Max Uygulamaları Kursu / Eğitimi
BİLGİ İSTEK FORMU

Max Uygulamaları eğitimi sayesinde 3Ds Max programında farklı sektörlerde modellemeler ve uygulamalar yapabilirsiniz !! Max Uygulamaları eğitimi ile tamamen yönelmiş olduğunuz max uygulamalarının ileri düzey eğitimini alabilirsiniz ! 3ds Max ® 3D modelleme yazılımıdır ve kapsamlı bir modelleme, animasyon, simülasyon, oyun, film ve hareketli grafik sanatçıları için render çözümü sağlar. 

Eğitim Süresi

3dMax Uygulamaları Kursu 12 saat olarak yapılır. 3dMax Uygulamaları Kursu, haftaiçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar olarak yapılır.
 

Eğitim Hedefi

3d Max eğitimi almış bireylerin program kullanım bilgisini üst düzeye taşımak ve pratik kullanım metodları ile birlikte süratli bir bicimde sonuç almaya yönelik şekilde kullanıcı profili oluşturmak.

Eğitim Konuları

Max Uygulamaları Kursu Eğitim Konuları;

Modül 1;

  • Mimari Photoshop Uygulamaları

Modül 2;

  • Endüstriyel Tasarım Uygulamaları

Modül 3;

  • Dış Cephe Modelleme Uygulamaları

Modül 4;

  • Peyzaj ve Çevre Düzenlemeleri Uygulamaları

Modül 5;

  • İç Mekan Tasarım Uygulamaları

ÖNCE FAYDA

Eğitim Takvimini Görmek İçin 

Sınıflar ve Uygulamalar
3dMax Uygulamaları eğitimimizde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. 3dMax Uygulamaları eğitiminde katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.
Tanıtım Kitapçığı

Kurumsal Tanıtım Kitapçığımızı İncelemek İçin Lütfen 

Arı Bilgi Başvuru Formu

Hemen Başvur