekniğini öğrenmekti ama bu kurs ve hocamız bana çok şey kattı.Ekibin her bir çalışanından hocamıza kadar herkese büyük teşekkür ve minnetlerimi iletmeyi borç bilirim

Selma ÖzgürbüzBu zamana kadar bir çok kurumdan farklı eğitimler aldım ve hiçbirinde bu kadar iyi derecede eğitim alıp kursu tamamlamadım.Arı Bilgi ailesine çok teşekkür ederim.Çok güzel bir eğitim süresi geçirdim.

IRMAK İSENÖğrencinin isteklerini göz önünene alarak onları dinleyen ve o güveni veren bir kurum

Yonca ÇeliktaşDersler çok güzel oluyor, eğitimden çok keyif aldım ve eksiklerimi bu eğitimle tamamen kapattığımı söylebilirim.

Raherimandimby Fy IhantanaEğitim temel başlangıç için yeterliydi. Eğitmen başarılıydı ve kurum personeli de her zaman ilgiliydi.

SEVİLAY SULTAN TOSYALIAutocad hakkında sıfır bilgi ile kursa başladım. Öğrendiğimin farkında bile olmadan çok şey öğrendim. Bundan sonrası, ne kadar pratik o kadar yeni bilgi. Başta Selim Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Oktay GüneşAldığım eğitim yeterliydi.Mustafa hocam sayesinde derslerimiz gayet verimli geçti.Ders işleyişi ve anlatma azmiyle dolu başarılı bir öğretmenimiz vardı.Yılmadan her sorumuza cevap verdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

Eylül KızılgünSınıfın teknik anlamdaki yeterliliği gayet iyiydi.Eğitmenim Rıdvan hoca her soruya büyük bir ilgiyle tatmin edici cevaplar verdi.Konulara olan hakimiyeti gayet iyiydi.

Görkem DirikAldığım Autocad eğitimi içerik olarak yeterli geldi.Makine parçaları çiziminde kullanacağım bir program olduğu için eğitimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.Rıdvan Hoca da alanında başarılı ve yetenekli olduğunu hissterdi ve bize eğitim boyunca güven verdi.Kurs içi pratiklerde gayet yeterliydi.

Zeynep Gürakın


ArıBilgi de Autocad eğitimimi Rıdvan Hocam ile birlikte gayet anlaşılır ve faydalı bir biçimde tamamladık.Bu eğitimden çok memnun kaldım ve çok şey öğrendim.Kendimi Autocad konusnda yeterli görebilecek seviyeye ArıBilgi ile çıkardım.Teşekkürler ArıBilgi.

Emre Ceylan


ArıBilgi'den aldığım eğitimden çok memnun kaldım.SAP2000 ve Sta4Cad eğitimlerimi de burdan almayı düşünüyorum.İş hayatımı olumlu etkileyecek bilgiler öğrendim.Bunda eğitmenimiz Rıdvan Hocamızında büyük katkısı var.

Gürcan YağcıBuraya geldiğimde Autocad'e dair hiçbir şey bilmiyordum. Emrah Hocam 2 ayda çok iyi bir şekilde öğrenmemi sağladı. En önemlisi de artık Autocad'i biliyorum diyebiliyorum. Bu yüzden Emrah Hocam'a çok teşekkür ederim. Ders işleyişi, anlatımı, güler yüzü sayesinde iyi bir sınıf ortamı oluşturduk. Betül Hanım ve Okan Bey'e de bizi sürekli güler yüzlü karşıladıkları için, kaçırdığımız derslerin telafisi için ve en ufak sorunumuzu çözdükleri için kendilerine teşekkür ederim. Bir daha ki kurslarda görüşmek üzere iyi çalışmalar.

Can FilizAldığım eğitimden gayet memnun kaldım .Gösterilen ilgi gayet güzeldi.

Rıdvan DurkanArıBilgi ekibi ve eğitmenim burada aldığım kaliteli eğitimle ilerde ki iş hayatımda büyük başarılar beni bekliyorlar. Bizlere destek olduğunuz için sizlere teşekkürlerimi sunarım.Teşekkürler ArıBilgi.

Melek MİLSevgili Arı Bilgi bize verdiğiniz bilgiden dolayı teşekkürler Her şey yeterliydi.Burada aldığım eğitimle ulaşacağım fırsatlar ve güzel bir iş hayatı için güzel olucaktır. Her şey için teşekkür ederim.

