Microsoft Access Kursu / Eğitimi
BİLGİ İSTEK FORMU

Eğitim Süresi

Bu 2 günlük eğitim programımız katılımcıların temel seviyede Access kullacısı olmalarını amaçlamaktadır. Eğitim başlangıcında veritabanı terminolojisi, veritabanı tasarlamak, tabloları planlamak ve yaratmak, tablonun görünüm özelliklerini değiştirmek öğrenilecektir.

Eğitim Hedefi

Tablolar arasında ilişki kurmayı, filtreler ve sorgular yaratmayı, sorgularda kriter kullanmayı, form yaratmayı, biçimlendirmeyi ve rapor tasarlamayı planlayabilir, kurgulayabilir ve üretebilir hale gelmek.Veritabanı terminolojisi, tablonun görünüm özelliklerini değiştirmek. Tablolar arasında ilişki kurmayı, filtreler ve sorgular yaratmayı, sorgularda kriter kullanmayı, form yaratmayı, biçimlendirmeyi ve rapor tasarlamayı etkin olarak kurgulayabilir düzeye erişmek.

Kimler Katılmalı

Microsoft Access kursu eğitimine isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Konuları

TEMEL DÜZEY

Modül 1: Access’e Genel Bakış
Modül 2: Veri Yönetimi
Modül 3: Veritabanı Oluşturma
Modül 4: Veritabanı Sorgulama
Modül 5: Form Tasarımı
Modül 6: Rapor Yaratma

İLERİ DÜZEY

Modül 1: İleri Tablo Özellikleri
Modül 2: İleri Sorgulamayı Kullanma
Modül 3: İleri Form ve Rapor Seçenekleri
Modül 4: Veri Erişim Sayfaları
Modül 5: İleri Veritabanı Özellikleri
Modül 6: Veritabanı Güvenliği
Modül 7: Makrolar

Eğitim Takvimini Görmek İçin 

Eğitim Materyalleri

Microsoft Access Project 2010 kursu eğitiminde Microsoftun hazırladığı orjinal dökümanlar katılımcılara verilecektir. Gerekli görüldüğünde ek kaynaklarda kullanılmaktadır.

Sınıflar ve Uygulamalar

Microsoft Access kursu eğitiminde dersler 8-10 kişilik, her katılımcıya bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.  Microsoft Access kursu eğitiminde katılımcılarımıza her bölüm ile ilgili lab proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır. 


Sınav Uygulaması

Microsoft Access kursu eğitimizde Arıbilgi sınavları zorunludur.

 


Tanıtım Kitapçığı

Kurumsal Tanıtım Kitapçığımızı İncelemek İçin Lütfen 


Arı Bilgi Başvuru Formu

Hemen Başvur