Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Kocaeli Üniversitesi Kariyer Panayırı

Kocaeli Üniversitesi Kariyer Panayırı

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ‘Kariyer Panayırı’ 11-12 Mayıs tarihlerinde Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Etkinliğin açılış konuşmalarını Hereke Ömer İsmet Uzunyol MYO Öğretim Görevlisi Yılmaz Pekmezcan ve Kulüp Başkanı İsmail Hakkı Yüksel yaptı. Panayıra, Sinema, Bankacılık, İş Dünyası gibi sektörlerden lider isimler katılarak, tecrübelerini ve birikimlerini öğrenciler ile paylaştı.

Kocaeli  Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından gerçekleştirilen, 'Kariyer Panayırı' Etkinliği' ne  ‪Arı Bilgi‬ Eğitim Kurumları olarak ‎'Aradığınız Benim'‬ Seminerimizle ile katıldık. İnsan Kaynakları Direktörümüz Didem Yeşim PEKTOK' un sunumuyla, ne istediğini bilen, kararlı ve iş başvurularında neler yapacağı konusuna hakim bireyleri ortaya çıkaracak, kariyer gelişimi odaklı, özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri içeren seminerimize, oldukça yoğun katılım sağlanmıştır. Organizasyonun başından sonuna başarılı olarak yürüten Yönetim ve Organizasyon Bölümü Mağaza İşletmeciliği Program Başkan Öğr.Grv.Sayın Yılmaz Pekmezcan ve İşletme Kulübü üyelerine teşekkür ederiz.

kocaeli üniversitesi

kocaeli üniversitesi

 

kocaeli üniversitesi

kocaeli üniversitesi


Hemen Başvur