Dilara KarslıHocamızdan çok memnunum Tasarım programları alanında kendisini oldukça yetiştirmiş biri. Autocad Kursuna geldiğim için memnunum. Autocad Kursumuzdan ve hocamızdan çok memnunum.

Ramazan KAVAKEğitim gayet yeterli düzeydedi.Eğitmenimiz Mustafa YILDIZ konusunda gayet hakim ve oldukça pozitifti.Verimli bir eğitim dönemiydi.

Gökhan ŞAHİNEğitim süresince gerekli ve faydalı bilgiler paylaşımı,ilgi ve alaka çin teşekkür ederim.

İbrahim BİLİCİEğitim sürecimin verimli geçtğini düşünüyorum. Hocamızın engin bilgi ve tecrübesi ile autocad programında belirli bir seviyeye gelmiş bulunmaktayım. Kurumunuza ve özellikle mustafa hocamıza teşekkürlerimi borç bilirim saygılar sevgiler.

Sercan DemirtaşEğitim güzel bir şekilde veriliyor.Eğitmenimiz açıklayıcı ve akıcı anlatıyor .Teşekkürler ArıBilgi.

Seda Nur AKYILDIZEğitim süresi yeterli çünkü dersler çok verimli geçiyor aklımızdaki tüm soruları sorabilme olanağımız var hocamızda bu konuda çok yardımcı oluyor teşekkürler.

Ecem KoçaliAldığımız eğitimden memnun kaldım. Hocanın ilgisi ve ders anlatışı autocad'te kendimi daha fazla geliştirmemi sağladı.

AHSEN BEBEKAnlaşılır ve ilgili konu anlatımı ile beraber öğrenci öğretmen ilişkisi yerine arkadaş gibi davranılması kurum adına samimiyeti gösterdi aldığım etiğimden oldukça memnunum.

Sercan ÇabukBaşarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet YETGİNÜniversite hayatımda aldığım teknik çizim dersinin bilgisayar ortamında nasıl yapılabileceğini öğrendim.Eğitimde sonra zihnimde canlandırdığım bir cismi bile çizebiliyorum.

AYLİN AKBAŞOkuduğum ve bildiğim programı değerlendirmek pekiştirmek istedim.Mustafa hoca sayesinde yettiğini düşünüyorum.Teşekkürler.

Murat Fatih KARADEMİRVerilen eğitim aldığım süre ile karşılaştırdığında oldukça iyi. Eğitmenimiz gayet iyi,sorulara yeterli cevap verebiliyor. Teşekkürler.

Yasemin BatılAutocad programını öğrenmek için doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Eğitmenimiz Tolgahan Bey'den memnun kaldığımı söyleyebilirim. Konuları akıcı bir şekilde ve anlamadığımızda tekrar ederek bizlere yardımcı oldu. 3dmax öğrenmek için yine Tolgahan Bey'den almak isterim. Herşey için çok teşekkürler.

Fulya BilgiçEğitimi yeterli olan bir kurumdur. İyi vakit geçirdik. Her şey güzeldi. Teşekkürler.

Doğukan ÖzaydınKurumdan yeteri kadar memnunum. Her şey için teşekkürler.

Berat ŞahinKurumunuzdan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Kumru Ezgi YıldırımAutocad eğitimi aldığımız süre boyunca başarılı eğitmenlerle yararlı bir eğitimden geçtik. Derslikler yeterliydi ve ofiste bulunan yetkililer gayet sevecen ve içtenlerdi. Eğitim süresince bize kattıklarınız için teşekkür ediyorum.

Mert ÇamArıbilgi'den almış olduğum Autocad dersinden memnun kaldım. Eğitmenin vermiş olduğu dersten memnun kaldım.

Önder KınalıAutocad eğitiminden memnun kaldım. Dersimizi Selim Alp Yumlu verdi. Anlatımı güzeldi. Teşekkürler.

Musa TaşçıoğluEğitmenim Selim Alp Yumlu ve kurumunuzdan memnun kaldım. Eğer tekrar bir eğitim programına ihtiyacım olursa kurumunuzdan eğitim almayı düşünüyorum.

Zeynep Banaz KartalHocası baya bilgili ve kendisini yettiğinden fazla geliştirmiş bir insan.Akademik aldığım eğitim boyunca hep Selim Hoca'dan almak isterim.

Özge ÖzelpınarlıArıbilgi eğitim kurumunda görmüş olduğum Autocad kursu benim için başlangıç noktasında yararlı olmuştur. Teşekkürler.

