hakkimizda

Hakkımızda

Ari Bilgi Bilisim Teknolojileri Akademisi ; ‘Ari’ gibi çaliskan, az konusup çok is yapan, ‘ari bilgi’ üreten bir egitim kurumudur. Ögrencilerine üst düzey fayda saglamak için vardir.  Dünya'nin en büyük yazilim firmalarinin egitim ortagidir.
Hedefi; Ögrencilerini son teknoloji ile yetistirerek, mesleklerinde dünya standartlarina ulasmalarini saglamaktir. Ögrencilerine; mesleki ve sosyal konularda  bilgi ve beceri katan, kariyer hedeflerine destek olan, geleceklerine yön veren  bir egitim kurumudur. 

Ari Bilgi Bilisim Teknolojileri Akademisi; egitim portföyünde, her meslek grubunun, bilisim teknolojisi konusunda ihtiyaci olan tüm egitim müfredatlarini bulundurur. Her egitim için farkli uygulamalar ve projeler olusturulur. Amaci; ögrencilerine meslekleri ile ilgili çok yönlü  bilgi ve beceri kazandirmaktir. Egitimde birçok yeni projeye el atmis ve basarili sonuçlar elde etmistir. Sosyal sorumluluk projelerine önem verir ve destekler. Bu konuda, alanlarinda öncü olan kurumlardan basari ödülleri almistir. 

Istanbul'da ve Istanbul disinda 50'den fazla laboratuvari, 700'e yakin donanimi yüksek bilgisayari ile; meslek sahibi olmak isteyen, mesleginde kendini gelistirmek isteyen, bireysel ve toplumsal gelisime katma deger yaratmak isteyen herkese hizmet vermektedir. 

Sizinle de tanismak isteriz...

Hemen Başvur