Dış Ticaret Eğitimi
BİLGİ İSTEK FORMU

Eğitim Süresi

Dış Ticaret Eğitimi kursumuz toplam 65 saatten oluşmaktadır. Dış Ticaret Eğitimi Kursu, haftaiçi sabah, öğle, akşam ve hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 3 er saatlik seanslar halinde yapılır. Eğitimler 50 dakika ders, 10 dakika ara verilerek yapılır.

Eğitim Hedefi

Özellikle son yıllarda önem kazanan bir meslekte iş sahibi olunması, çalışılan firmanın dış ticaret işlemlerini kolayca yürütebilmek, uluslararası pazarları tanımak, ürünleri uluslararası pazarlarda araştırıp ithalat işlemlerini öğrenmek, yürütmek.

Kimler Katılmalı

İthalat- ihracat yapan, logo programı kullanan, ithalat-ihracat yapıp hangi programı kullanacağına karar veremeyen, dış ticaret firmasında kariyer yapmayı hedefleyen herkese açıktır.

Eğitim Konuları

Eğitim Konuları,

Incoterms 2000

Akreditif

UCPDC - UCP 600

DAB, DSB

Deniz, Karayolu ve Havayolu Belgeleri

İthalat / İhracat Mevzuatları

DİR ve HİR

Muhasebeleştirme

Dönem Sonu Raporları

Eğitim Takvimini Görmek İçin 

Eğitim Materyalleri

Dış Ticaret eğitiminde uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

Sınıflar ve Uygulamalar

Dış Ticaret eğitiminde dersler 8-10 kişilik, her kursiyere bir bilgisayarın tahsis edildiği özel olarak tasarlanmış dünya standartlarına uygun sınıflarda yapılır. Bu sınıflar katılımcının birebir katılım gösterebilmesi amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir. Dış Ticaret eğitiminde katılımcılarımıza her özel bölüm ile ilgili proje çalışmaları yaptırılır. Bu çalışmalar katılımcılarımızın eğitim bitiminde iş hayatında karşılarına çıkabilecek her türlü uygulamanın üstesinden gelmesini sağlamaktadır.


Sınav Uygulaması

Dış Ticaret eğitiminde Arıbilgi sınavları zorunludur.


Tanıtım Kitapçığı

Kurumsal Tanıtım Kitapçığımızı İncelemek İçin Lütfen 


Arı Bilgi Başvuru Formu

Hemen Başvur