Emre ErarslanAutocad eğitimi aldığımız süre boyunca başarılı eğitmenlerle yararlı bir eğitimden geçtik.Derslikler yeterliydi ve ofiste bulunan yetkililer gayet sevecen ve içtenlerdi. Eğitim süresince bize kattıklarınız için teşekkür ediyorum.

Mert ÇAMSınıftaki arkadaşlarımla ve hocamla aram çok iyi eğitim aldığımız hocamız çok iyi anlatıyor çok memnunum.Bana öğretilenler için hocama çok teşekkür ediyorum. Arıbilgi'yi seçtiğim içinde hiç pişman değilim.

Cisar SerindağArıbilgi'den çok memnun kaldım. Bir başka eğitiminizi de almak isterim. Alper Hocamdan da çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Gizem GürsesArıbilgi ulaşım konusunda çok iyi bir konuma sahip. Öğretmenlerin öğrencilere karşı tutumu ve ilgisi hayli güzel.Sınıftaki öğrenci sayısı öğrenmek için ideal sayıda kursun başlangıç bitiş ve mola saatleri gayet iyi. Sınıf içinde öğrencilerin birbiriyle paylaşma isteğiyle dersler daha iyi anlaşılıyor.

Hüseyin KaripDersler eğlenceli geçiyor, muhasebe departmanından Muhammed Bey'in ilgisi, eğitim ve eğitimi vere Emre Hoca'mız çok iyiler. Emre Hoca'nın tecrübesiyle bizi bir yere getirdiği için teşekkür ederim. Bazı hocalara soru sorulur, bir kere gösterir bırakır; ama Emre Hoca'ya istediğiniz zaman sorun anlatır. Hocama teşekkürler.

Alican ŞafakArıbilgi'nin kaliteli bir kurum olduğunu düşünüyorum. Katılımcılara yaklaşımı iyi, yardımcı olmayı seviyorlar. Ayrıca iftar yemekleri için teşekkürler. Eğitmenimiz Emre Bey iyi ders anlatıyor, Detaycı,açıklayıcı. Takıldığımız yerlerde yardımcı olup tekrar anlatıyor. Sonuç: Memnunum.

Özlem AkbulutAldığım eğitimden memnun kaldım.hocanın ilgisi verimli ders anlatışı autocad' te kendimi geliştirmemi,öğrenmemi sağladı.

ŞEYDA GÜNDOĞUŞSayın Arıbilgi Ailesi, İlk önce bu kadar deneyimli ve uzman kadronuz olduğu için sizlere teşekkürlerimi sunarım. Buradan öğrendiğim her bilgiyi uyguladım ve yapmaya çalıştım. Emrah Hoca'mız sağolsun elinden gelenin daha fazlasıyla ilgilenip öğretti Autocad'i . Arkadaşlar edindik, güzel günlerimiz ve anılarımız oldu. Özellikle danışmada ki arkadaşlar ilgilerini hiç bir zaman eksik etmediler bizden. Umarım ArıBilgi ailesine her zaman yolumuz düşer.

Gökhan Aydın2 aylık süreç içerisinde gördüğüm eğitimden son derece memnunum, sıfırdan başlayıp belli çizimler ortaya koyarak kursu bitirmiş olmam kendi başarımdan çok hocamızın gösterdiği çaba, öğretici, kişiliği ve samimiyeti doğrultusunda oldu. Başlarken acaba yapabilir miyim, sonuç alabilecek miyim gibi düşüncelerden kurs sürecinde sıyrıldım. Arıbilgi verdiği eğitimle kursa katılan her bireyin beklentisini karşılıyor. Ama her şeyden önce öğrenmek insanın kendisinde bitiyor. Emrah Hocama gerek kişiliği gerekse öğretmeye dayalı karakteri için çok teşekkür ediyorum. Okan Bey ve Betül Hanım'ın pozitif duruşlarını, güler yüzlerine değinmeden geçemeyeceğim Arıbilgi'yi sizleri çok özleyeceğim 🙂

Aslıhan GençSevgili Arıbilgi Ailesi; Eğitim amaçlı başladığım kursunuzda, kısa zamanda amacıma ulaşmakla birlikte, keyifli, eğlenceli ve lezzetli çaylarınızla güzel vakit geçirdim. Güleryüzünüz, ilginizle ve öğrendiklerimle kursunuzdan memnuniyetle ayrılıyorum. Her biriniz ve sevgili hocamız Emrah Bey'e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Güzel çayı ve güler yüzü için Betül Hanım'a da teşekkür etmeden olmaz. Yeni bir kursta görüşmek ümidiyle, hoşçakalın.

