Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Ozan Yalçın

Ozan Yalçın


Eğitim yeterli düzeyde ve eğitmenin çeşitli örnekleriyle katılımı sağlıklı bir şekilde sağlaması açısından memnuniyet vericidir.

Gözde Bozdağ

Gözde Bozdağ


Almış olduğumuz İleri Excel dersinden hem eğitim hem de eğitmenin yeterliliği açısından memnun kaldım.Eğitmen bol örneklerle zamanı iyi değerlendirerek eğitimimizi oldukça verimli kıldı. Bilgilerin %75 'i şirket içi kullanılabilir.

Erhan Elmacı

Erhan Elmacı


Aldığımız eğitimin mevcut excel ve pp bilgilerime ek katkı verdiğini düşünüyorum.Özellikle makro eğitim çok iyi oldu açımdan

Eren SARAÇ

Eren SARAÇ


Öncelikli bu kurs almamdaki amacım hem yeteneklerimi geliştirmek hemde günümüzde iş arayışlarında sertifika eksikliğimin olması. İlk başta kursun %100'lük bir etkisi olacağını pek düşünmüyordum ancak eğitmenimizin gerek bilgi birikimi gerek sınıf hakimiyeti karşısında bu düşüncelerim değişti.Barış KAYMAN hocam hem dersler içindeki pozitif duruşu ve derse hakimiyeti konusunda oldukça memnun kaldım. Öncelikle Barış KAYMAN'a ve Arı Bilgi'ye teşekkürlerimi sunarım.

Gökçe CEVİZ

Gökçe CEVİZ


Arı Bilgi'yi tesadüfen internet sitesinden gördüm.Görüşmeye geldiğimde kurumunuzdaki Ali Bey bizi gayet iyi karşıladı ve her konuda yardımcı oldu.Dersler başladığında hocamız Barış Bey gerek ders anlatımında gerek konuların izahında ve diğer bütün konularda bizlere çok yardımcı oldu. Kendisinden ve kurumunuzdan çok memnun kaldım. Çevremdeki diğer insanlara kurumunuzu tavsiye deceğim. Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

 

Hemen Başvur