Duyurular
BİLGİ İSTEK FORMU

Hayatta herkesin bir başarı hikayesi vardır. Burası da siz değerli öğrencilerimizin başarı hikayelerini sizinle paylaştığımız noktadır. Aldığınız eğitimlerin yaşantınıza olan katkıları bu paylaşım alanında aynı tecrübeleri edinmek isteyen arkadaşlarla paylaşılacaktır.

Zeynep Banaz Kartal

Zeynep Banaz Kartal


Arı Bilgi eğitim kurumundan aldığım Autocad dersleri süresince eğitmenim Selim Alp Yumlu ve kurumunuzdan memnun kaldım. Eğer tekrar bir eğitim programına ihtiyacım olursa kurumunuzdan eğitim almayı düşünürüm. Eğitmenim Selim Alp Yumlunun eğitiminden çok memnun kaldım.

Özge Özelpınarlı

Özge Özelpınarlı


Hocası baya bilgili ve kendisini fazlaca geliştirmiş bir eğitmen. Akademik eğitimim boyunca Selim Hoca'dan ders almak isterim.

Mustafa Cihat Aktaş

Mustafa Cihat Aktaş


Öncelikle Web Tasarım kursuna iyiki geldiğimi söylemek isterim. Bana bir çok katkısı oldu. Hem okul hemde stajda. Cahide hocamızdanda şimdiki eğitmenimiz olan Levent Işıklı hocamdanda memnun kaldım.Derste anlatımları farklı olsada bana bir çok bilgi kattıklarını düşünüyorum.Grafik kursunda da Tuncer Hocama çok teşekkür borçluyum.Bana bir çok şey kattı. Açıkcası genel anlamdan memnundum.Sizlere ekibinize ve hocalarıma çok teşekkür ederim.

 

 

Serhan Alicanoğlu

Serhan Alicanoğlu


Öncelikle belirtmek isterim eğitimi doğru eğitmen ile verilince amacına ulaşabilir. Bu bağlamda hocamız olan Erkan Sağlık gerçek bir eğitmen. İşini çok doğru yapıyor. Gereken ne ise onu vermeye çalışıyor.Yani bir konuyu aktarmak için 5 cümle gerekli ise Erkan Hoca bize bu 5 cümleyi verdi. Yalın,gerekli ve amacına ulaşan tarzı ile bizlerle bağ kurup gerekeni aktardı skıntılarımızla her zaman ilgilendi.Erkan Hoca sayesinde anladığım şeylerden bir diğeri eğitim süremizin daha uzun ve kapsamlı olması gerektiği.Kendisinin sayesinde artık herhangi bir sistemin başına gidince yabancılık çekmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Uzun lafın kısası ben aldığım eğitimimden memnun kaldım.

Barış Esmer

Barış Esmer


Almış olduğumuz Excel eğitiminden memnun kaldım. İşimizde ya da günlük hayatımızda excel'i daha verimli ya da hızlı kullanabilmek adına değerli bilgiler aldık.

Hemen Başvur