Esra OmurAldığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz. Projeksiyon yenilenmesi ile dersi takip etmemiz ve anlamamız daha kolaylaştı. Ek olarak eğitmenin tecrübesini geyet yeterli buldum. Teşekkür ederim...

İsmail Evren ŞahinDaha önce bu eğitimi başka bir yerden almadım ama memnun kaldım verilen ilgi alaka ve eğitim çok güzel. Teşekkürler Arı Bilgi...

Savaş GülmezArıBilgi eğitim kurumlarından 3 adet eğitim aldım hepsinden çok memnun kaldım. Eğitmenin ders anlatımı çok güzel.

Batuhan ErdemEğitmen kalitesi, personel ve bekleme, dinlenme yerlerinin tasarımı açısından çok memnun kaldım. Pc kalitesinin düzeltilmeside çok güzel. Teşekkür ederim Arı Bilgi.

Süleyman KorbekHOCAMIZ İYİ VE DERSLER VERİMLİ GEÇTİ.KENDİMİ GELİŞTİRDİMİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

SEVİLAY AKTÜRKALDIĞIM EĞİTİM VE EĞİTMENİMİZİN ANLATIMI ÇOK GÜZEL HER ŞEYİ NOKTASINA KADAR ANLATIYOR. TEŞEKKÜRLER.

KEREM DAŞDEMİRArıbilgi grubuna katıldığıma memnunum. Özellikle yönetim ve hocalarımızın güler yüzlü olması çok önemliydi benim için.Meral Hanım'a ayrıca teşekkürlerimi arz ederim. Güler yüzü , ders disiplini ve bilgisi için Arıbilgi'ye teşekkürler.

Didem DalçıkoğluAutocad eğitimi süresince, gerek programın içeriği gerekse eğitmenin yeterliliği bakımından memnunum. Almış olduğum eğitimin kendimi geliştirebilmek adına ve iş hayatıma entegre edebilmek adına yeterli odluğunu düşünüyorum. Ayrıca devam etmeği planladığım eğitim kariyerim için de yardımcı olacaktır. Kurs eğitmeni hakkında olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Yeterlilik ve ilgi açısından son derece iyi bir tavırla karşılaştım. Arıbilgi'ye teşekkür ederim.

Miray TabaklarEğitmenimiz pozitif, sorulan sorulara ilgili cevap vermektedir. Ders dışında mail atarak öğrenmeye yardımcı olmaktadır. Eğitmenim den memnunum. Teşekkürler.

İrem Betül YıldızALDIĞIM EĞİTİMİ PEKİŞTİRMEK İSTEDİM.VE MUSTAFA HOCA SAYESİNDE YETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

MURAT FATİH KARADEMİRKolaylıklar Dileğiyle, Aldığım AutoCad 2015 eğitiminin yeterliliği kişiye göre değişkendir. Az da olsa temel AutoCad bilgim olması hesaıyla fazla zorlanmadım. Tabi ki yeni şeylerde öğrendim. Herşey için çok teşekkürler.

Abdulkerim ÖzbekMerhaba, 2 - 3 aylık olan Autocad eğitimimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu hızlı programa 0 bilgi ile başladım. Şu an çok şey yapabilir haldeyim. Eğitimcimiz Meral Hanım'ın tecrübe ve bilgileri ile bu konuma geldik. Genel olarak baktığımızda eğitim güzeldi. Kurumumuzun verdiği paraya değdi. Çalışmalarınızda Başarılar Dilerim...

Yasin YulafcıALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM ÇOK GÜZEL GEÇTİ FAYDASINI GÖRDÜĞÜM VE İLERLEYEN ZAMANDA DAHA FAZLA GÖRECEĞİMDEN EMİNİM. TEŞEKKÜRLER.

EBUBEKİR TAŞDEMİRSevgili ArıBilgi; Hocamızın altımı konulara hâkimiyeti sunumu gayet başarılı çok verimli ve güzel ders işledik. Programı gayet iyi öğrendiğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Sedat YıldızEğitim aldığım Autocad eğitiminde dersi veren Ümit Hançer’den hem bilgisi hem de sabrı bakımından son derece memnun kaldım. Konu işleyişi bakımından sorulara verdiği yanıtlar son derece tatmin ediciydi.

Ufuk PasinDersimize giren Ümit Hançer’e verdiği eğitim ve gösterdiği sabır için teşekkür ederim. Kendi branşım için yeterli donanıma sahip oldum. Arı Bilgiye teşekkür ederim.

Özgenaz KüçükBu sektöre yeni başlayan biri olarak hocamızın anlatımı sunumları ilgisi hem derse katılımımızı hem ilgimizi fazlasıyla öekerek sevmemizi sağladı. Birazda kendi çabamızla daha iyi seviyeye geleceğimize eminim. Her şey için teşekkürler.

Menekşe Sevgen TürkelHocanın sınıfa hakimiyeti ve ders anlatımı çok net ve açıklayıcı anlatım yapılırken gerçek anlamıyla saniyesinin hakkını vererek anlatıyor. Boşa zaman harcamıyor. Çok dikkatli ve özenle anlatıyor.

Aysel AkdağArı Bilgi eğitim kurumundaki ilk kursum Autocad kursu oldu. Bu kurstaki ders ve eğitimciden memnun kaldım. Öğrendiğim bilgilerin iş hayatımda çok faydasını göreceğime eminim. Oldukça verimli bir eğitim aldım.

Sümeyye Elif YılmazYaklaşık 2 aydır eğitim almaktayım. Burada güzel insanlarla tanıştım ve çok iyi hocalardan eğitimler aldım. Burada insanı mutlu eden bir diğer şey ise çalışanların güler yüzleri. Hocalarıma ve tüm çalışan personele çok teşekkür ederim.

Feyyaz AcarHOCAMDAN VE EĞİTİM KURUMUNDAN ÇOK MEMNUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ..

HAYDAR SAYGILIEğitimden, kurumdan, hocalardan kısaca herşeyden oldukça memnunum.

Emre AyVERİMLİ VE GÜZEL DERSTİ.TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

ULAŞ CEMİLOĞLUAldığım eğitimden çok memnunum . Teşekkür ederim herkese böyle verimli eğitim aldığım için.

Bilal SuALDIĞIMIZ EĞİTİM ÜMİT HOCA İLE DAHA EĞLENCELİ VE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.

BAYRAM DOĞANCIHocamızn anlatım şekli çok güzel, akılda kalıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Eğitim süresi yeterli. Herkese çok teşekkür ederim. oldukça iyi bir eğitim aldım.

Meryem ŞentürkMUSTAFA HOCA EŞLİĞİNDE DERS İŞLEMEK ÇOK KEYİFLİ VE VERİMLİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ AİLESİ.

YAREN ZORBAEĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.HOCA ÇOK İLGİLİ VE İŞ HAYATINDA KULLANACAĞIMIZ KOMUTLARI PRATİK KISAYOLLARI BİZE UYGULAMALI OLARAK GÖSTERDİ.

KAAN ARSLANİlgi alakanıza teşekkür ederim. Eğitiminiz gerçekten güzel.

Ferhat KaraağaçEğitmenimizin anlatımından ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Her bilgiyi eksiksiz aktardı. Derse her geldiğimizde hem eğlendik hem en iyi şekilde eğitim gördük. Bekleme - dinlenme yerleri gerçekten çok güzel. Sevgilerle...

Umut Can GökçeliAlmış olduğum autocad eğitiminden çok memnunum. Arı Bilgiye bize verdiği bu çok güzel eğitim için teşekkür ederim.

Su SağduyuluMerhabalar; burada güzel insanlarla tanıştığım ve çok güzel bilgiler öğrendiğimi için mutluyum. Her derse severek ve isteyerek geldim. Kurum elemanları çok güleryüzlü. Herkese çok teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek üzere 🙂

Feyyaz AcarALDIĞIMIZ EĞİTİMDE HOCAM VE DÖKÜMANLAR( EĞİTİM) KONUSUNDA HERHANGİ BİR SORUN YAŞAMADIM.VE KENDİMİ GELİŞTİRDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM.

BARAN FİDANEĞİTİM PROGRAMLA İLGİLİ PRATİK VE UYGULAMALI ŞEKİLDE OLDU.PRATİK BİLGİLERLE ZAMAN KAZANIP GEREKSİZ BİLGİLERLE KAFAMIZI DOLDURMADIK.HIZLI VE KALICI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİK.

CANER ÖZLERHocamıza gösterdiği ilgi alakadan dolayı çok çok teşekkür ederim. Kurum personllerine çok teşekkür ederim her sorunumuzda yardımcı oldukları için. oldukça verimli bir eğitim süreci geçirdik.

Emre AyAri Bilgi Bilişim Teknolojilerinden aldığım Autocd eğitiminden çok memmnun kaldım. Hocamıza ve tüm personele gösterdikleri nezaket ve samimiyetten dolayı teşekkür ederim.

Furkan PolatAutocad eğitimi aldım ve çok memnun kaldım. Mesleğim için gerekli bir program. İş hayatımda çok büyük fayda sağlayacağımı düşünüyorum.

Batuhan KarakaşALDIĞIM EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM BANA BİR ŞEYLER KATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.TOLGAHAN HOCAMIZDAN ' DA ÇOK MEMNUN KALDIM.SAMİMİYETİ VE BİLGİSİ BANA BİR ŞEYLER KATTI. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

BATUHAN SARIPINARHOCAMIZ SORULARIMIZI CEVAPLADI VE YARDIMCI OLDU.MEMUN KALDIM. TEŞEKKÜRLER.

CEYLAN KAYAŞimdi Mustafa Yıldız hoca üst düzey eğitici- öğretici ve neşeli biridir. Oldukça derse destek vermekle beraber herkesle birebir ilgilenir. Bu hoca bir harikaa.. Arı Bilgi çalışanları ise oldukça güler yüzlü ve yardımcı hepsine teşekkür ederim 🙂

Yasin MentişeMustafa hocanın verdiği eğitimden oldukça memnun kaldım. Başka bir programa geleceğim zaman yine ArıBilgi'yi tercih ederim. Teşekkürler ArıBilgi..

Tuğçe İbaloğluMustafa Hocanın verdiği eğitimden çok memnunum. İleride başka bir programa gitmek istersem yine ArıBilgi'yi tercih ederim. Teşekkürler ArıBilgi..

Nur Selcan TüneMesleki anlamda, hız ve pratik çizim yapma konusunda çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler ArıBilgi..

Şenol GülayEĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR VE PROJELER YETERİ KADAR PEKİŞTİRMEMİ SAĞLADI.

HÜLYA ELİBOLALDIĞIM BU PROGRAMDA ÜMİT HOCA SAYESİNDE KISA ZAMANDA ÇOK PRATİK BİLGİLER EDİNEREK KENDİMİ GELİŞTİRDİM. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

KERİM MEŞEALDIĞIM EĞİTİMDEN MEMNUNUM. TEŞEKKÜRLER.

SEMA ŞENMESLEK HAYATIMDA YARALI BİLGİLER OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM TEŞEKKÜRLER..

SUZAN BİTKAYEĞİTM GAYET YETERLİ DÜZEYDE.EĞİTMENİMİZ MUSTAFA YILDIZ KONUSUNA GAYET HAKİM VE OLDUKÇA POZİTİFTİ,VERİMLİ BİR EĞİTİM DÖNEMİYDİ. TEŞEKKÜRLER ARIBİLGİ.

GÖKHAN ŞAHİNGÜZEL VE VERİMLİ BİR EĞİTİM OLDU. TEŞEKKÜRLER.

FATİH MEHMET TULUNMUSTAFA HOCAMIZ DERSLERDE AKTİF, EĞLENCELİ BİZ ÖĞRENCİLER OLARAK HİÇ BİR ZAMAN SIKILMADIK GEREKTİĞİ YERDE SOHBET ETTİK,ANLAYIŞLI OLDU. TEŞEKKÜRLER.

CENGİZ HANALDIĞIM EĞİTİMDEN GAYET MEMNUN KALDIM.HOCAMIZ BİZİM ANLAYABİLECEĞİMİZ ŞEKİLDE AÇIKLADI . ANLAYAMADIĞIMIZ KISIMLARI TEKRARDAN ANLATTI HOCAMIZA VE ARIBİLGİ'YE TEŞEKKÜRLER.

BUKET AKKUŞVerimli 42 saatlik bir eğitim aldım. Hocamız bizimle birebir ilgilendi, kendisine teşekkür ederim.

Güler GüneriMustafa hoca hem öğretmen olarak hem de ders işleyişi ve anlatma,öğretme azmiyle dolu başarılı bir öğretmen.Kendisine bize dersi sevdirdiği için teşekkür ederim.

Süreyya ArslanEğitim programının ve eğitmenin anlatımı çok güzel süre olarak yeterli bir program. Derslerde hocanın ilgi alakası gayet iyi bu da eğitimi anlamamaızı kolaylaştırdı.

Furkan Sağır

5 1 vote
Değerlendir
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
telefon iletisim bilgi
 whatsapp iletisim
bilgi istek formu iletisim
Arı Bilgi İletişim Numarası
0
Düşünceleriniz bizim için önemlidir lütfen yorum yapmayı unutmayınx